|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 14:02:42   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: Tassy
Ravno berem eno dobro knjigo in v njej govori ravno o tem kar si napisal.


No, tako. user posted image  Pa smo prišli do bistva ( prej ga je lepo povedala že Rija, pa ste jo spregledali) .

Modri nasveti, strokovna psihološka dognanja, do neke mere   pa (na žalost)  tudi samo leporečenje je ponavadi v knjigah. In tam (spet na žalost) ponavadi tudi ostane. Se pa lepo sliši. In lepo prebere. In lepo razmišlja ob tem. In lepo tolaži.user posted image   Da vse prebrano uresničiš, moraš biti od user posted image  močan. In prepričan. Pa še čas je treba imeti za to.

Medtem pa je resnično življenje  treba živeti. user posted image



_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 14:11:05   
Anonimen
Tjazy in Tassy. Vse sem že poskusila, od vabila na večerje, na ples, v kino, na kavo, ne vem, kaj še nisem. Pa se mu ne da iti nikamo, ker pravi da je tak tip in da je rajši doma, ker je zunaj vse brezveze, tako mu pravjo sodelavci.
Ko sem mu jaz kdaj rekla, da greva na kavo, je rekel da ne pije kave. In res je ni nikoli pil, niti doma, do prejšnjega meseca. Zdaj tudi kavo pije.

Nikoli ga nisem zapostavljala, včasih je bil še pred otrokom, ravno zaradi tega, da se ne bi počutil odrinjenega, ves čas razen službe, sva preživela skupaj, če sva kam šla, sva šla skupaj.
Zdaj boste pa rekli, saj ni čudno, da se te je naveličal. Mogoče imate tudi prav, mogoče bi morala tudi to razumet, ampak boli pa vseeno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 14:16:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy
me zanima kaj bi rekel Tjazy, če bi mu žena povedala, da se zaljubila v drugega?? A bi mirno počakal, da jo mine in se vrne (seveda čustveno) v domače ognjišče..

"JA.. bi! Sigurno.. In kot sem rekel, zelel bi si spoznati tega cloveka! Ce pa njemu to ne bi bilo vsec, ga pa pac ne bi.. ampak zelel pa bi to.. "

Si pa pogumen, da bi si želel spoznati osebo, ki je očarala partnerja.  Vprašanje je zakaj bi si zelel spoznati tega človeka? Bi potem pustil ženi da bi bila srečna z njim?
Ej pa bog ne daj da se ti to zgodi. Ne razmišljaj preveč o tem da ne bo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 14:23:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Pa se mu ne da iti nikamo, ker pravi da je tak tip in da je rajši doma, ker je zunaj vse brezveze, tako mu pravjo sodelavci.
Ko sem mu jaz kdaj rekla, da greva na kavo, je rekel da ne pije kave. In res je ni nikoli pil, niti doma, do prejšnjega meseca. Zdaj tudi kavo pije.
Zdaj boste pa rekli, saj ni čudno, da se te je naveličal. Mogoče imate tudi prav, mogoče bi morala tudi to razumet, ampak boli pa vseeno.


Anonimna saj ni nujno da pije kavo. Pa da je vse brezveze zunaj, daj no - a mogoče tvoj mož ne zna uživati v življenju? A on rabi kako knjigo za prebrat in upoštevat nasvete?
A ti je mož rekel da se te je naveličal? Prosim ne ustvarjaj si napačnega mnenja o sebi.
Da si pa vse poskusila - prosim ne obupaj, naredi mu še kako presenečenje, samo ne bodi preveč sumničava in nezaupljiva, kajti zna posijati sonce, če se le potrudiš dovolj.
Ajej Tjazy-kar napiši mi lekcijo, le kaj govorim user posted image
Anonimna pogumno naprej!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 14:43:06   
rija
user posted image user posted image user posted image user posted image

Barbs, očitno je najlažje si zatiskati oči....in verjeti v pravljice....

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 14:44:12   
Anonimen
Tassy, oprosti, ker bom anonimna, a zame so tvoja razmišljanja popolnoma nezrela. Seveda boš zagovarjala njenega moža, da se dobiva z drugo, če pa sama počneš isto.
Nisi nekaj postov niže spraševala, da je pa zdaj ta tip, s katerim si se dobivala partnerju za hrbtom, izgubil zanimanje zate?

Saj veš: vse se vrača, vse se plača.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 15:04:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Tassy, oprosti, ker bom anonimna, a zame so tvoja razmišljanja popolnoma nezrela. Seveda boš zagovarjala njenega moža, da se dobiva z drugo, če pa sama počneš isto.
Nisi nekaj postov niže spraševala, da je pa zdaj ta tip, s katerim si se dobivala partnerju za hrbtom, izgubil zanimanje zate?
Saj veš: vse se vrača, vse se plača.


Anonimna, kje sem pa napisala da zagovarjam njenega moža? Sem se samo strinjala s Tjazjevimi razmišljanji, pa sem svoje zdraven dodala, anonimna ki je začela ta post pa bo tako ali tako sama razčistila s seboj ali njim.
Pa prosim ne piši če nimaš dokaza kdo je kaj napisal par postov nižje.
Da sem pa nezrela...ne obtožuj me(ne mene,ne koga drugega) - če bi me v resnici poznala, bi vedela kakšna sem.
Konec debate.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 15:05:03   
martita
Tako bom rekla, draga anonimna, mene šesti čut še nikdar ni izdal, pa če sem se še tako trudila, da bi verjela nasprotno. So stvari, ki jih enostavno čutiš, čeprav se ne da povedati kako in zakaj....boli, seveda, ampak mogla boš priti stvari do dna, saj boš šele takrat lahko začela razmišljati s trezno glavo....pa še takrat ne bo lahko.
Želim ti vse najboljše,
martita.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 15:13:56   
memole
Vse kar ste pisali sem prebrala in nikakor ne držim s tistimi ki podpirajo njenega moža!
Tjazy mislim da si se tudi ti mal zamislil kaj bi naredu če bi tvoja žena to počela in dvomim da bi tko naredu kot si napisal!Če pa bi si pa pol izjema!
Vsekakor dvomim da njen mož samo kofetka z njo,če tko na veliko laže,pa vseeno je al pije kafe al pa ne ni pa potrebno da njena povabila tako zavrača in pravi nekaj dela pa nasprotno!
Anonimna jz ti povem samo to da te sploh ni vreden in niti tvoje ljubezni ni vreden!
Taki možki so zame kreteni in največji izmečki na tem svetu niso vredni niti drobtine kruha!!
Tako je pač moje mnenje ker če enkrat to stori bo še milionkrat!!
Pa upam da se boš prav odločila kaj boš storila in pomisli na svoje življenje in življenje tvojega otroka.Ne si uničit življenja zaradi enega bedaka!Upam da te to ni preveč prizadelo in upam da ga ne braniš!
Žalostno pa je da je vse več takih tipov!
Lep dan še naprej!

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 15:17:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: Selena

Tjazevi nasveti so, za moje pojme, bolj v stilu "pusti moškemu njegov svet, itak je drugačen od tvojega" in v njih do zdaj nisem našla še ničesar koristnega. Vsaj ne za ženske, ki vedo, kaj si želijo od partnerstva, in ne nameravajo v zvezi samo popuščati in sprejemati in to samo zato, da bi zvezo obdržale.
Jah, kdaj v preteklosti bi mi mogoče že prišli prav, da bi rešila katero od zvez, ki pa bi bila danes vse prej kot srečna. 
Ni bilo lahko ampak danes vidim, da je bilo veliko bolje takega tipa nekam poslat. In ni jih bilo malo!



Ce gres v partnerstvo ne mores gledati samo na to, kaj si ti zelis od veze.. ampak kaj si oba zelita.. In ko si povesta kaj si zelita.. ni nujno, da bo to veljalo tudi cez 5 let ali cez 1 leto.. Zelje se lahko spremenijo.. in nisem pristas tega, da vsake 2 leti menjas partnerja, sploh zaradi taksnih malenkosti, ker se mi zdi brez smisla..


Seveda se želje lahko spremenijo, ampak potem bodi tudi tako fer, da ne sediš na dveh stolih in se odloči za eno ali drugo. Tole opisano že ni neka malenkost ampak nekaj zelo velikega, vsaj za moje pojme.
Tudi jaz nisem pristaš tega, da zvezo kar tako prekineš, sem pa pristaš ultimatov - izberi in to takoj!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 15:37:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: memole

Vse kar ste pisali sem prebrala in nikakor ne držim s tistimi ki podpirajo njenega moža!
Tjazy mislim da si se tudi ti mal zamislil kaj bi naredu če bi tvoja žena to počela in dvomim da bi tko naredu kot si napisal!Če pa bi si pa pol izjema!


Jaz tudi ne drzim s tistimi, ki podpirajo njenega moza..

Pravim samo, da ona lahko spremeni sebe.. in samo sebe.. on pa sebe in samo sebe.. in da to kar pocne naj ne bi bila njena obremenitev.

In jaz bi tko naredu kot sem napisal.. to je najmanj v kar dvomim.. Kaj pa naj bi se druzga naredil? Mogoce odprl temo na RR? user posted image user posted image

(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 15:41:25   
memole
Tjazy lahko tudi da bomo kej komentirali!user posted image

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 15:45:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Selena

Seveda se želje lahko spremenijo, ampak potem bodi tudi tako fer, da ne sediš na dveh stolih in se odloči za eno ali drugo. Tole opisano že ni neka malenkost ampak nekaj zelo velikega, vsaj za moje pojme.
Tudi jaz nisem pristaš tega, da zvezo kar tako prekineš, sem pa pristaš ultimatov - izberi in to takoj!


Ja se strinjam s temle.. Povej partnerju, da ti je vsec se ena.. kaj pa je to kaj takega.. Ker itak je nemogoce, da bi obstajal clovek ,ki bi mu bil vsec samo eden na tem planetu..
In potem naj partner ne skace v luft do stropa in odpira teme na vseh forumih sveta kako je razocaran.. in kako boli, ker on ni edini v srcku tistega, ki ga nadzoruje, omejuje, lastnini in to mu je glavni posel na tej zemlji.. da partner ne bo storil necesa kar bo njega tko prizadelo.. Mislim.. otrocje smesno res..

Nisem pa pristas ultimatov.. Nikoli.. Nekaj casa veselo pocakas.. in potem ce se partner sam ni odlocil kam bo sel.. se tudi s pomocjo ultimata ni potrebno..
Ce das meni ultimat je isto.. me bi vse minilo..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 16:03:36   
memole
Ok še ena oseba ti je lahko všeč ne moreš pa dveh oseb ljubit ker to zame ni ljubezen,ljubezen je samo ena in edina!!
In če mu je ona všeč in mu je všeč samo kot prijateljica ne vem kje je problem da je ne more predstavit in jo imata oba za prijateljico sam meni se po njenem pripovedovanju ne zdi da je samo prijateljica,glede na to da ve toliko o njej!!A se vam ne zdi takouser posted image
In pa če more ljubit sebe spada sem da se mora tudi cenit in če se začne spreminjat se more začet vzljubit sama sebe in tudi se cenit,tko da mislim da veste kaj potem sledi če se ceniš!

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 16:06:47   
Anonimen
Vidiš, mene pa je ravno ultimat na začetku zveze vrnil nazaj k osebi, ki je zdaj moj mož in oče mojega sina.

Sicer pa je v zvezah ponavadi tako, da osebe na dveh stolih cincajo v nedogled in se nikoli ne odločijo, kam bi šli. Zakaj pa bi se, a jim ni tako bolj komot?

Zdaj pa zaključujem z replikami, se mi ne da več. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 16:10:50   
Anonimen
Vse kar lahko komentiram je to, da je lahko biti pameten in deliti nasvete oz. kaj bi naredili vi... ampak če bi bili  v situaciji,kot je Anonimna bi 100% razmišljali drugače in vsa racionalnost in pametno razmišljanje bi izpuhnilo v trenutku...
Pa še to vsi imate prav na svoj način v to ne dvomim ampak ali nismo vsi vsevedi, ko se gre za druge??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 16:18:12   
memole
No to vrjetno smo res,ampak zame sem 100% da se ne bi pustila vleči za nos ker sem se enkrat že opekla in osel gre samo enkrat na led če se ne motim!
Tko da upam da bo našla pravo rešitev in bo njen mož prišel k pameti preden bo prepozno kajti 14 let zakona pa spet ni tako malo!  

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 16:35:03   
Anonimen
Citirano...
"Nihče mi ne bo rekel, da se kar tako vsak dan dobiš z nekom na kavi, veš njegovo registrsko številko, imaš njegovo telefonsko in en kup njegovih klicev..."

Zakaj pa ne? Jaz počnem točno to. Z določenimi osebami (predvsem nasprotnega spola) se dobivam na kavi tudi po nekajkrat na teden, v svojem GSM-u imam kup njihovih klicev (ko so klicali oni mene ali pa, večinoma, jaz njih), vem njihovo registrsko številko avtomobila... Pa še marsikaj več od tega! Vem rojstni datum njihove partnerke, njegovo številko čevljev, do kdaj ima zavarovanje pri Triglavu in... da ne naštevam vsega...

In? Kaj to avtomatsko pomeni, da varam mojega Kamikazo? Ja, seveda... Ker sem zagovornica tega, da sta moški in ženska lahko samo prijatelja in ker to teorijo dokazujem vsak dan sproti v svojem življenju, se z zgoraj citiranim nikakor ne morem strinjati. Vsaj, če sklepam po sebi, ne.

GSM številke imamo danes že vsi od vseh. In kam drugam naj jih pa spravimo, kakor v GSM? Tudi, če imamo e-mail od nekoga, to še ne pomeni, da varamo, če ne naslovnik e-maila nasprotnega spola. Tudi, če gremo na kavo z osebo nasprotnega spola, to še ni varanje. To je kava. Pogovor ob kavi.

Na splošno pa bi mene v tem primeru zmotilo to, da je lagal. To, da je prikrival, niti ne, sploh pa ne, če vem, da je/bi vedel, da je prikrival zato, ker večinoma preostro/prečustveno ali podobno reagiram. In če delam iz muhe slona. Ne bi mi bilo všeč, seveda, bi pa razumela njegovo stališče. vendar pa, če je že prišlo do tega, da si mu dala na znanje, da to veš, potem bi bilo pošteno, da bi povedal. Tukaj se pa neha.
Zakaj lažeš, da nisi bil na kavi z njo, če ti pa že pred tem povem, da vem, da si bil? Zakaj lažeš, da se nista poklicala, če ti pa že vnaprej povem, da vem, da sta se? In podobno. Vprašanja na ta način.
Morda to izpade kakor zasliševanje (nikakor nisem pristašica tega), vendar bi bila v tem primeru to samo vprašanja v pogovoru. Kajti laži oz. živeti v laži - tega si ne zasluži nihče. Bodi moški, imej jajca in mi povej v oči, kako stvar stoji. Tudi jaz naj bi bila ženska, z zdravo pametjo, torej naj bi se zavedala, da je popolnoma mogoče in večinoma celo zelo verjetno, da bo moj partner slej ko prej srečal žensko, ki mu bo všeč, pa naj bo to po videzu ali pa po karakterju, lahko pa celo oboje. In tudi možnost/verjetnost obstaja, da bo ona enako mislila o mojem partnerju. Jaz pa nisem lastnik svojega partnerja, ampak samo njegova partnerka. To zame pomeni, da imava (v osnovi) še vedno vsak svoje življenje, na določenih področjih (otroci, hiša,...) pa funkcionirava skupaj. Vsak pa ima še vedno pravico početi, kar mu je všeč oz. za kar misli, da je prav. Pa če je to drugemu všeč ali ne. Dokler ne ogroža otrok, je sprejemljivo.
Partnerja pa s tem ne more ogroziti. Tukaj dam prav Tjazy-ju. Kajti ko se v nekoga zaljubiš, je to večinoma nenačrtovano in spontano, svojih čustev pa ne moremo kontrolirati in izničiti. Lahko, da se je popolnoma enako zgodilo tvojemu možu. Zaljubil se je, pa čeprav nenamerno. Ampak kaj zdaj? Je zato kriminalec? Je zato moški, ki ga je treba na vsak način ponižati in brcniti ven iz hiše? Ne. Samo zato ne.
Jaz bi mu ta dejstva servirala na pladnju, kakor se reče. Da razumem, če se je zaljubil v drugo, ampak da želim vedeti, ali se je zaradi tega odločil, da bo mene zapustil ali ne. Če bi rekel, da ne, potem bi zahtevala spolno zvestobo. Tukaj ne popuščam. Dala bi mu na znanje, da nimam namena hoditi za njih in ga kontrolirati, ali seksa z drugo ali ne, saj je svet tako ali tako premajhen in da se vedno slej ko prej izve kaj takega. In da se je kot normalen, zdrav, odrasel moški sposoben kontrolirati glede tega, s kom bo seksal ali ne. Oz. naj bi bil, saj ni divja žival. Če bi moj pogoj upošteval, potem obstaja varianta, da ostaneva skupaj. Če ga ne bi (tudi, če bi to ugotovila kasneje), bi se razšla takoj, ko bi jaz ugotovila, da se tega en drži.
No, če pa bi rekel, da me ima namen zapustiti zaradi nje, bi pa s tem on rešil ves problem.

To, da ima pa samo prijateljico, je pa zame nekaj normalnega.

(odgovor članu petraz)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 16:43:05   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy
IZVIRNO SPOROČILO: matahari
me zanima kaj bi rekel Tjazy, če bi mu žena povedala, da se zaljubila v drugega?? A bi mirno počakal, da jo mine in se vrne (seveda čustveno) v domače ognjišče..

JA.. bi! Sigurno.. In kot sem rekel, zelel bi si spoznati tega cloveka! Ce pa njemu to ne bi bilo vsec, ga pa pac ne bi.. ampak zelel pa bi to..

Daj prvo doživi in nam potem povej. Kaj bi in ne bi je čisto druga pesem, ko se zgodi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 16:45:15   
tipka
Zaradi Kerensinega odgovora sem se spomnila njene teme vsi znaki varanja, anonimna, kako kaže s temi znaki pri tvojem možu?

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=797729

< Sporočilo je popravil tipka -- 2.3.2006 16:46:29 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 17:03:59   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Prosim vas za vaše mnenje in izkušnje, pomagajte mi razumeti, predvsem moški, povejte kaj mislite, ne me kar napast.

Vedno gre za možnosti in ustvarjanje priložnosti. Tudi v tvojem primeru, še posebej. Kar na vodi čutiš, da nekaj ni v redu.

Prav imaš. Nisi neumna in pravilno razmišljaš. Vse ostalo kar ti pišejo so opravičila in prikrivanja ustvarjanja MOŽNOSTI in PROLOŽNOSTI.

Kako boš odreagirala. Ja to je pa bolj težka. Predvsem se začni pripravljati na resne stvari.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 17:32:36   
Anonimen
Ja, jaz se tudi spomnim, kaj je zadnjič pisala Kerensa. Ampak ona je prava prijateljica. Njo je skrbelo za prijateljevo ženo, da ja ne bi bilo kaj narobe, pa čeprav ona menda ni nič rekla v tej smeri.
Tole, kar pa ti pišeš, anonimna, je pa pač ignoranca s strani tvojega partnerja oziroma neupoštevanje tvojih čustev. Ne vem, če nekomu, ki ga imaš rad in ki naj bi tebe imel rad, poveš, da ga nekaj, kar počne, zelo moti in ne moreš preko tega, pa če se še tako zelo trudiš, potem je dokaj normalno, da partner razume tvojo stisko in preneha s tem, če le more.
Ampak tale tvoj mož izgleda ne more. Če pa se vprašaš, zakaj, je pa itak jasen odgovor. Na žalost.

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 18:19:32   
Primoza
Če moški nečesa kar se dogaja velikokrat ne pove partnerju, potem je verjetno nekaj na tej stvari, ker drugače ne bi skrival.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 18:28:52   
Anonimen
Tjazi vedno bl k te berem se mi zdi da znaš sam nakladat in lapat bedarije pa tolk govoriš o enem samospoštovanju skos da bi človek lahko reku da tolk tupiš o tem ker sam tega nimaš<like wanna be>...boga tvoja žena ker ne verjamem da ji je tolk zlo lepo v tem tvojem svetu in se le dela,ker v nasprotnem primeru sta po tvojih besedah že oba na pol boga,kar pa močno dvomm<kdor visoko leta nisko pade>,pol pa kr še naprej tupi kdo ma koga rad...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 19:07:47   
wawa
Krnesa - ja tudi jaz imam zelo veliko prijateljev moškega spola,  z nekaterimi se redno dobivam na kavi, se slišimo in vse. Ampak med mano in njenim možem je ogromna razlika, jaz jih ne skrivam, povem dragemu: ti a veš kaj mi je ta in ta povedal.......Torej dragi ve kdo so in kakšni so naši odnosi.

Memole...moje mnenje je da ni mogoče da se celo življenje nebi zaljubili ali vsaj zagledali v nekoga drugega, take predstave so pravljične in nerealne, ravno zaradi njih potem boli. Velikokrat je - žal stvar razuma, da si rečeš ej kaj pa delaš, kaj pravzaprav želiš.....

Tjazy tvoja teorija je popolna! Z eno pomanjkljivostjo, da v njej pozabljaš, na pričakovanja zaradi katerih smo prizadeti.Družba nas vzgaja v monogamnost in zato pričakujemo da bomo imeli enega partnerja, zato trpimo, smo pač samo ljudje z čustvi in pomanjkljivosti, tvoja načela pa bodo gotovo veljala nekoč kasneje pri nad človeku kjer bo mogoče da bomo z razumom nadvladali čustva.

Anonimna umiri se mogoče stvari niso take kot so videti. Jaz bi mu jasno povedala kaj me moti in da me prizadane njegovo početje. Potem pa bi zadevo pustila ta kak teden.......če po tem tednu nebi prekinil s sestanki, te pa čaka nekaj veliko hujšega, sama se boš morala odločiti (on se tako kot pravi Tjazy ne bo spremenil) torej imaš ti dve možnosti ali sprejmeš ta njun odnos in se spremeniš tako da te ne bo motil, ali pa greš. Žal ti povem da njega spremeniti ne moreš.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?