|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: katero kratkodlako pasmo kupiti?
3.4.2006 21:22:07   
spacey
Labradorec spušča čez celo leto ogromno dlake.

Če kupujete psa, najprej premislite koliko časa boste imeli zanj, koliko zahtevna pasma bo, kakšne ima lahko morebitne težave (dedne bolezni, itd.), kakšen karakter ima pasma, ki ste si jo omislili, če je sploh primerna za vas (glede na čas, družinske člane, itd.)...skratka ne kupovat kar tako neki, ker vam je kuža samo na pogled všeč. user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: katero kratkodlako pasmo kupiti?
3.4.2006 22:23:17   
Anonimen
Jaca, sej vem, da nisi tko mislila. Nerodno si se izrazila. Jaz pa tudi. user posted image

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: katero kratkodlako pasmo kupiti?
8.4.2006 19:00:38   
MALINČICA
Midva imava dva Stafforda, enga kužka in eno psičko. Sodita med "nevarne" pasme, vendar sta oba zelo prijazna, ko smo domov prinesli zapuščenega mucka, sva se bala, da ji bosta kaj naredila, zato sva zelo previdno jima pokazala muco, pa sta jo oba začela lizat in z repki mahat, sta bila vesela.Samo pol je maček odšel dalje, ko sva ga pozdravila(je imel rano zračne puške).Pa otroke ful pozitivno sprejemata, v glavnem super psa!!!!!
Sta pa oba notri, imata posebno posteljo, vendar je psička zdaj stara osem mesecev in se goni, zato jo imava ponoči zaprto v kletki za pse, zraven njunega ležišča, tako da sta vseeno eden blizu drugega. Nočeva je sterilizirati, ker nameravava čez kaki dve leti imeti leglo. Tud meni se zdi čist mimo, ko imajol judje pse v boksih zunaj, saj pol pa pes dobi tiste tri sprehode dnevno, pa je to to!
Psi skoz iščejo človeško družbo, zato sva midva kupila še drugega psa, da imata drug drugega, ko naju ni doma in sva po službah.Ko pa prideva domo, pa takoj ven na sprehod, pol pa sta kar oba skoz zraven naju.
Ne vem kako lahko zaspijo tisti, ki so pozimi na toplem, njihovi psi pa zunaj v utici, na mrazu, ali pa poleti v najhujši vročini, pa še dlako imajo reveži....
Žalostno!!!!!!!

< Sporočilo je popravil MALINČICA -- 8.4.2006 19:04:00 >


_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: katero kratkodlako pasmo kupiti?
10.4.2006 8:01:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MALINČICA
Ne vem kako lahko zaspijo tisti, ki so pozimi na toplem, njihovi psi pa zunaj v utici, na mrazu, ali pa poleti v najhujši vročini, pa še dlako imajo reveži....
Žalostno!!!!!!!


To sem jaz hotla povedat! user posted image
Jaz vedno skor jokam, če zunaj grdo piha ali je nevihta in pomislim na vse zapuščene user posted image  in user posted image  ki so zunaj na mrazu! user posted image  Kako pa lahko svojega kdo zunaj pusti na mrazu ali vročini, pa mi ni jasno. Tak človek nima rad živali, po mojem. user posted image

(odgovor članu MALINČICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nagradna igra Prvi med enakimi
littlestar5

Kakšna se ti zdi nagradna igra Prvi med enakimi, z bogatim nagradnim skladom?

Super (53%)

Vredu (10%)

Kr neki, itak ne bom nič dobila (17%)

Spet to klikanje (19%)


Število vseh glasov: 58

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!