|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 12 [13] 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: AJŠA od Luse in Edina
17.5.2006 11:27:30   
Barbela
Vse slike v tvojem albumu so lepe, ampak te ta-zadnje so enkratne. Kako se je lepo poredila in tisti nasmeh na dvanajsti sliki user posted image  Kar stisnil bi jo k sebi in polupčkal. Nataša, če bi bil na rr izbor za najpogumnejšo mamico, bi bila titula tvoja user posted image

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: AJŠA od Luse in Edina
20.5.2006 11:07:13   
casandra
Zdravo !
Kako se ima "naša" mala lepotička doma???

(odgovor članu Barbela)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: AJŠA od Luse in Edina
20.5.2006 20:32:21   
Lusa
Oj casandra!Tvoj angelček jo pa vso noč spremlja,ga ima namreč zvezanega nad posteljo in jo čuva.
Smo prehlajeni in sem jo kar sama začela inhalirat ,ker dr.čakajo do zadnjega ,tako da zdaj gre na boljše.Ima 5450g.Zdaj zadnji dve noči je lepo spala ,drugač pa se mi meša ponoči.Kdor tega ne doživi ta ne ve.Občasno se moram tud do 15x vstat v eni uri.Ne vem kaj jo muči.Bomo že potrpeli ,če sem do zdaj bom tud v naprej.

Čez dan je zelo pridna,na rokah se noče nosit,vedno bolj sega po igračkah ,tako ,da je zame že velik napredek.V sredo pa spet odhajave v lj ,v četrtek pa ima spet gastroskopijo.

lp

(odgovor članu casandra)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: AJŠA od Luse in Edina
20.5.2006 23:13:27   
natalina
oj Lusa!

Super, da si jo sama začela inhalirat, sigurno bolje, kot pa čakat!
glede spanja oz nespanja, te pa kar razumem, pri nas je zadnje čase več kot noooro (saj veš-dvojčici stari toliko kot Ajšika) MISLIM, DA NISEM SPALA V KOSU ENO URO ŽE .......uf se niti ne spomnim, tako, da ko bom zdaj ponoči vedrila in dajala dude zdaj levo zdaj desno se bom spomnila nate!

I verjamem, da ti je kot meni po toliko neprespanih nočeh včasih kar za znoret!!!! Ampak evo čari materinstva so očitno tudi nespanje!!
Bomo zmagali, a ne?

pozdravčke vsem vam od vseh nas!

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: AJŠA od Luse in Edina
21.5.2006 9:27:33   
paris
Lepe slike, pa tisti nasmešek!user posted image Vse dobro in veliko sreče še naprej!
Držite se punce!user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu natalina)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: AJŠA od Luse in Edina
21.5.2006 9:32:10   
Anonimen
Vsak dan berem, čeprav bolj malokrat kaj napišem. Ampak tokrat pa moram. Strinjam se s tem, da ti RR podeli naziv "najpogumnejša mama na RR". user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu paris)
  Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: AJŠA od Luse in Edina
23.5.2006 10:03:32   
Anonimen
Nataša,kako ste?Kako kaj Ajša?Si si nabavila prenosno kisikovo steklenico?
Upam,da ja,da lahko uživate v toplem vremenu kje zunaj na sončku,ker ga tvoj sonček nujno potrebuje.Tudi sonce pomaga k ozdrvitvi po tako dolgem zadrževanju v zaprtih prostorih.Pa zrak ja naužijte se svežega zraka.
Upam,da ni nobenih zapletov.
Lep pozdrav iz obale.user posted image
Nevauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: AJŠA od Luse in Edina
23.5.2006 19:13:02   
Lusa
Oj
Kisikove bombe si še nisem nabavila ,ker mi je predrago 60000user posted image stane jeklenka pol pa še polnjenje.Ena jeklenka pa drži samo 12 ur.Jutri greve s pikico v lj ,kjer bo imela v četrtek gastroskopijo.Spet bo vsa boga.teža je že 8dni ista ok.5450.Ne vem zakaj stoji.

Jutri bom pulmologinjo vprašala ,če je kaj možnosti ,da mi zavarovalnica da jeklenko.Upam!Ker drugače si jo bom pa sposodila v Mengšu ,kjer stane dnevna izposoja 350sit in bom jo imela samo 1mesec ,tako da bomo lahko šle na bazen in mogoče na morje.

Pridemo k tebi na obalo.kakšna srečnicauser posted image si ,da si iz obale.Jaz bi se tud takoj tja preselila.

papa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: AJŠA od Luse in Edina
23.5.2006 20:06:06   
Anonimen
Nesmiselno mačehovsko ravnanje našega zdravstva z bolnikiuser posted image user posted image
Nujno potrebni pripomočki so dragi kot žafran.Hudič sem jezna.Pa kaj mislijo,da bo otrok kar naprej zaprt doma al kaj?
No ja,če ti znese izposoja,pol pa le,da boste vsi skupaj vsaj kam šli,kako lepo ajša na morjuuser posted image user posted image user posted image Revica se bo prrvič v življenju srečala z veliko lužo(če greste na hrvaško)z veliko malko,če greste  na domače morjeuser posted image
Glede srečnice,pa kokr kdaj.Pozimi je lepše  pri vas,poleti pa na obeh straneh,vsaj meni.Ljubim planine,pašnike gozdove in seveda morje.
Glej želim vam,da res odpeketate na lepše in da se naužijete svobode stran od bolnic.

Ampak prej še ena zoprna preizkušnja vaju čaka.Ubogi otrok,mora tisti grdi pregled potrpet,še odrasli ga težko in se ga bojijo.Ampak,ker je to za njeno dobro,bo revček tudi to preživel,kot do sedaj vse krize in krizice.
Pa kaj vidve sta tako pogumni babniciuser posted image
Glede kil.No če se ne motim,tudi zdravim dojenčkom naenkrat ustavi napredovanje v pridobivanju teže.Dokler ne hujša je vse v redu.

Veliko veliko srečnih dni.user posted image

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: AJŠA od Luse in Edina
25.5.2006 22:52:50   
casandra
Ojla kaj novega???
Kaj rekli v LJ (saj sta bili ali ne)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: AJŠA od Luse in Edina
26.5.2006 21:29:04   
Lusa
Gastroskopija uspela 8.6 pa spet nazaj ,ker so ugotovili neko anomalijo ,ki bi naj nastala od operacij ,ampak nič pretresljivega.
<<<<<spet bo imela kot enoo gastroskopijo na drugačen način.Drugače smo pa ok ,teža je 5600 ;za kisikovo bombo bomo zaprosili zavarovalnico MS in držte pesti ,da odobrijo.Čez dva tedna bodo zaprosili v ljubljanski pediatriji.

Na kratko in jedrnato sem vam napisala.Nočko

(odgovor članu casandra)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: AJŠA od Luse in Edina
26.5.2006 23:32:17   
casandra
Samo daj je vse ok in da kg napredujejo. Naj vas angeli čuvajo

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: AJŠA od Luse in Edina
27.5.2006 23:36:07   
paris
Držim pesti, da bo vse v redu na gastroskopiji, in, da dobite kisik na "recept"!
Mislim na vas,  tri pogumne punce! Srečno!user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu casandra)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: AJŠA od Luse in Edina
28.5.2006 19:03:37   
Anonimen
Lahko bi se zbral denar za kisikovo bombo, če se ne bo dobilo na recept. Kaj menite?

(odgovor članu paris)
  Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: AJŠA od Luse in Edina
28.5.2006 20:07:42   
ameli
jaz sem takoj za, če se nataša strinja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: AJŠA od Luse in Edina
28.5.2006 21:10:27   
paris
Tudi jaz sem pomislila na zbiranje denarja, samo si kar nisem upala predlagat, ker Nataše ne poznam osebno. Sem pa seveda zraven!user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: AJŠA od Luse in Edina
28.5.2006 21:12:58   
Seven*
Itak! user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: AJŠA od Luse in Edina
28.5.2006 21:52:42   
Barči78
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: AJŠA od Luse in Edina
29.5.2006 3:29:40   
Anonimen
Če se bo kaj zbiralo, sem takoj zraven. user posted image

(odgovor članu Barči78)
  Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: AJŠA od Luse in Edina
29.5.2006 6:52:38   
KBM
Jaz tudi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: AJŠA od Luse in Edina
29.5.2006 9:44:14   
Anonimen
Če bo potrebno,zakaj pa ne!!!!!Želim omogočit otroku,ki je prve mesece življenja preživel za zidovi,svobodo,da končno zaživi kot vsi njegovi vrstniki.user posted image

(odgovor članu KBM)
  Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: AJŠA od Luse in Edina
30.5.2006 12:38:30   
Lusa
Oj
Mi vse dlake stojijo in solze imam v očeh.Sploh ne morem verjet ,da obstajajo tako čudoviti ljudje kot ste vi tu gor.Jaz bom rade volje sprejela ta denar in ji priskrbela bombo.Vendar vas prosim ,da malce počakate ,ker 8.6greve spet v lj in mi je pulmologinja povedala ,da bodo takrat nekako probali zrihtat jeklenko.

Grem pa jutri naši pediatrinji in bom videla ,če bi mi lahko ćže ona poskrbela ,da ne rabim spet 2tedna čakat.

Tako da hvala vam vsem ,sploh ne vem kako bi se vam zahvalila.Res ste prečudovite.

Drugač pa Ajša kar lepo napreduje,ima 5700g in brbla 100na uro.Glavno vse se izboljšuje ,le kašelj ostaja.Zdaj že več kot 1mesec kašlja.Upam ,da še ne bo kakšen astmatik postala ,poleg vseh njenih problemov.

lp in se slišimo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: AJŠA od Luse in Edina
30.5.2006 12:46:30   
anitaz
Za malo princesko bomo TAKOJ zbrali denar!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  Sploh ni dvoma!!!! Samo da bo lahko živela kolikor se da normalno. Mi, ki imamo zdrave otroke se ne zavedamo kaj pomeni imeti hudo bolanega otročka....Smo lahko zelo srečni in hvaležni user posted image user posted image

Ajši želim čim lepše življenje user posted image user posted image

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: AJŠA od Luse in Edina
30.5.2006 14:37:57   
Pingvinčica
Tudi jaz sem za to da se denar začne zbirat TAKOJ.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: AJŠA od Luse in Edina
31.5.2006 7:41:16   
KATI321
Tudi jaz sem takoj za to.

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 12 [13] 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 12 [13] 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?