|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: kakšno razliko imate ali priporočate? 23.3.2006 8:43:01
|
|
|
|
lelaval
|
Tako majhna, kot velika razlika imata svoje prednosti in slabosti. Jaz imam med prvima dvema otrokoma 16 mesecev razlike. Prednosti: se skupaj lepo igrata in zanašata en na drugega (tudi skupaj že držita ) Jih je prav lepo gledat v njuni igri in zavezništvu. Slabosti: v nosečnosti dobesedno ne moreš počivat. Prvih par let si resnično 'okupiran' le z otroci. Med 2. in 3. otrokom imam 7 let razlike. Prednosti: v nosečnosti se lahko spočiješ (vsaj jaz sem se, ko sta bila v šoli), otroka sta hotela vsepovsod pomagat pri dojenčku, ni tiste večje ljubosumnosti, starejši otroci so samostojni (sploh, kar se tiče oblačenja in hranjenja), z dojenčkom se zamotita in lahko v miru skuham, kaj pospravim,... Lepo je za videt, kako imata rada mlajšega družinskega člana Slabosti: Igrajo se ne tako dolgo skupaj, kot z vrstniki.
_____________________________
V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Igranjo vaši predšolskih otroci računalniške igrice?darja72sploh ne (
41%)

občasno (1xtedensko) (
24%)

vsak dan do 1 ure (
10%)

dnevno več kot 1 uro (
5%)

nikoli še niso poskusili (
19%)
Število vseh glasov: 377Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!