|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 14:26:29   
tejčica
Jaz sem do sedaj pojedla 2 hruške, 2 banane in pred pol urce kuhano zelenjavo (brokoli, cvetača in korenje). PA SEM ŠE LAČNA. user posted image  Še dobro da grem sedaj od doma in pridem nazaj šele zvečer, tako da ne bom imela časa mislit na hrano.

(odgovor članu *barbapapa*)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 14:45:04   
Seven*
kaksen dan je pa jutri?

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 14:48:38   
Anonimen
Beljakovinski, zame najbolj user posted image .

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 14:52:47   
lelaval
Danes bila pridna - papam samo saje - do zdaj. user posted image  
Se še kasneje oglasim, ker laufam po otroke, pa jih peljem sankat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 15:01:35   
cmokec
Ja, sem uporabila zelenjavno jušno kocko. user posted image

Drugače sem pa jaz lačna po 4 zajemalkah juhe. Če mi ne bo popustilo, si bom naredila skledo solate + sadje.user posted image

Se pa veselim za jutri. V hladilniku že čakajo postrvi.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 15:57:09   
taška30
Matr, mi je žal za tisti dve banani, ki sem jih včeraj vrgla v smeti (s polnim trebuhom špagetov, seveda), ker so bile kao preveč rjave. Danes bi jih z veseljem zmazala.

Sicer pa, sem pridna (le sadje) in tudi nameravam biti, čeprav mi je mal težko, pa še bolj bo - kad padne mrak.user posted image

A juhe se danes ne sme sploh? Pod nobenim pogojem? Ker danes bi pa tud tisto umetno zelenjavno kocko požrla.user posted image

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 15:59:36   
Aleksandrin
Cmokec, kako je kaj z mlekom, ga imaš dovolj?
Vidim, da si danes jedla prav striktno po dieti, jaz sem pa piščančjo kocko uporabila.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 16:08:29   
t_t_y
');" onmouseout="return nd();" href="http://www.ringaraja.net/forum/showProfile.asp?memid=1108333577" target=_blank>Aleksandrin tebi sem nameravala že včeraj odgovorit na enem drugem forumu, pa je bil mali nekej tečen in sem pozabila. Jaz tudi še dojim (pol:pol),
pa zaenkarat nimam težav čeprav se držim diete. Popijem pa vseeno zjutraj  kozarec čaja za dojenje (tistega instant), pa zaenkrat ni nobenih težav.
Sem pa ko je bil naš če čist majhen (zdaj ima 8 mesecev) popila precej bele kave, ali pa samo kavo (kneipp, divka), pa je zmeri pomagal, to bi pa verjetno kljub dieti lahko.

lp

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 16:09:08   
CUKRČEK
Ojla, punce, dajte si kak čaj pristavit, če vas zebe( brez cukra seveda). Sem pa tud jaz danes na sadju, svoje teme nisem odpirala (ta novih).

Sem pa šla dopoldne mal na razprodaje, pa nimajo nič pametnega. PA še fuuul gužva za parkirat....tako da smo se predčasno vrnili domov, ker ni bilo kje parkirat v BTC-ju.

In šele zdele sem pojedla skodelico zmiksanega sadja(jaggode, borovnice, kivi...). Prej ni bilo časa in ne volje.
V tej dieti pa nisem nikoli jedla zelenjave na sadni dan. Vedno samo sveže sadje. Edino enkrat  mi je sestra naredila pečena polnjena jabolka....kar se pa meni ne da delat. JE bolj komot vzet jabolko v roke in jestuser posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 16:14:27   
Anonimen
user posted image  Jaz sem si pa juhco skuhala, pa sem mela očitno premal vode, pa sem dala kr celo zelenjavno kocko, pa je bla ful slana. user posted image  Pa nisem mogla vsega pojest. Zdej sem pa še lačna kot volk. Pa moram dve uri počakat, da lahko sadje jem. Grem kr spat...user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 16:18:16   
cmokec
Za Aleksandrin:
Z mlekom je pri meni zaenkrat v redu. Pijem pa vsak dan 2 x čaj za dojenje in si prekuham sezamova semena. Brez tega bi bila suša že pred dieto, ker nisem kaka mlekarna.
Če se mi bo poznalo na količini mleka ali na krčih, bom takoj prekinila dieto.

Kako je pa pri tebi stanje? user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 16:22:16   
cmokec
Aja, pa lakota me je po čudežu minila. No, ni bil ravno čudež - popila sem liter nesladkanega čaja.

Pa pozabila sem povedat, da sem z to dieto (kot vse kaže) okužila mojega očeta. Je človek, ki vedno hujša in ima vedno trebuh. Jutri se mi (ga moram še enkrat vprašat) pridruži pri dieti. Najbolj ga je prepričalo, ko je videl mojga, kako na Š dan hujša s polnim krožnikom prebranca. Njegova izjava: "tako bi pa jaz tud lahko hujšal". user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 16:31:20   
Suzi*
Jaz sem LAČNAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! Ful mi kruli po trebuhu. user posted image  Grem na melono.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 16:32:28   
Seven*
Cmokec a ti polno dojis?

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 17:13:47   
lelaval
Suzi, jaz sem tudi lačna, a me got drži to, da jutri lahko jem meseka. Se mi hrenovka lušta.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 17:17:05   
cmokec
Ja, polno dojim. user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 17:22:27   
Grascakinja
Sori punce, ker nisem imela časa brat, smo leteli po obiskih.

Jedla sem pomaranče, jabolka, korenček -surov, za kosilo pa cvetačo in korenje, parjeno, brez soli. Kako čudovit okus ima zelenjava, ko je skuhana v pari!!!

Se pa posipam s pepelom. Res. Tolčem po glavi in si pišem črno piko. Pregreha - 1 košček čokolade. Ampak jedilne. Packa nemarna. Fuj. Pujsa.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 18:07:16   
Sofi
No, pa smo tam.. prvič v tej dieti mi kruli v želodcu user posted image . Pa tega tak nimam rada.
Sem mislila biti tipica in pojesti 2 jabolki za zajtrk, 4 mandarince za kosilo in 2 pomaranči za večerjo, ampak bo zgleda potrebno v prihodnje na sadni dan malo pogosteje jestiuser posted image . Prej sem skoraj vrgla puško v koruzo - samo za trenutek, pa sem se vprašala kaj bo v torek pokazala tehtnica (se ne tehtam sproti) in zaključila, da grem odločno naprej. Ker me res zanima, kaj bo pokazala.
Sicer sem vedno bolj odločena, da izpeljem vseh 90 dni diete, kar v startu ni bil moj namen. Trenutek šibkosti pa najbrž zaloti vsako, kdaj pa kdaj. Pomembno je, da ne popustimo.
In zdaj, ko to pišem, mi je to že mala malica. Pa res. To skupinsko hujšanje pomaga in bravo za RR.

lp


_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 18:13:29   
paris
Evo, še jest! Danes sem jedla banano, mandarine, hruški in kuhano zelenjavo kot pozno kosilo. Sem šla tudi po razprodajah- mislim, da se mi tacanje po štacunah mirno lahko vpiše v rubriko šport in rekreacija!!!user posted image user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 18:14:24   
mala maja
moji pa pico jejouser posted image user posted image user posted image user posted image  jo jo jo ma grem kar ven iz sobe


(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 18:24:42   
tejčica
Tudi meni se želodec non-stop pritožuje. Je le prvi sadni dan in se bo potrebno še navadit. Sem pa happy ker me zgaga nič ne peče.

Zanekrat sem pojedla 4 mandarine, 2 banane, kuhano zelenjavo (cvetača, brokoli, korenje), 1 jabolko in 2 hruške. Če bo res huda kriza, bom pojdela še 1 banano. 

Pa čimprej spat, da ne bo kakšnih večernih izletov v hladilnik.user posted image

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 18:25:47   
Grascakinja
Ja, res, če ne bi bilo lele "anonimnih hujšaric", bi blo mnogo težje.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 18:26:56   
Teni_



Tudi jaz sem pridna danes. Sem mislila,da bo full kriza, pa ni. Saj sem lačna,ampak me vseeno ne mika,da bi se pregrešila. Čez kake pol ure bom pojedla še eno mandarino, pa bo. Zvečer pa  še kakih 100 trebušnjakov + nekaj vaj za roke in noge, kot vsak večer.



(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 18:30:25   
tejčica
Sem pozabila povedat kakšni skušnjavi sem se danes uspela upreti. Je tašča skuhala kosilo za mojega in so imeli na koncu palačinke. Jaz pa na sadju.user posted image  Ona res dela fenomenalne palačinke in jih vedno speče več, tako da jih mi še domov za zvečer odnesemo. Ko so jedli sem sedela z njimi za mizo in sem sline komaj sproti požirala. AMPAK MI JE USPELO!!!
 
Nisem pa dovolila mojemu da jih domov odnese. Ziher je ziher. Sem kar ponosna nase.

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 18:50:22   
fusia
Men pa po želodcu kruli..................................

Pa sadja se mi nič več ne lušta. Čudno, čudnouser posted image

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?