|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 10:12:32   
hanita
Selen,kako ti je uspelo že -1,5kg? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 10:14:52   
Anonimen
a pol milkini praline v obliki srčkov niso dovoljeni??user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 10:18:38   
Anonimen
Jooooj, biba, zdaj pa te res moram vprašati, kaj ti študiraš? Čisto tako, me zanima.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 10:19:22   
tiktak

IZVIRNO SPOROČILO: biba12

a pol milkini praline v obliki srčkov niso dovoljeni??user posted image


So, ampak raje pol manj in namesto tega temno čokolado.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 10:20:13   
Seven*
Ja. Taksna cokolada mora bit, kot pise Selena. In taksna cokolada je zdrava!! Vsebuje veliko antioksidantov in vitaminov. Pravzaprav sele s taksno cokolado okusis kaksen je dejansko okus kakava in ko se je navadis, te zasvoji in enostavno noces vec druge..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 10:20:46   
Teni_



Seven,kaj se sekiraš ob takšnih komentarih. Veš kako bi se morala jaz. Evo, kaj je rekla ena babica, ki sploh ni imela nič zraven pri Nikinem rojstvu. Delala je samo tisti popis: Morate pazit,da ne boste počasi toliko težki, kot ste veliki. Sem ji rekla, da še ni take sile in se obrnila vstran. Eh, k... jih gleda.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 10:22:21   
Grascakinja
 user posted image  Milkini praline user posted image  v obliki srčkov NISO temna čokolada z vsaj 70% kakava. Kajneda?

biba12 non stop neke krivine hvata....user posted image

Bomo uvedle user posted image pike za grehe. Pa user posted image za pridne upore skušnjavam in dneve brez grehov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 10:22:50   
Seven*
Verjames ali ne, ampak Milka je daaaalec od  cokolade. Menda jo v Rusiji sploh nocejo poimenovat cokolada, ker imajo normativ koliko kakava bi naj vsebovala cokolada... Milka je pa sam cuker..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 10:24:17   
drus013
tako je seven, takšna čokolada je zdrava, v ne prevelikih količinah.Eni pravijo, da je to za uravnavanje peristaltike, mogoče jaz nisem imela težav z prevelikim odvajanjem blata. Je pa še tukaj ena teorija, da prelisičiš telo, oziroma, da ne dobi občutka , da hujša, saj mu vsake toliko damo nekaj sladkega.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 10:26:19   
Grascakinja
Seven, jaz ti toplo priporočam, hujšaj samo in edino zaradi sebe. Kaj ti pišejo neznanci na blog, ni važno. Če si ti zadovoljna sama s sabo, nikar.
Poleg tega, če še polno dojiš in nimaš goste hrane uvedene, morda raje malo počakaj. Da ne bi slučajno mleka izgubila. Jaz sem vseeno raje počakala, ko imam 3 goste obroke in četrtega počasi uvajam, dojiti pa bi rada počasi prenehala v naslendjih par mesecih in ni tak bav bav če bom imela manj mleka.
Čeprav zaenkrat ne kaže, da ga bo zmanjkalo user posted image .

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 10:30:37   
Anonimen
Hanita, če bi kak tip napisal Selen, potem bi že še razumela, ampak da tak kiks naredi ena baba... no - no comment.

***
Look twice!

(odgovor članu hanita)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 10:32:17   
Grascakinja
Ne bit no jezna Selena, vsak se lahko zatipka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 10:33:36   
muki1
Splišni user posted image , zdaj sem se tudi jaz začela spraševati, če nas Biba12 slučajno malo ne nateguje.
Jaz sem zdaj trpela peklenske muke, drage moje. Sodelavka si je za malico prinesla nič drugega kot POHAN SIR S TATARSKO OMAKO IN POMFRIJEM. Prekla preklana, take lušte mi je naredila, da sem morala eno jabolko pojesti user posted image . Sem imela v dobrem, ker sem za zajtrik ob 9.00 samo eno.
Joj, to je bila skušnjava in pol, sem že bila na tem, da jo sfehtam EN pomfri,pa sem si premislila, pa še sama mi je zagrozila, da nič ne dobim. user posted image
A ste vi tudi meli kakšne skušnjavce danes?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 10:36:54   
Anonimen
Skušnjav zaenkrat še ni bilo, sam zdele mi lahko pride en sem jest karkoli, pa me ne premakne, da rpobam, tko voljo mam. Pa še zvečer bom itak lahko sladico pojedla. Sem pa šele zdajle pojedla dve hruški - zajtrk.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 10:38:06   
tiktak

IZVIRNO SPOROČILO: Selena

Mleka se v tej dieti v čisti obliki ne sme, torej verjetno tudi bela kava zvečer odpade - vsaj za tiste, ki se grejo zares.


No, potem pa odpade. Jaz se grem zares, ker sem ODLOČNA.user posted image Hvala za opozorilo, se nisem ravno poglabljala v dieto.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 10:39:46   
Anonimen
Muki, če si zajtr ob devetih, bi lahko drugo jabolko šele ob 11-tih. Ampak to se že preveč podrobnosti, a ne? Biba, pralina pa kar, navali narode, lahko jih na špagete poliješ user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 10:40:30   
hanita
Ups, selena , sorry, mal sem hitela. Zakaj si se pa tako užalila,sej ni blo namerno, sej gledam da pišem prav imena, a mi vseeno kdaj uteče.


(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 10:43:43   
Teni_




Zaenkrat še ni bilo nobene skušnjave. Sem se pa danes stehtala in tudi meni kaže 1, kg manj. Mi nič ni žal in me nič ne vleče,da bi grešila. Kriza bo jutri.




(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 10:49:22   
Anonimen
Nekaj glede mleka. Men je čist jasno, da ga ne smem uživati, ampak, kaj pa na OH dan namesto kremšnite ali torte, kejr je tudi mleko, lahko recimo malo mlečnega riža ali grisa ali čokolino? user posted image

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 10:52:36   
muki1
Okej dobro.
Mleka torej ne smemo zauživati, kaj pa proizvajamo ga lahko? user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 10:54:05   
mala maja
evo tud jaz mam cca kilo manj(včerej sem mela več slečena kot danes oblečena -razlike 2kg). Pravkar iz kofetka in vage od svakinjeuser posted image

No me je pa prijelo. Da se tako hitro pozna user posted image user posted image user posted image  me ne mika nobena čokolada več. Čeprav sem naredila kiks in si zaslužim user posted image  ker sem pojedla en milkin srček(ja ja biba so dovoljeni) ampak to samo zato ker ma mojuser posted image rojstni dan pa mi je ponudil. No pa sem vzelauser posted image user posted image

no za kosilo sem pa kupila od barile bazilikovo omakao in soletko. za zajtrk pa še nisem nič. Ma ne vem ne gre mi ta sadje.

Aja še nekej men se je tona mazoljev spustila ven user posted image user posted image user posted image  joj upam da je samo prehodno ker drugač bom znorela.user posted image  MA sej bi jih potrpela sam kaj k tko boliiiiiiiiiii. Se je vse skupej kar unel.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 10:54:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tiktak
Jaz se grem zares, ker sem ODLOČNA.user posted image Hvala za opozorilo, se nisem ravno poglabljala v dieto.


Tiktak, a ti tudi kaj študiraš?user posted image

(odgovor članu tiktak)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 11:08:52   
hanita
joj, meni so tudi udarli mozolji ven, kaj to pomeni?!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 11:17:05   
Anonimen
joj, babe, ne tko grdo... sej sm sam vprašala...user posted image

pravjo, da vprašat ni greh, sam zgleda d ni čist tko.. nimam druge čokolade doma, pa sem mislila, da bi ene dva srčka pojedla... user posted image

no, sam ne bom... bom en košček potice..

(odgovor članu hanita)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 11:18:43   
Anonimen
Tudi "babe", ni ravno lepo...no, vsaj meni ne user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?