|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 15:11:54   
Anonimen
Hjah.. user posted image  neki bi ze.. user posted image user posted image

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 15:14:01   
KRISS
Hmmm... Sramežljivka res lepo da si delila tole svojo izkušnjo z nami ampak nekaj me vseeno moti pri tem. Če govorimo o tem da je odkritosrčnost  velika vrlina in nuja za zakon, zakaj svojemu dragemu ne poveš svoje situacije??? Meni se zdi da je to kljub temu da si ugotovila da spadaš k njemu , zavajanje njega. On o tem nima pojma, vidi te le tako kot ti hočeš da te vidi, in ne ve kaj vse se je pletlo po tvoji glavi. Bi enako razmišljal če bi mu povedala resnico? Tega ne veš mogoče bi se ponovila zgodba z bivšo, tako pa ostaja v nevednosti in liže le tisti med ki mu ga ti ponudiš na pladnju.
Mogoče bom s tem slišati nesramen a si ne morem pomagat da ne napišem tega.

Mogoče le nisi naredila vsega in nekomu dolguješ pojasnilo in potem ko bo črno na belem bo šele začel on izbirati. Sem še vedno mnenja da zavajanje, laž in neodkritost  pripeljejo do slabega koncauser posted image . Bog ne daj da bo zvedel od koga drugega takrat se ti bodo pošteno zašibila kolena.

In na koncu poudarjam da te s tem ne mislim ****i le razmišljam malo dlje.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 15:21:40   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: lory05
A smem vprašat kaj se je zgodilo Seven? Očitno sem jaz nekaj zamudila.

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=816811&mpage=1&key=


(odgovor članu lory05)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 15:24:42   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: KRISS
Če govorimo o tem da je odkritosrčnost  velika vrlina in nuja za zakon, zakaj svojemu dragemu ne poveš svoje situacije???
In na koncu poudarjam da te s tem ne mislim ****i le razmišljam malo dlje.

Razmisli še malo dlje.

(odgovor članu KRISS)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 15:31:27   
blazka
8 strani user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image  tudi tistemu, ki se prebije skozi!

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 15:33:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KRISS

Hmmm... Sramežljivka res lepo da si delila tole svojo izkušnjo z nami ampak nekaj me vseeno moti pri tem. Če govorimo o tem da je odkritosrčnost  velika vrlina in nuja za zakon, zakaj svojemu dragemu ne poveš svoje situacije??? Meni se zdi da je to kljub temu da si ugotovila da spadaš k njemu , zavajanje njega. On o tem nima pojma, vidi te le tako kot ti hočeš da te vidi, in ne ve kaj vse se je pletlo po tvoji glavi. Bi enako razmišljal če bi mu povedala resnico? Tega ne veš mogoče bi se ponovila zgodba z bivšo, tako pa ostaja v nevednosti in liže le tisti med ki mu ga ti ponudiš na pladnju.
Mogoče bom s tem slišati nesramen a si ne morem pomagat da ne napišem tega.

Mogoče le nisi naredila vsega in nekomu dolguješ pojasnilo in potem ko bo črno na belem bo šele začel on izbirati. Sem še vedno mnenja da zavajanje, laž in neodkritost  pripeljejo do slabega koncauser posted image . Bog ne daj da bo zvedel od koga drugega takrat se ti bodo pošteno zašibila kolena.

In na koncu poudarjam da te s tem ne mislim ****i le razmišljam malo dlje.



Kriss maš čisto prav-vse je res kar si napisal in strinjam se s teboj.
Raje ne pomislim, kaj bi se zgodilo... pa vendar dobro vem kaj bi bilo:
Ponorel bi, vzel vse kar je njegovega in me zapustil. Poleg tega, da ne bi nikoli več zaupal nobeni ženski, bi bila tudi nevarnost da si kaj stori.
Vem da sem ravnala svinsko grdo in vem, da si ga ne zaslužim, vse vem...vem, da če bi vedel, me ne bi ljubil!
Sem še hotla nekaj napisat, pa sem medtem doumela Krissove in moje besede ko vzklikam vem. ČE BI VEDEL ME NE BI LJUBIL.

Zdaj se bom šele žrla...

Čist prav mi je!


(odgovor članu KRISS)
  Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 15:35:06   
KRISS
Tehnofil nevem kaj si hotel s tem povedatiuser posted image Da resnica boli mogoče?

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 15:39:12   
KRISS
Ah Sramežljivka, zakaj bi se tako počutila? Resnica je že pol poti do sreče, ostalo pa ti jo bo poklonil sam!! Saj ljudje znamo tudi odpuščat in nikoli nevemo kdaj se stvar lahko zgodi nam. Tako kot je eden napisal VSI SMO KRVAVI POD KOŽO!!!
Vseeno mislim da bi po tem postala še bolj srečna!!!!

(odgovor članu KRISS)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 15:43:36   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: KRISS
Tehnofil nevem kaj si hotel s tem povedatiuser posted image Da resnica boli mogoče?

No daj še malo. Vem da ti bo uspelo.

(odgovor članu KRISS)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 15:46:29   
KRISS
Tehnofil na žalost te res ne razumem. Kaj mi bo uspelo? Mogoče imaš ti o tej zadevi drugačno mnenje, jaz sem podal svojega in gledam iz vseh zornih kotov.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 15:52:33   
Anonimen
Je že res Kriss, samo vsi pa ne znaj odpuščat.
Moj lahko meni zaupa karkoli. Če greva po cesti in zagleda dobro bejbo, lahko mirne vesti reče: tale je pa huda, matr bi jo... Kamot, še jaz bi jo pogledala in rekla: mhmmm kaj bi ji šele jaz nardila. Pa se pol oba smejiva.
Tut če bi do tega pršlo, odpustila bi.
On, pa ne, veš? Vsi, ki ga poznajo vedo, da bi na mestu pobral stvari in šel. To je že večkrat povedal-jasno in glasno. Tko da si ne upam, saj vem kaj bi se zgodilo. To, da sem noseča, ne bi ustavilo njegovega besa.
Žal. Res je da smo vsi krvavi pod kožo, res pa je tudi to, da imamo različne poglede na svet.
Konec koncev, kriva sem pa itak sama-če sem vedela kake so posledice, zakaj sem skušala svojo srečo? Ker sem ena velka kura!

(odgovor članu KRISS)
  Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 16:01:56   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: KRISS
jaz sem podal svojega in gledam iz vseh zornih kotov.

Potem ti preostane samo še, da svoj pogled preiskusiš. Takrat se bodo lepo pokazali ostali zorni kot.
Ker na koncu je človek samo človek ne glede na opevane vrednote in ideale.

(odgovor članu KRISS)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 16:07:19   
KRISS
Tehnofil sem nažalost preizkusil...in se sramujem tega kar sem naredila a povedal sem po pravici!!!! Če sem komu dal idejo da sem idealen se zelo moti. Kar me je najbolj presenetilo je razumevanje ki ga je pokazala moja žena...temu pa jaz pravim ideal v srcu!!!

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 16:33:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: lory05
A smem vprašat kaj se je zgodilo Seven? Očitno sem jaz nekaj zamudila.

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=816811&mpage=1&key=




O fak, šele zdajle vem kaj si mislil Tehnofil!

Grem kar dol.

Tega ne bi preživela.


(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 16:39:44   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: KRISS
...temu pa jaz pravim ideal v srcu!!!

Ali to pomeni, da si bil z drugo, prišel domov skesan in ženi povedal, sedaj je vse v redu in si miren?

Se ti opravičujem. Za tisto poskusiti. Samo poskusil si samo z ene strani. - se mi zdi.

(odgovor članu KRISS)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 16:43:43   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: sramezljivka
O fak, šele zdajle vem kaj si mislil Tehnofil!
Grem kar dol.
Tega ne bi preživela.

Tukaj se ti verjetno še prilizuje, zadaj pa pripravlja. Če resno misliš se prijavi z drugim imenom. Sramežljivka bo pač izginila. In nikoli več osebnih stvari ne razlagaj kar počez. Lahko, samo potem napiši kot Anonimna in začni takole: Sem cofek1 in ...itn.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 16:51:55   
Primoza
IZVIRNO SPOROČILO: wawa

Še vedno zagovarjam stališče, da se človek lahko spremeni le sam sebe, ne se ga pa spremeniti. nekdo bo nehal piti če bo sam želel, nekdo ne bo varal, ker sam tako želi in ne ker tako želi njegova žena....


Edina izjema je če kdo vodi z zgledom, to pri poštenih ljudeh zaleže.

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 17:25:57   
KRISS
Tehnofil lahko si prevajaš po svoje, sem le omenil stvar in nikogar silil v nekaj. To da sem naredil svinjsko dejanje priznam in ga nikoli več nebom, ker bolj boli mene kot mojo ženo....a za tako spoznanje je bil potreben čas. Še enkrat ponavljam da nisem svetnik in me lahko linčaš nikoli pa neveš kdaj se to lahko zgodi tebi!!!!!

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 19:38:42   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

A nisi ti sramezljivka rekla, da so ti tudi punce vsec..

Pa BaguSka je tud tolk srckana.. in zdaj bi mogoce vidve kej ustavrle a?? Ko je ravno petek popoldan.. user posted image user posted image


Hmm... Tjazy Tjazy... ti bi pa lohk še posredovalnico odpru...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 19:45:07   
wawa
Joj joj zdaj pa ne vem a jaz počas berem a je tole res jara kača.

Primoza maš prav samo še vedno se mora sam odločit.

Samo to povem Tjazy, v mojem prejšnjem postu sem napisala da tvoje teorije ne delujejo, ko sem malo bolj prebrala tvoje poste, sam ugotovila da se popolnoma strinjam s tabo in da imaš prav, skratka vsaka ti čast za tako razvite poglede na življenje.

(odgovor članu KRISS)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 20:24:52   
Gina
Moram še baguško pohvalit.user posted image

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 20:44:42   
Anonimen
Tudi meni se je pred kratkim zgodilo nekaj takega. Sms-i zvecer, pa jih sploh ni pogledal, ce sem bila jaz zraven. Pa kar odsoten je bil, ni ga bilo doma... Skratka, spremenil se je. Sem potrebovala kar vec kot 1 mesec, da sem ugotovila, da nekaj ni uredu. In sem napravila isto kot ti- preverila sem njegov GSM in.... nasla stevilko meni neznane zenske, ki ga je klicala in on njo in to veckrat.
Kaj zdaj?? Cel teden sem premisljala, kako zaceti temo, da ne bom eksplodirala ob prvi besedi. Skoraj cel teden nisem mogla nic jest. Potem sem zbrala pogum (oz. sem se zlomila), mu povedala, da sem brskala po njegovem telefonu in po nakljucju nasla sporocilo, ki mu ga je napisala in je bilo precej osebno.
Pa mi je priznal, da je srecal neko nekdanjo prijateljico in sel veckrat z njo ven na kavo. Vse mi je povedal o njej. Ampak sveto mi je prisegel, da ni imel nikakrsnega drugega namena z njo, kot samo pogovor. Ampak po sporocilu sodec ga je ona imela z njim in zato mi je tudi poknu film!!!
In postavila sem ga pred dejstvo: ali midve s hcerko ali pa ona. Naj se takoj odloci s kom se bo pogovarjal. Ali z mano ali z njo. Mi je bilo cisto vseeno, da on ni imel nobenih namenov (beri afere) z njo. Sem mu kar povedala, da me je strah, da bo enkrat izkoristil priloznost, ko se bova midva skregala. In ce se bo to zgodilo, sva midva kot par se samo zgodovina.
No, takrat je potem takoj prekinil z njo (vsaj tako je rekel) in zdaj je z nama spet tako kot je bilo. No, vsaj sumljivih sms-ov ni vec!! Domov pride prej, ne hodi vec ven tako pogosto in pogovarjava se tako kot je treba. In tudi sexa je vec, kot ga je bilo v tistem mesecu in pol.
Ampak dvom ostaja vedno!! Se vedno se vprasam, ali si ne mogoce po mejlu dopisuje z njo!
Problem je, da ne vem, kako zenska izgleda, ker ni iz nasega kraja. Dokler ne bom vedela, katera je, bo dvom ostajal. V vsaki zenski, s katero se pogovarja, vidim konkurenco.
In res, vsakokrat, ko se spomnim na to, me kar strese in dobim tak knedl v zelodcu.
Povej mozu, cesa te je strah in kaj zelis. In ce takrat ne bo razumel, pol pa res ne vem kaj sploh hoce.
Upam, da se bo za vaju tudi tako dobro koncalo, kot se je za naju.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 22:42:26   
Anonimen
Meni se ob vsem tem branju poraja eno vprašanje:

A ste opazili, da se je s sodobno tehnologijo, kot sta internet (maili, msn...) in mobilnimi telefoni (klici, smsi) povečalo tudi število varanj, nesrečnih zvez...
Več je priložnosti...


Tudi jaz imam slabo izkušnjo s smsi!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 23:18:42   
Anonimen
Na internetu ljudje iščejo:

- ker so poročeni,
- ker si želijo nežnosti,
- ker si želijo biti ljubljeni,
- ker so v zakonu osamljeni.

Ne vejo, da bi se morali ločiti. Halo, smo v coni somraka?????

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Počutim se izdano
4.3.2006 10:45:07   
samsara
lep ozdrav.Tu je nekaj hudo narobe.Ne zdi se mi normalno da moški gre sam z drugo žensko večkrat na kavo,sploh pa da ve vse o njej.Daj mu ultimat ti ali ona.Pa boš videla kako bo odreagiral.Druga varianta pa je da te vedno ko gre na kavico povabi zravn.Pol bodo pomisleki odveč.Drugače pa ga postavi pred dejstvo,da ne bo na koncu prehudo bolelo
Pa veliko sreče.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?