|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: KRIČIM
1.3.2006 21:36:48   
KRISS
Gina mogoče ti tole moje razmišljanje tudi nebo všeč ampak bom vseeno tvegal. Govoriš da drugi obračajo tvoje besede...sama si svoje obrnila že 3X. Nekulturno napadaš Radho in Cipreso glede njenega razmišljanja. Kdo zdravo razmišlja pa res ni na tebi da odločaš ali pačuser posted image Zame mogoče ti ne razmišljaš najbolj zdravo pa se takih podlih izjav zaradi užaljenosti še ne poslužujem.  Kdo se počuti napadenega? Zakaj pa potem še vedno obrazložuješ stvari če veš da si jih povedala na pravilen način?

Malo se zberi in glej kaj pišeš v navalu jeze in čez koga udrihaš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: KRIČIM
1.3.2006 21:40:40   
ZARA








IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Pa še na kratko....če nekdo napiše da mu slika ne vibrira-zadnje kar pomislim je, da mu ozadje oz. barva slike ni všeč.



Ko boš na forumu malo dlje, boš razumela, da se je Spliš pohecala.  Čist  v njenem stilu...


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: KRIČIM
1.3.2006 21:47:03   
Anonimen
Kakšen Spliš????
Nima nobene veze z Splišnimuser posted image
To se nanaša na Ginino izjavo....tak da ko boš ti natančneje prebrala Ginin post, boš ti tudi marsikaj razumelauser posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: KRIČIM
1.3.2006 21:47:39   
Giri
Mislim,da gre tukaj spet za narobe razumljene besede iz tvoje strani.Če je kdo naredil cirkus iz vsega,si to ti,ker si začetnica tega.Natančneje,je to Smrka,ampak ona je kar tiho.Ti si bolj aktivna.
Kje si zasledila kakšno posiljevanje z vero?Radha je napisala kako in kaj-nikjer v njenih postih tega ne zasledim.Prav tako to velja za Cipreso.Tudi za Tehnofila,Nivess.Ne vem kje naj bi te kdorkoli posiljeval z vero.
Niti nisem opazil obsedenosti.Nihče ti ni prerokoval,kaj te čaka,grešnico na sodni dan.Nihče ti ni z ničemer grozil.Edino jaz sem ti v šali napisal,da boš še iskala Jezusa na dan smrti.Ja,črni humor.
Bog naj bi bil dober in prijazen,to nedvomno je.Ampak če ti misliš,da človek lahko dela karkoli hoče,žali,provocira,kritizira,napada....pa bo skozi prišel brez posledic,se zelo motiš.Delaj dobro na zemlji,da se ti bo dobro godilo na drugem svetu.Pa ne vsega vzeti čisto osebno,ker to mislim posplošeno.
In trenutno se mi zdi,da bolj ti napadaš te ,recimo jim,vernike.Pri njih nisem zasledil nobenega napada nate ali na kogarkoli.
Zakaj pa vse vzameš kot napad,je pa že druga zgodba.Mogoče bi pa morala malo razmisliti  o sebi in svoji tako imenovani duhovnosti.Jezus nima veze z duhovnostjo?Kaj pa je torej Jezus?
Katera bi se sekirala tudi za rožo,brez skrbi.Odvisno od tega kaj je človeku pomembno.
Prepričan pa sem,da ti nobena od teh,s katerimi si trenutno na bojni nogi-verbalno seveda,ne da prav.Nima dvomov torej v svojo vero oziroma v to,ali imaš ti prav ali ne.
Ni dileme:po mojem mnenju nimaš prav.Ampak imaš pravico do svojega mnenja.Če smo zato nori,tudi prav.
Okus imaš lahko drugačen,ni problema.Tega ti noben ne brani.Ne vem,kje naj bi ti to kdo branil?
Predlagam,da še enkrat "verniške" maile dobro prebereš in mogoče boš potem razumela.
Bog s tabo!user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: KRIČIM
1.3.2006 21:51:58   
Gina
A ti si pa mož od ciprese? Pozdravljen. A veš, meni je vseeno, če se ti jaz zdim trapasta. Pač sem. In kaj potem?

Imaš pa prav, sem povedala že velikokrat. In razumeli bi lahko že pravič, ker se ponavljam. Ampak nočejo, ker ne vidijo dalje od sebe. Tudi prav. In že zdavnaj bi jaz nehala, če ne bi kar naprej izzivali. Pa niti ni bila radha, katere se je to vse edino tikalo direktno in od katere edino lahko sprejmem da stoji za sabo - pošteno. Ne morejo pa drugi tukaj nekaj sodit ne o njej ne o meni. Aja, čist sem zbrana, brez skrbi. Nič takega nisem napisala, kar bi se mi zdelo neprimerno. In ja, lahko sodim o tem, kaj cipresa piše, da sem jaz mislila, ker moje misli so moja reč, bom pa ja vedela, kaj sem mislila bolje od nje.

(odgovor članu KRISS)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: KRIČIM
1.3.2006 21:53:20   
Anonimen
Sem si kar mislila, da bo tvoj odgovor zelooooooooo skromen.
Zato te še enkrat vprašam: Kakšen pa je to OKUS, ki ga Radha poseduje-po tvojem seveda.

(odgovor članu Giri)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: KRIČIM
1.3.2006 21:58:43   
Anonimen
Po mojem skromnem mnenju ji je všeč rjava barva.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: KRIČIM
1.3.2006 21:59:32   
Marogica
Sedaj pa me ima, da bi kričala, pa ni niti otroka niti moža v bližini..........















_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: KRIČIM
1.3.2006 22:00:06   
KRISS
user posted image user posted image user posted image   spet nekaj sklepaš brezveze. Sem mož ja, samo ne od Ciprese in ne od Radhe. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja takole je če sklepamo in na podlagi tega mislimo da vse vemo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: KRIČIM
1.3.2006 22:01:10   
Anonimen
Evo, še en verski vic:
A veste, kaj je je Jezus rekel Črnogorcem, preden je umrl ali šel v nebesa ali kako se reče?
Nemojte da radite ništa, dok se ne vratim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: KRIČIM
1.3.2006 22:04:57   
CIPRESA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Spliš teb se pa moram nasmejatuser posted image user posted image

Jaz mam drgač sam enga moža pa ta spi na kavčuuser posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: KRIČIM
1.3.2006 22:07:42   
Anonimen
Se grem stavit(mogoče se motim) da če bi bila jaz zdaj takšni kot recimo smrkec,gina, ipd...pa da sem po možnosti še ČRNOGORKA- bi začela sigurno s pripombami na tale vic.....
Čeprav vam bom zdaj povedala, da sem po narodnosti iz Srbije in črne gore(živela tam) pa se bom smejala temu vicu, ker je res smešen!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: KRIČIM
1.3.2006 22:09:24   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

To,če se kateri zdi,da mu rjava barva ne paše k obrazu,se mi ne zdi nič takega.Pač,kakor ima kdo okus.



user posted image  

Se opravičujem, ampak tole o barvah mi je pa za crknt smešno, res.

Kristus, muslimanom sploh ne bi blo treba delat karikatur iz jezuščka, če že navadna slika (z rjavim ozadjem user posted image ) povzroča tolk hude krvi.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: KRIČIM
1.3.2006 22:11:05   
daria78
Vzgoja je komleksna zadeva in otroci vase srkajo čisto vse, tudi tisto kar mama čuti, njeno obnašanje, odnos z očetom, živčnost. Lahko se pred njimi pretvarjaš a to ni to! Jaz imam to vedno v mislih in skušam biti sončen človek - zaradi sebe, moža in otroka. Pa nisem bila vedno!!! A vidim, da je tako mnogo bolje, in tudi z otrokom (zaenkrat) nimam večjih težav z dogovarjanjem.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: KRIČIM
1.3.2006 22:13:09   
rija
končno je nekdo potegno vlak nazaj na tire....pa bog ne daj da zopet zglajza....user posted image

(odgovor članu daria78)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: KRIČIM
1.3.2006 22:15:32   
smrka
O pozdravljena GIRI. Jest sem zacela da me slika Jezusa nekako zabode v oci ko jo pogledam, in sem kr tiho, kaj ne? Kaj naj pa se komentiram, jest sem rekla kar sem hotela.
Bi pa rada samo RADHI  se rekla, ce mas rada Jezusa, ce ti je on idol, nerabis imet njegove slike kot avatarja, ce ga mas rada ga nosi v srcu. Tako kot jaz.

AMEN

(odgovor članu Giri)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: KRIČIM
1.3.2006 22:19:32   
ZARA








IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Meni pa samo ta rjava barva na Jezusu in okoli njega ni všeč. Ne vem, rjava barva mi ful ni IN, čeprav, po drugi strani, je pa jako moderna. Mogoče mu pa samo k obrazu ne paše, kaj pa vem.


Nivess... Sem mislila, da si to komentirala. Se opravičujem.


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: KRIČIM
1.3.2006 22:25:48   
Anonimen
Zelo dobro, da človek pove kaj ima za povedat in konča stvar takrat.
Mislim, da vsak od nas nosi v srcu svojo familijo, vero,svojega boga,...hišne ljubljenčke,...ni važno kaj.
Hočem povedat, da jaz tudi nosim sliko v denarnici teh istih, ki jih nosim v srcu.
Radha pač nosi svojo sliko na forumu-ne razumem v čem je problemuser posted image

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: KRIČIM
1.3.2006 22:28:53   
ZARA
Jaooo,  problem je v tem ker VIBRIRA user posted image user posted image !!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: KRIČIM
1.3.2006 22:30:27   
wawa
Mogoče bi pa morala malo razmisliti o sebi in svoji tako imenovani duhovnosti.Jezus nima veze z duhovnostjo?Kaj pa je torej Jezus?


Samo to Giri oprosti ampak zame jezus nima nobene veze z duhovnostjo, ker pač vanj ne verjamem. Pa mi zato ni potrebno razmišljati o moji duhovnosti, ker pač verjamem v kaj drugega.......zato prosim ne posplošuj zadeve

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: KRIČIM
1.3.2006 22:30:49   
Anonimen
Ehhhh meni se pa res ne rabiš opravičevat Zarauser posted image

Saj berem forum kar nekaj časa samo sodelujem zelo redkokdaj. Danes sem pa nekak raspoložena. Mogoče nekomu to paše, nekomu pa spet ne...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: KRIČIM
1.3.2006 22:36:25   
Anonimen
Ja res je.....VIBRIRA!   Samo kaj ko pa smo prepozno spoznali, da njih(Gino) v bistvu moti samo rjava barva.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: KRIČIM
2.3.2006 7:18:28   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: daddy

od kod pa tebi to, da jaz kričim na ženo, otroke ali kogarkoli?
glede molitve pa - nič proti, a tudi nič za. sej vem, da je vam vernikom težko sprejet, da nekomu to pač nič ne pomeni ( ali pa ima namesto molitve kaj drugega z enakim učinkom ). point is - če ena zdravamarija učinkuje pri tebi, še zdaleč ni rečeno, da bo učinkovala tudi pri drugih.





Pri kričanju nisem mislila nate ampak se navezuje na  reševanje problema ki je bil postavljen v začetku.

Pa še nekaj me zanima kako pa veš da ne bo učinkovalo? A si probal?








  če sem probal kaj, vaše molitve? e, sem. v mladosti, ko sem bil PRISILJEN hodit tako k verouku kot k nedeljskim mašam. ni učinkovalo, ok? in tudi zdaj ne bi.

glede Radhine slike - meni pa ni moteča. komaj jo opazim pravzaprav. zdi se pač kot ena taka ikonca, podobno kot recimo kak najstnik nosi majico s sliko kake rockovske skupine in kaže drugim, da je njihov fan. big deal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: KRIČIM
2.3.2006 8:53:47   
Jutra
Anonimna, kdo bi si mislil, da bo tvoj post sprožil takšno burno debato "kričanja"user posted image  Ja, in potem se zgražamo, kaj se dogaja zadnje cajte po svetu zaradi ene muslimanske karikature. Pa saj ste/so v tej debati prav nazorno prikazali svet v malem, ko samo čakate na eno dlako v senu, da lahko netite požige. Meni se pa tokrat ni zdelo umesno, da se je vnelo kreganje okoli vere. Namenoma napeljana vsebina debate na drug mlin!

Smrka, v bistvu si odprla zanimivo tematiko za debatirati.user posted image  Glede na način komunikacije na forumu, se med seboj poznamo samo po nickih, avaterjih, vsebini sporočil in albumih. In tako kot na cesti srečamo osebo, ki nas pritegne kot cela pojava, nas kakšna druga odbija ali pa se nam zdi npr. njena frizura neusklajena s slogom oblačila. Ampak on/ona se pač tako počuti.

A vi ostali na forumu nikdar ne pomislite ob kakšnem uporabniku, joj kakšen čuden/prisrčen avanter ima pa tauser posted image  Ali pa, kakšen zanimiv nick ima pa tale? In tega dvoje nikdar ne povezujete v celostno sliko osebe, ki piše posteuser posted image  

No, jaz tako pogosto čutim in zato popolnoma razumem, kaj je Gina želela povedati z VIBRACIJAMIuser posted image  

Anonimna, opravičujem se ti, ker ti nisem ničesar napisala. Moram še malo razmisliti. Imaš pa smolo, da je tvoja tema odvibrirala v napačno smer.

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: KRIČIM
2.3.2006 9:22:03   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: daddy
glede Radhine slike - meni pa ni moteča. komaj jo opazim pravzaprav. zdi se pač kot ena taka ikonca, podobno kot recimo kak najstnik nosi majico s sliko kake rockovske skupine in kaže drugim, da je njihov fan. big deal.


Se podpišem pod tale, zadnji del. Sicer nisem imela namena sodelovati v tej debati, sem prišla samo pogledat, če ste že kaj napredovali.user posted image

Ampak, eno pa moram rečt , po vseh teh " (ne)posiljevanjih" ... Vse sem prebrala, stvari niso črnobele, me je pa v vseh postih resnično zmotila SAMO ena stvar in jo bom ( kljub temu, da tvegam, da bom napačno razumljena in kot taka tudi napadena...) nakazala. Tole glejte,  kar sem boldala v izvlečku Cipresinega posta :

"In še nekaj za lažje razumevanje tistim ki ne verujejo: Mi kristjani nosimo vero v sebi..... Vsi mi kristjani to vemo in se tega zavedamo.....  IN  MI VEMO DA JE TAKO TUDI PRAV...... Naša vera uči tudi strpnosti do drugih ......Vedno in še sedaj pa smo mi ki verujemo "zatiranci" in "drugorazredni ljudje" ... resnici pa smo mi daleč od tega saj dopuščamo  ....itd itd..."


Sem vse povedala? MI!

Kdo vi vsi? Tudi župnik iz Brežic, ki je punčkam v hlačke lezel? .... Pa da ne nadaljujem.

Mislim, da je vsakršno posploševanje in celo poveličevanje povsem odveč.
Pravi kristjan, vera, pravi musliman, pravi.....je lahko samo ČLOVEK. In to vsak posameznik.
Ne pa kar MI. Ker potem nismo več ljudje, smo OVCE.




_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?