|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prvi poljub
6.2.2006 11:17:14   
viv_
Koliko ste bile stare, ko ste dobile prvi poljub - ne na lička, ampak pravi "french kiss"?

Jaz sem bila 16, zgodilo se je pa na eni novoletni zabavi, z enim tipom iz Tržičauser posted image  Ni blo ravno sanjsko, se mi je pa takrat zelo dobro zdelo, da sem ga dobila user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prvi poljub
6.2.2006 11:20:56   
muki1
Pri petnajstih, šestnajstih. Dobila sem ga od svojega takratnega fanta, s katerim sem imela resne namene se poročiti user posted image . Bil je lep poljub.....pa drugi, tretji, tisoči in dvetisoči, ko sva se enkrat poljubila, nisva znala nehat user posted image .
Joj, kje so ti časi........

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prvi poljub
6.2.2006 11:23:10   
Mariposa
Za 14. rojstni dan. Nanj imam slabe spomine, ker me je presenetil jezik od sošolca, ki se je znašel tam, kjer po mojem mnenju ni imel kaj iskatuser posted image user posted image

Drugače pa se raje spomnim naslednjega, in sicer pri 16tih spet s sošolcem, v katerega sem bila pa ful zaljubljenauser posted image Ta je bil pa lepuser posted image


_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prvi poljub
6.2.2006 11:29:32   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

pa drugi, tretji, tisoči in dvetisoči, ko sva se enkrat poljubila, nisva znala nehat user posted image .
Joj, kje so ti časi........


Muki1 - zadnjič smo bile s sošolkami zvečer v Ljubljani v Salonu in tam imajo take udobne fotelje. No in nasproti nas sta za eno mizo sedela, ali bolje rečeno ležala dva, oba zaljubljena do ušes... In kar smo bile me tam, pa smo bile ene dobre 2 ure, sta bila zlepljena skupaj... user posted image  Glede na naše komentarje smo ugotovile, da smo res že stare... Pa potem so bile že debate, kako se bodo naše hčere valjale po lokalih... Ja, kje so časi...

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prvi poljub
6.2.2006 11:32:22   
mehurčica
Stara sem bila 11 let. Takrat smo se na rojstnih dnevih in na treningih igrali igrco vagonček se pelje...user posted image Na srečo je bil prvi tak poljub s fantom, v katerega sem bila takrat zatreskana in on tudi v mene. Pravzaprav je imel on dve punci(sva bili dobri prijateljici) in naju to sploh ni motilo.user posted image

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prvi poljub
6.2.2006 11:34:34   
ZARA
Jst tud na enem novoletnem plesu v 1. letniku srednje šole. Stara sem bla pa 16 let. Full mi je tiščal jezik v usta, jst pa pojma nisem imela, kaj je zdej to??!! Sem mislla, da se bova sam mal objemala. Zdej mi gre pa že precej bolš.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prvi poljub
6.2.2006 11:35:14   
pikica123
Ha-ha ..moj prvi poljub user posted image !

Kje je že to ..pri 16ih, z enim fantom,v katerega sem bila fuuul zaljubljena.
Bila sva v 14dnevnem tečaju za tuje jezike in v tem času je trajala najina romance, ko smo šli domov je blo pa vsega konec. Potem se skoraj nisva več slišala.

user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prvi poljub
6.2.2006 11:36:20   
ZARA
user posted image  Mehurčica user posted image user posted image user posted image  !!! A kr delile sta si ga ??

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prvi poljub
6.2.2006 11:37:30   
Anonimen
Pri 15.-ih na enem šolskem taboru na Madžarskem. Moram rečt, da je fant obvladal, sem vse naslednje primerjala z njim, pa mu nobeden ni segel do kolen, šele sedanji mož ga je premagal v "tehniki" poljubljanjauser posted image user posted image user posted image . Mogoče me je zato prepričal? user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prvi poljub
6.2.2006 11:41:09   
viv_
Mehurčica - a bi tale vlakec opisala pri "Igrah in...." ali ni primeren? user posted image user posted image user posted image  Pa pri 11 letih... aaaaaaaaaaaaaaaaaaa... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prvi poljub
6.2.2006 11:41:31   
Anonimen
Tega poljuba se zares dobro spomnim.Stara sem bila 14.let.Zgodilo se je na ladji,ko sm bla na letovanju v Poreču.Z enim Matejem,za katerim so norele vse punce.Poljub sem pa dobila jaz,ker sem mu takrat čist obnorela glavo.Ampak škoda,da ga danes nič več ne vidim.user posted image


(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prvi poljub
6.2.2006 11:46:36   
KODA
Se ne spomnim.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prvi poljub
6.2.2006 11:50:14   
Anonimen
Jaz se tudi ne spomnim točno, ampak mislim, da na enem od izletov v osnovni šoli.

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prvi poljub
6.2.2006 11:51:11   
mehurčica
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

user posted image  Mehurčica user posted image user posted image user posted image  !!! A kr delile sta si ga ??


Ja!user posted image Sva se pogovarjali potem na treningih, kako je bilo in kolikokrat sva se že poljubila in kolikokrat onadva.user posted image user posted image user posted image Potem, ko sem ji ga pustila, ker sem začela "hodit" z enim drugim, se pa njej tud ni več zdel zanimiv.

Viv, tale vlakec se lahko na različne načine igra. No, bom tam opisala igrco, pa pojdi pogledat.

In predstavljaj si francoski poljub pri 9 letih! Ena moja sošolka iz OŠ je bila namreč deležna učne ure poljubov že takrat.user posted image Ojej, bog ve, kaj se zdaj dogaja s tamalimi in mi sploh ne vemo!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prvi poljub
6.2.2006 12:05:29   
Margareta
Ja, pri 14 letih. Fant me je peljal v kino, potem mi pa sredi filma porine jezik v usta. O groza, od same zadrege sem jo pobrisala domov.
Fant je postal pa bivši fant.  Še danes mi je malo čudno, ko se srečava.user posted image


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: prvi poljub
6.2.2006 12:11:02   
soncece24
Jaz sem bolj pri tazgodnjih: 10 let (3. razred OŠ) in sicer s sosedom, v katerega sem bila takrat blazno zaljubljena. Samo potem me je minilo do njega user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ni bila ravno lepa izkušnja, oz. takrat se mi je to zdelo precej nagravžno. Drugič, v 8. razredu pa je že blo doooooooosti boljše user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: prvi poljub
6.2.2006 12:12:53   
Anonimen
Prvega sem dobila pri 13 letih od enega Dalmatinca (ne psa user posted image ). Po mojem sem se poljubljala kot kakšno poleno, ker sem do takrat sprobavala samo na pregibu komolca - svojega! user posted image

(odgovor članu Margareta)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: prvi poljub
6.2.2006 12:15:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO:ker sem do takrat sprobavala samo na pregibu komolca - svojega! user posted image


Jaz pa na enem plišastem zajcu... user posted image user posted image  zato sem anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: prvi poljub
6.2.2006 12:23:27   
puma
Mislim,da je bilo v srednji šoli, na enem plesu. Stara sem bila pa nekje okrog 16 let. Bilo pa je obupno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: prvi poljub
6.2.2006 12:24:16   
Špacka
 
Pri 15, bila sem na počitnicah pri sestrični v Lj, spomnem se tega, da se je zgodilo pred blokom s tipom, katerega ime se več ne spomnem, bil je celo malo manjši od mene. Čez dva dni sem ga zamenjala, ker sem spoznala enega drugega, ki mi je bil pa res všeč, visok, postaven...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: prvi poljub
6.2.2006 12:48:35   
Bejba
Pri 13-ih in sicer z mojim sedanjim možem user posted image , ampak začetek ni bil ravno obetaven. Sem ga vgriznila v jezik, on je pa potem meni v zadregi rekel: Še vse bo v redu draga user posted image . Še zdaj se smejiva kot nora, ko se spomniva kak sva bla štorasta user posted image .

LP; Bejba user posted image

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: prvi poljub
6.2.2006 13:30:33   
nenni
Pri 14. s fantom v katerega sem bila noro  zaljubljena. Poljub pa mi je bil noro bljaak, tko da me je tut zaljubljenost minila.

No pri 16. pa sem bila že prava profesionalka.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: prvi poljub
6.2.2006 13:46:13   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO:ker sem do takrat sprobavala samo na pregibu komolca - svojega! user posted image


Jaz pa na enem plišastem zajcu... user posted image user posted image  zato sem anonimna user posted image


user posted image user posted image  Zalizovalke ene.
Tudi moja prijateljica je imela neke kvazi ustnice narejene, mi je enkrat pokazala, nekak je prste na rokah skup stiščala, da so zgledali kot usta user posted image . Ampak ona se je že v šestem razredu v Baški naučila lizat user posted image , jaz sem se takrat še skrivaj igrala s punčkami in barbikami, ona pa se je že poljubljala user posted image , ma ne bi ji priznala, pa če bi mi v koleno vrtala user posted image  user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: prvi poljub
6.2.2006 13:52:16   
Anonimen
7., 8. razred...user posted image  

Super za znoret, sploh ker nisva ostala samo pri tem, ampak je fant hitro skočil med moje (takrat še) zelo pokončne in idealne joškice.
Še danes me zima streseuser posted image ko pomislim kako so lepo staleuser posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: prvi poljub
6.2.2006 13:55:07   
baguSka
Ooo lizačice. Moj prvi je bil pa pr 11-ih z enmu fantom, k je reku moji prjatlci, da nej me vpraša, če bi hodila z njim, pa sm jst rekla da ja, pa mu je šla povedat, pa je on pol reku, da nej me pošlje k njemu in sm šla tja (za voglom me je čaku) in k sm do njega pršla me je kr zagrabu pa zaliznu.user posted image No, itak sm mela čist mehka kolena, pa okol ust sm bla čist mokra od sline.user posted image Pol je blo pa vedno bojš... Aja bil pa je en let starejši od mene.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?