|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 16:08:08   
ankaa
IZVIRNO SPOROČILO: KiSsMyAsS Prasice potrebne!!! user posted image

user posted image

(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 16:17:02   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: srki

baguSka, svobodo dat partnernju jaz vidim v tem, da mu ne težiš, če gre sam ven, če se ga kdaj pa kdaj napije, da ga ne kritiziraš, če kaj sam postori in ni tako narejeno kot ti hočeš, da čepi za računalnikom in gleda nage babe, ki so ene **** (če mu je to že všeč in da jih gleda z mano, ker tudi jaz kaj takega pogledam, ampak z njim), svoboda pa ni v tem, da mi lahko laže in skriva nekaj ali nekoga.



Sploh ne vem če bi komentirala tole...user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 16:23:20   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: mamči

IZVIRNO SPOROČILO: CIPRESA

. Če bi požrla stvar jo bi zaradi otrok in niti pod slučajno ne zaradi njega.


Najbolj grešen stavek !



Ne morem pomagat sem pač grešnik!!! Meni ni toliko do svoje sreče kot do sreče otrok in če bi imel kaj od tega moj otrok bi bila jaz tudi srečna ne glede na to kaj mi je naredil in prikril. Takšna pač sem...

< Sporočilo je popravil CIPRESA -- 6.3.2006 16:25:29 >


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 16:29:19   
tipka
Cipresa, bojim se, da tega nisi razumela. Otrok ne bi imel nič od tega, samo škodo. Otrokom v nesrečnih zakonih ni lepo. Tudi če se mame pretvarjajo, da so srečne, ko zve, po moje to itak čuti, ima strašen občutek krivde, da se mama žrtvuje zanj, da je mučenica, da zaradi njega trpi, sploh ni res, take mame so ponavadi slabičke in same sebe prepričajo, da so mučenice zaradi otroka, ne zavedajo pa se, da otroka s tem uničujejo.

Drugo pa je, če si mislila, da bi ljubila dalje, da bi znala odpustiti, da bi bila kljub enkratnemu, neprestanemu,..... varanju srečna v zakonu, da obstajajo moški, ki varajo, a so kljub temu lahko dobri očetje in možje, čeprav ne ljubijo svojih žena.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 16:34:20   
mamči
IZVIRNO SPOROČILO: tipka

Cipresa, bojim se, da tega nisi razumela. Otrok ne bi imel nič od tega, samo škodo. Otrokom v nesrečnih zakonih ni lepo. Tudi če se mame pretvarjajo, da so srečne, ko zve, po moje to itak čuti, ima strašen občutek krivde, da se mama žrtvuje zanj, da je mučenica, da zaradi njega trpi, sploh ni res, take mame so ponavadi slabičke in same sebe prepričajo, da so mučenice zaradi otroka, ne zavedajo pa se, da otroka s tem uničujejo.



Edino, če bi rekla, da bi vztrajala ZAVOLJO sebe in ljubezni do dragega.
Otroku bi pa žal neredila samo škodo. On bi že vedel, kdaj je mamica srečna.
In, kot pravijo : srečna mati, srečen otrok !


(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 16:40:46   
Primoza
Ja npr. na pomen depilacije.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 16:41:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamči
Če bi požrla stvar jo bi zaradi otrok in niti pod slučajno ne zaradi njega.

Najbolj grešen stavek !
"NIKOLI ne reci SAMO zaradi otrok. Sebe prikažeš, kot požrtvovalno, dobro mamo, ki naredi celo TO za otroke.
V bistvu, pa jim narediš veeeliko škodo.
Otroci vedo več, kot si mi mislimo. Otroci posrkajo veliko informacij iz okolice. Otroci vidijo, slišijo, čutijo.
In nikoli ne bodo srečni v družini, kjer je mama potrpela.
Srečni so le tam, kje čutijo ljubezenske žarke v vseh smereh."
mamči

Mamči to sem pa nekje prebrala in je 1000 % res iz mojih otroških izkušenj!

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 16:42:21   
Primoza
Pa tudi marikatera ženska gleda na stvari enako kot Tjazy.user posted image

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 16:46:23   
mamči
Vem kaj pomeni : zavoljo otrok...

Tisočkrat raje imam zadovoljno ljubljeno mamo, kot mučenico, nesrečno v življenju.

Otrok razmišlja : jaz ljubim svojo mami in želim tudi, da je ljubljena !

Primer: čisto na kratko- prijateljica je bila nekaj let mučenica takega razmerja. S partnerjem nikoli nista razčiščevala pred otrokom,  vedel je pa VSE !

Oba sta krasna starša, vsak zase krasna človeka. Ona garač, nezahtevna. On garač in povrhu si rad privošči malce "svežine" v zvezi.
Sta vztrajala, pa ni šlo. Deček je enkrat celo vprašal atija, zakaj ne ljubi več mamice ?! In je trpel. In ob vsakem tihem tednu je bil potrt, žalosten, vedno napreži - kaj se dogaja? Pogosto ju je spraševal, če ga imata rada. Podzavestno je sebe krivil za hladnost v zvezi.

K sreči sta se razšla. In zanimivost- deček je lepo sprejel situacijo. Rekel je celo : bolje tako, bomo zdaj bolj srečni !!!!!!!
Z očetom ima redne stike in se imata zelo rada.
Sčasoma je premagal govorno napako. Psihologinja je rekla, da verjetno zaradi razčiščene situacije.

Sigurno, da ima kako malo krizo, vendar ne tako hudo, kot takrat. Postal je veliko bolj sproščen otrok.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 16:47:41   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: tipka

Cipresa, bojim se, da tega nisi razumela. Otrok ne bi imel nič od tega, samo škodo. Otrokom v nesrečnih zakonih ni lepo. Tudi če se mame pretvarjajo, da so srečne, ko zve, po moje to itak čuti, ima strašen občutek krivde, da se mama žrtvuje zanj, da je mučenica, da zaradi njega trpi, sploh ni res, take mame so ponavadi slabičke in same sebe prepričajo, da so mučenice zaradi otroka, ne zavedajo pa se, da otroka s tem uničujejo.



Tole pa še kako drži.user posted image  Strinjam se z vsako napisano besedo. In še danes, ko mami vprašam zakaj, mi odgovori, da zaradi nas.. Sicer sta še danes skupi, a če jo vprašaš kaj dotičnega, bi spremenila vse v življenju če bi lahko. Razen nas otrok seveda. Tko pa je očitno trpela samo zaradi otrok. Ko sem bla mala, seveda nisem razumela zakaj ne gresta narazen (ja celo želela sem, samo da bi mami nehala trpet), danes pa vem, da si je kriva sama, ker je sama tako hotela. Torej je žrtev ona in niti ne jaz. Ampak to vem šele danes! Takrat pa sem trpela z njo... Danes mi je edino to žal, da se ni mogla odločit drugače in postavit zase!!!

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 16:47:47   
CIPRESA
V bližnjem sorodstvu imam "takega očeta" ki je zelo prizadel svojo ženo z varanjem, ko se je zvedel kaj je naredil ji je priznal da je delal napake in jo prosil za šeeno možnost. Ker je imela z njim dve hčerki je ponudila priložnost ne samo sebi in njemu ampak tudi njima da bi imeli svojega očeta in mu oprostila.
Danes sta moji sestrični stari toliko kot jaz in imata očeta in mamico ki se imata zeloo zeloo rada in ji od tistega dne ni nikoli več prizadel na tak način.

V tem smislu sem pisala da bi mogoče premislila zavoljo otrok.
Če pa sam hoče stran  pa sem že prej napisala da takrat pa ne pomaga nobena stvar le da mu daš prosto pot.


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 16:49:21   
mamči
IZVIRNO SPOROČILO: Tassy


Mamči to sem pa nekje prebrala in je 1000 % res iz mojih otroških izkušenj!



Res, marsikdo ima te izušnje.

Ne vem, kje si prebrala, ker je prišlo direkt iz moje glave, prvič tu na RR user posted image user posted image .  Edino, če mi misli bereš....ali pa sma duhovno povezani user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 16:50:25   
india
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Čaki... od kdaj pa kdo ne sme odgovarjat na kakšno temo, če mu to paše?? user posted image  Glede tega, da moški razmišljajo drugače, je itak jasno... In zakaj potem nebi smel odgovarjat?? Tega res ne štekam... Mogoče miska, bi pa potem moglo že v naslovu teme pisat - samo za ženske.. Če se prav spomnim, pa je punca celo prosila za moško mnenje!?user posted image  In to, da so si tud moška mnenja različna, ni nč čudnga.. Sej so si tud ženska mnenja tuki gor zlo različna, če se ne motm... In kaj zdej??? Tud ženske ne bomo smele več odgovarjat, zato ker drugače mislečim to ne bo všeč??? user posted image


Ne, Baguška, da ne sme odogovarjat na temo, samo v vsak odgovor se ne rabi vtaknit. Poglej si moj prvi post inpotem njegov odgovor.
Vedno bodo moška in ženska mnenja različna, verjemi.  Zato me moti njegovo komentiranje,kot da bi morale vse ženske na tem svetu misliti enako in vsi moški enako.
Hvalabogu, da so odgovori različni in mnenja ki jih podajamo so lahko prava ali pa ne. Moti me le to, kot sem že napislaa, da Tjazy vedno odogovarja na tak način, kot da on vse ve in da je edino njegovo mnenje pravo.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 16:53:36   
Anonimen
Mene pa čisto nič ne moti, če odgovarja na vsako vprašanje. Hvala bogu, da je tako. Drugače bi bilo vse tuljenje v isti rog...no, morda s parimi izjemami.

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 16:54:57   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: primoza

Pa tudi marikatera ženska gleda na stvari enako kot Tjazy.user posted image


Tako je.user posted image

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 16:57:58   
baguSka
Ja mene cist nc ne mot, ce odgovarja. Ze sam ve zakaj. Mu pac tko pase. Sicer pa ni edini, ki se vtakne v vsak post. So tudi punce take. Tud sama sem vcasih taka, ce se mi le da. Ce se mi pa ne da, potem pa pac ne. Pri meni pac sledi slednje... Ce imam dan, ko se mi da, pa pac odgovarjam na vsak post, ki se mi zdi primeren za odgovor.user posted image  

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 17:02:16   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: srki
Rada bi samo malo vaše tolažbe, mogoče tudi tiste moške nasvete, od Tyazija, Dadyja,...čeprav so včasih krute, vendar resnične.

Sem bo vzdržal sodelovanja na tem poustu, ker pač želiš ene vrste nasvete. Ne glede na to pa mislim, da je tako javno pranje perila nespametno. Lahko bi pisala kot anonimna, ne pa da še ime otroka poveš.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 17:09:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamči

IZVIRNO SPOROČILO: Tassy
Res, marsikdo ima te izušnje.
Ne vem, kje si prebrala, ker je prišlo direkt iz moje glave, prvič tu na RR user posted image user posted image .  Edino, če mi misli bereš....ali pa sma duhovno povezani user posted image
Mamči

duhovno sva povezani.user posted image
No še predno sem odkrila RR, predno je privekalo dete, ko še nisva živela skupaj, sem imela eno grozno "sms situacijo" Bilo je pred 4.leti. Tip je zural s kolegom, potem pa v mobiju sms v stilu "joj kok je bilo fino" - point tega je da še danes ne vem kaj sta imela, povedal mi je gotovo 3.različne verzije,.....
Tako da.......kaj čmo.......čustva.......so zmedena stvar. user posted image

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 18:52:39   
*Karmen*
Tjazy, tud jaz bom kar direktna, brez anonimnosti. Se pridružujem tistemu, ki te je na prejšnji temi "Počutim se izdana" označil  zakrknjenim samcem al kaj že. Jaz bi pa sam še dodala, da imaš verjetno pred sabo kakšno knjigo iz katere sproti jemlješ te svoje govore. Vse to, za kar ti govoriš, da bi naredil, najdeš v knjižnici samo pod znanstveno fantastiko. Človek je pač človek in ne kamen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 18:56:33   
india
Tjazy, a si prebral knjigo :"Zakaj moški ne poslušajo in zakaj ženske ne znajo brat zemljevidov" ?

Preberi,pa boš morda bolje razumel ženske.

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 19:04:21   
Primoza
Zakaj moški ne poslušajo in zakaj ženske ne znajo brat zemljevidov


Misliš, uporabljati zemljevidov. Narobe je ravno to, ker jih berete.user posted image

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 19:06:12   
CIPRESA
O Primoza tale je pa močnauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 19:13:49   
baguSka
Ej brezveze.. Lohk si kdorkoli bere kerokoli literaturo. Kdor bo zelel bo razumel, kdor ne bo zelel, pac ne bo. Svobodna je volja, svobodno je misljenje.. Sej vec knjig o tem pise. Sicer sta pa zame knjiga in zivljenje dve cist razlicni stvari. Vsak po zivljenje sprejemal po svoje in vsak bo delal kot njemu pase. Miska, pravis naj Tjazy prebere to knjigo, da bo razumel zenske. Ali si mogoce ti prebrala, da razumes moske!? Mah sploh se ne bom vec vtikala in o tem debatirala, ker bo itak tko, da bomo vsak svojga misljenja in prav je tko.. Hvala bogu, da smo si ljudje tko razlicni. Vendar ne razumem, zakaj lincat in obsojat tiste, ki so drugacni in jih zmerjat z ledeniki ipd.. Kr neki res.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 19:21:57   
Primoza
http://www.mladinska.com/emagarticle.asp?emag=raziskujemo&docid=14437










Zakaj moški ne poslušajo ... in ženske ne znajo uporabljati zemljevidov



Knjiga, ki vam bo pojasnila vse, kar vam od nekdaj vzbuja začudenje, jezo in navdušenje v zvezi z nasprotnim spolom. Obvezno branje za moške in ženske, ki se ljubijo, ki se sovražijo ali pa enostavno živijo drug ob drugem.


(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 19:39:27   
Anonimen
Primoza, mi v aerokulub smo jih tudi "brali".

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?