|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ZANOSITEV PRI 42.-IH
13.8.2006 7:18:05   
DORI
Upam, da nismo zgrešili, ker odhajamo zdaj na dopust. Vreme je grozno. Tudi, če bo lepo, vročine ne bo več. Morje se je precej ohladilo, sploh pa v Dalmaciji, kjer je itak bilo vedno bolj hladno. Mislim, da se bo Luka kopal edino v bazenčku, ki ga bomo napolnili. Samo, da bi bilo sonce, da ne bomo zaprti med štiri stene.

_____________________________

Čas ne čaka nikogar.
Uživaj vsak trenutek, ki ti ostane,
kajti ta ima vrednost

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: ZANOSITEV PRI 42.-IH
13.8.2006 8:32:36   
lana38
Vreme bo lepše od torka naprej, samo temperature pa so dosti pod povprečjem za ta čas. Res, ne vem kaj je to letos. Tako, da norit verjetno ne boste zaprti. Je pa zoprno, če se ne moreš kopati v morju, ko greš na user posted image . Otroci pa tega še sploh ne razumejo. Še nam je hudo, če si na morju, pa ga samo gledaš.
Mogoče pa bosta z user posted image  na user posted image  kaj uštimala. Ti sicer ne boš ravno na morsko klimo prišla, ampak nikoli se ne ve... Držim pesti, da vas nazaj pride več.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu DORI )
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: ZANOSITEV PRI 42.-IH
28.8.2006 13:08:16   
DORI
user posted image Evo me spet nazaj z dopusta. Tak je bilo krasno, da mi je šlo kar na jok, ko smo se odpravljali iz Dalmacije. Tudi vreme je bilo vredu, skisalo se je predzadnjji dan. Edini minus je bil: čim sem prispela v Zadar, je prišla user posted image . Sicer pa sva v Pakoštanih, kjer smo bii en teden, user posted image vsak dan, ampak kaj ko ni bil čas za ovulacijo, razen, če nama je bila  sreča naklonjena in se je kaj obrnilo. Kako pa kaj z vami, je kaj novega, kakšna lepa novica??

_____________________________

Čas ne čaka nikogar.
Uživaj vsak trenutek, ki ti ostane,
kajti ta ima vrednost

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: ZANOSITEV PRI 42.-IH
28.8.2006 13:16:30   
lana38
DORI, pozdravljena spet med nami. Novičke še nobene... Sem v času po O in user posted image  bi naj prišla okrog 5.9. Upam, da je ne bo. Mogoče pa se vseeno prime kakšen user posted image  iz Dalmacije in boš user posted image .
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu DORI )
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: ZANOSITEV PRI 42.-IH
7.9.2006 12:39:34   
lana38
DORI!
Samo, da ti sporočim, da je moja user posted image  prišla že 3.9. Torej sem spet v novem krogu. Ta bo zdaj že 6. Me je prav groza, kako dolgo ni nič od user posted image . Ti pa javi, če bo kakšen Dalmatinček user posted image .user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: ZANOSITEV PRI 42.-IH
11.9.2006 13:24:50   
Še ena T
Bravo, punceuser posted image user posted image

Le tako naprej, upam, da čimprej rata!!!! Tudi jaz bom okrog 38 leta poskusila v drugo.

Za vzpodbudo pa kopiram del članka o moji priljubljeni pisateljici:


Britanska novinarka in avtorica svetovne uspešnice Dnevnik Bridget Jones, Helen Fielding, je rodila hčerko. Deklica, katere ime javnosti še ni znano, je privekala na svet v nedeljo v Los Angelesu.To je že drugi otrok 48-letne Helen in njenega dolgoletnega partnerja, prav tako pisatelja in dobitnika prestižne ameriške televizijske nagrade emmy za scenarij animirane humoristične nadaljevanke Simpsonovi, Kevina Currana. “Čudovita je, le ime ji še morajo izbrati,” je dejala igralkina predstavnica za stike z javnostjo Catherine Olim in pojasnila, da se mati in dojenček dobro počutita. Helen in Kevin imata sicer še dve leti starega sina Dashiella.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: ZANOSITEV PRI 42.-IH
17.9.2006 11:24:20   
DORI
Žal imam tudi jaz spet isto slabo novico.user posted image Danes, 32. dan je prišla spet user posted image .Ker je zamujala, sem upala, da je končno ne bo, a nič od tega.
Spet začnemo znova. Upamo, da bo zdaj več sreče.


_____________________________

Čas ne čaka nikogar.
Uživaj vsak trenutek, ki ti ostane,
kajti ta ima vrednost

(odgovor članu Še ena T)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: ZANOSITEV PRI 42.-IH
18.9.2006 11:10:47   
lana38
DORI!user posted image
Enkrat bo tudi nama posijal sonček in user posted image  ne bo prišla.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu DORI )
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: ZANOSITEV PRI 42.-IH
29.9.2006 8:31:39   
altati
Dori, lana38 kje sta?
kaj dogaja?
jaz vaju še vedno čakam in spremljam....

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: ZANOSITEV PRI 42.-IH
29.9.2006 9:54:33   
lana38
altati!
Spet je prišla user posted image  v sredo, tako da naslednje nočem 24.10. in seveda še vedno upam, da tokrat res zagledam user posted image . Drugače me pa čaka pregled pri G 10.10. in potem bomo videli, kako naprej.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: ZANOSITEV PRI 42.-IH
29.9.2006 11:11:37   
DORI
Altati-evo me.user posted image
Iana38 ciao!
Pri meni tudi še vedno delamo na user posted image . Zdaj sva se odločila, da bova poskusila vsak 3. dan user posted image . Upam, da hitro rata.user posted image

_____________________________

Čas ne čaka nikogar.
Uživaj vsak trenutek, ki ti ostane,
kajti ta ima vrednost

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: ZANOSITEV PRI 42.-IH
29.9.2006 12:23:21   
andreja2000
Pa se vam še jaz priključim.user posted image
Novembra jih bom imela 41,delamo nauser posted image ,sem prvi msec na klomifenu,imam že dva sončka,za tega se mučimo že tri leta in v tem času dva ss.Eden 13t ,drugi 21t,sedaj pa že 16 mesecev čakamo na user posted image .

Želim vam lep vikend
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu DORI )
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: ZANOSITEV PRI 42.-IH
29.9.2006 18:18:32   
DORI
andreja2000 dobrodošlauser posted image user posted image .
Upam, da tudi tebi hitro rata. Koliko pa sta stara tvoja dva sončka?

_____________________________

Čas ne čaka nikogar.
Uživaj vsak trenutek, ki ti ostane,
kajti ta ima vrednost

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: ZANOSITEV PRI 42.-IH
29.9.2006 21:44:14   
andreja2000
hojla
Sin je 21,hči pa 10 let.
Lahko noč in lepe sanje!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu DORI )
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: ZANOSITEV PRI 42.-IH
10.10.2006 0:45:09   
cocka
živjo punce,
to temo sem večkrat brala in spremljala - namreč konec meseca bom dopolnila 39 let ter seveda z mojim dragim sva si želela da zanosim. Bile so težave ( dve zaporedni zunajmaternični nosečnosti), ampak nisva odnehala verjeti. In veste kaj user posted image - USPELO je, sem noseča. Bila sem na prvem UZ in tok tok zdaj je vse v redu. Punce, ne se dat, katera je naslednja? user posted image  user posted image

(odgovor članu DORI )
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: ZANOSITEV PRI 42.-IH
10.10.2006 11:09:12   
lana38
cocka, čestitam!user posted image
Koliko časa pa sta delala na user posted image , preden je končno uspelo?

Jaz sem pa bila danes pri G in sem dobila Klomifen, da mi malo spodbudi jajčnike, ker sem pač toliko stara in se mi s tem poveča možnost zanositve. Drugače pa imam svoje O. Smisel vsega je, da pridelam več jajčec in se poveča možnost za user posted image .
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu cocka)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: ZANOSITEV PRI 42.-IH
10.10.2006 11:29:54   
cocka
Živjo,Lana38,
imava fantka starega skoraj šest let, vendar prva izvenmaternična je bila pred dvema letoma, druga letos marca. Nisem jemala klomifena, ker pri meni so bili problem neprehodni jajcevodi in ne ovulacija, zato sem bila že dvakrat na laparoskopiji, drugič letos januarja. No, v tretje upam, da bo zdaj šla nosečnost O.K. Držim pesti zateuser posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: ZANOSITEV PRI 42.-IH
10.10.2006 18:29:38   
andreja2000
cocka  user posted image user posted image  Č E ST I T A M  user posted image user posted image
 
 
Jaz trenutno čakam na user posted image  ali user posted image . Vedar imam bolj slab občutek in se mi zdi,da bo ta nbodijetreba jutri ali pa pojutrišnjem  pri meni.Vsaj zdi s mi tako,če se pa motim,pa toliko bolje.

Tebi pa želim lepo user posted image .

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu cocka)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: ZANOSITEV PRI 42.-IH
11.10.2006 9:19:39   
smejčica
Čeprav si starejša, mislim da ne bi bilo nobenih zapletov. Če si otroka želiš, potem ni razloga za preplah. Tudi moja teta ga je imela, ko je že bila prek 40, pa je vse lepo potekalo.
Jaz res ne bi čakala tako dolgo, če bi bilo možno prej. Razlika v letih je kar precejšnja. Osebno so mi mlade mamice bolj všeč, ampak spoštujem takšne, ki se tako pozno odločija za to, saj morajo imet veliko poguma.
Res pravijo, da je tveganje povečano, ampak če je zdravje vredu...nič bat.
Lpuser posted image

(odgovor članu DORI )
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: ZANOSITEV PRI 42.-IH
11.10.2006 10:30:04   
cocka
Hvala Andreja, tudi jaz držim pesti zate, da boš čimprej user posted image !

user posted image  user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: ZANOSITEV PRI 42.-IH
11.10.2006 16:07:30   
andreja2000
Danes se je prikazala user posted image user posted image . Seveda pa se že pripravljam za nov boj.

cocka,
naj te tvojauser posted image  razveseljuje in poteka mirno in srečno.Imeti otroka je nekaj tako zelo lepega in tu niso važna leta,ko se nekdo odloči zanj.In ko se odločiš,da boš ustvaril novo življenje,novo pikico se odločiš zavestno,saj veš,da je to tisto pravo,ki izpopolnjuje tvoje žiljenje,ne glede na to kaj menijo in mislijo drugi.
Draga cocka  meni si dala  nekaj moči,ki jo rabim in upam,da se ti kmalu pridružim.
Oglasi se še kaj.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu cocka)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: ZANOSITEV PRI 42.-IH
12.10.2006 19:27:50   
cocka
Andreja, hvala za vse lepe misli in vse je res kar si napisala. Jaz sem skoz v sebi vedela da bom imela še enega otroka, pa tudi, če bom okoli 40.-ih let, ker sem se vedno počutila mlajšo v vseh pogledih, želja po še enem otročku pa mi bo dala dovolj energije, ki jo rabiš zanj. Sploh me ne skrbi kako bo po rojstvu, želim si le da bo nosečnost potekala v redu in da bo otrok zdrav. Če si želiš otroka, vztrajaj, verjemi, vizualiziraj in zgodilo se bo. Res držim pesti zate in za vse druge punce, ki čakajo na veselo novico. Ali lahko vprašam koliko si pa " mlada "ti?
Lep pozdrav tebi in ostalim, ki berete to temo na tem forumu.
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: ZANOSITEV PRI 42.-IH
12.10.2006 20:00:29   
andreja2000
cocka
Prav imaš,sedaj je pomembno,da tvoja nosečnost poteka tako kot mora,in da dobiš zdravega otročkaPotem pa itak vem,da bo vse teklo O.k.,in mi ni jasno zakaj si eni delajo skrbi,če zanosi katera malo starejša.V srcu smo mlade in če se tako počutimo,zakaj bi tu bil kakšen problem?
Hja,jaz pa jih bom naslednji mesec imela41, a ti povem,da sem pa v srcu dosti mlajša.
Hvala ti za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    vse lepe želje in pazi nase.Jaz bom še kar vstrajala in upam na skorajšnji user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu cocka)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: ZANOSITEV PRI 42.-IH
13.10.2006 7:06:12   
lana38
user posted image Andreja2000!
Tako se govori. Vstrajati je treba, da dosežeš svoj cilj. Prav nič nismo stare, polne smo energije. Mogoče celo bolj, kot katera ki je več kot 10 let mlajša.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: ZANOSITEV PRI 42.-IH
19.10.2006 3:12:40   
DORI
Lep pozdrav vsem skupaj. Ne vem, mogoče, ker sem precej vraževerna se nisem prej oglasila.
Vem, da sem zgodnja (ura je 3), ampak sem morala sporočit prekrasno novico.
N O S E Č A  S E M. Veste, da pravijo, da je nosečnica v blaženem stanju, no tako se počutim: " blaženo ".

Danes je bil 33 dan M. Ne morem reč koliko mi je zamujala, ker sem jo od aprila, ko sva začela delat na
user posted image  imela na 24-33 dni. Edino kar je bilo posebnega ta mesec (govorim o nosečnostnih znakih) je, da me je pred 10 dnevi 3-x ful zbodlo v jajčniku (desnemu, ponavadi me malo špika v levem) To pa me je kar fajn zabolelo. No, in prsa me dosti bolj bolijo kot ponavadi pred user posted image .
Včeraj sem šla kupit test, danes ob 2-eh ponoči sem si še enkrat izmerila temperaturo, ki še vedno ni padla ,in naredila test. Po minutki (držala sem pesti, in prosila, da bi res zagledala črtico) sem jo res zagledala: veliko, čisto in jasno. Šla sem zbudit dragega, da se ne bom samo jaz veselila. Presrečna sva se objela. Končno nama je ratalo. Zdaj so pa druge želje in upi na vrsti. Da bi bilo vseh 9 mesecev vse vredu, da bi bilo vse OK pri porodu itd.
Tako, zdaj veste tudi ve.
Presrečna sem.
Se slišimo, tukaj in na drugem forumu.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čas ne čaka nikogar.
Uživaj vsak trenutek, ki ti ostane,
kajti ta ima vrednost

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?