|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Da se izpovem še jaz
30.12.2005 10:51:24   
Amoss
Ja ženske smo pač takšne da iščemo težave in gledamo z lupo kje jih bomo našle.
Vsaj jaz sem takšna.Pa sem dolgo premišljevala ali naj napišem ali ne, pa sem po dolgem razmisleku ugotovila, da mogoče pa bo kakšen pameten nasvet kako naj uredim svoje življenje v red.
S partnerjem sva skupaj že 3 leta 2 in pol živiva za sebe v svoji hiši, imama čudovito punčko, navzven čudovito življenje.
Ampak mene že vseeskozi nekaj teži a to kar se z mano dogaja zadnje čase je grooozno.
Njegova mama!!!!!!
Sovražim jo pa tud njegovega očeta, ko jih vidim dobim ošpice, ne moremiz svoje kože.
Deset strani ni dovolj da opišem zakaj.
No pa saj to ni pomembno, že dolgo težim fantu naj uredi odnose, naj se zavzame za družino,....pa nič,.-....čakam in čakam pa grozim z odhodom, pa narazen sva že šla, pa nič, vedno reče bom, potem pa nič.
Zadnje čase pa se mi zdi da se je moje sovraštvo preneslo na njega, saj je on kriv da ne uredi odnosov.Ne vem več ali ga ljubim ali sem z njim še samo zaradi navezanosti,...
Ne maram da se me dotika, ne maram se pogovarjati z njim, ker mi preseda, skozi se kregava, ker mi gre na živce.
Ne morem si pomagat,...
Živce izgubim za vsak pasji drek, ....
Je super očka in fant, nimam kaj, je moški ki si  ga lahko vsaka želi, al to z njegovo mamo je šlo predaleč.
kaj naj naredim da rešim najino družino???
Vem da niste psihiatri a nujno rabim kak nasvet.


_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Da se izpovem še jaz
30.12.2005 10:58:40   
Annny
Kakšen je torej ta problem z mamo? Brez tega boš pa res težko dobila kak pameten, nepristranski nasvet.user posted image

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Da se izpovem še jaz
30.12.2005 11:10:17   
Anonimen
Zdaj nevem ,če je to tak, kot sem jaz razumela...da je on mamin sinko??a te to moti?user posted image

Jaz pravim,če bo htel met s tabo dobro zvezo, bo moral to popravit..no moje mnenje..user posted image

Zdaj ima tebe in vajino pupiko, mislim, da ni zdaj kar na izi se skregat, in razdret zvezo-je pa res da se bota oba2 mogla hudo potrudit, če si že tako "alergična na njega"user posted image

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Da se izpovem še jaz
30.12.2005 11:10:24   
soncece24
Dokler se boš ubadala z njegovo familijo bo sam še slabše. Vidva sta zdaj družina za sebe, ne ubadaj se z njegovimi. Izogibaj se jih in pika, če jih ne maraš. Sicer ne vem kak problem mate, tak da kaj konkretnega ti ne morem svetovat, sam jaz se ne bi sekirala za familijo od dedca, sploh če ne živite skupaj.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Da se izpovem še jaz
30.12.2005 11:12:41   
Amoss
No pa se bom razpisala.
Že od začetka mi je povedala da me ne mara ker sem ji odpeljala sinčka.Na račun tega mi je kr nekajkrat naredila sramoto pred njihovo družino, saj je rekla da sem ji ukradla njegove poljubčke in da me ne mara.
Skozi sprašuje kaj delam, kaj sem delala čez dan, kaj kuham, če imam pospravljeno.Vedno gnjavi da moremo prit tja bvrez ugovora, takoj!
Ona se spomni da bi prišla sem enkrat na 2 meseca (če).
Vedno ko pridemo k njim ima polno hišo obiskov (saj samo takrat kliče, da vidijo njeno vnukico), pridemo tja je vse zakajeno 10 ljudi ki kadi, vsi vlačijo otroka, ona pa se sploh ne zmeni zanjo.
Je bila bolana in je rekla da moremo priti tja, ajz nisem šla, pa je otroka lubčkala in vlačla,pa je potem rekla da upa da nebo nalezla, pa je otrok zdaj bolan.
Laže se kot pes leti-mojemu bratu je rekla da pri nas ni zaželjena, ko sma jo vprašala je rekla da tega ni rekla. Njegovi teti je rekla da bo pri nama za novo leto (kr najvla se je nič vprašala kaj imamo v načrtu) potem je rekla da ni res.Ko sem zanosila je moji mami govorila da si moj fant (njen sin )ne želi otroka, ko sma jo vprašala je rekla da ni tega rekla.
Razjezi me da vsako nedeljo gremo k mojim na kosilo, ona nas skoraj nikoli ne povabi, pokliče popoldan, naj pridemo.
Fant jo vabi na kosilo, samo za to da pride (mene nihče ne vpraša), mojih pa nikoli ne povabimo, ker ni časa.
Razjezi me da se obnaša kot da je gospa, in ji moremo biti vsi na razpolago.
Skozi jo vabimo naj pride, čakamo doma kot teleta pol pa kliče da ne pride.In to je vedno isto.Skozi si nekaj zmisli.
Skozi se vmešavata z očetom v najino življenje in komandirata kako moremo živet, kdaj avto popravit,...
Aja pa med tem ko sem bila v bolnici  (sem rojevala) je klicarla veze naj mi naredijo CR ker ona hoče met vnukico), ko sem prišla domov me je grdo gledla ker še nisem rodila (porod so mi sprožali 2 krat)
Za krst je vse ona organizirala (jaz sem hotla skromnega, družina ožja,...) , na koncu je bilo 100 ljudi ot tega jih 60 sploh nisem poznala, mojih je bilo 11.Za cerkev je rekla da gre vprašat kako imajo kaj (jez sem želela krst v drugi cerkvi), pa je nato kr tam rezervirala in sporočila krst imamo v tej pa tej cerkvi.
No to je le en najmanjši delček,....

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Da se izpovem še jaz
30.12.2005 11:13:56   
Amoss
Upam da sem vam vsaj malo prikazala sliko in težave o čem govorim.user posted image

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Da se izpovem še jaz
30.12.2005 11:19:58   
Anonimen
Bljakuser posted image , če bi bla jaz na tvojem mestu, iskreno rečeno NEVEM KAJ BI NAREDLA, če je ded taki "liml"sori ampak res), da ne poskrbi za svojo familjiouser posted image

(odgovor članu Amoss)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Da se izpovem še jaz
30.12.2005 11:39:13   
sazi
Joj, sliši se res hudo. Žal ti kaj hudo pametnega nimam povedati. Le to, da je imela moja mama s svojo taščo podobne probleme, le da je bil tu še dodatni faktor - babičin mož je umrl še pred poroke mojega očeta in mame in je bilo še toliko huje, ker ji je res "ukradla" edinega moškega in edinega sinčka in tako je reva ostala sama. Sekirala jo je do onemoglosti (s sestro tega seveda nikdar nisva tako dojeli, saj sva imeli babico radi in rudi kar dobro so skrivali te slabe odnose). In kako smo živeli? Mama je sekirancijo preživljala takorekoč molče (saj pri babici ni nobena beseda zalegla, oče pa se tudi ni želel postaviti po robu svoji osamljeni materi) - vse do dneva babičine smrti user posted image . Je pač zaključila, da je naredila vse, kar je lahko in da ji zveza z možem vseeno pomeni več, pa čeprav mora zato prenašati tečno taščo.

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Da se izpovem še jaz
30.12.2005 12:00:36   
Anonimen
Kot da bi poslušala sebe. Tudi jaz moje tašče (oz.to še niuser posted image ) ne morem videt. KO pride k nama,začne stikat po kuhinji,ko kuha,vse leti okrog-olje,moka-zato ima sedaj iz moje strani prepoved še kdaj kaj delat po kuhinji.
Fant jo brani,da je sama,da je bila navajena,da sta skoz skupaj (je samohranilka bila). Hotel je,da bi bila  z nama za božič-ok,sem popustila. Zdaj hoče,da bi bila tu še na silvestrovo-tu se pa ne pustim.user posted image

Moti me,da hodi obuta po stanovanju,ker ji kao noge smrdijo in se ne bo sezuvala (mo pa po celem stanovanju laminate in se vse pozna)

in še in še bi lahko naštevala...

Ampak ti imaš večje probleme,tako da upam,da boš od katere dobila res pameten nasvet,ki bi tudi meni koristil.user posted image

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Da se izpovem še jaz
30.12.2005 12:06:11   
daddy
Amoss, težka bo. tvoj bo MORAL dojeti da je odrasel človek, ne več "mamin sinko". če tega ne bo sposoben dojet ...... sej že veš odgovor.

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Da se izpovem še jaz
30.12.2005 12:10:42   
Annny
O Kristus, to je pa res hudo! Občudujem te, da si že toliko 'dala skozi', da imaš toliko potrpljenja- prav neverjetno. Zase lahko rečem, da bi vzela svoje stvari in otroka in bi odšla. Ker ta familija je bolna, mentalno izkrivljena, to je čisti absurd. Dlje se družiš z njimi, bolj podoben jim postajaš..bog ne daj, da bi tak postal tudi tvoj otročekuser posted image  Pojdi nekam, če imaš kam, med tem časom pa naj tvoj dragi razmisli, kaj mu je prioriteta v življenju...hitro boš vedela, pri čem si. Saj vem, da se sliši grozno, ampak jaz sem pač človek, ki - ko mi je vsega dovolj - potegnem črto in konec. Zdaj je vse odvisno od njega in od tega, koliko se imata rada (mislim oba, ne le ti njega).
Glede takih obiskov, ki si 'izmišljujejo', kdaj bodo prišli...reci jim npr. od 15-16h imamo čas, če vas do takrat ne bo, pridite drugič. Glede teh laži ipd....meni bi enkrat 'odneslo pokrovko' in bi veščo tako nadrla, da bi se kar kadilo...potem naj pa kar razlaga okrog, kako je ne maraš itd..mogoče se je boste vsaj za en čas losali..res je šokantno vse skupaj. Ma, še enkrat sem prebrala, kar si napisala..jaz bi po moje starše tvojega moža postavila pred vrata in se ne bi pogovarjala z njimi oz. bi, kot se že napisala, kar spokalauser posted image

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Da se izpovem še jaz
30.12.2005 12:13:25   
coca
Dokler se ne boš postavila nasvoje noge, se ne bo zgodilo nič! Postati moraš odločna in neodvisna (kolikor se le da!) in to na tak način, da se začenjaš imeti rada ker je zdaj očitno, da vsi hodijo potebi. Ko boš enkrat rekla NE in tako tudi naredila ( pa ne z zamerami ali s kričanjem), bo to že prvi korak k napredku. Čez noč ne bo nič bisvteno boljše. Na primer v primeru krsta: postavila bi zhteve in pogoje in jih predstavila svoji tašči in poudarila, da je otrok vsaj toliko tvoj kot možev in da se nihče nima pravice vmešavati v vajino življenje in da če misli povabiti 100 ljudi v to in to cerkev, da nimaš nič proti, ampak da bodo tam sami, ker krst boste imeli takrat in tam, kjer se bosta dogovorila vidva z možem. Čeprav je ta primer že mimo in ga nima smisla obujati, ti samo hočem pokazati, da boš morala biti močna in odločna in vztrajati, če si ne želiš živeti tako naprej. Povej tudi svojemu možu, da sta vidva  druga družina in da sta VIDVA tista, ki sedaj naprej odločata o svoji družini in NIHČE drug. Mogoče tvoj mož še ni tvoj mož ampak je še vedno v vlogi sina, kar mu moraš nekako predstaviti (ampak ne da mu rečeš da je mamin sinko, ker to boš dobila ravno to nazaj kar nočeš!). Moraš ga ohrabriti da je sedaj on glava družine in on tisti, ki vas pelje naprej in da mora biti on tisti, ki se odloča po SVOJI pameti, čeprav veš da mama ne misli nič slabega, ampak da bi vaju ne smela več gledati kot na otroka. Za konec ti pa svetujem, da si oglej še film Grška poroka, ki je sicer komedija, ampak lahko marsikaj ven pametnega potegneš!

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Da se izpovem še jaz
30.12.2005 12:26:09   
baguSka
Draga Amoss. Na žalost je tako, da smo vsi ljudje. Daleš od tega, da zagovarjam tvojo taščo, ampak vsak je samosvoj in nihče nas ne more spremenit. Tudi tvoje tašče ne. Tudi, če bo tvoj fant stopil v akcijo in skušal karkoli urejat, bo vso situacijo le še poslabšalo. Poleg vsega boste še skregani in potem bo res govorila naokoli, da si ji ukradla sinkota.
Zdej pa tko: ali se sprijazniš z njenim obnašanjem in živiš tako naprej - vendar je pogoj da se sprijazniš in si daš vedet, da obstajajo še miljonkrat hujše tašče na tem svetu; al jo začneš popolnoma ignorirat, kar bo verjetno v začetku malo težje, ampak da začnete živeti res popolnoma svoje življenje in se sami vodite - torej se ne pustite več njej; al pa da oddideš stran. Ampak za moje pojme je to res najslabša možnost. V končni fazi boš pustila osebo, ki je kljub vsemu še vedno močno ljubiš in ti to veš. Ne moreš nehat ljubit osebe, če sovražiš nekoga drugega. Mogoče se v ti v tem trenutku zdi najgrši, ker on pač ne ve kaj naj stori, ampak MORAŠ se zavedat dejstva, da tudi on ne more ničesar spremenit. Lahko le še poveča prepad med vsemi vami. Dejstvo je, da bi on moral vsaj poskušat svoji mami razložit, da je popkovina že zdavnaj pretrgana in da je zdaj odrasel človek in naj mu pusti živeti po svoje. Ampak prepričana sem, da to nje NE BO spremenilo. Le še slabša bo. Težko je bit pameten, ker kot sem rekla, vsak človek je samosvoj in je pač z vsakim potrebno delati drugače. Edino pravilo v takih situacijah je, da spremenimo sami sebe, ker drugega nikakor ne moremo. Tako je in tako vedno bo. Torej TI moraš bit tista, ki boš nekaj ukrenila. Pa ne odkorakala stran, ker to najlažje... Spopadi se sama s sabo in premagaj taščo!!! Obdrži kar ljubiš!!! Ljubezen pač ne mine kar tako... Začnite živeti svoje življenje!!! Delajte kar vam paše, postavite se na svoje noge, ne poslušajte je!! Saj bo na začetku mogoče še grdo gledala, ampak mogoče bo pa sčasoma vidla, da je le delala narobe. Zdej pač dela tako kot njej paše, ker se ji pustite!!! Tega se moraš zavedat. Torej resnično začnite delat izključno kar vam paše in ne kar njej. Madona sej ste dost stari. Prenehaj se sekirat in raje uživaj življenje in to kar ti ponujeno zajemi z veliko žlico in ne izpusti tega!!!! Ne pusti, da ti človek, ki ga ne maraš, ukrade človeka, ki ga ljubiš!!! Se ti ne zdi?? Bodi močna. Bodi močnejša od nje!!! Je pa ja ljubezen močnejša od sovraštva no!? Sicer pa, začni ljubiti.. Začni ljubiti vse okoli sebe in kmalu boš tudi nanjo začela gledat z drugačnimi očmi. Jaz čisto verjamem, da ti gre zelo na živce, ampak, kot sem ti že zgoraj napisala, so še veliko hujše tašče!!!! Predstavlji si, da vajina pikica sploh nebi mela babice!? Vpraši koga kako je šele to hudo!?! Al pa da celo imajo babice, ki pa sploh nočejo vedet za svoje vnučke!!??! Poglej vse tašče so križ. Večinoma. Čisto vse že ne. Ampak a boš v primeru, da zapustiš dragega bolj srečna???? Sem prepričana da ne. Še bolj nesrečna boš. In v tem primeru je zmagala tvoja tašča. Ali ji boš pustila to zadoščenje??? Nora si, če boš to nardila. Resno ti pravim. Pa še to moraš vedet, da tudi če je tvoj fant mamin sinko, da tega ni kriv on, ampak ona. Ona ga je vzgajala in ona je tista, ki ga je priklenila nase. On ni pač nič kriv, zato ne sme bit on zdej tisti, ki ga grdo gledaš. Ampak, ne pozabi, da boš mogla tudi njo sprejet, tako ali drugače. Vredno je. Torej le ti veš kakšna je tvoja naloga, kako jo boš začarala in omejila in se ji ne več pustila. To moraš naredit, ker si bo vedno dovoljevala, kolikor ji boš pustila!!!! Torej ti si tista, ki moraš temu naredit konec. Gre zate, za tvojo srečo, za tvojo ljubezen...

Vso srečo..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Da se izpovem še jaz
30.12.2005 12:30:27   
corfu
Težko si predstavljam kaj doživljaš, saj sama nisem imela nikoli takšnih težav in tudi mož ima skoraj raje manj stikov, kot preveč.

MISEL: Zakaj sta se Adam in Eva tako dobro razumela? Zato, ker nista imela tašč. Dobro, šalo na stran.

Očitno, tudi tebe tvoj partner ne jemlje ravno najbolj resno, saj mu groziš v prazno in dejansko nič konkretnega ne ukreneš in tako se vrti začaran krog. Razumem te, zakaj si do njega tako hladna, saj ženske v svojih moških iščemo nežnost, toplino, ljubezen, pa tudi moč, samozavest in predvsem osebo, ki stoji za svojo družino. Torej poskusi se pogovoriti z partnerjem, s taščo ali pa obema skupaj. Saj tako ne morete živeti. Tudi partnerju ni ravno lahko, saj je razpet med dve ženski, kateri ima rad.

Kaj si pa ti iskreno želiš?



_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu coca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Da se izpovem še jaz
30.12.2005 12:35:15   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: corfu
Tudi partnerju ni ravno lahko, saj je razpet med dve ženski, kateri ima rad.


Res je.

Odlično napisano Coca.user posted image

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Da se izpovem še jaz
30.12.2005 12:43:28   
tinica
Ne nočem bit pametna, ampak tako pa se jaz ne bi pustila. Če je šla rezervirat cerkev za krst naj gre ona sama tja, jaz bi enostavno šla v tisto cerkev katero sem si zamislila. Pa praviš, da je bil otrok bolan in sta ga kljub bolezni nesla tja k njej ko si je ona namislila, jaz je ne bi naj jo pride k vam pogledat če si jo je tisti trenutek res tako zaželela. Jaz otroka sploh nimam v sobi kjer je polno kadilcev, res da pri nas samo moj oče kadi pa še on gre ven na balkon kadit.
Mislim, da se boš mogla ti malo za sebe postavit, ker ona ima prav tako tebe pod kontrolo kot tudi tvojega dragega. Če se pa tvoj fant do sedaj ni postavil tebi v prid pa mislim, da se ne bo nikoli. Najbolje je, da pač sama pokažeš tvoji bodoči tašči, da s tabo ne more delati kot z enim predpražnikom.
Naslednjič ko poklič in si spet namisli, da pride k njej pač če se vam ni enostavno ne greste, če pa bo tvoj fant vstrajal pri tem, da greste pa naj gre sam, tudi on mora upoštevati tvoje želje ne samo od svoje ljube mame. Če pa mu je vseno za tebe in pa tvoje želje naj vsaj pogleda malo na hčerko in naj bolane pač ne vozi okrog, še posebej ne v zakajene prostore saj je še otrok.
Ni mi pa jasno za kaj pri hudičo pa jo tako pogosto vabite ne obisk, če potem povzroči en velik prepir. Če pa jo tvoj dragi tako strašno pogreša pa naj gre večkrat SAM k njej na obisk.
Joj kako sem sedaj zatežila. No pri nas so se kar pogosto krat hoteli mešati glede določenih stvari ampak smo zadevo pravočasno rešili. Upam, da bo tudi tebi uspelo.

Lp, Tina

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Da se izpovem še jaz
30.12.2005 12:46:55   
eva1
pa dobro, pa ve nimate jezika, se ne znate postavit zase...ne raje trpinčite sebe, moža, otroka...pa kaj za boga vam je???
Jat sem res človek ki ima rad čiste račune in vedno si rečem bolje prva zamera k zadnja...
Zakaj pustite, da vam "serjejo" po glavi...pri meni je tašča samo enkrat prižgala cigaret, še preden smo imeli Lukca, pa sem ji rekla, da gre lahko vn kadit, da se notr ne kadi, pol jo je pa še tast zagovarjal, da če se bo pa kdaj prižgalo pa ni hudič, bo vsaj mole odgnala(pa kašne mole če jih sploh ni)...pa sem na lep način popenla...pa je blo...od takrat ji tudi na pamet ne pade, da bi notr prižgala...
Zadnja tašna svar je bilo vino, ki ga je tast ponudil na prstu mojemu Lukcu...sem rekla ne, pa je nehal, pa sem šla neki v kuhno iskat, pa mu ga je v tisti sekundi dal-pa sem mu vzela otroka iz naročje, jasno povedala,če rečem ne je NE in da se kaj tašnega ne ponovi-da oni so sami vzgagaji svoje otroke kakor so želeli, jst bom pa svoje pa pika...pa se dobro razumemo, jih imam rada, ampak neka meja pa mora bit...pa da bi mi tašča stikala po kuhni...ja samo v sanjah...dejte no punce, postavte se zase, ne pa samo čakat da bo kdaj boljš, ker če bote samo čakale, in se smilile sami sebi ne bo nikoli boljš! Vsak je svoje sreče kovač!!!

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Da se izpovem še jaz
30.12.2005 13:12:57   
urška
Najprej strinjam se s tinco: zakaj jo vabiš, če je videt ne moreš? (kar povsem razumem)
tko je da bi moral tvoj mož narediti red, ampak ima pa po svoje tudi baguska prav:
Tudi, če bo tvoj fant stopil v akcijo in skušal karkoli urejat, bo vso situacijo le še poslabšalo. Poleg vsega boste še skregani in potem bo res govorila naokoli, da si ji ukradla sinkota.

In kolikor si napisala, tvoj mož ne bo reda delal....na žalost.....

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Da se izpovem še jaz
30.12.2005 13:16:56   
corfu
Eva1, se strinjam z vsakim stavkom!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Da se izpovem še jaz
30.12.2005 13:35:55   
Amoss
Hvala za odgovore in nasvete.
V bistvu sem že kdaj kaj rekla ampak sem naredila samo prepir in žalost.
Sem se ji postavla gor pa je klicala mojega pa mu težila naj jih pusti pri miru ker jih ne mara, in da se jim je odpovedal, pa je spet blo narobe.Zato kr on kao meni nebi smel dovoliti da tako "GRDO" delam z njimi.
Haloo?!
Ne vem al sm z lune padla al kaj????
E in od tistega trenutka sem bla tiho kao. sem jo ignorirala, pa naj on uredi, če jaz ne smem, pa nič...
Tak da res, mogoče bi ga blo najbolje na hladno postavit za nekaj časa,...Ker se sprašujem ali mu mi res nič ne pomenimo ali se pač noče mamici zamerit, da mene pol terorizira kakšna sem in da je ne maram,...Kako pa ljube ženske če pa odkar je prišla v moje življenje dela samo sranjeuser posted image

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
30.12.2005 14:10:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Amoss)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Da se izpovem še jaz
30.12.2005 14:16:24   
india
Samo to ti bom rekla...po 15 letih zakona, total nerazumevanju med taščo in menoj smo prišli do tega, da z možem ne govoriva o njej, otroci in jaz ne hodimo tja ( je daleč vstran), mož gre sam, ona se ne meša med naju in v našo družino, nič več, prej se je vedno,....jaz pustim pri miru njo. A na žalost vem, da to zelo ubija mojega moža, da bi bil srečnejši, če bi se medve razumele, je pa toliko pameten, da ve, da bo do tega prišlo le še na silo, zato ne tečnari. Jaz mu ne branim stikov z njo,ker je le njegova mati, otroci sami tja nočejo,...pač....mi živimo svoje življenje, ona svoje. A do tega smo prelili ogromno poti in solza, izrekli  preveč besed in pretrpeli ogromno hudega.
On sam se mora odločiti,ali bo s teboj ali bo prenašal mamo.

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Da se izpovem še jaz
30.12.2005 21:22:50   
Maja Z
ojla

tut jaz se strinjam z evo1. Vem, da ti je težko, ampak to moraš razčistiti sama in ne tvoj, on te lahko samo podpre.

Veliko sreče pri reševanju problemauser posted image
lp maja

_____________________________

Lepo je biti mamica!.......včasih tudi naporno seveda :)

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Da se izpovem še jaz
30.12.2005 23:07:37   
piščanc
uh, težka. jaz pa gledam z drugačnimi očmi.
moja mami bi se lahko primerjala s tvojo taščo (čeprav je veliko hujša) in res sem ponosna in vesela, da moj user posted image  potrpi in drži jezik za zobmi, ko gremo na obisk. ni idealno, nikoli ne bo, ampak če malo zamižim, je kar lepo. vesela sem, da lahko grem na obisk (ona itak ne pride), da lahko moji otroci vidijo kako sem jaz odraščala, da jo lahko kdaj izkoristim za kakšno uslugo, še bolj pa ko lahko grem. sem pretrgala stike za ene dve leti, ker je bila grozljiva, zdaj se pa skoraj zna obnašati. nad vnukinjo je pa kar navdušena. postalo mi je jasno, da s trmo in jezo ne bom nič dosegla, ker je ne morem spremeniti. izkoristim pa lahko tisto malo kar lahko dobim, pa čeprav zraven zamižim.
če ljubiš svojega moža zaradi tega kar je, potem boš morala sprejeti tudi njegove starše, takšni kot so. zelo ti bo hvaležen. nič ne boš dosegla, če boš hotela, da on spremeni svoje starše - ne bo šlo. on je njihov otrok in ne more čez to.

seveda pa se vidva pogovorita, kaj in do kam lahko gre njegova mama - na obisk pojdite samo takrat ko vi želite, za večje praznike se prej zmeni in predvsem manj hodite tja na obisk. boš že našla izgovore. in ne samo ti, tudi tvoj mož mora držati s tabo - zato da bo lahko pretrgal popkovino in začel s svojo družino.

za začetek se pa poročita, brez da bi ona vedela za to, samo vabilo, saj bi jo kap. in težav je konec user posted image .

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Maja Z)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Da se izpovem še jaz
30.12.2005 23:28:45   
Anonimen
Amoss, fant bi se moral postaviti zate, že zato, ker ve, da te to ubija. Če njega ne. Posebej pri zate pomembnih stvareh, kot je npr. krst. To, kar si opisala, da se je dogajalo, je res smešno. Tega ji ne bi smel pustiti. Takrat bi moral udariti po mizi, če ne seveda že prej. Pa bi bilo naslednjič gotovo isto in takrat bi spet moral popenit in se postaviti za vas tri. In tako dalje in tako dalje. Res je na njemu, da mamo drži na "varni razdalji".

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?