|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jaz bi se še enkrat poročila
3.2.2006 0:00:57   
Moyca_
ko vas berem. Vsa tista ihta in občutki. Joj kako je bilo lepo.
Pa malo mi je včasih ampak samo za trenutek žal da sem se poročila noseča. Če bi se še enkrat bi bila šlankerca,....

Joj kako lepo


A bi se še enkrat in kaj bi spremenile.user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jaz bi se še enkrat poročila
3.2.2006 4:38:19   
Anonimen
Glede na to, kakšna je bila moja prva poroka (preveč, da zdajle napišem), lahko rečem samo to, da bo moja druga poroka popolno nasprotje.
Če sploh bo. Ker se vedno bolj nagibam k temu, da bi ostala "koruznica". Papir in prstan ne spremenita ničesar.
In, kakor piše pri mojemu nicku - zakaj bi popravljala tisto, kar ni pokvarjeno?

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jaz bi se še enkrat poročila
3.2.2006 7:55:15   
MarijaPo
jaz bi se takoj se 1x, ker je bilo fuuuullll dobro, najbolj mi je bil vsec zenin, ki se mi je zdel neskoncno seksi dedec

spremenila bi samo to, da bi na vec koncih  pili tudi kaj brezalkoholenga - me je dajala dehidracija in sem skori skupi padla pri maticarki

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jaz bi se še enkrat poročila
3.2.2006 8:01:43   
baguSka
Ne, niti koruznica več ne bom nikol, niti vezana ne bom nikol več, sam še enga si bom za u pojstlo najdla.user posted image user posted image

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jaz bi se še enkrat poročila
3.2.2006 9:06:21   
lelaval
Moyca, midva planirava jeseni (po 14 letih) - a sem ti naredila prevelike lušte? Se še odločava.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jaz bi se še enkrat poročila
3.2.2006 11:15:53   
Anonimen
A ženina se da spremenit?
Če ne, potem bi mu vsaj dala predporočno klavzulo za podpisat, da se mu s poročno zaobljubo ne izročam v last kot kuharica, svetovalka, čistilka in mati 10 njegovih otrok user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: jaz bi se še enkrat poročila
3.2.2006 11:40:57   
Anonimen
Takoj bi se še enkrat poročila, spremenila pa ne bi ničesar. No, edino mojo poročno pričo, ki je s svojo histerijo in nervozo skoraj vse pokvarila,  a si tega nisem dovolila. Izbrala bi najboljšo prijateljico.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: jaz bi se še enkrat poročila
3.2.2006 14:47:15   
MATEJA
Jaz tudi, jaz tudi. Takoj bi ponovila še enkrat, ampak razlika je v tem, da takrat nisem bila user posted image  in sem v tisti vročini (julija) bila okretna in šlang user posted image , sedaj pa sem okrogla in nerodna... Ostali pa so tako lepi spomini...
Tiste punce, ki se še niste poročile in se nameravate seveda, vam želim, da bi na "vajin" dan res uživale in da bi vam bilo tako lepo kot je bilo nama z user posted image .

_____________________________

MOJ OTROK ME JE IZPOPOLNIL...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: jaz bi se še enkrat poročila
5.2.2006 19:44:22   
Anonimen
Taprvič sem se poročila v taki lepi lepi dolgi ozki obleki. Pa sem se ločila user posted image
Tadrugič sem se poročila v sredo na trinajstga, v kavbojkah. Sigurno bo trajal celo življenje user posted image

(odgovor članu MATEJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: jaz bi se še enkrat poročila
6.2.2006 7:51:14   
puncica
Ja jaz tudi, res da je bilo krasno a marsikaj bi danes spremenila user posted image user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: jaz bi se še enkrat poročila
13.2.2006 8:21:08   
LARIKA
Kljub temu da je bila najina poroka meni najlepša poroka, bi sigurno kaj spremenila. Predvsem obleko, mogoče kraj poroke,.... mah verjetno bi si vse čisto drugače zastavilauser posted image  samo moža neuser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: jaz bi se še enkrat poročila
13.2.2006 15:31:41   
Pupica
Ah Moyca to pa res ni problem. Dej seuser posted image user posted image user posted image Zdej v drugo ne boš mela treme, vedla boš kako in kaj, pa slabš ne more bituser posted image user posted image user posted image
Pejta nekam, kjer si želiš pa si ponovita zaobljubo...

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: jaz bi se še enkrat poročila
16.2.2006 10:53:38   
Anonimen
Midva počasi že organizirava drugo poroko.
Čez dve leti,na najino 30 obletnico,bova še enkrat stopila pred matičarja.
Razmišljava celo,na cerkveno poroko,ampak je problem,ker mi manjka en zakrament.Upam,da bova našla,kakšnega razumljivega,modernega
duhovnika.No imava še časa.

< Sporočilo je popravil neva6 -- 16.2.2006 10:54:17 >

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: jaz bi se še enkrat poročila
17.2.2006 11:14:44   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: jaz bi se še enkrat poročila
17.2.2006 11:58:46   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: neva6
cerkveno poroko,... manjka en zakrament...,modernega
duhovnika.

Zakaj cerkveno, če ne želiš zakramenta? Najmodernejšega "duhovnika" imaš na matičnem uradu. Zakramenti (cerkvena poroka je tudi zakrament) niso kulturni dogodek. Željen (moderen) pristop je v svojem bistvu norčevanje iz zakramentov. Pa čeprav ne namenoma.


< Sporočilo je popravil tehnofil -- 17.2.2006 12:00:58 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: jaz bi se še enkrat poročila
17.2.2006 12:35:10   
blazka
Jaz bi se tudi takoj še enkrat poročila. Isti ženin, ista obleka (še zmerej not pašem user posted image user posted image user posted image , sam mal je bolj tesnouser posted image ), isti kraj. Mel smo se super. Najbolj všeč mi je blo pa to, k smo bili vsi toook lepi, pa zrihtani, pa vsa tista pozornost, pa čestitke, pa slikanja, pa snemanje,...

Res sem se tisti dan počutila kot filmska zvezda! Ja super je bilo.
Mogoče pa kdaj obnoviva poročne zaobljube, sej vabil imava še za 10 porok (sam datuma pol ne bi smela spreminjatuser posted image user posted image ).

LP

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: jaz bi se še enkrat poročila
17.2.2006 14:18:11   
Maxica
Ja, se pridružujem, jaz bi se tudi še enkrat poročila. Oz. bi še enkrat čisto ponovila D-dan. Isti ženin, ista obleka, isto dogajanje. Men je bilo ful super.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: jaz bi se še enkrat poročila
18.2.2006 9:50:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: neva6
cerkveno poroko,... manjka en zakrament...,modernega
duhovnika.

Zakaj cerkveno, če ne želiš zakramenta? Najmodernejšega "duhovnika" imaš na matičnem uradu. Zakramenti (cerkvena poroka je tudi zakrament) niso kulturni dogodek. Željen (moderen) pristop je v svojem bistvu norčevanje iz zakramentov. Pa čeprav ne namenoma.



Zdele pa bom malo nesramna,ker sem se pošteno razjezila.
Za mano je že leta življenja in izkušenj,pa si ne bom pustila
nikomur hodit po glavi.
Kaj pa tebe briga in moti,če si želim crkvene poroke in,danimam opravljene birme.Kaj pa ti veš,kako je bilo takrat pred leti!!!!
Ne spotikaj se in ne obsojaj,da nekdo nekaj žali,če pa ne veš
kaj govoriš.
Ja tudi modernejši duhovniki obstojajo,ki spregledajo,če nimaš kakšen zakrament narejen.So vsaj zazrti v prihodnost in ne živijo samo za cerkev,
in za zidovi cerkve.
Moje želje so čisto moja stvar in ti ne dovolim svojega klerikarnega
nosa vtikat.Ti živi zase in po svoje druge pusti,da živijo,kot sami hočejo.

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: jaz bi se še enkrat poročila
7.4.2006 9:23:26   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: neva6
Kaj pa tebe briga in moti,če si želim crkvene poroke in,danimam opravljene birme.Kaj pa ti veš,kako je bilo takrat pred leti!!!!

Zakaj bi rada cerkveno poroko v isti sapi pa podcenjuješ zakramente? user posted image

Rada bi samo delček, tisti ki ti je všeč, ostalem bi se rada izognila in to je (ne samo tvoje ampak splošno mišljenje) moderen pristop. Vzeti samo kar mi je všeč. "Orehe pojesti, lupine od orehov pa nesti nazaj v Mercator." Ob tem da sv. Duh ni lupina ampak je jedrce oreha.

Sam osebno mislim, da zakrament sv. birme (prejem sv. Duha) ni nujno potreben za zakrament sv. poroke, je pa nepogrešljiv del vseh zakramentov, ker prav on v zakramentih deluje. Ne cerkvi, ampak tebi osebno manjka ta del. Ne zaradi klera ampak zaradi tebe same.

Ker zakramenti niso zaradi cerkve ampak zaradi nas. Ker se želiš cerkveno poročiti ne zaradi cerkve ampak zaradi sebe same.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: jaz bi se še enkrat poročila
7.4.2006 9:42:24   
Anonimen
Ne, ne bi se.
Pa mi je bilo zelo lepo.

Ampak sovražim vso birokracijo in ceremonije in že takrat se imela vsega vrh glave. Meni se enostavno ne da ukvarjati s papirji.

Hja, no... samo v eni varianti bi se ponovno - na kakem potovanju v trope. user posted image

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: jaz bi se še enkrat poročila
7.4.2006 11:16:58   
tinaaja
Neva6, preveri malo, katere zakramente sploh rabis za zakrament sv. poroke. Namrec, jaz imam vse, moj pa je samo krscen in njegov krst je dovolj, da se tudi on cerkveno poroci z mano!!! Sem bila tudi jaz malo presenecena, ampak ja, je dovolj. drugace pa moras pred cerkveno poroko na tecaj - pripravo in se na pogovore z zupnikom.. nic v cerkvi ni kr tko hehehe.. naju cakajo  samo se pogovori user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: jaz bi se še enkrat poročila
7.4.2006 12:07:54   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja
drugace pa moras pred cerkveno poroko na tecaj

Daj tinaaja, povej kako je sestavljen tečaj. Teme in predavatelji. Povej za druge, da ne bodo mislili, da tam kar neki govorijo.

Sam sem bil na tej pripravi v LJ,ko sem cerkev še sovražil zaradi njenih obredov. Vendar sem kjub temu že takrat lahko dal priznanje, da je takšna predavanja na tako visokem strokovnem nivoju škoda zamuditi.

Razen zadnjega dne, ko so nekaj govorili o veri in Bogu, men se je pa takrat zdel čist neumen. Me je žena morala fajn mirit. user posted image   Štirje dnevi visoke kvalitete, zadnji dan pa malo o veri.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: jaz bi se še enkrat poročila
7.4.2006 13:19:53   
tinaaja
hmm.. ne vem, ce sem jaz najboljsi glasnik za te priprave, ker sva na zalost naletela na obupne predavatelje, ki jim je uspelo zanimive in zivljenjske teme narediti obupno dolgocasne.  Lahko pa zagotovim, da niso vsi tecaji tako, ker poznam pare, ki jim je bilo vsec in tudi midva sva sla tja s takim pricakoavnjem.. Pri nama smo imeli stare predavatelje, in malo je duhomorno poslusat 70letnega patra, ki razlaga o vzgoji otrok.. saj vsebina morda se, ampak nacin je bil pa pod kritiko...  pater merkerlj je bil super, pa film o spocetju in prvih 9 mesecih tudi.. ampak kot receno, mislim, da bi morali izboljsati nacin podajanja vsebine..
vec info si lahko ogledate tukaj: http://www.rkc.si/zakon/tecaji_LJ.html
teme so dejansko zivljenske in ni vse bog, bog, bog.. na zacetku se prebere berilo, ki je povezano s temo predavanja tistega dne potem pa predavanje.. teme pa: odnos, otroci, partnerstvo, zakon in zakrament sv. zakona.. nekaj tazga.. predavatelji se menjajo.. cena 4000 sit na par. pa se to: bila nas je okoli 60, kar je mene ful presenetilo, ker sem pricakovala majhno grupico.. lp

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: jaz bi se še enkrat poročila
7.4.2006 16:25:01   
Anonimen
jaz sem se hotela že takoj na 2. danuser posted image

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: jaz bi se še enkrat poročila
8.4.2006 18:14:09   
koala
JA jaz bi se tudi, bi pa vse popolnoma enako naerdila, ta dan je bil tako čudovit, da sem uživala 1000/h.

Tinaaja, midva pa nisva rabila hodit na ta tečaj, sva povedala da sva par že 8 let in da že živiva skupaj 3 leta, pa je rekel, ah potem pa že tak veta kako to gre. Smo pa meli pogovor, ko sva poroko prijavile in dva dni pred poroko, ko smo imeli "generalko" še z enim parom, ki se je poročil isti dan kot midva.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?