|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 10:02:27   
rija
Za vse, ki bi to kao mirno zraven gledale:
- ali vam je ravno do partnerja in vam dol visi,
- ali ste z njim zaradi denarja
- ali imate same kako aferico
- ali se pa delate, uh, kako zelo samozavestna sem jaz, kaj bo le on brez meneuser posted image
- ali ste res tako samozavestne
- ali pa ravno obratno: totalno nesamozavestne pa bi samozavestne rade bile in je to virtualno čisto možno

- ali....

Zakaj pa bi me naj bilo sram priznati, da bi v danem primeru hudičevo zaropozala?
Z kakršnim koli razlogom...



(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 10:04:06   
baguSka
Srki jaz pravim, da se vse in čisto vse zgodi z nekim namenom. Poskušaj iz tega izvleči najboljše!!

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 10:06:15   
Mina1
Matr, jaz bi bila tudi zelo, zelo huda in tako. Kaj se pa to pravi.

Saj, malo po malo (najprej SMSji, potem sprečanja, potem pa rata celo sranje).

Res ne razumem, zakaj večina moških misli s tistim spodaj. To zame ni normalno in tako, pa če imaš še nevem kako "free" odnos oz. zvezo.

Zadnje čase tule gor (samo berem), kakšne takše in drugačne zadeve si dovolijo moški. Za posrat. Pa ne bom rekla, da tudi nekatere ženske niso packe in bi naredile prav vse, da razdrejo neko luštno zvezo ali familijo...Nekatere so še huje, kot moški.

SRKI, udari po mizi, ampak brez kreganja in kričanja. Tako, da bo vedel, da misliš resno, da tako ne gre.

Držim pesti, da se mu skisani možgani povrnejo v prvotno stanje. 

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 10:06:39   
baguSka
Ojoj pa ne ze spet. Rija tebi odgovarjam isto: vse se zgodi z nekim namenom in zakaj hudica bi mogla v tem videt nekaj slabega user posted image  To se dogaja in vedno se bo!!!! Zdej je pa samo vprasanje, kako bomo to vzeli. Ali pa bomo vedno zaradi takih stvari razocarani znova in znova... oz. kar vedno in skoz user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 10:06:51   
srki
Ja Tjazy, velikokrat sem mu zabelila žgance, sem že napisala, da je edini problem kar se tiče spolnosti ta, da si on želi s še eno, jaz pa bolj ne kot ja. Največji problem je ta, da on o "gledanju za drugimi" misli, da v moji prisotnosti ne sme drugih gledat, čeprav mu tega nikoli nisem pokazala. Še sama sem mu včasih rekla: U mater, ta pa je sexi. Ker mi je včeraj rekel: Ja kaj pa naj bi, a čem ti povedat, da mi je bila všeč", vidiš, to je pa tisto, ker ni odkrit z mano, ker takrat na maškaradi sploh ni trznu za njo, še več, norca se je delal z nje, z drugimi kolegi. Zato me to jezi, ker mi nikoli ne govori odkrito, ampak skriva svoje mišljenje, svoja čustva. Se tudi jaz strinjam s tabo, tvoj odgovor sem tudi pričakovala in ga tudi dočakala. Kaj pa praviš na to, da ne kaže interesa o "zdravem" pogovoru in je tišina že dva dni?

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 10:09:10   
rija
Saj baguska: vsak po svoje....

Srecni tipi, ki imajo partnerke, ki so takoooo razumevajoče....

Pa bogi naši, ko me pač nismo....user posted image



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 10:10:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Joj, Tjaži, kako se strinjam s tabo user posted image  A si misli bereva user posted image


Ne vem.. mogoce kaksna telepatija krozi.. 

Vse cestitke.. tebi, pa BaguSki.. pa Gini.. pa Sramezljivki.. pa se kar nekaj je takih samo ne bom vseh nasteval.. , ki ne naredijo vojno ob prvem znaku, da nekdo ne ravna tocno tako kot mi haluciniramo.. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 10:13:00   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

Res ne razumem, zakaj večina moških misli s tistim spodaj.
Zadnje čase tule gor (samo berem), kakšne takše in drugačne zadeve si dovolijo moški. Za posrat. Pa ne bom rekla, da tudi nekatere ženske niso packe in bi naredile prav vse, da razdrejo neko luštno zvezo ali familijo...Nekatere so še huje, kot moški.
Držim pesti, da se mu skisani možgani povrnejo v prvotno stanje. 


Uf kaksno razmisljanje. Moski so moski, zenske smo zenske. Vec kot ocitno je, da smo z razlicnih planetov. Vendar tako moski kot zenske, smo ljudje. In ce se ne bomo sprejemali med sabo, kam pa pridemo user posted image  To je prvo. Kot drugo, pa mam vprasanje zate: ali ti nikoli ne mislis s taspodno glavo??? Potem je nekaj narobe s tabo.
Glede takih in drugacnih zgodb: mislm da niso samo moski tisti, ki so take stvari dovolijo. Vsi ljudje smo krvavi pod kozo. Ampak je pac tako, da je na tem forumu velika vecina zensk in moski nimajo priloznosti pisat o tem.
In zakaj bi mogli bit njegovi mozgani skisani??? Ne stekam res ne. Potem so verjetno skisani ves cas. In ne samo njegovi..

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 10:13:02   
srki
Tudi jaz sem prej gledala na to, da se je to dogajalo, da se dogaja in da se bo dogajalo in da to ni nič takega. Še celo eni punci na forumu (mislim da je bila debata o tem v petek), ki je tudi dobila fanta, ko je pošiljal ene mejle svoji "oboževalki" sem nekaj v tem stilu napisala, ko pa se je to zgodilo meni, je pa vse drugače. Saj ne rečem, da ne bom prebolela in premlela in pozabila in iz tega nekaj dobrega odnesla, gre pač za trenutno stanje. Mogoče se bom pa temu čez čas samo smejala in me bo celo sram...Kdo ve. Vaši odgovori so pa prava terapija zame. Tudi, če so bolj "freh". Kaj pa, če bo sedaj on tisti, ki bo rekel, da nisem tista za njega in da me zapušča. Mater, zdaj pa že filozofiram. To čakanje s pogovorom z njim me ubija. Saj ga prav razumem, da trenutno ni zmožen pogovora, ker vem da ga je sram, saj me tudi pogleda ne, kar stran beži, če pridem npr. v isti prostor kot je on.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 10:13:49   
Anonimen
Za vse, ki bi to kao mirno zraven gledale:
- ali vam je ravno do partnerja in vam dol visi,
Ne, niti slučajno.
- ali ste z njim zaradi denarja
Ne, niti slučajno, zaradi denarja ne bi rabila biti z njim.
- ali imate same kako aferico
Ne. Nikoli se pa ne ve, kaj življenje prinese.
- ali se pa delate, uh, kako zelo samozavestna sem jaz, kaj bo le on brez mene
Zakaj le? Ne vidim smisla.
- ali ste res tako samozavestne
Da.
- ali pa ravno obratno: totalno nesamozavestne pa bi samozavestne rade bile in je to virtualno čisto možno
Vse je možno, pri meni zadnja alineja ne drži.  

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 10:14:43   
tipka
Mogoče je to to, prejšnja izdana tudi nima nič proti temu, da bi mož seksal, občudoval, fantaziral o drugi ženski, samo da bi bil zadovoljen in z njo.

Fajn si je lagati, včasih si niti nismo sposobni priznati, a resnica vedno pride na dan.


(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 10:18:57   
Mina1
BAGUŠKA:

To je prvo. Kot drugo, pa mam vprasanje zate: ali ti nikoli ne mislis s taspodno glavo??? Potem je nekaj narobe s tabo.


Seveda mislim s ta spodnjo glavo in tako, ampak ob mojem partnerju!. Če sem zaradi tega čudna, tudi prav, zato pa sva že 13 let skupaj in se imava rada. Z mano ni nič narobeuser posted image .

Saj pravim, ene ste pa res dobre...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 10:26:18   
Maček Muri
Al binin odgovor je tudi moj, se ne bom ponavljala.
Matr, se pa vedno večkrat sprašujem, za kaj vse sem prikrajšana, ker  "slučajno"ne stikam po mobitelih, žepih in denarnicah.
In JA, svojega partnerja imam zelo, zelo rada.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 10:35:41   
srki
Maček Muri, tudi jaz ne stikam, ker pa je v moji prisotnosti pisal sms, pa sem ga vprašala, komu ob tej uri teži, pa ni nič rekel, sem pa pogledala, ker sem čutila, da ni vse tako nedolžno, sem pač pogledala. Mogoče pa tvoj za tabo voha in ti stika po tvojih stvareh. Če pa tega ne bi odkrila, bi pa še naprej natikal rogove. Teh po ne rabim. Eni smo pač tega menja, da se nam to ne zdi ravno normalno. Sploh pa sedaj ne rabim očitanj, zakaj sem brskala po mobitelu. Zakaj je pa on pisal? Tudi jaz imam potem to pravico, a ne? Pa če je tako pošten, naj piše v moji prisotnosti, pa bom še jaz dala kako idejo, zakaj pa skriva!!

(odgovor članu Maček Muri)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 10:37:10   
baguSka
Mina super - sem vesela zate. Opozarjam te le, da ne bodi presenecena, ce bos kdaj po nakljucju izvedla, da tvojemu mozu dela glava se kje drugje. Vendar pac, bo to pred tabo skrival, dokler bo lahko. Ne govorim ravno o skoku cez plot, ampak samo o tem, da mu dela glavca tud vcasih, ko tebe ni zraven. A to bi ti blo tud nedopustno?? Samo zanima me. Resno.

(odgovor članu Maček Muri)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 10:38:53   
baguSka
Srki sej ni skrivu. A nisi rekla da je pred tabo pisu user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 10:42:56   
srki
Ja je, samo če "ne bi skrival", bi povedal, kaj piše. Ja hudič, a to če je pred mano pisal je pa prizanje. Priznanje bi bilo, če bi povedal kaj in komu piše, ne pa samo da piše. Kaj hudiča me je pa potem v avtu za p.... grabu, pa roko dajal na njegov k...., pa zakaj ni šel z mano v spalnico, ampak je rajši pisal sms-e in, domnevam, malo gladil svojo glavo? A se je tebi mogoče to že kdaj zgodilo? Jaz za veliko stvari rečem, če bi se to meni zgodilo, bi ....., potem pa te pribije in čisto drugače odreagiraš.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 10:43:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Kaj pa praviš na to, da ne kaže interesa o "zdravem" pogovoru in je tišina že dva dni?


Nic.. Ker ne vem zakaj je tiho.. oziroma predvidevam.. Ce bi jaz bil na njegovem mestu in bi se partnerka spravila name z vprasnji.. bi tudi bil najraje tiho.. oziroma najboljs bi bilo, ce teh vprasanj sploh ne bi bilo.. niti pogovora o tem.. ker kaj pa to lahko sploh spremeni..

Saj kot si napisala, je on svoje zelje tebi ze zaupal.. torej ocitno nima vec kaj povedat.. in ne more se sprijaznit s tem, da mu s teboj teh zelja nikoli ne bo uspelo realizirat.. Tudi jaz ne vem, kako bi se s tem sprijaznil.. Verjetno zelo tezko.. ali pa sploh ne.. ker potem se zgodi tisto najhujse varanje, ko prevaras sebe..

Mir mu daj neki casa.. pa bo sam kaj povedal ko bo vedel, kaj povedati..

Zajeban je to.. po druzenih merilih in kolupih ves, da si neki ornk zajebal.. po drugi strani, pa si nic ne mores, ce si zelis z eno drugo.. po tretji strani pa ne bi rad prizadel partnerke.. pa se kaksna neznaka se najde.. in se kaksno obzalovanje v smislu.. "Benti.. kako nisem zbrisal SMS za sabo.. matr.. sem bil tumast.. user posted image user posted image " In pol nikoli ne pozabis, da ti je partnerka brckala po mobitelu.. torej ti ne zaupa.. in pol mogoce se ugotovi, da v resnici niti ni vreden zaupanja.. ker je to pac naredil..

Pa ti resi to uganko ce znas.. Po moje bos tudi ti tiho.. pa en samo 2 dni.. kar kaksen mesec..

Torej.. MIR DEJ ZDAJ!! user posted image .. da clovek v miru premisli kaj bo zdaj sam s seboj..

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 10:44:02   
anitaz
Če je zveza odkrita,bi ti pokazal ali pa vsaj povedal kaj ji piše! In se nimaš za kaj sekirat, če si mu brskala po tel. Tako si vsaj izvedela za to. Pa meni to ni tako nedolžno, kot vi pravte...Sej je normalno, da si s kom izmenjaš mesiče, klice,ampak ne v takem stilu. To je meni čudno. Jaz mojmu povem, če mi kdo kaj napiše, pa če se slišim s sodelavcem...., nimam mu kaj za skrivat. 

Ma,meni je to čist mem no...

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 10:44:25   
mamči
Ma še nikoli nisem komentirala teh tem, zdaj pa bi.

Da bi mene dragi pustil sredi noči samo v spalnici ( na tiho dogovorjenem randiju), jaz bi vsa uahhi čakala na njega, on pa bi neki debelinkici sms- e pošiljal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne vem, vse te kao odprte zveze in pusti ga in ne jemlji resno in.... meni je to ša kako MIMO.
Zadnjič sem bila v družbi enih nepoznanih ljudi in sem se zgrozila v kakih vezah živijo - v stilu manj se vidimo rajš se imamo in tud druge matere imajo lepe sinove. Sem pol doma z mojim pol malo pokomentirala in ugotovila, da se hvala bogu zaenkrat strinjama.

Ne vem, midva sa ljubiva. Jaz sem ljubusumna, moj včasih tud. Se je tud v 8 letih zgodilo, da mi je bil kdo všeč in sem malo već kot je "dovoljeno" mislila nanj. Nikoli nisem mojega prevarala. Nimam želje po nikavih skupinskih sexuadah. Mojega partnerja si zaželim in želim enako, kot pred leti, če ne celo bolj. V najini zvezi nikoli ni bilo "neke x osebe", nič dopisovanja, nič sms-ov, nič šušmarjenja. So pa bili tedni, ko ni bilo "naboja" sma pregurala in je bilo spet o.k. Nikoli zaradi tega, ker je plamen malo moč zgubil ni nihče od naju iskal druge variante.

Še bi lahko naštevala. Zdaj bodo rekli eni: mater, kako dolgočasje v zvezi... Nama pa v resnici ni nikoli dolgčas, ker se ENOSTAVNO LJUBIMA!

Kaj si jaz mislim o tvojem primeru:
- sredi noči te je zavrnil, ne samo to z mislimi je bil pri drugi - mene bi poparilo do tal, sploh, ker imava z mojim isti "tempo" poželenja - samo pogled, pa oba veva...
Ne vem , kaj bi naredila - ker sem človek hitre akcije, bi ga verjetno na vseh frontah dala na hladno, v smislu - poberi se ! Če ne v fizičnem smislu, pa vsaj v psihičnem.

- koliko sem jaz razumela vajino pripravo do akcije, ki ni dočakala začetka, sta bila oba zrajcana. ON pa v zrajcanosti kliče drugo - meni jasno vodilo, da bi rajši njo nabrisal. Oprosti, ampak točno to se mi je utrnilo v glavi.
Ne tebe, ki ga v resnici čakaš, temveč neko sexualno podobo daleč vstran. Zavrnitev, da boli!

- od kod ima sploh njeno telefonsko. Če ona nima namenov z njim, zakaj za vraga mu daje št. ????? Kar tako, za čvek pa to...... bedarija, ženska hoče pritegnit moško pozornost, tebi bo pa govorila, kako ji sploh ni do tega, bla, bla. Druga, kot lažnivost itak ne moreš od nje pričakovat.
Zakaj ji je pa pol napisal: saj veš, da ne rabim dost...??????? TOREJ MU JA ŽA NEKAJ VRGLA- KOST ZA GLODAT. Nauk te zgodbe - babi ne verjami ama ništa, rešit je treba med vama.

Pa še nekaj - tisti, ki ti svetujejo, daj pokaži, da si boljša pa to - mislim, kva češ TI zdaj dokazovat njemu PREŠUŠTNIKU ????
Daj ga na šuh, pa naj se on izkaže. Če je tak sexualno dovzeten, da ga vsaka maškara prevzame...

Jaz pač mislim, da bolj ko ženska vstran pogleda, bolj daleč po dedci terajo - v smislu itak je moji vseeno.

Ne svetujem ti, da zdaj kar prekineš zvezo, ker res ne neš kako in kaj. Je pa vse dovolj indicov za tvojo raziskavo in užaljenost.

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 10:45:26   
Mina1
Baguška, glede na to, da nas oz. naju ne poznaš, me skoraj ne moreš opozarjatiuser posted image .

Vem da ima lahko vsak svoje fantazije, ali pa tudi ne.  Dokler so to fantazije, ni nič hudega, ko je pa kaj več, je pa to nekaj čisto drugega.

Če pa bo kdaj pri naju prišlo do česarkoli, kar je nedopustno, si sigurno ne bom zatiskala oči in se delala, da smo happy family. Enosatvno sem človek, ki nisem narejena in tako. Oba točno veva, kaj bo sledilo, če se kdo "spozabi". Jaz pravim, če nekdo enkrat vara, bo varal še kdaj, to pa zame ni sprejemljivo.

In Baguška, še dobro, da smo si tako zelo različni, da vsak najde tisto, kar mu leži in tako. Meni ustreza ob otrocih le en partner in upam, da bo zavedno. Tudi moj tako čuti, si upam trditi.

Sicer pa zdaj ni govora o meni, pri nas je zaenkrat vse pošlihtano oz tako, kot sem si vedno želela in tako, kot mora biti. Odgovarjali smo predvsem Srki.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 10:46:09   
anitaz
A zdej mora pa ON premišljevat kaj naj??? user posted image user posted image user posted image  Svašta....user posted image

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 10:48:52   
anitaz
Zakaj ji je pa pol napisal: saj veš, da ne rabim dost...??????? TOREJ MU JA ŽA NEKAJ VRGLA- KOST ZA GLODAT. Nauk te zgodbe - babi ne verjami ama ništa, rešit je treba med vama.


Se popolnoma strinjam!!!!

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 10:49:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

Baguška,


Ejj BaguSka.. zakaj te ljudje klicejo Baguška? user posted image user posted image

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 10:49:43   
mamči
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Kaj pa praviš na to, da ne kaže interesa o "zdravem" pogovoru in je tišina že dva dni?


Nic.. Ker ne vem zakaj je tiho.. oziroma predvidevam.. Ce bi jaz bil na njegovem mestu in bi se partnerka spravila name z vprasnji.. bi tudi bil najraje tiho.. oziroma najboljs bi bilo, ce teh vprasanj sploh ne bi bilo.. niti pogovora o tem.. ker kaj pa to lahko sploh spremeni..


Mir mu daj neki casa.. pa bo sam kaj povedal ko bo vedel, kaj povedati..

Pa ti resi to uganko ce znas.. Po moje bos tudi ti tiho.. pa en samo 2 dni.. kar kaksen mesec..

Torej.. MIR DEJ ZDAJ!! user posted image .. da clovek v miru premisli kaj bo zdaj sam s seboj..



JA TI IMATE DEDCI PAČ NAJRAJE. MIR!!!!!!!!

Na žalost, pa povečini vaši možgani ne delujeju po principu mir v hiši - nekaj se dogaja - joj, mislim, da ga jaz malo serjem - jeb... ne bi rad zafural - nič, pogovoril se bom - rešil bom!

AMPAK mir v hiši - super, mam še več maneverskega prostora - še dalje lahko furam - baba res nima pojma - ma kaj, očitno ji dol visi - juhej, prost sem, ko ptičica .


Samo akcija da reakcijo v takih zgodbah. Melanholično čakanje ženske na razplet odvzame pri dedcu še tisto malo kik-a!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?