|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: OKTOBRKE
13.2.2006 18:23:27   
mis




Glede pregleda je tako: priporoca se 8. do 10. teden, saj se tako izloci tiste, ki imajo zgodnji splav. takrat se naj bi tudi videl utripajoc srcek. Ce se prej ne vidi se lahko se pojavi, ali pa tudi ne. Zato ce bi sla ful prej, pa se srcek se ne bi videl, bi bla samo bolj zivcna. Zdaj pa mislis na to, da je s tvojo pikico vse v redu.user posted image
Jaz sem se danes narocila, pa sem malo pojamrala, da sem mela ze 1x prazno vrecko, pa da bi rada cim prej, da sem takrat mela sele v 10. tednu... Pa me je narocila 6.3., ko bom zadnji dan 8. tedna. Je se dalec!!!!!!!!!!!!




(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: OKTOBRKE
13.2.2006 18:25:41   
mis




Pregled se priporoca v 8. do 10. tednu, ker naj bi se takrat tudi srcek skoraj sigurno videl. Jaz sem danes klicala, pa mal pojamrala, da sem imela ze eno nesrecno nosecnost, pa da sem bila takrat sele v 10. tednu narocena, pa me je narocila 6.3., ko bom konec 8. tedna. Joj kok je se dalec!!!!!!!!!!
Uzivajte!user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: OKTOBRKE
13.2.2006 18:37:20   
Anonimen
Joj mis! Čist slučajno sem vidla tvoj post na forumu "čvekanje v pričakovanju" in sem mogla it pogledat, če prav vidim! In ja! Res je, da si srečka nosečka! user posted image  user posted image  user posted image

Čestitam!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mis)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: OKTOBRKE
13.2.2006 18:41:13   
mis




Se opravicujem za dav identicna maila, neki mi je steknlo, pa sem se enkrat napisalauser posted image .
Hvala Hothien. Upam da ti tudiuser posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: OKTOBRKE
13.2.2006 20:25:04   
Arabela
Hojla!
Gaya da ti odgovorim glede izcedka.... Na dan ko bi morala biti bolana, sem imela na hlačkah tak bolj roza rdeč flekec... Pa sem mislila, spet user posted image , pa sem vstavila tampon... pa ga dam čez nekaj časa ven... pa ni bilo user posted image ... Pa 2 dni nič, pa nato malce bolj temen izcedek... Pa sem si rekla, no zdaj pa je prišla user posted image ... pa spet tampon, pa spet nič... in tako spet 2 dni nič... pa sem si mislila.... mogoče pa je ratalo... pa sem naredila test....user posted image ... ko se zagledala črtice sploh nisem mogla verjeti.... tako sem si želela... in evo...  Nato se mi je rjavkast izcedek pokazal še 2x, nato pa nič več... Upam da je sedaj vse ok...

Kar se pa tiče pregleda, je meni tudi g. rekla da me je prehitro naročila, ker je narobe izračunala, ko sva se pogovarjali po telefonu in je mislila da sem že v 7 tednu.... Ker sem bila šele v 6. se res ni nič še videlo.... Krogec pa majhna skoraj neopazna pikica... Tako da grem zdaj spet v 8. tednu...

Moram pa priznati da ste me malce prestrašile, ko sem izvedela, da je lahko vrečka prazna? Kako je lahko to mis?
Sicer pa je do pregleda le še en dan....

Zdaj grem na slastno večerjo.... ČOKOLINO....




_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: OKTOBRKE
14.2.2006 7:35:09   
SM10
Dobro jutro,
Včeraj sem se prijavila kot anonimen, tako, da sem to jaz. A je že katera si izračuna PDP? Po mojih izračunih je moj datum petek 13. 10. Upam, da ne pomeni kaj slabega.
Ko ste že omenile izcedke ga tudi jaz imam, vendar se ulije v časovnih intervalih 2 x do 3 x na dan. Je kot nekakšen beli tok, tako, da  dokler je bele barve me ne jezi preveč.
Lep dan
Sili

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: OKTOBRKE
14.2.2006 12:38:16   
gaya
Dann user posted image

kako ste moje souser posted image ? Danes sem polna energje še za enkrat, ampak popoldne pa vem, da me bo spet zaspanost napadlauser posted image ,... SM 10 po mojih izračunih imam tudi jaz takrat PDP. Samo sem ga računala tako, da sem zadnji M prištela 7 dni in odštela 3 mesece, ker ne vem točn kolk mam ciklus dolg, ker je blo zdaj na koncu vse zmešan,...

Drugače pa počutje je ok in upam,da bo takole ostalo do konca user posted image ....

Kako pa ostale?

Lep sončen dan še naprej!!

_____________________________



30.09.2006 je v moje naročje prisvetila najsvetlejša zvezdica, obraz moje hčerke Gaje.



(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: OKTOBRKE
14.2.2006 12:54:44   
mtina
Hojla user posted image  srečke!

Tudi mene daje zaspanost, tako da se okolica kar čudi, ko se popoldan uležem in zaspim, glede na to, da se prej nisem nikoli. Pregled imam 8. marca; na dan žena. Komaj čakam, še cele tri tedne. takrat bom v devetem tednu.

Vprašanje: ali ima katera od vas tudi bolečine mad popkom in sramno kostjo - na levo in desno?

Prosim za odogovor, hvala

Lepo se imejte, danes sije sonček, Tina

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: OKTOBRKE
14.2.2006 16:06:52   
A_A
mis, tudi jaz sem naročena na prvi pregled 6.3. user posted image

imam tudi kr parkrat na dan nek bel izcedek, na hlačkah pa se potem to posuši in je rumeno
a mislite da je to uredu? srbi ali peče me nič, samo tako rumeno je vse da kr čudno izgleda, pa ko to povoham mal smrdi

občutki/znaki so kot da nisem noseča, tko da je kr mal hecn in včasih kr pozabim da sem user posted image

le tu pa tam mi malo prebava nagaja in če kaj več pojem, potem me tiši v želodcu in se mi zdi da se je prebava kar ustavila

pa tu in tam (pribl. 1-krat na dan) me malo napihne v trebuh in to tako, da se mi zdi da sem že v 3. mesecu user posted image

_____________________________

Sreča in zadovoljstvo sta v nas samih.

(odgovor članu mtina)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: OKTOBRKE
14.2.2006 16:47:05   
pilotgirl
Lep pozdrav punce,tud jst sem nenormalno zaspana.Mal bolj nas joškice bolijo drgač pa nič posebnega.Zaenkrat je trebapotrkat kajti slabosti še ni na spregled,pa bi bla vesela če je sploh nebi blo:)

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: OKTOBRKE
14.2.2006 18:18:38   
mis




Arabela, gre za eno vrsto kako bi rekla spontanega splava. Ginekolog mi je razlozil da gre za to, da se zarodek kmalu po zdruzitvi ni vec razvijal in je ostal tako majhen, da se ga ne vidi (morda nekaj celic). Jajcece je bilo vgnezdeno v maternici, vidla se je gastacijska vrecka, ampak prazna. In to so seveda morali odstranit, pol so mi pa se pregrado odkrili in cez dober mesec operirali. Upamo na najboljse...user posted image
Drzite se in pustite se razvajat.user posted image



(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: OKTOBRKE
14.2.2006 18:46:13   
_katka_
Pozdravljene punce!
Se še jaz pofočkam. Včeraj sva z dragim na pregledu videla najinega srčka (6T1/7) in se nama je kamen od srca odvalil. Sedaj pa čakam na drugi pregled 3.3. in upam na najboljše.
Malo mi je slabo, ampak kar naj bo, me vsaj ne preganja strah, da bo ponovno kaj narobe.

Srečno vsem!

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: OKTOBRKE
14.2.2006 18:49:32   
Arabela
 Hojla user posted image !
Danes je že boljši dan... Sicer mi je bilo danes zjutraj spet slabo, a vsaj spala sem malce več... in čez dan postala ful utrujena, šla prej iz službe.... potem pa namesto da bi šla spat popucala celo stanovanje... kot da sem dobila energijsko bombo....

Mis hvala za odgovor... zdaj sem že ful firbčna kako bo jutri pri g.... upam da bo vse o.k. ... punce držte pesti... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: OKTOBRKE
14.2.2006 20:42:57   
mtina
Arabela, držim pesti zate ... jutri pa le poročaj.

Lp tina

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: OKTOBRKE
14.2.2006 21:30:36   
Barbk
Ojla punce,

bi se vam tudi jaz malo pridružila.Sem v 5.tednu, pred dnevi "odkrila" magični user posted image .Sem še čist v 9 nebesih.Drugače pa se počutim čudovito-no razen občasnih bolečih joškic, špikanje tam doli in okrog popka...pa kar naj samo, da bo zrasla naša pikica v zdravega user posted image .Prvi pregled imam šele 20.3 do takrat bom zelo težko zdržala-verjamem, da bo z vami vse to lažje.

Lep pozdravček
Barbk

(odgovor članu mtina)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: OKTOBRKE
15.2.2006 7:57:39   
adeja
Tudi jaz sem naredila test 13.2. user posted image .Pa se vedno ne morem verjet, ker sem pred enim tednom delala tistega iz dm-a, pa je pokazl neg. Tako, da sploh nisem pricakovala user posted image . Sicer je druga crtica bila zelo rahla, ker je bil sele prvi dan izostanka, pa se popoldne,in sem itak pricakovala, da ne bo nic. Tako, pa sem sedaj tudi jaz srecka nosecka. Uspelo nama je zelo hitro, sele prvi mesec poskusov. user posted image Noseca sem prvic, tako da mi ni najbolj jasno niti koliko tednov je. Zadnjouser posted image  sem imela 16.1., tako da sem potem sedaj v zacetku 5. tedna, ali po moje 3. tedna. Saj ne vem kako to racunate.
Na prvi pregled se bom narocila danes, in upam, da bo hitro, ker imam veliko vprasanj. Pocutim se odlicno, le grlo me zelo boli in ne upam jest nic zdravil, ker ne vem kaj lahko, glede na moje stanje. A bom potrpela, jem samo propomed za lajsanje bolecin.

Lepo se imejte in uzivajte v veselju!!!!!

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: OKTOBRKE
15.2.2006 9:46:01   
Špela100
Živjo, meni tudi ni še nič slabo in upam, da tako ostane.No samo danes pa res nisem mogla kave piti zjutraj .
Tako, da zdaj bodo čajčki na vrsti. Jaz imam pregled 21.2. Komaj čakam, upam, da bo vse ok...držite pesti. JAZ DRŽIM PA PESTI ZA VAS.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu adeja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: OKTOBRKE
15.2.2006 9:54:58   
SANIKA
ojla oktoberke!danes sem se glih naročila pri ginekologu za prvi pregled v nosečnosti in ga mam 7.3.-ki še je to jaz pa že tak komaj čakam!a ve katera kaj vse ti dela gin.na prvem pregledu?hvala za odgovor¨!pridno čuvatje pikiceuser posted image !lp sanika

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: OKTOBRKE
15.2.2006 10:31:54   
gaya




Jutro user posted image

jst sem se pa danes pocutila zjutraj obupno, vročina, glavobol, smrkanje in sem se odločila ostat doma, pol sem pa zaspala nazaj, zdaj pa nobenih bolezenskih simptomov več user posted image , tko da mi ni najbolj jasn kaj dogaja user posted image

Barbk potem sva pa edine, k bova še tolk časa čakale na 1 pregled, ker jst ga mam pa 17.03., ampak ob čveketu tukaj gor bova zmogle, boš vidla user posted image ,....

Drugače pa mam jst še vedno povečan izcedek - bel tok, tko da moram met dnevne vložke, joškice so občutljive na dotik, slabo mi je pa samo zjutraj dokler kaj ne pojem,  pa zvečer preden grem spat user posted image ,...

Zdaj grem pa še mal počivat, da bom jutri že v redu za v službo, da čim hitrejš mine čas do 1. pregleda...

Lep sončen dan vsem




_____________________________



30.09.2006 je v moje naročje prisvetila najsvetlejša zvezdica, obraz moje hčerke Gaje.



(odgovor članu SANIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: OKTOBRKE
15.2.2006 12:05:56   
SM10
Pomoč
Danes se mi je pojavil malo rozast izcedek. Predvidevam, da ni kaj dobrega in upam, da ni bližajoči se SS. Je moja prava nosečnost. Je katera imela takšen izcedk pa je bilo vse OK.

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: OKTOBRKE
15.2.2006 12:21:32   
Špela100
Joj upam, da ne. Pokliči g. pa ga vprašaj, morda boš šla pa na pregled prej.

Držim pesti da bo vse ok.user posted image user posted image

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: OKTOBRKE
15.2.2006 12:24:42   
gaya




Takoj pokliči G, če ne dela pojdi na urgenco,... Zgubit nimaš kaj,... Po mojih izkušnjah lahko ni nič, ampak predpsiali ti bodo počitek in kakšne hormonske tablete,...

Drži se in milsi pozitivno!

Milsim nate in držim pesti!

Lp



 


_____________________________



30.09.2006 je v moje naročje prisvetila najsvetlejša zvezdica, obraz moje hčerke Gaje.



(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: OKTOBRKE
15.2.2006 13:36:04   
SM10
Hvala Špela100 in Gaya za spodbudne besede. Se mi zdi, da se kar malo bolje počutim. Tudi jaz držim pesti zase in za vse ostale, da se nebi  izcedek nadaljeval oz. pri vas pojavil. Se oglasim, ko bo kaj novega.

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: OKTOBRKE
15.2.2006 14:54:25   
skip
Živijo,

sem vas že brala, pa sem se odločila, da se pridružim. Jaz sem šla danes na samoplačniški UZ, ker imam prvi redni pregled šele 23. 3., pa ne bi zdržala do takrat user posted image . No, kljub temu da je šele 6t1d, se je utripanje srčka že jasno prepoznalo  user posted image (ne vem, a tisto, kar je bilo tako glasno slišat je bilo bitje otrokovega srčka ali mojega, sem pozabila vprašat). Zame je prvič (prejšnji mesec sem imela ss v 5t5d) in sem vsa iz sebe od veselja. Držim pesti za vse nas user posted image    

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: OKTOBRKE
15.2.2006 15:01:21   
A_A
adeja, nosečnost še šteje od prvega dne zadnje M, tko da si v 5. tednu user posted image  user posted image  user posted image
hitro gre kaj, komaj si zvedela, da si user posted image  pa si že v drugem mesecu, a!

Ene govorite o nekem špikanju v trebuhu, jaz tega špikanja sploh nimam, a to mora bit al je vse normalno tud če špikanja ni? a ga poleg mene še katera nima?

_____________________________

Sreča in zadovoljstvo sta v nas samih.

(odgovor članu skip)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?