|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za nas (277.nadaljevanje)
8.10.2005 18:52:17   
pika74
Ma kje ste vseuser posted image . Kaj je taka tuga dons kle gor? Al se sam men tko zdiuser posted image .

A ste vse že pod koutrom al kajuser posted image user posted image user posted image user posted image .

Lp
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu BetyRR)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Za nas (277.nadaljevanje)
8.10.2005 19:38:30   
PiaM
Hi, punce.
Ma, nisem več čisto na tekočem z vsako, kaj se dogaja, pa vseeno vse lepo pozdravljam in želim, da se vsaki čimprej izpolni srčna želja ugledati user posted image user posted image !
Zelo sem vesela za našo Bibo77, da jo je končno doletela ta sreča in ko sem brala vse čestitke, sem se spomnila tudi na dan, ko sem sama ugledala user posted image user posted image . Tudi  meni se  je vse smejalo, ko pa sem prišla na RR, pa sem zajokala od sreče od toliko čestitk! Bibi77  želim vse lepo v nosečnosti in zdravo bebico!!!
Anitka, lepo te je brati in upam, da s tvojim dragim spet prideta na stare tire in nadaljujeta na user posted image  in da vama čimprej uspe!user posted image
Mucamaca, čestitke za službo!user posted image
Pika74, lepo, da si spet tako dobre volje, kot včasih!user posted image user posted image user posted image
Kalina, čestitke za 10 oplojenčkov in da se vsaj 1 obdrži še naslednjih 9 mesecev, ko pride v tvoj trebušček!user posted image user posted image user posted image
Tia in Pia ter Bambi, lepo cartajte svoji princeski in princa!user posted image  Uživajte v sreči!
Nosečke lepo božajte svoje trebuščke in pazite nase!user posted image user posted image

Pozdravček, user posted image  PiaM

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Za nas (277.nadaljevanje)
8.10.2005 19:54:09   
svetlana1
Da se tudi jaz prvič javim v ''Za nas''

Astra, čestitam ti iz vsega srca saj te že dolgo spremljam
in približno vem kaj si vse že dala čez............zdaj pa uživaj v user posted image  in čuvaj svojo user posted image

Anitka lepo da si prišla nazaj, želim ti vse naj naj da čimprej rešiš svojo težavico
in pošiljam ti  velikuser posted image user posted image user posted image  ker me vedno znaš potolažiti in vedno
najdeš pravo besedo
Hvala

To leto je zelo plodno tako da vsem nam fosilkam želim, da bi še letos
postale user posted image , tiste ki vam je pa to že uspelo pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Za nas (277.nadaljevanje)
8.10.2005 19:59:29   
pika74
svetlana1 dobrodošlauser posted image

Ja saj res, kje pa je naša Anitka - upam, da kje uživa na kakšni dobri večerji z user posted image .

Punce jst mam pa dons napad hladilnika in raznih sladakarij user posted image . Ajoj bo spet veselje gledat vago user posted image user posted image user posted image . Mah sej je zima pred vrati - mal je treba tud sala nabrat user posted image .

Lp
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu svetlana1)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Za nas (277.nadaljevanje)
8.10.2005 20:04:33   
biba77
Dober vecer! user posted image

Jaz sem bila danes na trgatvi. Kot sef kuhinje... user posted image Mmmm, je bilo vse okusno. user posted image user posted image Ja, potem, ko smo se pa vrnili, pa sva z lubijem presenetila najine starse: Lubi je kupil in zavil dve pipi in dvojne pletilne igle.
In sva jim dala... Najprej je "uganil" njegov ati, potem pa se ostali.
VESELJE...user posted image user posted image user posted image
No, zdaj vas malo preberem, potem pa grem malo lezat... Me spet spika. Ampak tokrat me to sploh ne moti! user posted image

Drage cakajoce (tanove in se posebej tiste, ki ste kot sem bila jaz dalj casa v cakanju) NIKAR NE OBUPUJTE!!! Meni se je sreca nasmehnila v najbolj neugodnih pogojih in tudi vam se bo. Trdno verjamem v to. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lahko noc...

< Sporočilo je popravil biba77 -- 8.10.2005 20:05:18 >


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Za nas (277.nadaljevanje)
8.10.2005 20:15:58   
pika74
o biba77user posted image user posted image

tvoje poste pa zadnje čase kar požiram z očmiuser posted image . Tok se mi fajn zdi, da je ratal user posted image user posted image user posted image , da se mi zdi, kot da je men ratal user posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Za nas (277.nadaljevanje)
8.10.2005 20:42:00   
biba77
Draga Pika74, jaz sem cisto v oblakihuser posted image in CAKAM NA VSE VAS!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Za nas (277.nadaljevanje)
10.10.2005 7:29:05   
girly
biba, še enkrat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sem full vesela zate! upam, da bomo tudi ostale kmalu prišle za tabo!ti si nam dala novega upanja!Res, čestitam!

zdej pa lepo čuvaj svojo user posted image  in veselo user posted image  ti želim!

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 58
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?