|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: UPANJE PO SPLAVU
18.5.2006 7:46:55   
Bety
Pozdravljene!!

Lana38..user posted image user posted image user posted image ..pa ne predolgo....saj veš, da žalost negativno vpliva....počasi začni šteti in pričakovati dneve O, ki so že čez 10 dni.....pa sonček bo, prve češnje, maline, borovnice.....user posted image user posted image user posted image ....uživaj v vitaminčkih in se pripravljaj na user posted image ....ker, zagotovo bo prišel....

Meni bi se zdelo nepotrebno hoditi na HSG in operirati kakšne zarastline...telo se dodatno iztroši, izmuči....na forumu MOD je eno celo poročala, da je prišla v meno po posegu (FSH je iz vrednosti 4 zrasel na 35, ko je celo umetna oploditev nemogoča).....to je samo moje mnenje....in ne ga upoštevati....

Kako je z menoj?!?!....kot sem že rekla...nobenih znakov nosečnosti in ratavam sitna, kar pove, da bo user posted image  prišla....prometrij bom uporabljala do sobote in do takrat jo zagotovo ne bo...enkrat v ponedeljek, torek....moja BT še vedno 37,00, zaradi prometrijuma...

tinaaja, špela100, pilotgirl in ostale....vam želim user posted image user posted image user posted image user posted image ....

da bi vsaj ena zagledala....pa da bi čez nekaj mesecev zaprli to temo...ker bi bile user posted image ....saj bo....

LP

(odgovor članu pilotgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: UPANJE PO SPLAVU
18.5.2006 8:09:28   
lana38
Bety!
Že res, da posegi niso ravo najboljši, ampak če zarastline povzročajo, da se oplojeno jajčece ne more vgnezditi v maternici, potem pa je treba proč z njimi. Ni druge variante, mislim.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Bety)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: UPANJE PO SPLAVU
18.5.2006 9:51:12   
Špela100
Jutro!
No danes je moj dan D, vendar moje M še ni, no sicer je pa dan še dolg in morda se je tudi ciklus kaj podaljšal zaradi čiščenj. Tako, da ni panike.
Kako ste ve drage moje?
Lana38 kar pogumno naprej, če bo treba na operacijo bo pač treba, kaj hočeš, vse za pikice
Bety sporoči kako bo, morda pa ne bo M
Pilotgirl tudi tebi držim pesti
Sonchek, Tinaaja in Bonda da bi vam dnevi čimprej minili.
Makica ti pa čimprej prvo M potem pa naprej v boj.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: UPANJE PO SPLAVU
18.5.2006 10:32:22   
tinaaja
Pozdravcek vsem :)
evo se en dan pa bo vikend in crkljanje z dragimi.. jaz imam tako guzvo, da komaj cakam, da se v soboto naspim.. sem cist fuc.
Lana, se naprej akcija in fingers crossed za naslednic. user posted image
Spela100 - upam, da rata in da te bo ce slabih 9 mesecev otroski jok  razveselil.user posted image
Bety - ze kaj novega? user posted image
Pilotgirl - kako kaj sluzba .. ce se prav spomnim si dobila novo pred kratkim (upam,d a se ne motim) user posted image
Sonchek - kako napreduje kuhinja?user posted image
pridne bodte...

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: UPANJE PO SPLAVU
18.5.2006 12:07:10   
pilotgirl
A služba? Hja no recimo da je vredu.Je sicer samo za tri mesece ampak bole kot nič.NO še malo pa moram na delo,pa tko se mi ne da danes,res.Je nek tak dan dolgočasen.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: UPANJE PO SPLAVU
18.5.2006 14:22:02   
Špela100
Moja M je prišla.

(odgovor članu pilotgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: UPANJE PO SPLAVU
18.5.2006 14:26:34   
lana38
Špela100!
No, pa se bomo vse borile v naslednejm krogu spet skupaj za user posted image . Mogoče pa nam vsem rata v istem ciklusu in bomo tudi skupaj user posted image . Enkrat bomo vse srečne mame našim user posted image . Včeraj sem bila žalostan, danes pa je že bolje. Pa saj poznam ta čuden občutek vsakič, ko pride user posted image , je isto. Pa potem vstrajamo naprej.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: UPANJE PO SPLAVU
18.5.2006 14:30:45   
Špela100
Ja Lana, hvala. Veš kar nekako se prepričuješ, da če bo, bo in če ne, pa ne. Nekje v ozadju seveda vseeno upaš. Potem pa ko pride te pa čisto spodreže. Ful sem žalostna, sam bog ve koliko časa bova spet čakala 2 črtici. Drugič je ratalo po prvi M.
user posted image user posted image user posted image
Jutri bo boljš.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: UPANJE PO SPLAVU
18.5.2006 18:07:06   
PIKA
No, evo še mene! Po čiščenju 30.3.2006, sem prvo M dobila 5.5.2006, včeraj pa mi je G dal zeleno luč za nove boje, ker je vse bp. Zelo sem vesela, ker mi je najprej rekel, da bomo morali počakati vsaj dva do tri mesece. Tako pa se že veselimo! Prometrium pa bom morala začeti uporabljati takoj, ko bo test pokazal user posted image .

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: UPANJE PO SPLAVU
18.5.2006 19:14:15   
sonchek
Vedno novi in novi boji....upam,da vam bo naslednji krog vsem ratal, sej pol se vam pa kmalu tudi jaz pridružim....user posted image ...
Tinaja...kuhinja uspeva...zdej mam spet eno novo zadolžitev, od mojga lubija ful dobr prjatu praznuje v soboto 30 let....pišem in sestavljam razne pesmice in verze...upam da mi bo uspelo kaj zanimivega in hkrati smešnega...(vam potem pokazem)-danes držim pesti, da ti rata na testih....DEJMO!!!user posted image
Punce, če imate kakšno idejo, kakšno foro za darilo za 30.letnika, mi prosim napišite....sej mogoče glih ne spada sem, ampak vsaj malo pozabimo na določene težave ki jih imamo...Kmalu, bo tudi moj lubi praznoval 30-et in se morm kr pripravit...hahauser posted image
no, gremo punce...IDEJE!!!



_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu PIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: UPANJE PO SPLAVU
19.5.2006 6:45:02   
Bety
Pozdravljene!

Špela100...user posted image user posted image user posted image .....ma, saj bo....mogoče je to tvoj prvi dan nosečnosti......saj si se potrudila....ni nič narobe....mogoče ni slabo, če se prepustiš poletju in jeseni začneš razmišljati konkretno, računati O.... ker tvoje telo se sakramentsko trudi....pa mu narava nagaja in glupa statistika.....

Druge?!?! Kako ste?....tako so lepi dnevi, vse diši po pokošenih travnikih....

Jaz se pa vztrajno poskušam rešiti Candide...sem naredila test v kozarcu vode in padla dol...user posted image user posted image ....Candida se je razbohotila po mojem telesu preveč....zato že nekaj časa pijem klorofilne naravne sokove in držim se diete za odpravo le-te (brez ogljikovih hidratov v kakeršnikoli obliki, sladkega sadja in sladkarij, brez kisa...in v lekarni sem še dobila Prolife kapsule....pa še druga navodila...) jem samo zdravo, živo hrano...nič kuhanega....

Počutim se pa čisto navadno....zato mi je tudi delati nosečniški test  čisto brez veze...bom videla jutri, kaj je za naredit....BT je 37,00(vpliv prometrijuma)...nič me ne boli in ne špika..joškice mrtve...itak, da ni nič ratalo, to že vem....

Toliko! Želim vam user posted image user posted image  že ta mesec!!!

LP

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: UPANJE PO SPLAVU
19.5.2006 14:27:31   
Špela100
Bety hvala za tolažilne besede, saj vem da bo, toda zakaj že ni?
Se mi zdi, da sem res že dovolj prispevala k statistiki in da naj me ta mati narava že enkrat nagradi.
Sem jezna kot hudič. Pa verjetno ne sam jaz....

Veš, da se mi ne da več. Najraje bi kar odnehala, ker je to za telo in psiho že malo to much.
Punce sorry sem zatežila,

lep vikend vam želim

(odgovor članu Bety)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: UPANJE PO SPLAVU
19.5.2006 15:33:47   
Špelka
Špelca - soimenjakinja - samo en prijazen nasvet... Če ti je za telo in psiho too much, potem pač za nekaj časa pavziraj. Poletje je pred nami in bog ve, kaj se lahko še zgodi. user posted image

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: UPANJE PO SPLAVU
22.5.2006 8:40:20   
Bety
Dannnnnnnn!!!...Kako je punce???

No, v soboto zjutraj je BC test bil negativen in prometrijuma ne uorabljam več...zdaj čakam M....potem,...hmmm...pa ne vem....moram še premisliti.....

To je vse....Nimam nobenih znakov.....in, če M pride v soboto, mi bo naredila uslugo....ali pa celo malo kasneje....

LP

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: UPANJE PO SPLAVU
22.5.2006 9:24:26   
Špela100
Ja Bety morda pa le bodo user posted image .

(odgovor članu Bety)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: UPANJE PO SPLAVU
22.5.2006 10:53:10   
sonchek
Ojla punce...pa je spet ponedeljek in spet smo tukaj....
Mi smo tok zaposleni čez vikend, da čist pozabim, da se tukaj na RR tok ovih stvari dogaja....sam delamo in delamo, tako da mi je še lubi reku, da je vse skup en KU... pa tak življenje, k tud za seksat nimava časa...user posted image user posted image ...
No, še to povem, da mi je včas tok grozn v tej službi, k se kr kakšen dan najde nekdo, ki ve kaj se mi je zgodilo, mi izreče sožalje in spet me stisne v prsih in soze mi spet silijo na obrazuser posted image ...al pa se najde kdo ki ne ve kaj se je zgodilo...pa me sprašuje, kako je kaj in kako to da sem že v službi...GROZAAAAA!!!
no, pa sej bo, tudi s tem se je treba spopast, pa čeprav težko...
Lep začetek tedna...papa
pa še za vsako enauser posted image ....


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: UPANJE PO SPLAVU
22.5.2006 12:29:01   
Špela100
Ja sonchek ti čisto verjamem.
Jaz sem bila v pol leta 2 x noseča in sem krotila slabosti tako, da sem mogla skoz nekaj jesti in seveda sem se mal poredila. Zdaj sem pa še doma in me vsi sprašujejo, če sem noseča, če sem se poredila al se jim sam zdi, pa če sem se poredila tako kot si oni mislijo, da sem se....v glavnem sama namigovanja, sama vprašanja, kdaj mi mislimo imet še kakšnega dojenčka, kaj čakamo...groza...skozi mi v roke dajejo dojenčke, da bi se mal motila z njimi in bi mi bilo lažje, jaz pa toliko da ne eksplodiram.
Zadnjič je kolegica vprašala: a bo kdo našo dojenčico mal pocartal, midve s hčerko pa obe tiho in nobena nič.
Prav nerodna situacija, no potem sem pa jaz jo mal primla. Ma mi gre tako na živce. Ne morem se več pogovarjati od nosečnosti, od dojenčkov, a okrog mene vse prijateljice noseče, prav vse.
Sami trebuščki in sami vozički.
Moja druga  M po čiščenju se je že končala, ko se še ne morem potolažiti, da je prišla. Včasih mi je bilo drug dan že lažje zdaj pa ne. Nimam niti več toliko moči, da se spopadam z M ko pride. Saj vem, da bo boljš...toda zdaj je tako, žal.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: UPANJE PO SPLAVU
22.5.2006 13:54:11   
lana38
Dober dan!
Midva pa sva zečela teči 2. krog v najinem boju za user posted image . Muser posted image  se je poslovila in gremo spet od začetka. Zdaj čez vikend sem imela zelo malo časa. Sin je bil pri prvem svetem obhaliju in sem 2 dni prej imela kar dela s pecivom. Včeraj pa ta ceremonija in potem še ena mala fešta popoldan, tako da nisem imela niti časa kaj dosti razmišljati o čem drugem. Sploh nisem več vedela, kje mi glava stoji. No, zdaj je minilo in gremo spet v stari tir. Še dobro, da sem imela 3 dni dopust, tako da sem bila kar 5 dni doma, drugače bi se mi zmešalo. Jutri pa spet v službo.
Špela 100!
Jaz pa mislim, da ti bo bolje, če se boš posvetila dojenčkom, ki so okrog tebe. Tudi jez v začetku nisem hotela sploh nobenega videti, ker mi je bilo hudo. Pa okrog mene sem videla same noseče ženske. Potem sem pa prišla do spoznanja, da je bolje če jih malo pocarkljam. Zdaj pa že prav čakam, da kakšnega kje zagledam. Saj bo tudi čas malo zacelil vse te naše rane.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: UPANJE PO SPLAVU
22.5.2006 14:36:42   
Liona
Čav punce,

pridružujem se vam še jaz. Moja pikica je verjetno odmrla in grem v petek na abrazijo. V čet. imam sicer še UZ, ampak mi je moja G že povedala, da so možnosti čudeža skoraj enake ničli! user posted image  Najprej je seveda zelo bolelo, saj smo se user posted image mesec nazaj izredno veselili in komaj čakali na našega decemberčka. Ampak usoda oz. narava je hotela drugače. Sprva sem krivila sebe in se spraševala, kaj zavraga sem naredila narobe... No, pa mi je dr. Pušenjak prijazno obrazložil, da krivda ni na moji strani, da se pač v teh primerih narava poigra z nami in našimi pikci (verjetno gre za kromosomske napake) in da je v tem primeru bolje, da se zadeva konča kot pač se. Ker ste vi vse to že prestale, me zanima koliko časa po abraziji imaš bolniški stalež, kdaj kontrolo pri G in seveda najpomembneje, kdaj je čas za nove boje? In zmage seveda! Hvala vam, super ste!

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: UPANJE PO SPLAVU
22.5.2006 14:53:00   
Špela100
Liona res mi je žal za tvojo pikico in hudo zate.
Tudi jaz ti povem, ker sem to že dvakrat dala skozi, da ti res nisi nič kriva. Zdaj verjetno komaj čakaš petek, da se stanje skristalizira in če je že tako, da gre čimprej mimo, ne?? Vsaj jaz sem imela take občutke, čimprej sem hotela da gre mimo, ker je stanje v katerem si ti, ena sama živčna vojna in obup.
Čiščenje samo ni nič bolečega, zato naj te ne bo strah, bolečina je samo psihična. Bodi močna.
In res bolje da se konča zdaj, kot pa morda kasneje. S tem sem se tudi jaz tolažila.
Jaz sem prišla iz bolnice po čiščenju isti dan okrog 16 h, bolniške sem imela teden dni, lahko bi bila doma tudi 14 dni, vendar sem šla delat. Fizično si hitro ok. Kontrolo pri G sem imela 3 tedne po posegu in po prvi M smo šli v nov boj. Seveda ker je bilo vse ok in ni bilo nobenih zapletov, pa še noseča sem bila prvič 8t5d, drugič pa 10t.
Želim ti vso srečo, bodi pogumna in naj ti čas do prve M hitro mine.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: UPANJE PO SPLAVU
22.5.2006 15:41:04   
Liona
Hvala Špela100. Res pomaga, da klepetaš z nekom, ki ima podobne izkušnje. Ni mi do pogovora z nosečkami srečkami. Jim namreč kar malo zavidam. user posted image  Vem, da se grdo sliši, ampak... seveda jim želim vse dobro in niti približno nikomur ne privoščim, da bi šel čez to. Ja, občutki so takšni, kot si jih opisala. samo, da bo konec, če je že tako namenjeno. Na trenutke sem prav  jezna, da mi ni G dala napotnice za čiščenje že prejšnji teden. In da me je še enkrat naročila na UZ. Čeprav sem lahko iz njenih besed razbrala, da pričakuje, da bom začela krvavet. V tem primeru grem na čiščenje takoj. Ampak nobene krvavitve ni in ni! In spet bo šel en teden muk in živčne vojne v nič, pa vse bi lahko bilo že rešeno. Res je grozno. Ni za opisati! na bolniški sem že skoraj 14 dni, zdi se mi da sem čisto izolirana od sveta, doma sem vsega naveličana, vse mi gre na živce. Joj, kar znorela bom. Pa to čakanje in prestavljanje...... user posted image

Špela100, kaj pa se je tebi zgodilo? Je šlo tudi za odmrtje plodu?
Seveda bom vesela vsake podobne izkušnje, ki jo boste delile z mano.
Srečno vsem in čimprej veliko user posted image .

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: UPANJE PO SPLAVU
22.5.2006 17:02:04   
Špela100
Se ti oglasim zasebno.

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: UPANJE PO SPLAVU
22.5.2006 17:22:56   
Špela100
Ja tudi jaz sem drugič krvavela, ko sem čakala na čiščenje in še en uz. Sem šla v bolnico in so me domov poslali, da naj počakam da gre spontano. Potem se mi je krvavitev pa čisto ustavila in sem vseeno morala na čiščenje.

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: UPANJE PO SPLAVU
22.5.2006 18:00:20   
lana38
Liona!
Ne vem, če te bodo moje besede potolažile, ampak namenjene so temu, čeprav so verjetno bolj slaba tolažba. Če je šlo pri tvojem user posted image  za kromosomske napake, je bolje da se ti je to zgodilo prej na začetku nosečnosti. In mislim da je tudi prav, da v takem primeru narava sama poskrbi za to. Ne morem ti povedati, kako je meni bilo hudo, ko so v 19. tednu nosečnosti odkrili, da ima moja user posted image  kromosomsko napako-trisomija 21. Jaz sem se morala sama odločiti, da grem na prekinitav nosečnosti in kar nisem hotela verjeti, da se mi to dogaja. Mislila sem , da so se zmotili, da gre za neko napako pri rezultatu AC. Mojauser posted image  se je že premikala. Ne vem koliko krat sem takrat želela, da bi sama  prej nehala migati in bi zaradi kromosomske napake, ki jo ima, sama od sebe odmrla. Pa ni. Zelo mi je bilo hudo. Komaj sem se pobrala. Punce na RR so mi bile pri tem v veliko pomoč. Nisem ravno oseba, ki bi odobravala prekinitve nosečnosti. Pa še tako pozno je že bilo vse skupaj. Potem pa sem morala še en cel teden čakati, da so mi tri različne komisije odobrile prekinitev nosečnosti. Tako da sem bila noseča že 20. tednov. user posted image  sem morala dobesedno "roditi". Stvar ne izgleda kot splav, ker je plodek že pracej velik. Ko dobiš popadke, ga praktično "rodiš". Grozno. Tudi zdaj, ko razmišljam za nazaj, mislim da je res bolje, da narava opravi svoje na začetku nosečnosti. Čeprav je tudi to zelo hudo in ne želim, da se nam, ki si user posted image  tako zelo želimo, to sploh dogaja, ampak verjami, da je bolje če se zgodi na začetku nosečnosti. Človek bi pomislil, da ni pravice na svetu, da se nam dogajajo takšne stvari. Zdaj boš nekaj časa videla okrog sebe same user posted image  in vedno boš pomislila, zakaj pa jaz nimam te sreče. To je normalono. Tudi jaz jim še zdaj vsem user posted image zavidam. To so čustva, na katera pač nimamo vpliva. S časom pa bo bolje. Meni je zdaj že nekoliko lažje. Pozabila pa ne bom nikloi. Tudi če mi bo še uspelo zanositi in imeti zdravega user posted image , bo moja punčka vedno v mojih mislih. Samo bolečina bo manjša, če bom imela še enega otroka. No, saj imam že enega sina, starega 9 let. Ampak želja po še enem user posted image  je zelo velika. Upam, da nem bo nekega dne vsem tukaj na RR uspelo, da bomo vesele user posted image  in bomo imele zdrave user posted image .
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: UPANJE PO SPLAVU
22.5.2006 18:54:06   
VITA74
Lana38 hudo mi je zate..ubistvu mi je hudo za vse nas, ki preživljamo hude čase.... Sama sem imela 3x SS in zame je ni težje preizkušnje, ne znam pa si predtsavljati da bi bila postavljena pred izbiro tako kot ti.... Resnično ti ne zavidam in resnično te občudujem da si zmogla...
Glede želje po drugi pikici.... tudi jaz imam sončka 5 let že doma, a želja po drugi pikici je noro noro močna..prav sanjam o otročku... okoli mene pa me vsi tolažijo "bodi srečna da imaš vsaj enega škrata"..jaz se pa potem počutim zelo slabo, ker NISEM SREČNA (ok ne me razumeti narobe, glede mojga škrata sem srečna da bolj ne morem bit...a želja je....) in tega nihče drug (ki ne da tega čez) ne razume...

Hvala za RR in velik user posted image  vsem

Lp user posted image

_____________________________

srečna

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Kdaj so vaši otroci dobili prvi zobek?




pred 3. mesecem (8%)

med 3. in 5. mesecem (23%)

med 5. in 7 mesecem (31%)

med 7. in 9. mesecem (18%)

med 9. in 11. mesecem (12%)

po 11. mesecu (8%)


Število vseh glasov: 352

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!