|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 21:23:11   
al1*
Tudi meni je ta škrobni dan minil presenetljivo fino. prepričana sem bila, da bom okoli petih lačna kot volk (rižoto + solato sem jedla ob pol treh), ampak nisem bila in sem pol rižotke pojedla šele ob sedmih. Moj pa je bil na neki poslovni večerji, kjer so imeli narezke pa se sploh ni pregrešil.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

lp


(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 21:24:32   
Seven*
Babuske moje.. Hitro mi povejte kaj lahko jutri zrem.. Nimam cajta se ful poglabljat v dieto. Je cela druzina bolana ze od 30.12 in driskamo in bruhamo. Mama je ze vredu, torej lahko hujsa!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 21:28:43   
eva1
Seven jutri je Oh dan-lahko jemo zelenjavno pico(brez koruze), testenine z zelenjavo, kruhuser posted image z namazom...za večerjo pa sladkarije!

Moj dan je potekal user posted image -nič lačna!

Me pa zanima kdaj se tehtamo-en dan v tedenu pa potem damo tukaj podatke za statistiko, al kako?



(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 21:30:54   
Seven*
Eva1, tale jedilnik je meni sumljiv. Si ziher? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 21:35:10   
eva1
Ja seven, sej si ti jutr tut 3 dan ane? ja pol sem ziher kar sem napisalauser posted image user posted image user posted image , jutri jemo na polnouser posted image user posted image -ne mal hecam, samo res-jutri so testenine z zelenjavo...ali pica za kosilo, pa sladkarije za večerjouser posted image !
pa upam, da se čimprej pozdraviteuser posted image !

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 21:37:39   
taška30
Še bolj pomemben podatek kot to, da je pica brez koruze, je ta, da je brez SIRA. Če temu sploh še lahko rečemo pica.user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 21:38:58   
Anonimen
Seven, ne nori. Po driski se ti naj najprej telo obnovi. Raje začni hujšat z nami naslednji teden!!!

Drugače pa sem bila danes ful pridna. Včeraj zvečer sem že držala v roki francoski rogljiček, ki sem ga spekla za mojega malega, toliko, da ga nisem dala v usta, pa sem se zadnji trenutek spomnila tiste pesmice, ki jo je dala ena naša uporabnica (ej, sorry, nisem si zapomnila, katera, ampak si res super!!!).  Sploh tisti del mi je šel po glavi, ko je pisalo, da bo šlo za trenutek užitka, potem pa bomo imele veliko trenutkov krive vesti, pa še rezultati ne bodo tu... user posted image user posted image user posted image  Tako da sem ga dala nazaj, in je bilo vse ok, pa še zmagoslavje sem čutila...

Danes mi je tudi kriza, ker sem lačna. Za kosilo sem si naredila fižol, ki je bil popražen v teflonski posodi (s kapljico - ampak res kapljico - olivnega olja) in kuhan grah ter korenček. Nisem si mogla mislit, da je to taka dobra kombinacija. Verjetno jo bom uporabljala še naprej, po dieti.

Samo sem se pa uštela v količini. Fižola in graha je bilo premalo oz. ravno dovolj za dva, zmanjkalo je pa za večerjo... tako da zdaj sem lačna in razmišljam, da bi šla jest solato. Ampak ne bom. Grem raje spat, zjutraj bom itak morala zgodaj vstat.

Za zajtrk pa dve hruški... oz. katero koli sadje bodo dali v službi za malico.
Kosilo: barilla omaka z olivami in špageti.
Večerja: 8 petit keksov z marmelado (te imam doma, pa jih je treba porabit, ker sicer jih nihče ne bo pojedel). In seveda - čokolada.

Čudno, ampak res ne čutim neke velike potrebe po sladkem ali po basanju s hrano. Upam, da bo tudi jutri tako... Vem, da sem prvič, ko sem se lotila diete, prav čakala in izbirala vse te tortice in kremšnite... Tokrat me res ne mika. Joj, srčno upam, da mi bo uspelo. Sploh, ker imam dobro motivacijo... Moj user posted image  me je danes objel in mi povedal, da je ponosen name, ker ve, koliko premagovanja me ta dieta stane... Se mi zdi, da sem kar zablestela in dobila novih moči. 

Punce... SMO ŽE EN DAN BLIŽJE KONCU DIETE!!! Kdaj se pravzaprav zaključi? Je že katera izračunala, kateri datum bo to?

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 21:40:00   
taška30
Meni gre pa najbolj na živce to, da po tistih dveh mandarinah zjutraj nisem lačna nič, po kosilu ob dveh nisem do večera lačna nič, pol ure po večerji bi pa vola požrla. Al pa vsaj mal čokolade. Matr!
Ampak se ne dam, ne, ne. Brez greha tudi danes.user posted image

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 21:41:26   
Anonimen
Taška, vztrajaj!!!

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 21:49:14   
Seven*
Skutica, saj bom cist na easy zacela. Nic pretiravanja.. Lepo pocaaaassiiii in previiiidnoooo.. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 21:51:46   
Anonimen
Plidna!!!user posted image

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 22:05:44   
muki1
Splišni, za kremšnit velja. SE ODPOVEDUJEM ENEMU, čeprav s težkim srcem.
Cuker, Hiša nasprot sonca je pa v Prekmurju na Goričkem, kjer pojem dva kremšnita dok si rekla keks user posted image . Pa kaj nisem dobro napisala, dve kremšnite bi morala, a zdaj bomo še sklanjale, ne se samo hrani odpovedovale?
Benti vraga.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 22:35:55   
bobek05
Rabim 3 ure, da vse skoz preberem, ker se toliko razpišete... user posted image  user posted image
Moja malenkost:
Z: 1 jabolko
K: ja, seveda jaz tudi user posted image (riž s korenčkom in grahom)
V: isto samo pol manj

vmes pa voda, voda in še 1x voda... edino kar je, da ne morem pit na hektolitre navadne vode, ampak si kupujem one z okusom... user posted image saj vem, da je navadna voda bolj zdrava, ampak tiste z okusom lahko spijem kolikor hočem navadne pa ne user posted image (no ja, še vedno bolje kot npr. coca cola kajne?)

Jutri pa še ne vem... user posted image ne vem če mi bolj dišijo testenine s kakšno gobovo ali paradižnikovo omako ali pica s paradižnikom in papriko... user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 23:02:44   
Anonimen
A samo jaz malico jem dopoldan? Sam res ne zdržim do štirih popoldan brez vsaj enega jabolka. Tam ob pol devetih zjutraj pa mam za zajtrk dve jabolki, ob 12ih pa še eno (no, danes sem banano). A je to ful greh? user posted image

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 23:18:33   
taška30
Meni se to sploh ne zdi greh. Kdo pravi, da se za malico ne sme pojesti sadje? Saj nekatere tako delajo. Jaz sicer še nisem, ker tako pozno 'zajtrkujem', da ni problema, ampak slej ko prej bo verjetno tudi kako sadje padlo za malico. Brez slabe vesti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: ODLOČNE 2.DAN
5.1.2006 0:00:15   
Sofi
Se mi zdi, da ne pijem dosti več vode kot ponavadi, ampak danes me je skoraj vrglo koliko popijem 4,5 l in nič se ne silim, pijem za žejo. Si vodo nalivam v 1,5 l plastenko in sem spraznila cele 3 in še sem žejna. Lulam pa tudi, lulam...
Sem izpod tuša, prej sem bila pa pridna na orbitreku 25 minut in pokurila 250 kalorij, pa še 250, ko sem likala (sem nekje prebrala, da nam ura likanja pokuri 250 kalorij user posted image ), zdaj pa se greva še z mojim user posted image  posteljnih aktivnosti - joj skoraj bom v minusuuser posted image .

Pa lahko noč vsem in ogromno volje za naprej.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: ODLOČNE 2.DAN
5.1.2006 7:25:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sofi

na orbitreku 25 minut in pokurila 250 kalorij, pa še 250, ko sem likala (sem nekje prebrala, da nam ura likanja pokuri 250 kalorij user posted image ),


user posted image  Potem sem jaz včeraj pokurila 500 kalorij!!! Bravo jaz! user posted image

(odgovor članu Sofi)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?