|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 20:00:57   
tipka
Že drugič v tej temi piše, da njega spremeniti ne more. Mi lahko kdo to razloži?

Po moje. Ljudje smo skupek družbenih in naravnih vplivov. Družba pomeni tudi ženo, žena ima potemtakem vpliv na moža, pod vplivom drugih spreminjamo svoja mnenja, navade, čustva,.....

Drugo je, da sem prebrala, da alkoholiki potrebujejo ultimat, da se grejo zdravit. Alkohol je zasvojenost, ljubezen je tudi neke vrste zasvojenost in še po mojem trdnem prepričanju se da odljubit, da se ne varat, če se tako hoče, mislim, da se da človeka spremenit.

To sem napisala bolj na splošno, nima zveze s tem primerom, ker tu je mož že prevaral ženo, tako mislim, ker tako čutim, doslej se še pri diagnozi varanje nisem zmotila. Drugo je seveda, če si bo anonimna pripravljena priznati, anonimna, ki je našla kondom v potovalki si je bila pripravljena priznati, zato je izvlekla priznanje iz moža, ta anonimna pa nima volje za kaj takega.

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 20:18:06   
CIPRESA
Ja res težka situacija ker ne gre samo za vaju ampak je vmes tudi vajin otrok. Nebom pametovala kaj bi jaz naredila v tem primeru ker bi tudi sama temeljito razmislila kako naprej in tale odločitev ni lahka. Je pa očitno da nekaj smrdi. Laž je zadnja stvar ki bi se jo posluževal nekdo ki ima s tabo dobre namene.


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 20:34:20   
wawa
Še vedno zagovarjam stališče, da se človek lahko spremeni le sam sebe, ne se ga pa spremeniti. nekdo bo nehal piti če bo sam želel, nekdo ne bo varal, ker sam tako želi in ne ker tako želi njegova žena....

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 20:43:24   
tipka
Programirani smo tako, da si ne želimo varati in piti. Ustavi nas lahko ultimat, dokler ultimata ni, smo v preveliki skušnjavi, alkohol in seks nas vlečeta, saj zato temu pravim zasvojenost.

Torej želimo si itak ne, gre za skušnjavo. Prosim, ne vzet zdaj tega čisto dobesedno, ne velja za vse, vem, kaj si hotela povedati in se popolnoma strinjam, samo vseeno mislim, da v primerih skušnjav in zasvojenosti pomaga ultimat. user posted image

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 20:53:55   
CIPRESA
Tipka jaz pa vseeno mislim da se ultimata pa spet držimo samo toliko časa dokler ne pride nova skušnjava in želja po zasvojenosti. Potem je potreben nov ultimat. A kdo želi non stop postavljati ultimate? Jaz ne...

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 20:59:24   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: tipka

Že drugič v tej temi piše, da njega spremeniti ne more. Mi lahko kdo to razloži?
mislim, da se da človeka spremenit.



Ne res ga ne more spremenit. Lahko mu pove svoje mnenje, potem pa ga on pač upošteva al pa ne. Spremeni pa se lahko le ON SAM!!!! ČE SE HOČE!!!

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 21:03:24   
tipka
Seveda ne, prej se mora vedeti, v kaj greš, ko greš v zvezo, ali greš v odprt ali zaprt zakon. Ultimati morajo biti postavljeni na začetku. Poznam moške, roko bi dala v ogenj za njih, oni ne bojo za nič na svetu varali, majo to v sebi in konec, večina pa je takih, ki jih vsaj enkrat v življenju premaga "želja", tistim pa pomaga to, da vejo, da jih ne čaka nič lepega, če bojo varali.

Babe, komando v roke!!!!!user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 21:03:49   
baguSka
Ultimati so za moje pojme čist brezvezni. Če nekdo neki želi nardit bo to naredu, če pa ne pa pač ne. Zakaj bi u bistvu sploh nekomu hotel spreminjat njegovo voljo in željo. Razn če gre pač za ogrožanje njegovega življenja in še takrat se jaz osebno ulitmata nebi posluževala, ampak bi skušala pomagat. Če pomoči nebi sprejel, bi pač pustila, dokler oškodovani nebi sam prišel do svojega bistva...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 21:06:50   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: tipka

Seveda ne, prej se mora vedeti, v kaj greš, ko greš v zvezo, ali greš v odprt ali zaprt zakon. Ultimati morajo biti postavljeni na začetku.


Se strinjam!!!!!

IZVIRNO SPOROČILO: tipka
Babe, komando v roke!!!!!


Se absolutno strinjamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 21:09:31   
baguSka
Ok zdej pa jst ne vem al sm jst glupa al pa ne vem kaj je ultimat user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 21:10:23   
tipka
Mogoče se prej nisem dovolj jasno izrazila, človek se spremeni, če in ko dozori to v njem. Jasno, se strinjam. Spremeni se, če si tega želi. Spet se strinjam. Jaz samo pravim, da si ne želi varati, želi si biti zvest. Tu nastajajo razlike med vašimi in mojim mnenjem.

Gre bolj zato, kako človeku dopovedati, ga razsvetliti, da varanje ni to, kar si želi in potem čakati, da se bo to vsedlo v njem, če se sploh bo, če ga ne vodijo spolni organi oz. naravni nagon.

Kaj nismo odrasli? Mislim, da bi vseeno tudi moški morali kontrolirati svoja čustva in ne samo loviti, da bi zadovoljili svoje nagone.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 21:11:34   
tipka
Baguška, zdaj pa malo ustavi konje, ne sfolgam ti odgovarjat. Mičkeno počaki.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 21:13:00   
tipka
Čakaj, piše, da si odgovarjala Cipresi, te še od mene kaj zanima?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 21:17:10   
CIPRESA
Baguska jaz sem se strinjala le v tem da mora vsak prej vedeti v kaj se podaja in če mu je to všeč!!  

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 21:17:44   
baguSka
Saj je vseeno kdo mi odgovori, ampak me resno zanima, kaj smatrate kot ultimat.user posted image

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 21:19:25   
tipka
Prste proč, če ne jih boš dobil po prstih!!!!!user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 21:20:39   
baguSka
Madonca - to vse se mi tko sliši, kot da bi že takoj ko spoznam nekoga, mu priložila navodila za uporabo in če jih ne bo upošteval, adijo.user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 21:24:13   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: tipka

Prste proč, če ne jih boš dobil po prstih!!!!!user posted image


Aha ok. Sem že mislila, da vas narobe razumem. No, jaz tega res nebi nikoli rekla.

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 21:26:12   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: tipka

Prste proč, če ne jih boš dobil po prstih!!!!!user posted image


Čeprav se meni zdi tole že fejst grožnja. Ampak taki pač so ultimati ne!?user posted image  Zato se jih pa verjetno nikoli ne poslužujem.. Mogoče postavljam ultimate le sama sebi.user posted image

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 21:28:07   
tipka
Meni, kot malo starejši generaciji user posted image user posted image user posted image , se zdi popolnoma jasno, da če se dva zaljubita, se bosta ljubila, dokler bosta skupaj, ljubezen vključuje monogamnost, vsaj tako sem jaz sprogramirana.

Ne čudim se, da razmišljaš tako, kot pač razmišljaš, o navodilih za uporabo in podobno. Vidim, da se veliko piše in odobrava varanje, trojčke, odprte zakone, sedanja generacija rada misli o sebi, da je liberalna, nezadrta, generacija 21. stoletja,......., v zveze gre popolnoma svobodno, brez pravil, strategije, politike, nič ni sveto, ja, razumljivo, da starega nočete, o novem se pa ne morete zmeniti, ker potem boste veljali za predpotopne primerke, ena je že zadnjič napisala, vsega ne morete imeti, svobode in varnosti hkrati pa sploh ne.

Spet moram dodati, da ne mislim vseh, temveč le liberalce.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 21:43:05   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
Madonca - to vse se mi tko sliši, kot da bi že takoj ko spoznam nekoga, mu priložila navodila za uporabo in če jih ne bo upošteval, adijo.

Vsak ima svoja navodila za uporabo. In ko jih nekdo ne upošteva je adijo. Samo pri vsakemu piše drugačno navodilo. Eni potrpijo marsikaj, druge ne tudi malenkosti, včasi smo pa nad seboj presenečeni, ker ugotovimo, da so naša pravila za uporab drugačna kot smo mislili in odreagiramo popolnoma drugače.

Eni bodo gledali partnerja na kavicah in športnih aktivnostih user posted image user posted image user posted image z drugim spolom, eni pa niti pozdrava ne bodo trpeli.

Ultimat pride v poštev samo dokler ni prepozno. Zato, pripravi naj se na resne stvari in šele nato ultimat.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 21:47:24   
baguSka
A veš da sem tud jst že tuhtala ravno o tem tvojem drugem odstavku. Današnja liberalna generacija...
Jaz osebno se ne smatram, da bi želela oboje. Torej svobodo in varnost. Sem pa mišljenja, mnenja in imam željo, da si želim bit v življenju srečna. Če to pač ne bom v nekem trenutku, bom vse nardila za to, da bom spet srečna. Ampak bom pač delala na sebi, ne pa na ljudeh okoli sebe, s tem da jih bom prilagajala sebi. Pač zamenjaš družbo, partnerja in iščeš srečo naprej. To velja tako za prijatelje, kot za partnerja. Izbirati ne moremo le družine naših staršev in svojih otrok (tem se pač prilagajaš). Vse ostalo je zamenljivo. Sem pač načela: živi in pusti živeti. Da bom pa nekoga spreminjala za svoje želje in potrebe!!??!! Ne hvala. Taka egoistka pa že nisem. Sej ne rečem, da se jaz osebno ne prilagajam za druge. Pač treba se je, da se sploh preživi. Ampak da bi pa to zahtevala od nekoga drugega, proti njegovi volji, to pa ne. Jaz osebno ne vzpodbujam varanja, priznam pa, da sem oseba, ki take stvari nebi zamerila. Se pač zgodi. Razen v primeru, če bi videla, da si partner želi nekaj drugega. Torej da si recimo želi stran, pa se boji... Potem bi ga pustila da gre. Pa še to nebi zamerila, ampak bi pač pustila, da greva vsak svojo pot. Pa še to (da mi ne boste rekle spet tko kot ste Tyaziju): vse to sem ze preizkusla na lastni koži, zato govorim tudi iz izkušenj ne le iz oblakov in prebranega. Stojim na realnih tleh. In dobro se zavedam kaj govorim. Sicer pa bi lahko pomoje spet na tole temo pisala do jutra, pa se mi po resnici povedano ne da, ker že komaj gledam...
Mogoče jutri zjutraj še kaj pripomnem.user posted image

ps: ne da se mi nazaj brat in bo verjetno kaka napaka, ker že mižim na eno oko.. pa sej boste verjetno štekale bistvo

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 21:58:00   
tipka
Tudi jaz nikoli in nikdar ne bi lazila za nobenim, če misli it, naj gre, če me misli prevarat, je boljše, da gre že prej, user posted image user posted image user posted image , odpuščam ne, adijo. Morda mi manjka samozavesti, a nikoli ne bi mogla ljubiti nekoga, ki sem mu morala odpustiti seks z drugo žensko. Seks sem napisala z rdečo, ker ne gre le za ven in not, temveč za veliko stvar.

Po drugi strani pa vem, da ni z mano nič zelo narobe, znanstveniki so ugotovili, da smo eni takšni, da ne znamo odpuščati, druga pač znajo in da je bolje, da se gre v prvem primeru narazen takoj, ne čez leto, dve, ker sta tisti dve leti čisto mučenje samega sebe.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Počutim se izdano
2.3.2006 22:06:48   
baguSka
Ja sej ni z nobenim nč narobe. Vsak pač živi po svoje. Kot ve in zna in kot se v življenju znajde. Vsak ma svoj pogled na različne stvari in vsak jih drugače dojema in sprejema. Jaz nikoli nobenega ne obsojam in vsakemu pustim, da pove svoje mnenje. Absolutno se strinjam s tabo, da greš že na začetku narazen z nekom, ki veš da te bo prevaral. Ampak kako pa to veš že na začetku?? Ali piše v navodilih??user posted image  Malo heca. ;)

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   [Brisano sporočilo]
2.3.2006 22:17:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?