|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 05
12.9.2009 18:53:33   
ugi
Rainbow: Mi imamo brunarico (zgornji dve etaži), spodnja etaže je pa zidana. Nisva midva delala, sva že kupila tako. Razmišljava pa, da jo bova širila in bo tudi prizidek v tem stilu. Sva pa hotla najprej z nule delat, sva najprej iskala parcele na Zaplani in bi delala montažno, če ne bi našla te hišice.

Pa-pa

_____________________________

Če imajo otroci doma zapik, ne bodo bežali drugam.
______________
Luka, 30. 3. 2005
Lara, 1. 1. 2010

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Marčevke 05
12.9.2009 22:47:04   
Katrin
Punce,

preden stisne mraz, bi se lahko še kaj videli user posted image

Kaj pravte?

Ideje? Predlogi?

Nočka user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu ugi)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Marčevke 05
13.9.2009 8:16:36   
aleži
Žiga je prišel k sebi. Zdaj lepo že je, spi in malo sitnari...je zdravuser posted image
 
Rainbow: mi imamo zidano hišo. Meni so tudi zelo všeč montažne, čeprav na Obali jih ni kaj dosti.
Jaaaaaaaaaaaa Katrin user posted image user posted image user posted image  mi smo za.
Hm, če vas povabim na Obalo nimam pojma kam naj bi šli... ni nič kaj takega za pozimi... poleti se pa lahko kaj zmenimo !!!
Predlog: ???????? ne vemuser posted image

Lepo nedeljo. Gremo na Luna gre na morje pogledat kakšno predstavo, če ne bo dežja popoldne.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Marčevke 05
13.9.2009 9:13:53   
ugi
Aleži: Super, da je Žiga zdrav.

Katrin: Jaaaaaaaaaaaaaa, mi smo tudi za da se dobimo. Pozimi se lahko pri nas sankamo. user posted image  Kaj pa ZOO?

Pa-pa

_____________________________

Če imajo otroci doma zapik, ne bodo bežali drugam.
______________
Luka, 30. 3. 2005
Lara, 1. 1. 2010

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Marčevke 05
13.9.2009 21:01:33   
rainbow
Ojla!

Hvala za infos, sem bolj iz firbca vprašala; sicer pa še imava čas, da se zadeve raziščejo, mnenja skrešejo in da prideva do neke pametne odločitveuser posted image

Enji pa je prehlad vdaril na grlo in glasilke, zamisliteuser posted image sva šle včeraj k dežurni, in dobile nek sprej za vdihavat, pa inhalacije itd, kar sva že itak delali. In zdaj ne vem, če bi jo še jutri doma pustila, ali kva. Vročine nima. In danes smo bili popoldne zunaj in vse ok, aktivna, apetit. Se bom jutri odločila. Ne bi rada, da še kaj zraven dobi.
Joj, pri teh prehladih nikoli ne vem.

Glede mitingauser posted image joj, razsmislit je treba. Mislim, za lokacijo. V MB bi vam bilo verjetno predaleč. Na Ptuju imajo eno mehiško restavracijo z fantastičnimi igrali, ampak to je še bolj izven.
Razmišljajmo torej.

Vmes pa še kaj za službo naredit je treba. lep skok v nov delovni teden, ostanimo zdravi čim dljeuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu ugi)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Marčevke 05
14.9.2009 7:50:27   
mojčca
user posted image

No, pa je vikend za nami. V soboto smo bili na pikniku, včeraj pa prav tako. No, tisto včeraj, če mene vprašate ni bil piknik, ampak veselica. So imeli ansambel, šotor (če bi bil dež), eden je imel čez hrano in pijačo, noro, vam rečem. Okoli 7 sem odšla z Manco in Maticem domov (moj je itak ostal tam), jaz pa skopati otročke in jih pripraviti za spanje. Ker smo bili ful pozni in sem dirkala sem in tja, pa sem prav veselo z nogo butnila ob rob Maticeve postelje (ima postelja tako lepo obliko, da je idealno, da butiš notri) in me tako boli palec na nogi, da komaj hodim. Na nogo obuti čevlje je bila danes skoraj misija nemogoče, pripeljala sem se do službe še kar, ampak hoditi je pa umetnost. Upam, da bo boljše, drugače bo pa treba k zdravniku.

Grem hitro (kolikor bom lahko) pripraviti svoje delovno mesto, potem pa bo ura osem in bo pred vrati in v pisarni noro.

Se javim kasneje, če ne bo prav gužve, drugače pa zvečer, če bo čas.

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Marčevke 05
15.9.2009 7:40:48   
rainbow
Jutro!

Pa daj, Mojčca, to pa je res smola. Pa da greš res k zdravniku, če ne bo kmalu bolje. Kak hladen obhladek ali pa ono vrečko veš, hladilo ali kak se že reče, bi bil fajn. No, boš videla.
Jaz pa sem še doma z Enjo, ki ima torej laringitis. Ni strašno hudo, je že boljša, ampak glede na to, da v službi trenutno ni gužve, sem se odločila, da se do konca pozdravi. Bom pa delala doma. Sem že Lijo parkrat tak v vrtec dala, se spomnim, ne do konca pozdravljano, in se mi je potem duplo vrnilo.

Ok, ženske, lep dan, pa malo sonca nam ne bi škodilouser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Marčevke 05
15.9.2009 10:41:13   
mala maja
ojla punce,

se vam oglašam po dolgem času. Doma imamo tako pestro da še do RR ja sploh ne pridem, pa še brez interneta smo, ker sem mislila da se nam bo uspelo do oktobra preselit in sem vse odjavila. Pa očitno še kar nekaj časa ostajamo tukaj kjer smouser posted image user posted image Sem tudi jaz tako utrujena da zvečer samo padem v poseljo. Pa hodim ob devetih spat user posted image user posted image . Zdejle pa sploh ko se je šola začela. Danes imam na dveh koncih ob isti uri roditeljski sestanek, pa brez varstva za tamele sem. Tko bo ati varuška, jaz pa hmmm. ne vem pol ure pri enemu, potlej bom pa šibala k drugemuuser posted image ne vem kaj naj naredimuser posted image

Drugače pa smo OK. Zdravi, navihani in polni energjeuser posted image . Nik zadnje čase kar naprej poje pesmice. Sploh ne vem, kdaj se jih je naučil. Zvečer moram prebrati 1001 pesmico. Amapk pravljice noče poslušat, on bi pesmice. Knjigica je že čisto boga. V vrtec ga nismo dali, smo se odličili da ostane doma in gre na cicibanove uriceuser posted image .
me pa malo skrbi ker pri svojih 4in pol, še vedno ne pozna poimenovat barve in tudi riše še vedno samo krace.user posted image Včasih se mi zdi da nikoli ne bo nadoknadil tistega leta ko je bil prav bolan. Enostavno zaosaja za vrstnikiuser posted image .

Selitev v hiško se čadalje bolj odmikla ne samo zaradi financ, amapk tudi zaradi vsek napak ki so se pojavileuser posted image user posted image Vse se nama podira, razdira, noben ni naredil nič ok. Tko da sem čisto razočarana. Poleg tega sva ugotovila, da bomo mogli vse okoli hiše odkopat, ker nama iz glavne ceste teče v en vogal voda in nam pošteno zamaka in nam je začel omet odpadat pa plesnet v dnevni sobi. Vmes se nama je pol leta stara kuhinja razdrla in čakava na reklamacijo. Tko da smo kar malo žalsotni. Najbol tamali, ker so se že tako veselil novih sobic user posted image user posted image


rainbow upam da se Enja čimprej pozdravi

mojčca auč to pa boli. Upam da ni zlomljeno in neha boleti user posted image Drugače baje sedaj če imaš prst zlomljen ne dobiš več gipsa ampak ti ga samo z enim podobnim kot selotejpom polepijo skupaj s sosednjima prstoma, da je na miru. No vsaj tako je imel en znanec poleti.

uživajete in se fino mejteuser posted image

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Marčevke 05
15.9.2009 10:41:21   
aleži
Rainbow pošiljam ti sonček...na Primorskem ga imamo kar precej
A si ali nisi na FB?


(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Marčevke 05
15.9.2009 10:46:50   
aleži
Mala maja ti imaš tudi marčevca05???
Joj prav gozno je bilo brat, kako iamat doma pravi kaos glede hiške....user posted image user posted image
Kaj pa je bilo Niku ko je bil majhne, če sem prav razumela?

Rainbow user posted image user posted image user posted image user posted image  za Enjo pa da čimprej ozdravi.

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Marčevke 05
16.9.2009 8:11:18   
mojčca
Jutro punce. Imam stranke, ampak kavico vam pa še lahko ponudim

user posted image

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Marčevke 05
16.9.2009 9:32:36   
Špacka
 
Dan punce,

men se počas že malo meša user posted image user posted image , Lina ima vodene koze ( končno! ), sicer ni kakšna huda oblika, ampak tele štiri stene naju pa ubijajo....user posted image user posted image  Bo že, še nekaj dni....

Ne vem, če sem že napisala, da so Lino letos spet prestavili v drugo skupino. Ker je bil spet naval otrok za vrtec, so vse skupine formirali tako, da so v vsaki skupini otroci istega letnika, s tem je lahko skupina večja in so pridobili nekaj mest. Sicer nobena njena " boljša " prijateljica ni šla v to drugo skupino, a Lina se kar znajde....eno punčko pozna, smo sosedi, tam kjer imamo vikend, oni tam stanujejo, tako da, kakšnih večjih dram ni bilo.

Za komentarje nimam časa, se moram igrat user posted image user posted image

Lp


(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Marčevke 05
16.9.2009 11:10:32   
Katrin
Ej, punce

na hitro malo user posted image

Gužva, ne pridem do računalnika!

rainbow: Kaja je imela v Ljubljani laringitis vsako pomlad in jesen - odkar smo v hiši (trkam) - še ne user posted image Saj ni nič hudega, le ta kašelj je grozno poslušat, ne? Jaz sem dobila takrat en full dober sirup, sedaj pa si ob prvih znakih pomagam z Just-om. Pozdravta se user posted image user posted image user posted image

mala moja: ko ima user posted image mlade, jih ima povsod; držim pesti, da se vama stvari uredijo kar najhitreje user posted image

špacka: wellcome to the club - mi smo jih imela maja in junija. Pa saj gresta lahko ven (ni vroče) - le med ljudi ne hodit user posted image

SREČANJE: ker ste vse nekako pritrdile - ideje na plan (lokacija, termin) user posted image

Mi se počasi priptavljamo na sobotni izlet v Benetke user posted image Komaj čakam!

Uspešen teden in lep vikend user posted image



_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Marčevke 05
16.9.2009 23:49:45   
rainbow
Ojla!

Zdaj se pa res moram počasi spat spravituser posted image user posted image

mala maja, te je lepo brat, čeprav to s hišouser posted image vam želim, da stvari čim prej porihtateuser posted image Pa glede razvoja Nika se ne sekiraj preveč, sploh glede risanja, fantki so redko risarsko napredni.

mojčca, čuj s temi kavami me samo v skušnjavo spravljašuser posted image se odvajam pit kavo z mlekom, namreč. Mi kar dobro gre. Pol pa ti s temi slikcami, ccc.

Hvala punce, Enja je mislim da kar v redu, sem jo dala danes v vrtec, je bila k sreči lažja oblika. Sicer pa so imeli v njeni skupini prejšnji teden uši, sploh vedela nisem, oziroma smo se jim zgleda izognili. Jo bom jutri za vsak slučaj malo pošprejala z lakom za lase..

Aleži, kako si ti prijazna, sonce je res danes bilo, zdaj pa te res dežuje. V Lj je baje že čez dan začelo.

Katrin
, to je prvič, da je Enja dobila to zadevo, prej se ji je vedno prehlad ustavil v nosu in ušesih (ker je imela v žrelu vse povečano), sicer pa jo je super odnesla, se ji vedno čudim. In trkam, da bo vedno tako. Ker Enja sicer večkrat šmrka oziroma je prehlajena, pa mine hitro, ko pa Lia kaj dobi, je pa konkretno, vsaj letos je tako bilo.

Grem spat, lahko noč vsem, prav fajn, da ste malo več napisaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Marčevke 05
17.9.2009 13:18:22   
mala maja
ojla,

mi smo pa spet bolniuser posted image user posted image  ma res prav nič se ne smem pohavlit.  Nosek zabasan, včeraj zvečer je še zakuhal, siten ko strelauser posted image , spet na ventolinu user posted image ... ampak sej ni nič  čudnega če je takole vreme, pa tud edini nismo.

Pa naš še vedno ne pihne nosa no. Spoh ne vem kako naj ga naučim. Tavečja sta znala to brez problema, Nik pa kar nekaj po svoje piha, mal čez usta mal čez nos, al pa kar sapo drži pa noče pihnituser posted image

Aja danes je naš navihanec atija naštimal, da sta šla peš do bljižne trgovine po avtomobilček. Našega zelo težko prepričaš za kakšno igračo, ker je mnenja da imajo najini otroci vsega 1000% preveč user posted image (no ja sej se kar strinjam z njim) pa sta vseeno šla in za njima naš novi družiski član (4 mesece star user posted image ), sta mogla obrnit in peljat user posted image domov, ker maček ni hotel pred trgovino počakat.user posted image Amapak mali ni obupal. Sta mucka zaprla v hišo in šla nazaj. Tko da je dobil potlej avtomobiček.user posted image user posted image

Špacka pravijo bolje prej kot kasneje. Če bi bila kje blizu, bi kar našega pripeljala na obiskuser posted image , pa ne bit jezne, amapk res. pri nas sta jih tavečja imela. In vem kako je bil tavelik bogi, mlajši bratec pa kot da jih nima. Pa je imel 50% hujše pikice, tavelik vročine 40, ta mali pa nič.  Pa pomoje gresta tudi lahko malo ven, na vrt ali balkon.

rainbow user posted image user posted image  da se je Enja pozdravila. pri nas sta tavečja že prejšni teden dobila obvestila iz šole, da imajo uši. Spetuser posted image . Pa se ne bom nič hvalila, a prov.user posted image user posted image

aleži ja doma imamo tri navihane fantičke. najmlajši marec 2005user posted image user posted image . če boš malo pobrska boš našla vse sitnosti z našim. kaj točno ima in nima.... pa brez veze. Ima laktozno intoleranco in ne sme mleka, pa še astmo. In kot dve letnik bi nam kmalu umru, ker sploh niso vedeli kaj mu je. je pa sedaj navihan in zdravuser posted image , edino kadar je malo prehlajen, njemu še tolk bolj udari na pljučka in rabi vedno nekoga ob sebi, da ga kontrolira če težko diha, ker ne zna povedat. No če je zelo hudo že reče amapk se pa muc tu izmisli. pa ponoči je že tako če je otrok prehlajen težko, naš pa še težje potlej prenaša vse skupaj.

Mojčca kako pa tvoj prestek na nogi

Srečanje  ne vem če bom imela čas. Ko se zmenite pa vidim. Glede na to da smo iz različnih koncov, bi meni odgovarjala Ljubljana, Kranj, Tud ke do Vrhnike ali pa Grosuplja se še pripeljem. Tko da s predlogi na plano user posted image


uživajte pa lepo se imejte

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Marčevke 05
18.9.2009 12:47:00   
aleži
Mala maja user posted image user posted image user posted image user posted image  Niku. Nisem nič brala za nazaj, ker bi mogla kar iskat.... Povem ti samo, da ima Žiga tudi astmo, zelo alergičen je na pršico in na vlago, zato te razumem, bili smo 4x v bolnici na ventolinu... Na srečo se je stanje popravilo, jemlje pa vsako večer flixotide in od okobra bo moral tudi zjutraj jemat... Popolnoma te razumem kako je s temi dihali. Srečno!!!!!
 
Katrin uživatjte jutri...samo,da vas ne bo kakšen dež doletel in nevihta....
 
Srečanje: povejte,da se vemo organizirat. Kaj nobena ne ve za kakšen prostor zunanji ali notranji????

Rainbow si ali nisi na FB? Nič mi nisi ogovorila!!!

Lep sončen pozdravček pošiljam vsem mamicam

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Marčevke 05
18.9.2009 22:48:48   
rainbow
Ojla, peteeekkkkuser posted image user posted image user posted image

Aleži, oprosti, sem na fejsbuku, jauser posted image Nimam pa nobenih slik in nič. V bistvu sem se prijavila zato, da ostanem v stikih z mojimi bivšimi dijaki, ki bi to želeli.

Mala maja, koliko imaš ti razlike med tvojimi pobalinčki? Iz firca, seveda sprašujem.

Jaz pa sem si danes zvečer vzela fraj od službe in surfam na netu za kakim dobrim tlorisom hišeuser posted image Vmes še katerega nacrtam, največji roblem so še vedo stopniceuser posted image

Lepastičen vikend želim vsem (nas čakata 2 rojstna dnevauser posted image )

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Marčevke 05
21.9.2009 14:17:09   
aleži
Samo dvig  user posted image  in lep sončen dan user posted image

Katrin vidim,da ste zelo uživali. user posted image user posted image

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Marčevke 05
21.9.2009 22:27:28   
Katrin

IZVIRNO SPOROČILO: aleži
Katrin vidim,da ste zelo uživali. user posted image user posted image

Res smo user posted image Nepozabno in neponovljivo!


Nič, grem spat (moram še not prinesti vikend).

lp in lep teden user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Marčevke 05
23.9.2009 19:49:50   
fipi
Ojla!

En premik na prvo stranuser posted image .

Punce drage, uspela mi je misija nemogoče user posted image . Zadnji izpit sem končno naredilauser posted image user posted image  Sedaj me čaka še diploma, a ni panike bo že......... enkrat tudi to narejeno.

Drugič kaj več napišem, sedaj pa le toliko, da delim to veselo novico z vami.

Čao Čao.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Marčevke 05
23.9.2009 21:25:11   
rainbow
Ojla!

Fipi, čestitkeuser posted image user posted image user posted image , eh diploma pa bo tudi žeuser posted image

In kje ste vse, če smem vprašatuser posted image
Verjetno uživate v teh lepih dnehuser posted image user posted image user posted image mi tudiuser posted image user posted image user posted image

Naj še kar bo tako, držimo pesti!

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu fipi)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Marčevke 05
24.9.2009 9:22:17   
ugi
Fipi: Bravoooooooooo user posted image user posted image user posted image

Mi smo bili prejšnji teden na Pagu in je bilo luštno. Zdej pa spet delamo s polno paro.

Punce, mi bomo res gradili prizidek. user posted image Smo dali danes za lokacijsko informacijo, v nedeljo pride od Izija nečakinja, ki je arhitektka, da izriše načrt. Morava pa v dveh mesecih (dokler sva še 35 let) dat vlogo za gradbeno, da pademo še v skupino "mlada družina" in dobimo neko takso -50%. Tako, da bom pol mela naslednje leto, ko bom doma še delavce. Super ne. user posted image K bom mela že s sabo in dojenčkom dost dela, ampak sej bo. user posted image

Pa-pa

_____________________________

Če imajo otroci doma zapik, ne bodo bežali drugam.
______________
Luka, 30. 3. 2005
Lara, 1. 1. 2010

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Marčevke 05
24.9.2009 20:48:25   
Katrin
Fipi: čestitke user posted image user posted image

ugi: vama tudi čestitke user posted image user posted image

rainbow: točno - izkoriščamo toplo vreme in potem je dan prekratek user posted image

Uživajte user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu ugi)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Marčevke 05
25.9.2009 12:47:54   
ugi
Aleži: A imaš ti še tisti polšter za dojenje v obliki črke U, al kako se mu že reče, naprodaj. Sej si ti govorila o tem, a ne? No v glavnem se priporočam. user posted image

_____________________________

Če imajo otroci doma zapik, ne bodo bežali drugam.
______________
Luka, 30. 3. 2005
Lara, 1. 1. 2010

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Marčevke 05
25.9.2009 13:00:00   
aleži
Ja ja še vedno...sem ga spravla zate in upam,da se kaj zemnimo,da se vidimo za srečanje,da ti ga dam user posted image

(odgovor članu ugi)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?