|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prestare za prvega otroka??
22.11.2005 21:41:31   
Pajaca
Čist taprav trenutek, pri 30. Se ne bi prej odločila če bi še enkrat zbirala. Do 30 sem lepo uživala in žurirala in ga srala in potovala in vmes mal študirala.

Zdej pa pač uživamo naprej, no ja tale zadnji mesec bolj malo, a bomo spet po novem letu..... mal manj žuramo (čeprav včasih preplešemo cele popoldneve), študij je tam nekje na stranskem tiru, potovanja so pa prešla v izlete....

Tko da men ni nič žal, prej itak nisem razmišlala o otrocih, sem hotla met najprej faks pa službo pa vsaj za silo stanovanje uštiman...... vse lepo po vrsti.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Prestare za prvega otroka??
22.11.2005 21:51:06   
nejcko
Jaz sem prvič rodila, ko sem bila stara malo manj kot 31 let, drugič 33,5. Zdaj mi je po eni strani žal, ker otrok nisem imela prej, a po drugi strani mi niti ni. Kaj pa vem ... Jaz sem zelo dolgo živela v prepričanju, da sploh ne bom imela otrok. Pravzaprav si jih niti nisem želela niti se sama sebi nisem zdela kot oseba, ki bi lahko bila mama. In če me danes vprašaš, kako je sploh prišlo do odločitve za prvega otroka, niti tega ne vem, definitivno pa to ni bila neka nagonska želja, kot pravijo mnoge. Bolj vem, kako je prišlo do odločitve po drugem otroku - vedno sem rekla, ali dva ali pa nobenega, edinca nikakor nočem imeti.
Ma, jaz sem itak en zelo zakompliciran človek, še sama sebe dostikrat ne razumem ... Definitivno pa mi ni žal za brezskrbno mladostjo, ki sem jo užila do zadnje kaplje ...

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Prestare za prvega otroka??
22.11.2005 22:46:56   
elizabeta p
Mene je mami rodila pri 47-ih. Jaz sem zdaj stara 24, ona pa 71. Se spomnim, da so vsi mislili, da je moja babica. Drugače je bilo pa fino, je bla že upokojena tko da je bla skoz doma in mela cajt.Mi je pa ful smotan, ker imam brata in sestri ful starejše in sploh nimamo pravega odnosa, bolj kot tete in stric so mi. Pa nečakinja je 2 leti starejša od mene.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Prestare za prvega otroka??
22.11.2005 23:23:06   
Anonimen
Jaz sem rodila Jana 14 dni pred svojim 19-im rojstnim dnevom in o tem, da bi ga imela še kaj prej, raje ne razmišljam. Ni mi pa niti malo žal, da sem ga imela takrat. Otroke moraš (po mojem mnenju) imeti mlad, dokler imaš še energijo zanje. Zdaj, drugi, bo pri 27-ih letih in če bo vse po sreči, bo tretji še do 30-ega leta, potem bo pa kar dovolj. Če ga pa do takrat ne bo, pa tudi dvomim, da bo kasneje. Kajti, kakor je rekla ena pred mano - potem je pa tudi že čas, da se še sebi malo posvetim, ja.

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Prestare za prvega otroka??
23.11.2005 8:36:32   
dory
No vids zara, men recimo bi blo pa idealno da bi mela prvega otroka pr nekje35letih...ker sem v zivljenju le tolk egoista, rada uzivam in imam svoj mir...no mater pa se je zgodil deset let prej user posted image ...no ja ne bom rekla,da je blo prehitr, sam prehitr sem se mogla zresnit...mejbi bom mela ta druzga pr 35 user posted image user posted image

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
23.11.2005 8:43:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Prestare za prvega otroka??
23.11.2005 8:47:36   
janjja
Jaz sem rodila pri 23 -ih. Pa ni bila nesreča kot drugi sprašujejo, enostavno sem doštudirala in si zaželela otroka. To je bila najina skupna in najboljša odločitev v mojem življenju in mi ni niti malo žal.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Prestare za prvega otroka??
23.11.2005 8:48:55   
viv_
Ne. Pri 29-ih je bil ravno pravi čas!

Prej sva se z mojim nažurirala, prepotovala sva kar nekaj, zrihtala sva si stanovanje, jaz sem doštudirala, oba sva imela takrat dobro službo. Poleg tega sva se v vseh teh letih, ko sva bila sama, tudi med seboj dobro spoznala in ustvarila lep odnos v katerega sva sprejela najino pupo!

Kar se pa tiče še enega otroka - sem jaz tudi v fazi "bi pa ne bi", čeprav se bolj nagibam k ne bi. Življenje se počasi spet vrača na ustaljene tirnice, žuriramo in potujemo v troje user posted image ... Pa še časovno gledano ne vem kako bi z dvema otrokoma furali... Finance pa recimo da bi se našle.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Prestare za prvega otroka??
23.11.2005 12:43:52   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: rija
Zara, saj bi ga imela pri 25, pa sem mogla čakat nanj celih 10 let...

Pa ne se hecat, rija... a 10 let?? A resno ??

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Prestare za prvega otroka??
24.11.2005 10:16:05   
Anonimen
Jaz sem pa pri čist malo manj kot 31. rodila prvega otroka. S svojim DRUGIM možem (prvi je bil za v kanto-no, za v mojo kolegico user posted image  )
Bi imela še enega...pa ne vem user posted image  
Moj mož ima iz prejšnega zakona 5 letnico....pa da bi imeli še enega, to pomeni,da bi imeli TRI user posted image
U madona user posted image
Bom se mogla fejst sama s sabo pogovort user posted image
Mireno pa kr pri miru pustit user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Prestare za prvega otroka??
24.11.2005 16:28:49   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: tinka74
...s svojim DRUGIM možem (prvi je bil za v kanto-no, za v mojo kolegico user posted image  )


O, marija user posted image user posted image  

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Prestare za prvega otroka??
24.11.2005 16:38:34   
Reja
Jaz sem stara 28 in še nimam otrok, želim pa si, da bi bila zdaj v drugo, če že ne v tretjo noseča.

Ampak prej ni šlo: doštudirala sedm že, ampak so bile vse službe honorarne, ni bilo stanovanja,...

Moja mami me je imela pri 17ih, no ja, sem bila prezgodnja, drugače bi morla prit na svet pri skoraj 18ih. Pa se mi je vedno fino zdelo, da imam tako mlado mamo.

Zakaj kljub vsemu še nimam otrok? Ker so me vsi tako učili, da je treba biti odgovoren, ne tako, kot so to rihtali oni...zdaj pa imajo oziroma imamouser posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Prestare za prvega otroka??
25.11.2005 8:39:04   
čveka
Jst grem tut proti 30, pa mi je že žal, da se nisva odločila prej. Sam, treba je blo doštudirat, najt službo in uredit štalco....če zdej pomislim..tut če bi user posted image  imela pr 25, bi isto vse naredila...Mogoče mal težje, bi pa....

LPČ

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Prestare za prvega otroka??
26.11.2005 10:46:57   
Anonimen
Rodila pri 27. Ja seveda mi je žal. Vendar prej ni ratalo narest user posted image . Še prej sem se pa jaz otepala user posted image , zaradi reka, najprej štalca pol pa kravca. Pa študij dokončat....
Bomo pa zdej nadoknadiliuser posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Prestare za prvega otroka??
26.11.2005 12:30:52   
mojamura
prvič sem zanosila pri 20.-ih rodila pri 21.-it. Ni mi žal, da sem takrat imela otroka, vsaj nekaj pozitivnega se je izcimilo iz takratne kaotične zveze. Mi je bilo pa res na začetku hudo, ko me je klicala kakšna kolegica in mi rekla, da grejo zvečer žurat tja in tja....pa kako se bodo fino meli pa bla bla. Vendar kriza ni dolgo trajala, sem se naučila uživati ob in z otrokom. Sedaj sem stara 29 let in imam 12 dni starega otročička. Prvi sin ga obožuje, saj se je naveličal biti sam. In čeprav je res razlika med otrokoma (8,5 let), sem vesela, da sem spoznala pravega moškega s katerim imam zdaj tega sončka, saj sem si vedno želela vsaj dva otroka....če že ne 5.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Prestare za prvega otroka??
26.11.2005 20:16:13   
Pia67
Kaj naj napišem jaz vajena 38-letne ednine? Dve desetletji tumbanja "Ja, gospa, na žalost ne boste mogli imeti otrok", zaradi tega dve razmerji v črepinjah (moški si pač želijo potomce). Dve operaciji, zadnja lani oktobra in opogumljajoče trepljanje mojega ginekologa in moj pogumni "Bom šla pa končno na odpravo".
In septembra letos, namesto pod Himalajo, rodit.

Raje ne pomislim koliko bom stara, ko bo moja Nina preganjala fantičke.

Pia

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Prestare za prvega otroka??
26.11.2005 22:44:33   
KODA
Pri 28 prvega,pri 30 drugega.Prej pa nisem čutila nobene potrebe po otrocih.Prvo sem se morala znoret in počutit 100%,da bom to zmogla.Zdaj pri 33 me še preganja misel o tretjem otroku.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Prestare za prvega otroka??
27.11.2005 0:34:50   
Bela
Jst pri 25, takrat sva si oba s partnerjem zaželela in še v istem trenutku uresničla.
Prej se nism čutla še zdrela, pa tud umirit sm se rabla in it živet na svoje.
Za naslednjega še nevem...mislim, da ko si ga bova res zaželela...hočem občutit tisti pravi trenutek, ki mi bo prišepnu kot v prvouser posted image


_____________________________

** Življenje je prekratko, da bi bilo malenkostno **

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?