|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 11:39:07   
GATA
IZVIRNO SPOROČILO: mamči

IZVIRNO SPOROČILO: GATA

Tjazy..... kako bi ti reagiral če bi si tvoja ženska zrajcana ob 3-h ponoči želela drugega?


Po moje bi vzel telefon in ga poklical,  naj se jima hitro pridruži.... da ne bi ženo prej minilo.


... ja ker drugače bo spet "suša" .... za njega!

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 11:46:31   
ronja5
IZVIRNO SPOROČILO: GATA

Tjazy..... kako bi ti reagiral če bi si tvoja ženska zrajcana ob 3-h ponoči želela drugega?


Po moje bi vzel telefon in ga poklical,  naj se jima hitro pridruži.... da ne bi ženo prej minilo.

 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 11:51:23   
mamči
Srki !
 
Kaj zdaj razmišljaš ?  Se je intenzivnost tvojega občutka razočaranja kaj zmanjšala ? Pa se ti zdi, da bodo ti občutki spet ven vdarili, ko boš dragega zagledala ?
Ko se bosta doma srečala, a te bo zbodlo v srcu ? Pogled na njegovo telo.....občutek, nekaj mojega... nagon, braniti svoje ?
Njegova reakcija - molčečnost - misli samo še na njo.Zatopljen v svoje misli... jaz pa nekje daleč vstran.
Zgovoren - slaba vest. Verjetno je še slabše, kot sem mislila ?!
Jok - šit!! Totalna življenska kriza.
Dela se, kot da ni nič.

Daj povej, kakšna čustva te obdajajo. Če sodim po sebi - nimaš pojma kako boš odregirala ?
Mi se tu lahko zakomentiramo - kako boš pa ti ?

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 11:52:22   
Anonimen
Tjazy..... kako bi ti reagiral če bi si tvoja ženska zrajcana ob 3-h ponoči želela drugega? giral če bi si tvoja ženska zrajcana ob 3-h ponoči želela drugega?





Ne, ne, ne....To bi šlo nekak takole:

Prvo bi jo Tjazy vprašal: Ja miška kako pa je ime tvojemu spolno fantazijskemu partnerju?
Ker je seveda njun odnos zeloooooo odprt in normalen bi ona takoj odgovorila recimo.....Bojanuser posted image

Nato bi Tjazy popolnoma razrajcan planil nanjo in se pričel pretvarjati, da mu je ime ......hm....kako že? Aja....Bojanuser posted image
Tjazy med sp. odnosom: "Zdaj bo tvoj Bojan tebi pokazal, kar še nisi doživela z možekom in nikdar ne boš!!!! Grrrrrrr!!!!!"
Potem bo pa njegova žena seveda skapirala, da je Tjazy ipak najboljši!

(odgovor članu GATA)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 12:04:37   
Anonimen
Jest te cisto zastopim. Ce tudi se ti bo nevem kako opravicil in mu bos ti tudi na koncu to oprostila, ampak POZABILA NIKOLI NE BOS!!! NIKOLI!! Nevem kaj naj ti recem, kar hudo mi je bilo ko sem to brala, ker sem tudi jaz bila v podobni situaciji. Jest sem mu oprostila (pozabila pa ne) jokala sem se kot dez, in mu povedala par stvari, ce se to zgodi se enkrat spakiram kufre in z otrokom grem od njega. To je zame varanje pa naj kera misli drugace, TO JE VARANJE!!!

(odgovor članu tipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 12:05:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Jaz pa imam samo eno vprašanje za Tjazy,

Kaj se po tvojem mnenju more zgoditi v partnerstvu, da človek zapusti svojo ženo?
Najbolj pa bi želela, da poveš konkretno KAJ in ne ZAKAJ.

Pa izpustimo zdaj nasilje in podobno, ker je to že tako samoumevno....a ne?

Če boš želel odgovoriti, se ti vnaprej zahvaljujem.


Ce se zgodi karkoli.. in se potem oba odlocita, da bi bila se vedno skupaj.. sta pac skupaj..

Lahko pa se ne zgodi nic.. kar je se najvecji dogodek.. da gre par narazen.. pa lepega dne ugotovita, da dejansko to ni to.. in gresta narazen..

Ne obstaja dogodek, ki bi ga ona lahko naredila.. in bi zaradi tega dogodka rekel, da jo bom pustil..
Ce bi imela drugega.. in bi postala do mene hladna in nezainteresirana.. potem bi pac ta hladnost to povzrocila..
Ce bi imela kdaj drugega.. in se do mene ne bi bistveno spremenila.. to potem ni moj problem.. ce odmislimo razno sirjenje bolezni..

Noo obstaja nekaj dogodkov.. ki bi lahko povzrocili moj odhod.. Recimo, ce bi zacela redno kaditi.. ce bi neko nedeljo sla na volitve... user posted image user posted image  ali pa kaksen bedast referendum.. user posted image user posted image ...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 12:06:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Tjazy..... kako bi ti reagiral če bi si tvoja ženska zrajcana ob 3-h ponoči želela drugega? giral če bi si tvoja ženska zrajcana ob 3-h ponoči želela drugega?


Ne, ne, ne....To bi šlo nekak takole:

Prvo bi jo Tjazy vprašal: Ja miška kako pa je ime tvojemu spolno fantazijskemu partnerju?
Ker je seveda njun odnos zeloooooo odprt in normalen bi ona takoj odgovorila recimo.....Bojanuser posted image

Nato bi Tjazy popolnoma razrajcan planil nanjo in se pričel pretvarjati, da mu je ime ......hm....kako že? Aja....Bojanuser posted image
Tjazy med sp. odnosom: "Zdaj bo tvoj Bojan tebi pokazal, kar še nisi doživela z možekom in nikdar ne boš!!!! Grrrrrrr!!!!!"
Potem bo pa njegova žena seveda skapirala, da je Tjazy ipak najboljši!


Tocn tko... user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 12:11:51   
Anonimen
Sem vedla, da mi boš user posted image user posted image user posted image !!!!!!!! 


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 12:15:14   
Anonimen
Jah.. cist brez besed.. sem ostal.. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 12:20:31   
mamči
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Tjazy..... kako bi ti reagiral če bi si tvoja ženska zrajcana ob 3-h ponoči želela drugega? giral če bi si tvoja ženska zrajcana ob 3-h ponoči želela drugega?


Ne, ne, ne....To bi šlo nekak takole:

Prvo bi jo Tjazy vprašal: Ja miška kako pa je ime tvojemu spolno fantazijskemu partnerju?
Ker je seveda njun odnos zeloooooo odprt in normalen bi ona takoj odgovorila recimo.....Bojanuser posted image

Nato bi Tjazy popolnoma razrajcan planil nanjo in se pričel pretvarjati, da mu je ime ......hm....kako že? Aja....Bojanuser posted image
Tjazy med sp. odnosom: "Zdaj bo tvoj Bojan tebi pokazal, kar še nisi doživela z možekom in nikdar ne boš!!!! Grrrrrrr!!!!!"

Tocn tko... user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image


Recimo, da žena na koncu reče: Žal, mojemu Bojanu ne sežeš niti do gležnjev. Prav dolgočasiš me že, z vedno novimi fintami. Nato bi njena roka segla za novim zavitkom cigaret, v že na pol prazni šteki.
Pa  v nedeljo boš prosim imel otroka/ke, ker grem na referendum.

Pa evo Tjazyja s potovalko po ulici, pa hitro ne RR tema - BABA ME JE NA ŠUH DALA- HEEELP!!!!!!

ALI PA BI ŠE  VZTRAJAL??!!??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 12:28:53   
srki
Dobro vprašanje, mamči, pa tudi odgovor si že povedala. Nimam pojma kaj bom naredila, po glavi se mi mota sto stvari, pa nobena od njih ni tista prava. Mislim, da je prezgodaj kaj ukrepat, mogoče bi bilo dobro še malo počakati, da se vse ohladi, se potem pogovorit, mogoče bi ga mogla poslat v **** in ga sterat (živiva pri nas), ampak si ne iskat drugega, mogoče to, da ga "posilim" in naskočim v kakšni sexi opravi, mogoče ga oklofutat, mogoče zginiti za nekam za dalj časa, vendar bi otrok trpel,.....
baguSka, svobodo dat partnernju jaz vidim v tem, da mu ne težiš, če gre sam ven, če se ga kdaj pa kdaj napije, da ga ne kritiziraš, če kaj sam postori in ni tako narejeno kot ti hočeš, da čepi za računalnikom in gleda nage babe, ki so ene **** (če mu je to že všeč in da jih gleda z mano, ker tudi jaz kaj takega pogledam, ampak z njim), svoboda pa ni v tem, da mi lahko laže in skriva nekaj ali nekoga.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 12:36:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamči

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Tjazy..... kako bi ti reagiral če bi si tvoja ženska zrajcana ob 3-h ponoči želela drugega? giral če bi si tvoja ženska zrajcana ob 3-h ponoči želela drugega?


Ne, ne, ne....To bi šlo nekak takole:

Prvo bi jo Tjazy vprašal: Ja miška kako pa je ime tvojemu spolno fantazijskemu partnerju?
Ker je seveda njun odnos zeloooooo odprt in normalen bi ona takoj odgovorila recimo.....Bojanuser posted image

Nato bi Tjazy popolnoma razrajcan planil nanjo in se pričel pretvarjati, da mu je ime ......hm....kako že? Aja....Bojanuser posted image
Tjazy med sp. odnosom: "Zdaj bo tvoj Bojan tebi pokazal, kar še nisi doživela z možekom in nikdar ne boš!!!! Grrrrrrr!!!!!"

Tocn tko... user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image


Recimo, da žena na koncu reče: Žal, mojemu Bojanu ne sežeš niti do gležnjev. Prav dolgočasiš me že, z vedno novimi fintami. Nato bi njena roka segla za novim zavitkom cigaret, v že na pol prazni šteki.
Pa  v nedeljo boš prosim imel otroka/ke, ker grem na referendum.

Pa evo Tjazyja s potovalko po ulici, pa hitro ne RR tema - BABA ME JE NA ŠUH DALA- HEEELP!!!!!!

ALI PA BI ŠE  VZTRAJAL??!!??


He he.. full dobr.. Bi mogoce se kdo kaj dodal? user posted image user posted image  Bom kar jaz..

Pol pa bi mi RRjevke blazno svetovale, da zdaj pa mas kar si iskal.. Si vidu? Smo ti lepo in ene tudi grdo.. govorile, da je treba babo takoj cez vrata zabrisat, ko na kaksnega druzga pomisli.. al pa kaj izven standarda naredi..

Pol bi pa reku.. da zdaj imam pa drugo.. in sem v krasni vezi.. prej pa ni bilo za zdrzat.. user posted image user posted image

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 12:41:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Mislim, da je prezgodaj kaj ukrepat, mogoče bi bilo dobro še malo počakati, da se vse ohladi, se potem pogovorit,

baguSka, svobodo dat partnernju jaz vidim v tem, da mu ne težiš, če gre sam ven, če se ga kdaj pa kdaj napije, da ga ne kritiziraš, če kaj sam postori in ni tako narejeno kot ti hočeš, da čepi za računalnikom in gleda nage babe, ki so ene **** (če mu je to že všeč in da jih gleda z mano, ker tudi jaz kaj takega pogledam, ampak z njim), svoboda pa ni v tem, da mi lahko laže in skriva nekaj ali nekoga.



Tko ja.. prezgodaj je.. MIR DAJ ZDAJ! user posted image user posted image  user posted image user posted image
A on pri tebi zivi in ga lahko ven vrzes.. Ja.. se en razlog vec, da je tih in pr mir.. user posted image

Baguska pa ni tko misnla.. kot si zdaj tuki napisala.. Ma izkusnje in ve kaj govori.. res..

Samo zanimivo.. zadnje case se vas je kar usulo, ko vam tipi neki serejejo..

Vprasanje za tiste druge.. A vasi tipi so pa pridni.. ali jih samo niste odkrile? ... se zaenkrat..
Srki je rekla, da bi dala roko v ogenj.. ampak se bi opekla.. Torej.. user posted image user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 12:43:24   
Anonimen
Moj Bojan je postal pravi ****č....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 12:54:36   
Anonimen
Nisem brala vseh odgovorov,ker so eni prav čudni in se človek vpraša, če eni še sploh veste, kaj je to ljubezen?

Ronja, samo tebi želim povedati, da nisi za luno, si ena normalnih in se strinjam s teboj.

Jaz tega ne bi oprostila niti pozabila. Hotela bi odkrit pogovor, če ga ne bi dobila, bi ga čakali kufri pred vrati, pa naj si razčisti pojme.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 13:06:42   
Anonimen
Glede mojega bom pa jaz prva stegnila gobec in sicer...

Pri vsakemu je drugačna situacija doma že zaradi navad, službe,...in vsaka
najboljše pozna situacijo sama pri sebi. S tem pa tudi oceni situacijo.

Pri meni je situacija taka, da ima moj službo v špediciji, kar pomeni, da ga skoraj ni doma....kar pa spet pomeni, da ko je doma-je DOMA!!!!!!!! Imam srečo, da moj nima veselja do nogometa,kafičev in podobno...pa če bi imel veselje bi verjetno našel čas tudi za to ampak pol pa 100% mene ne bi bilo!!!!!!
On se še predobro zaveda, da je dosti odsoten in to se trudi nadoknadit vsak prosti trenutek! Oba se zavedava, da imava potrebe in jih zadovoljujeva kolikor se pač da! Kompromisi morajo bit! Jaz si niti ne morem svojega predstavljat, da si z drugo ob 3 zjutraj dopisuje take sms.....
še manj pa da zaspi na kavču, če mu rečem, da ga čakam v spalnici....pa dobro tudi to se zgodi..jebi ga-človek je utrujen.
Popolnoma nimam nič proti fantazijam z drugimi to je meni popolnoma normalno.....ko pa človek začne živet te fantazije z drugimi-to pa je popolnoma druga stvar.
Zdaj pa se spraševat zakaj pa kako je lahko prišlo do tega je škoda živcev.
Jaz pravim zase tako:

Trudila se bom najboljše po svojih močeh....zase bom vedela, da sem najboljše kar sem lahko!
Če bo pa on kljub temu zašel s poti in lagal pa je to njegov problem od tistega trenutka dalje! Midva imava razčiščeno glede tega kaj je normalno in kaj ni normalno-seveda za naju. Sma pa predvsem spoznala kaj imava in sva se naučila, da se to ne splača zgubit zaradi nobenega sms, laži,-zato je pri naju doma beseda laž-PREPOVEDANA!
Zaupanje je zakon in jaz če nimam tega ne morem funkcionirat in bit ženika tip top! Jaz sem svojemu jasno in glasno dala dopovedat, da je meni zraven zdravja najpomembnejši MIR v življenju!!!!!! VSE se da pogovorit in popravit na tem svetu-VSE.... dokler je zdravje in zaupanje obojestransko.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 13:12:19   
tipka
Mamči user posted image user posted image user posted image

napisal ji je, saj veš, da ne rabim veliko, ta dva sta stara ljubimca, ponavadi se ne motim. Pa ob treh tudi ne pišemo sms-ov kar tako, meni se začne telefon ob prejetem sms-u tako dret, da bi ponoči prebudil celo familijo, pa vse ostalo, user posted image user posted image user posted image  kaj so moški res taki prasci? In ženske, ki jim nasedejo? In seksajo, čeprav vejo, da ima doma ženo? Zakaj se taki ne ločijo? Grozljivo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 13:33:04   
Jutra
Nivess, jaz bi te pa kar v celoti citirala, ker podobno razmišljaš kot jaz, vidva pa tako funkcionirata kot pod našo strehouser posted image  Z razliko, da moj user posted image  ne dela v špediciji in je več doma.
Zato mi je tvoj post ZELO všečuser posted image

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 13:35:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky

Nisem brala vseh odgovorov,ker so eni prav čudni in se človek vpraša, če eni še sploh veste, kaj je to ljubezen?
Jaz tega ne bi oprostila niti pozabila. Hotela bi odkrit pogovor, če ga ne bi dobila, bi ga čakali kufri pred vrati, pa naj si razčisti pojme.


Aha... to je torej ljubezen..

Hvala.. nesm vedu! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 13:36:41   
Anonimen
Tjazy, to velja predvse zate in tebi podobnim:

kdor laja ne grize. pomoje drži kot pribito! Le ne priznaš, a imam prav?

Povsod se duvaš, da te je že kar grozno brati in poslušati tvoje čudne izpade. Uboga tvoja prikolica.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 13:41:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Tjazy, to velja predvse zate in tebi podobnim:

kdor laja ne grize. pomoje drži kot pribito! Le ne priznaš, a imam prav?



Lahko tudi priznam.. ce se bos pol boljs pocutila..

Pa oprosti, ker te silim,da me beres...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 13:55:04   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Tjazy, to velja predvse zate in tebi podobnim:

kdor laja ne grize. pomoje drži kot pribito! Le ne priznaš, a imam prav?

Povsod se duvaš, da te je že kar grozno brati in poslušati tvoje čudne izpade. Uboga tvoja prikolica.


Hov hov... user posted image user posted image user posted image  A upaš probat??? user posted image

Tjazy boljše če postaneš anonimen in potem te bo brati z užitkom!!user posted image user posted image user posted image  Anonimna... Jst res ne vem, zakaj bi neki sodl in se obtožval... Vsak pr seb dobr ve, kako ma doma in kako mu je všeč.. Če bi bla njegova prikolca boga, njena stvar. Se ti ne zdi??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 13:59:26   
Anonimen
Vsak pr seb dobr ve, kako ma doma in kako mu je všeč.. Če bi bla njegova prikolca boga, njena stvar. Se ti ne zdi??


baguSka - ja mogoce pa zdaj ona (prikolica) pise na istem forumu, kako je dedec varauser posted image user posted image user posted image .

Kar na kozlanje mi gre, ker ste eni in isti (ne bom vas imenoval) kot nekaksen geto. Sami sebi lazete v fris, da je taksno zivljenje fino, ki ga zivite, ceprav trpite.  

Smilite se mi.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 14:01:37   
baguSka
A ni škoda, da se ti smili nekdo, ki ga sploh ne poznaš user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 14:07:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Mah, jaz bi pa vse skupaj pozabila oz. obrnila na hec. Češ, kakšna je bila tista v maškarah, če je gledal, kako se jih špehek na trebuhu trese, itd....kaj pa vem, velikokrat mora človek kaj tudi požreti, da gre lahko naprej.

Kaj si pa šla brskat po mobi, če ne bi, ne bi vedela ničesar in te ne bi nič bolelo. Tako to je.




Ta tvoja izjava pa je popolnoma user posted image user posted image user posted image user posted image  no to pa je partnerstvo, kot ga ti opisuješ - enostavno za kozlat, pa sama sebe tudi ti imej rada a ne? user posted image user posted image  vsaj malo


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?