|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF-MARČICE in APRILČICE
23.4.2006 12:20:17   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: vampirka

Ti pa ne jej sladoleda v kepicah! Še posebaj če je "domač"...Zdaj lahko samo user posted image  ližeš!



uuups nisem vedela da kepice odpadejo user posted image

zarad salmonele al kaj? user posted image

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: IVF-MARČICE in APRILČICE
23.4.2006 12:25:32   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: Špelka

Sisy, ti bom jest dau men se smejat.... po nagi riti!!!! user posted image user posted image user posted image  Glej, da prideš na srečanje v Ljubljano, da ti ene par krepkih povem na račun smejanja nam bogicam, ki še čakamo na IVF!!!! user posted image     Ampak, a veš kaj, Sisy, če sta vedve z Vampirko skoz  o tem študirali, pa vama je ratal, pol mene to FUL pomirja!!!! user posted image user posted image user posted image  hVALA - SE VIDIMO ZDAJ KMALU ZARES TUDI V ŽIVO - ANE????? user posted image
 
Lp, vsem, srečke user posted image  pa pridno še naprej božajte trebuščke!!!!! user posted image
 
Lp, Špelka


hihihhi Špelka ta moj smeh je bil samo drobronameren user posted image ..zato ker sem se te kar predstavljala...sem bila ista kot ti...in veš kaj-jaz sploh ne verjamem v psiho! Pravjo da če si "preveč obremenjen" ne rata...ampak če bi bilo tko jaz ne bi bila user posted image ...sicer nisem bila obremenjena,ampak o tem sem pa razmišljala kar precej...

tudi jaz komaj čakam da se v živo spoznamo in kakšno rečemo....user posted image  jaz pridem sigurno!

papa

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: IVF-MARČICE in APRILČICE
23.4.2006 14:22:05   
vampirka
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

uuups nisem vedela da kepice odpadejo user posted image

zarad salmonele al kaj? user posted image


zaradi toksoplazmoze...baje user posted image

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: IVF-MARČICE in APRILČICE
24.4.2006 9:20:47   
Špelka
Mišaa, upam  da so se stoji znaki hiperst. umirili in danes veselo čakaš na svoje user posted image user posted image !!!! Nja ti gre vse po sreči! user posted image user posted image user posted image  Javi, kako je šlo! Lp, Špelka

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu mišaa)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: IVF-MARČICE in APRILČICE
24.4.2006 12:31:24   
Špelka
Sisy - kko je šlo???? Zdej pa že veš rezultat - Ne? user posted image  Upam, da je hormon lepo zrasel!!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: IVF-MARČICE in APRILČICE
24.4.2006 17:50:34   
mišaa
Pri sebi imam 2 pikici in srčno upam da ju po 9 mesecih spoznam. Zamrzjenčkev pa nimam ker baje nebi preživeli zamrzovanja.

LP Mišaa

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: IVF-MARČICE in APRILČICE
24.4.2006 18:43:56   
vampirka
Mišaa, user posted image user posted image user posted image !!! BRAVO! Zdaj pa lepo počivaj (oziroma kakor se boš počutila), pa nič ni narobe, če do testa vsak dan vzameš en aspirin100, za prekrvavitev maternice. Pa veliko tekočine (da se ti hiperstimulacija ne poslabša).

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mišaa)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: IVF-MARČICE in APRILČICE
24.4.2006 19:26:33   
Andy29
Mišaa bravo, pridno čuvaj svoji dve user posted image user posted image ! Držim pesti.
jaz sem danes 4. dan špikanja, transfer me čaka nekje v začetku maja.

Nove (marčevske in aprilske) nosečke, pazite nase!!!!

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: IVF-MARČICE in APRILČICE
24.4.2006 22:06:49   
Špelka
Čao, bejbe!

Miša, vidim, da je šlo kot po maslu! BRAVO!!! user posted image user posted image user posted image  Ne razumem pa kaj se na GK v LJ dogaja zadnje čase z zamrznjnčki????? user posted image user posted image  Ker sem pa zdnje čase že kar prepogosto zasledila, da so punce ostale brez - ti, Elysabeth, Karmen..... me prou zanima, če nimajo kakšnih varčevalnih ukrepov? user posted image

Vsekakor Miša - čuvj tvoja ANGELA..... in upam, da ju čez 9 mesecev spoznaš.... user posted image user posted image user posted image

Andy - zate pa tudi bravo, da si prebila led. user posted image user posted image user posted image  Samo neki ne rzumem - kako to, da boš mela že zač. maja punkcijo? Kakšen postopk pa maš - kratkega? user posted image  Ker če se danes špikaš 4. dan... se tudi s kratkim nekkao ne izide? user posted image  ŽELIM TI PA VELIIIIKO JAJČK!!!!!! user posted image user posted image user posted image

VSE SKUPAJ PA DRŽIMO ŠE NAPREJ PESTI ZA NAŠO SISY ........user posted image user posted image user posted image ....NAJ BO VSE TAKO IN TAM, KOT JE TREBA!
 
LAHKO NOČKO IN LEPO SANJAJTE....user posted image

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu mišaa)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: IVF-MARČICE in APRILČICE
25.4.2006 18:38:51   
Andy29
Špelka, tudi meni ni glih jasno,user posted image a s suprefactom sem začela 13.4. (snifanje - en teden pred M), v petek 21.4. (2.dan M) sem začela z menogonom (špikanje), v četrtek imam UZ, punkcija pa je predvidena nekje med 12. in 15. dnem ciklusa, (oz odvisno od reagiranja) a ne? Al sem kaj zamutila?

pozdravček vsem in pazite nase, andyuser posted image

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: IVF-MARČICE in APRILČICE
26.4.2006 8:28:07   
Špelka
Aja, sej to se pa že bolj normalno sliši. Sem jest neki zamutila - sori. Vsekakor ti želim vse naj naj na punkciji - čim manj bolečin in čim več jajčk! user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu Andy29)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: IVF-MARČICE in APRILČICE
26.4.2006 9:22:14   
emaa
Sisy ima na žalost IMN in jo bodo danes operirali ter odstranili še jajcevod. Hudo mi je s tabo user posted image user posted image

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: IVF-MARČICE in APRILČICE
26.4.2006 9:31:30   
vampirka
NEEEEEEEEEEEE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . user posted image user posted image user posted image user posted image  tolk sem razočarana in besna!!! Ema, če ji lahko sporočiš - jokam z njo in ji pošiljam največjega poljubčka in najtoplejši objem na svetu!!! Nažalost nimam nobenih tolažilnih besed v tem trenutku - pa tako sem upala, da nam bo danes sporočila, da je videla user posted image  od svoje pikice...

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: IVF-MARČICE in APRILČICE
26.4.2006 9:48:20   
Sulfinija
Pozdrvaljene!

Oprostite,ker sem malce tole temo zanemarila vendar imam dela čez glavo delam eno novo stvar da sem se malo odklopila od vsega tega in mi doma pridno delamo user posted image user posted image user posted image user posted image ,vendar sem kar na momente besna ko mi moj omeni user posted image .Je več ne delamo delamo iz užitkov in bo tkole najbolje kajne?
Punce jaz sem čisto nekam aut in nimam pojma kaj mi je le še delo iščem in mi ful paše.

Joj NEEEEEEEEEEEEEEEE,kaj sem tole sedaj prebrala.Sisy mi je zelo,zelo žal čeprav vem,da v tem trenutku nič ne pomaga.Sisy drži se in naj te čuvajo user posted image .

Vsem ostalim pa želim,da se imejte lepo v teh prvomajksih praznikih.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: IVF-MARČICE in APRILČICE
26.4.2006 9:54:33   
Špela100
Joj ne Sisy, spremljam te in zelo, zelo mi je žal. Res se narava grdo poigrava z nami.
Nimam besed, ki bi te potolažile in če ti kaj pomaga, mislim nate in ti držim pesti.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: IVF-MARČICE in APRILČICE
26.4.2006 10:10:28   
Anonimen
tudi jaz spremljam zgodbo Sisy, pa me zanima kaj ji bodo delali?
kaj se dogaja z njo?
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Špela100)
  Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: IVF-MARČICE in APRILČICE
26.4.2006 10:39:34   
Špelka
Sisy - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Več v tem trenutku ne morem rečt..... Vedi samo, da boš zaradi tega naslednjič imela veliiikooo manj šans za IMN. Življenje pa včasih res piše nerazložljive in nepravične scenarije! VEDI, DA JOKAM S TABO IN SEM S TABO! DRŽI SE, PROSIM TE! Špelka

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: IVF-MARČICE in APRILČICE
26.4.2006 11:19:16   
Elysabeth
Sisy....ne najdem besed, ki bi ti lahko pomagale in ti vsaj malo olajšale bolečino. V takem trenutku vem, da so vse besede odveč in ne obstaja tolažbe, zato le... UPANJE OSTAJA!!!

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: IVF-MARČICE in APRILČICE
26.4.2006 11:22:48   
emaa
Sisy bodo laparoskopsko odstranili jajcevod in nosečnost. Nič kaj prijetna izkušnja.

(odgovor članu Elysabeth)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: IVF-MARČICE in APRILČICE
26.4.2006 11:56:14   
darja.grm
Tudi jaz vas spremljam že cel čas in mi je res hudo, ko izvem kako tako novico. user posted image  Upamm, da bo s Sissy vse v redu čimm prej.Ostale punce se pa tud držte še naprej dobro.

_____________________________

carpe diem

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: IVF-MARČICE in APRILČICE
27.4.2006 16:04:24   
koala
Joj, Sisy pa ne no. Tvojo zgodbo spremljam z vsponi in padci, punca ne vdaj se za zdaj pa ti pošiljamuser posted image user posted image user posted image user posted image in en velik topeluser posted image user posted image user posted image user posted image . Mislim nate in naj te user posted image user posted image čuvajo.

(odgovor članu darja.grm)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: IVF-MARČICE in APRILČICE
27.4.2006 16:39:31   
lana38
Sisy!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vem, kako ti je zdaj hudo, žal pa ti bolečine ne morem zmanjšati in enostavno nimam besed, kako je lahko usoda kruta do nekaterih. Pa tako smo se že veselili s tabo. Upam, da si operacijo v redu prestala in se kmalu vrneš k nam na RR. Pošiljam ti en šopekuser posted image , da si čimprej opomoreš.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: IVF-MARČICE in APRILČICE
27.4.2006 19:08:16   
Suana
Sisiy,zelo zelo mi je žal.......user posted image

ne morem verjet ,da je usoda tako kruta in posega med ljudi ,ki si zaslužijo največji srečo na svetu!!

drži se me smo s teboj ...

lp suzana


_____________________________

upanje je življenju naklonjeno in vedno obeta, da bodo naše sanje postale resnične...

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: IVF-MARČICE in APRILČICE
27.4.2006 19:16:23   
Teja K.
Ja, res se usoda poigra z ljudmi in na žalost je tudi naša Sisy žrtev tega. Upam, da bo najbooljše prestala operacijo in bo vse lepo in prav-kolikor je lahko. Vedi pa, Siisy, da držimo pesti zateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Kolikor nas je toliko user posted image , naj bo.

(odgovor članu Suana)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: IVF-MARČICE in APRILČICE
1.5.2006 9:21:49   
mišaa
Dobro jutro

Imam en problem, kot veste sem imela 24 aprila transfer dveh zarodkov, danes zjutraj ob 5.00 pa sem opazila na sp. hlačkah krvav madež. Ampak sedaj izcedka pa ni več. Ali mislite da se je ena pikica poslovila in ali obstaja možnost da je ena še ostala.

LP Mišaa

(odgovor članu Teja K.)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?