|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MI TELOVADIMO
7.2.2006 20:50:08   
katja pv
Ravnokar sem vas odkrila. Bravo, tako se dela user posted image .
Se vam kar pridružim, čeprav malo kasneje, ker mi bolj ustreza zaradi user posted image . Telovadim pa že od božiča. Po porodni trebuh moram zmanjšat in spet spravit stare obleke nase. Ni druge izbire.

Trenutno delam:
100 dvigov trupa
50 stranskih dvigov trupa
100 dvigov riti (most)
50 dvigov iztegnjene noge
50 odmikov pokrčene noge

Sem se na začetku tudi zmerila (obseg pasu, bokov in stegen, ter kg), da vidim koliko ta telovadba sploh res pomaga. V enem mesecu sem tako izgubila 2 kg, v pasu 6 cm, v bokih 2 cm, v stegnih 4 cm. Ne sledim nobeni dieti, jem čisto normalno. Kot vidite zadeva deluje in to me tudi spodbuja, da nadaljujem. Merjenje opravljam le 1x vsakega 25. v mesecu tako da do 25.2. ne preverjam napredka razen eventuelno kg.
Bom poskusila še nekaj vaših predlogov.

Ne pozabite, da telovadite zase in za svoje dobro počutje. Še moj možek se je odločil(potem ko me glede vsak dan kako pridno telovadim), da bi mu trebušnjaki koristili. Seveda telovadi na skrivaj (da ga slučajno ne bi gledala in komentirala user posted image ). Sva se pa z mamo dogovorili, da telovadiva "skupaj" na razdaljo in se vsak dan po telefonu preverjava ali sva telovadili ali ne. To mi je zelo pomagalo na začetku, sedaj ne potrebujem take aktivne spodbude jo pa potrebuje mamauser posted image .

Sedaj grem pa še jaz malo na blazino. Se slišimo.

Katja

_____________________________

V življenju sta dve sreči: ljubezen do partnerja in ljubezen do otrok. Jaz imam obe!
21.6.2005 - Matija
2.4.2007 - Ana

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: MI TELOVADIMO
8.2.2006 11:31:05   
Anonimen
user posted image  Katja pv - tako bo prav!

Pa ne hujšat več kot 2-3 kile na mesec. Ker drugače grejo po končanem hujšanju kile žal spet gor.

Počasi se daleč pride. Včasih bo minil mesec, ko boš shujšala samo kilo ali nič. Drug mesec pa spet več. To pa zato, ker si boš razvila mišice in so le-te težje od sala. Pa tudi mogoče ne bo zgledalo navzven, da si hujšala, ker se ti bodo malo mišice napihnile. Potem, pa bo šlo hitro dol, ker mišice rabije ogromno enegije za delovanje in se bo mast topila kar sama.user posted image

(odgovor članu katja pv)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: MI TELOVADIMO
8.2.2006 12:33:57   
dory
Evo jest pokorno javljam,da sem pridna...v treh mesecih kar hodim na aerobiko (3x na teden ) sem zgubila 4kg...pa pazi, vmes so bli se prazniki...do maja mam namen zgubit se 1x toliko...ampak pomoje ob vsej tej vadbi niti ne bo problem :)...


Tko da pejmo punce stemplejte se mal :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: MI TELOVADIMO
9.2.2006 19:55:15   
katja pv
Urška, saj sploh nisem hujšala. Jem čisto enako kot prej (s prekrški - beri sladicami - vred). Kg so pomoje izginili bolj zaradi telovadbe.
Sem poskusila s sklecami. Naredila sem jih 10. Žal me preveč boli ramenski sklep, tako da bom raja šla na varianto, ki so nam jo pokazali v materinski šoli. V vsaki roki držim steklenico 1,5l vode, roke so pravokotno pokrčene ter jih približam v sredino pred prsni koš in spet razširim.
So pa dvigi nog navpično in bočno bistveno težji če si naslonjen na podlahti. Sem se kar namatrala in komaj čakala, da pride številka 50.
Včeraj sem zaradi obiskov štrajkala. Sem pa zato danes bistveno bolj zagrebena, da opravim svojo porcijo vaj.

Lepo telovadite še naprej. Se slišimo.

Katja

_____________________________

V življenju sta dve sreči: ljubezen do partnerja in ljubezen do otrok. Jaz imam obe!
21.6.2005 - Matija
2.4.2007 - Ana

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: MI TELOVADIMO
10.2.2006 20:08:21   
ori
Tudi jaz sporočam da sem še kar pridna. Danes sem že zjutraj opravila z orbitrekom, pol pa še trebušnjaki in ostale vaje. Če nimam časa za kaj več se potrudim da naredim vsaj trebušnjake, sklece in počepe... vsaj to. Pa se mi zdi da se na trebuhu že malo pozna, no saj ne da bi bil fit je pa že bolje. je pa tale forim ful fajn motivacija, ko veš da nisi sam. Čav!

(odgovor članu katja pv)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: MI TELOVADIMO
14.2.2006 13:40:22   
katja pv
Sporočam, da sem sedaj 2x štrajkala.user posted image Sem šla prepozno spat in bila dobesedno cunja. Se mi sploh ni dalo ponovno iz postelje vstati, da bi šla telovadit. Danes pa se bom že kaj prej lotila, da nadoknadim izgubljeno.

Kako pa gre kaj ostalim? Telovadite ali bolj štrajkate? Bi morala Urška kaj user posted image , da bi se zmigale?!
Lep telovaden dan!
Katja

_____________________________

V življenju sta dve sreči: ljubezen do partnerja in ljubezen do otrok. Jaz imam obe!
21.6.2005 - Matija
2.4.2007 - Ana

(odgovor članu ori)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: MI TELOVADIMO
28.2.2006 20:39:27   
Anonimen
kaj še kdo telovadiuser posted image . Jaz sem že čist suhauser posted image

(odgovor članu katja pv)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: MI TELOVADIMO
1.3.2006 8:15:27   
dory
jeeeeeeeeest....madona sem hodila mal cekirat semle gor pa je bil ornk mrk...sem mislila,da je telovadba ze out...skratka jest se kar pridno migam...3-4x na teden organizirana vadba...drgac pa sama doma....pa se ze kazejo ornk rezultati :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: MI TELOVADIMO
1.3.2006 8:43:45   
Anonimen
teja slikaj trebušnjake, da vidimouser posted image

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: MI TELOVADIMO
1.3.2006 11:48:58   
dory
sej zej bi jih pa res loh :)...k mi zginja tud spodnji del trebuha,ki je ostal od poroda :)...no se kak cm zgubim pa obelodanim zadevo :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: MI TELOVADIMO
2.3.2006 14:05:51   
LONA13
Živjo!!!
A še kej telovadite????? jaz moram rit pa boke dol vržt, mam tako kot od banke voguuser posted image user posted image user posted image .
Kakšen nasvet mogoče? o. katerevaje mi priporočate...
Sma delam sicer vaje za vratno hrbtenico, ker imam kar nekaj problemov z njo... ampak rit je pa še zmeraj taka kot je bila, pa je že sedem mesecev od poroda...
lp

_____________________________

Nejc praznuje dva rojstna dneva 20.7. in 2.8.!

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: MI TELOVADIMO
2.3.2006 16:48:04   
Anonimen
Lona čisto na začetku imaš napisane vaje za zadnjico in noge. Pa tudi nekje vmes so vaje opisane. ČE pa katero vajo ne boš razumela, pa piši.user posted image

(odgovor članu LONA13)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: MI TELOVADIMO
5.3.2006 23:42:09   
katja pv
Jaz sem tudi še zmeraj zraven. Sem se spet merila, vendar je bila tako minimalna sprememba, da sem bila kar malo razočarana user posted image . Se vidi, da sem zaradi PMS-ja preveč čokolade pojedla in se še kaj zredila namesto shujšala. Kile so šle dol le za 0,5 kg, ostale mere pa so ostale. Za user posted image . Trebuh mi je še zmeraj kot mehka cota. Urška, kdaj bo to kaj bolj otrdelo, da se pokaže mišica in ne špeh? user posted image

Katja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: MI TELOVADIMO
8.3.2006 22:32:52   
HuAnita
Pokorno sporočam, da goljufamuser posted image
Nisem bila tako debela, kot sem bila noseča, ko sems e prijavljala, pa še čuden delovni čas imam, in vsaj 3x na teden odpade telovadba zvečer. Kadar pa sem doma, se pa res nekajkrat stresem, da je potem videti kot telovadba....
Se vam pridružim takoj po porodu, torej natanko čez 5muser posted image

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: MI TELOVADIMO
9.3.2006 19:23:34   
Anonimen
Urška, kdaj bo to kaj bolj otrdelo, da se pokaže mišica in ne špeh?


katja pri taki dieti s čokolado kot jo imaš ti čez leto dveuser posted image

Drugače čez par mesecev. Strokovnjaki itak ne priporočajo hitro hujšanje. Priporoča se shujšati 2 kg na mesec. Takrat boš tudi ohranila tisto težo.

(odgovor članu katja pv)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: MI TELOVADIMO
10.3.2006 9:08:38   
dory
No jst morm do konc junija zgubit se 5kg...pol bo teza idealna...zato pridno sopiham naprej :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: MI TELOVADIMO
15.3.2006 10:15:37   
katja pv
Urška, kaj se nisi mogla zlagati user posted image ! Bo treba malo manj sladkarij in malo več telovadbe. Sem pa marca čisto na psu z motivacijo za telovadbo. Malo mi koleno nagaja, pa ne morem narediti celotnega sklopa, pol pa seveda je tu še LENOBA user posted image . Se moram kar vzeti v roke ni kaj!

Dobro telovadbo še naprej.

Teja. kje pa je slika? user posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: MI TELOVADIMO
15.3.2006 13:31:59   
dory
Teja. kje pa je slika?


ne bom se zej,da vas ne bo prevec,ki mi boste fovs...bom se mal pocakala,da bodo povsod rezultati :)user posted image user posted image

(odgovor članu katja pv)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: MI TELOVADIMO
16.3.2006 8:41:23   
Anonimen
Katja a imaš še vedno dieto s čokoladouser posted image

Teja kako kaj treb. m. ? Jaz sem 5m. po porodu že skoraj ravna (trebuh). Imam še 1 kilo odveč. Zredila sem se pa za 17,5 kil v nosečnosti.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: MI TELOVADIMO
16.3.2006 14:04:15   
dory
ja jst mam ze tisto pravo linijo...se mi lepo dela crta na sedini :)...se prav en zob, en las in misicast trebuh user posted image user posted image user posted image

ceprav morm rect,da tam do enga 9m po porodu nisem mogla normalno razturat s trebusnjaki, ker me je po CR se fajn bolel...zej pa ni panike in bomo popek kmal ze loh kazal :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: MI TELOVADIMO
18.3.2006 22:43:56   
katja pv
No dieta s čokolado je umrla naravne smrti user posted image kar pomeni, da sem se nehala basat in sem potem tudi nekaj gramov shujšala. Sedaj imam nekako 2,8 kg viška. Med nosečnostjo sem pa jaz pridelala kar 20 kg pluska tako da je bil kar cel podvig spravit na sedanjo težo. Ja v torek 21. bo to zneslo 9 mesecev, vendar se ne dam. Pri telovadbi pa je nastal krajši stik in sem si vzela malo predaha, sedaj ponovno odpiram novo sezono, poglavje sem z user posted image namreč že. Sedaj sem tudi bistveno več v gibanju ker se mali plazi 100 na uro in moram tekat za njim po stanovanju. Trebuh je še zmeraj malo izbočen, gre pa vidno nazaj. Sem kar ponosna na doseženo. user posted image user posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: MI TELOVADIMO
6.4.2006 19:42:10   
Anonimen
a še katera telovadi?user posted image

(odgovor članu katja pv)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: MI TELOVADIMO
7.4.2006 7:49:04   
dory
jeeeest..dons cist out k sem bla vcer na intervalni in me vse boli....ampak bomo prezvel :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: MI TELOVADIMO
28.4.2006 23:22:04   
ursi
Čao punce!

Res zelo pozno sem vas odkrila, ampak bi se vam pridružila, če me še sprejmete medse. Bom tako imela eno vzpodbudo in bom lažje se spravla migat.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: MI TELOVADIMO
1.5.2006 22:27:22   
katja pv
Živijo Ursi, ti se nam kar pridruži!

Jaz sem malo preveč štrajkala zadnji mesec. Kile so ostale na istem. Še zmeraj sem 3+ na prednosečniško težo.

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?