|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: trojček
7.2.2006 12:04:10   
Nixxon
Hmm, mislim da je preveč odvisno od posameznika, kako reagira. Osebno vem da tega ne bi mogel gledat, bi bil preveč ljubosumen. Če bi ona bila žensko nebi bilo tako (mislim). Sem egoist, vem, pa kaj.

Se upam trdit da je 70% moških takih kot jaz: dva tipa+moja ženska: NO WAY, dva tipa+ ena druga: HM MORDA, dve ženski+jaz: JA, PROSIM!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: trojček
7.2.2006 12:41:59   
zoya_
O teh stvareh se je potrebno ornk pogovorit. Če ni želja od obeh, potem je brez veze, ker bo slej kot prej prišlo do razdora veze. Pa ljubezen tle ne igra nobene veze. Eni imajo pač željo, da še kaj drugega sprobajo v življenju in to še ne pomeni, da sedaj jima je pa full dolgčas. Samo popestritev. Dej te si to že enkrat eni dopovedat! user posted image

Je pa res, da večina moških bi raje prakticirala dve ženski, kot pa še enega moškega poleg.

V glavnem odkrit pogovor o željah in pričakovanjih bo marsikaj razrešil. Opiši mu, kako v tvoji glavi zgleda ta trojček, pa boš lahko potem iz njegove reakcije videla, a bo ponorel ali ti bo pa še pomagal pri fantaziji...

_____________________________

L I V E S T R O N G

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: trojček
23.2.2006 19:45:10   
Tamauchica
No izkušnje imam z vsemi tremi vrstami trojčkov...  in vsekakor lahko zatrdim, da nikoli ne bi furala trojčka s svojim partnerjem. Nimam najmanjše želje, da bi ga gledala kako natepava drugo. Priznam, ima svoj čar, ampak to v času, ko sem med vezami... ne pa z osebo, ki jo ljubim. user posted image user posted image

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: trojček
23.2.2006 20:02:22   
ZARA




http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=630827&mpage=1

Moj odgovor je tak (se mi ne da še 1x pisat) in načeloma sem za NE !




_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Tamauchica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: trojček
27.2.2006 10:19:20   
tehnofil
 
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Očitno med vama ni prave ljubezni, sicer v svojo vezo ne bi vabila še nekoga tretjega.

Ja. user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil tehnofil -- 27.2.2006 10:22:20 >

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: trojček
28.2.2006 12:40:25   
tipka
Očitno sem mazohist, če berem teme, za katere vem, da jih ne prenašam prav dobro.user posted image

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: trojček
28.2.2006 12:43:28   
Anonimen
Tipka, stara...SERBUUUUUS!

Kak je kaj, se spet mučiš? user posted image

(odgovor članu tipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: trojček
28.2.2006 12:50:51   
Marogica
Kopiram moj odgovor iz podobne teme:

Jaz sem(jaz+moški+moški) v mladih letih in priznam, da je bilo....... zanimivo. Kljub temu, da so mi povedali, kakšnega okusa je vanilijev sladoled, sem ga pač morala sama probat in se prepričat, če je okus res takšen, kot pravijo.
Ni pa bilo med nami nobenih čustvenih vezi, temveč je šlo pač za sex-najbolj najbrž iz radovednosti vseh udeleženih.
Tega si pa ne znam predstavljati sedaj, ko naju z možem povezuje ljubezen oz. čustva. In ne samo, da si ne znam predstavljati-tudi želim si ne in ne čutim nobene potrebe.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: trojček
1.3.2006 9:00:08   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: MarijaPo

se ne strinjam z gornjimi mnenji, se posebej ne s tistim delom, da med vama ni ljubezni

bi ti svoje mnenje in izkusnje odgovorila na privat, pa si zal anonimna


Go, Mariči, go user posted image  .... user posted image user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: trojček
2.3.2006 7:39:16   
Anonimen
Samo da vam sporočim, da s trojčkom zaenkrat ne bo nič. Tretja oseba se je namreč malce prestrašila. Ni tak karakter- baje. user posted image   Bo pa še malo premislil, bo videl kaj bo prinesel čas.

Sem pa opazila, ko je bil po tem pri nama, kako mu je fajn. Ja  lepo je, če se nekomu zdiš privlačen.user posted image

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: trojček
2.3.2006 7:47:28   
bombonček
Jaz osebno nisem za take stvari mi pa dan danes ni to tak bav bav. Zato,če imata oba tako željo pa poskusita.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: trojček
2.3.2006 11:00:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Samo da vam sporočim, da s trojčkom zaenkrat ne bo nič. Tretja oseba se je namreč malce prestrašila. Ni tak karakter- baje. user posted image   Bo pa še malo premislil, bo videl kaj bo prinesel čas.

Sem pa opazila, ko je bil po tem pri nama, kako mu je fajn. Ja  lepo je, če se nekomu zdiš privlačen.user posted image




Hja nč anonimna, ko bo naslednjič pri vama, za mizo ob čajčku pofafaj banano, mogoče ti bo nastavil še svojo user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?