|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: UPANJE PO SPLAVU
22.5.2006 19:52:42   
Liona
Lana38, hvala za te besede, ki si jih bila pripravljena deliti z nami. Hudo mi je in boli ko sem jih preberala, saj vem da je bolečina ob tvoji izgubi neprimerljivo večja kot moja. Pa že moja je velika. Razumem te. Tvoja pikica se je že premikala in je na svoj način živela. Moja verjetno ni nikoli. Ali pa morda le nekaj dni, ur... Vsaka od nas ima svojega user posted image , ki bo budno pazil na nas in na naše kasnejše user posted image . Vsem nam bo uspelo. Vse bomo nosečke srečke in bomo imela lepe in zdrave user posted image . V to moramo verjeti!!! Lana38, še enkrat ti hvala in občudujem tvoj pogum. Bravo! amka nekaj vedi. Tudi jaz bi v tvoji koži naredila povsem enako.
Hvala za RR, hvala vsem puncam tukaj, hvala, hvala... Kaj bi brez vas?!

(odgovor članu VITA74)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: UPANJE PO SPLAVU
23.5.2006 7:41:09   
Bety
Punce....!!!!!....tema je "Upanje po splavu"!!!!....Dejmo upat!!!!Nič user posted image user posted image user posted image

Moja Muser posted image  je zjutraj prišla....jaz se pa ne morem odločiti, da grem na ICSI...enostavno ne morem...odlašam, ker bi mi vsa ta napetost čisto pokvarila poletne počitnice....rajši bi šla avgusta, ker ravno ob povratku bi dobila M....in bom poskušala še kakšen kg spravit dol, ker to poveča uspeh....ja, dobro ste prebrale....zdravniki zatrjujejo, da podkožna maščoba poslabša uspeh naravne in umetne zanositve....ITM je zelo pomemben, zato si ga računajte, če želite normalno delovanje jajčnikov....jaz mislim, da ri meni kljub vsemu delujejo prav...zredila pa sem se od nosečnosti (november in propadanje, februar in abrazijo...) je kar malo preveč za psiho....

Pa tečemo rajši 2.krog.....Srečno!!!...

(odgovor članu VITA74)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: UPANJE PO SPLAVU
23.5.2006 7:58:50   
sonchek
Ojla...
Liona....tudi jaz ti lahko povem tako, kot ti je Lana38, tudi pri meni je prišlo do odmrtja pikice v 22-em tednu, mogla sem roditi po naravni poti in vem, da če bi bilo to preden jo čutiš, preden začne brcati, bi bilo dosti lažje, saj vem da to ni tolažba, pa vendar....žal mi je za tvojo pikico in za vse naše ki so user posted image  in nas čuvajo in pazijo na nas....
Bety vzami si čas. ne hiti preveč in predvsem ne bodi nestrpna, sej vem da je to lahko rečt, ampak pomoje psiha najbolj vpliva na vse to....in če si sproščen, je dosti bolje....
Vzami si poletje, tako kot je uživaj ga, seksaj....jeseni pa v nove zmage....(to je sicer moje mnenje..)
cao punce in srečno!!!!user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Bety)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: UPANJE PO SPLAVU
23.5.2006 8:34:00   
Špela100
Jutro!
Bety kako si?? Upam, da ok kljub M. Ali te lahko vprašam, a si ti tudi dve pikici izgubila ali eno? Oprosti ,če sem radovedna, brez skrbi mi lahko napišeš kaj me briga!!!! Verjamem, da si utrujena od vsega skupaj ,tudi jaz sem. Ne bom ti rekla saj bo, ker grejo meni kar lasje pokonci ko mi kdo to reče. Vzami si čas, uživaj...

Sonchek, ja ti si res en sonček tukaj na tej temi, vedno optimistična, kako ti uspe??? Upam da ti gre tudi drugače ok in da ti pavza hitro mine.

Lana38 midve pa drugi krog, ne?

Liona vso srečo v petek in tukaj mislimo nate in ti držimo pesti.

Blaboma ja poznam občutke, tudi meni vsi govorijo, saj si mlada( 33!!!???), saj imaš že enga zdravega otroka in včasih imam prav slabo vest, ker si poleg tega mojega čudeža želim še več, eni pa še tega nimajo.
Pa vseeno res si želimo še enega sončka, lahko tudi dva.Zdaj drugače gledam na vse skupaj, res so otroci čudeži narave.

Pilotgirl kje si?? Služba?? M??
Kakorkoli...vsak dan smo bližje...

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: UPANJE PO SPLAVU
23.5.2006 13:56:13   
Bety
Špela100.....sem izgubila več kot 2 pikici in to v 2 letih....boljše, da ne veš za podatek....zato poskušam vse te nasvete glede "domačega zdravljenja" upoštevati, v upanju, da vsaj kanček pomaga "neznani diagnozi".....

Žalostna zaradi M pa prav nič nisem....saj sem vedela, da ni nič.....in reeedko kdaj se zgodi, da ti uspe takoj.....pol leta si moraš dati na razpolago...potem ukrepaš....vsaj jaz tako....

LP

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: UPANJE PO SPLAVU
23.5.2006 15:02:11   
sonchek
Oj...
Morm vam povedati da sem zdele k ris....JEZNAAAAAAAAAA k sam hudič...najraj bi jih vse nekam poslala...mater pa kako so lahko tako površne....!!!!! sestre v ljubljanski porodnišnici...!!!!!!!!
OOOOOOOOOOO!!!!tko bi jih kr nauser posted image !!!!!
Ne morem verjet...drugi dan preden sem šla domov po vsem tem, kar se je dogajalo, so mi vzele kri in rekle da bodo poslale v bolnico Petra Držaja na neko preiskavo (za antifosfolipni sindrom)...danes kličem za izvide in mi tam tista pravi, da so v tej bolnici zavrnili preiskavo, ker ni bilo točno napisano, kaj naj bi sploh delali!!!!! pa kaj naj rečem, sej ne morem verjet, edina preiskava, ki bi sploh lahko kaj pokazala, pa še to zaJJJJeebbb...
Ne, pa sej ne morem verjet...HALLLOOOO!!!
Oprostite, ampak res sem jezna...in sorčite k se znašam na vas!!!!ampak nekje se morm spucat, sej dobr da je samo računalnik, in da tipke na tipkovnici nič ne čutijo, ker tako trdo udarjam po njih!!!!user posted image

ooo katastrofa....sej ne morem verjet, da so res lahko tako nesposobni!!!!!

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Bety)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: UPANJE PO SPLAVU
23.5.2006 15:15:04   
pilotgirl
Ojla punce kako ste kaj?NO jast sem že doma in vam sporočam da mojeuser posted image  ni.
No pozneje bom še test nardila da vidimo pri čem smo.No upamo pa na najboljše. 
user posted image

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: UPANJE PO SPLAVU
23.5.2006 16:23:33   
Špela100
user posted image user posted image user posted image user posted image pilotgirl, držim pesti...............

(odgovor članu pilotgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: UPANJE PO SPLAVU
23.5.2006 16:53:15   
lana38
Pilotgirl!
Mogoče boš prav ti prva srečka user posted image  med nami, ki upamo na user posted image . Držim pesti, da ti je uspelo.
Meni pa se spet pribljižujejo plodni dnevi čez 5-6 dni. Bomo videli, če bo tokrat več uspeha.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: UPANJE PO SPLAVU
23.5.2006 17:26:13   
pilotgirl
ojla punce. No glih kar sem nazaj iz wcja in kaj je pokazal test?
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .No res da je bla druga črtica zlo malo vidna,verjetno zato ker bi danes mogla dobit menstro,tko da bom ponovila še v petek.Verjamem pa da je +,ker se me že počasi lotevajo slabosti,pa še paradižnik ima okus po sardelah.Bljak!!!!!
No tko da zgleda da bomo meli
user posted image .  No sej se nočem preveč hvalit,držim tud za vas pestke.
user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: UPANJE PO SPLAVU
23.5.2006 17:32:29   
Špela100
JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bravooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

(odgovor članu pilotgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: UPANJE PO SPLAVU
23.5.2006 17:56:11   
Sulfinija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ZA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: UPANJE PO SPLAVU
23.5.2006 18:33:28   
Ancy
pilotgirl girl iz srca ti čestitammmmmm user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa veliko user posted image user posted image user posted image user posted image za srečo......

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: UPANJE PO SPLAVU
23.5.2006 19:19:29   
lana38
Pilotgirl!user posted image
Pa je pomgalo, da smo držali pesti vsi skupaj.Čestitam.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: UPANJE PO SPLAVU
23.5.2006 19:34:57   
PIKA
Super! Vidiš, da je uspelo. To želim še vsem, ki gremo v drugi krog. Bomo pač februarke ali marčice!user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: UPANJE PO SPLAVU
23.5.2006 19:35:37   
sonchek
Pilotgirl, naj ti najprej iz srca cestitam, upam da se bo tokrat vse dobro izteklo....in naj ti teh devet mesecevuser posted image cim lepse in cim hitreje mine....user posted image

IMAM PA SE ENO KRITIKO, KI SE NANASA NA NASLOV UPANJE POD SPLAVOM>
Mislim da bi morale odpreti rubriko , Kateri prej rata da bo noseca, ker vidim, da moje besede prevelikrat letijo v prazno, in da se tukaj samo pogovarjate o tem kdaj in kako in katera bo prej....
torej...le tako naprej punce.....
SRECNO
pa brez zamere!!!!!

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: UPANJE PO SPLAVU
24.5.2006 0:37:10   
VITA74
Sonchek oprosti sem opazila, da so nekatera dekleta (pa verjento ne namerno) ignorirala tvojo jezo....žal mi je da se ti je to zgodilo, žal mi je da so ti zauser posted image  preiskavo,  včasih so res nesposobni... in prav imaš da si jezna in razočarana (tipkovnico boš že lahko zamenjala, če bom pretrdo tipkala, sama si takrat pomagam tako da preboksam blazino user posted image ) in ni narobe da sem napišeš in izliješ svojo jezo...ker ravno zato je RR in zato si dekleta stojimo ob strani....no vačsih malo bolj drugič nam pa uide user posted image

Sonchek ostani sonček in vedi da za vsakim dežjem posije sonček tudi zate...in še en izrek ki sem se ga jaz držala po mojem 3-jem SS-ju ko sem mislila de me pobere... KAR TE NE UBIJE, TE NAREDI MOČNEJŠO....in vse skupaj na RR smo močnejše rvno zaradi hudih preizkušenj ki so za nami... Pogumno! in velik user posted image  zate

Špela100 točno tko..počutiš se krivo a želja obstaja in ostaja...in upam da bomo vse kmalu srečke nosečke... user posted image

Srečno user posted image

_____________________________

srečna

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: UPANJE PO SPLAVU
24.5.2006 0:41:13   
VITA74
no.... na pa sem pozabila čestitat user posted image

pilotgirl ČESTITKE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
srečno nosečnost user posted image user posted image

Lp

_____________________________

srečna

(odgovor članu VITA74)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: UPANJE PO SPLAVU
24.5.2006 8:28:58   
Bety
Sonchek....to je pa res smola, kar se ti je zgodilo.....

Pa eni trdijo, da nikoli ne izgubiš nekaj, da ne bi potem nekaj dobil.....Zdaj čakaj in razmišljaj, čemu je namenjena ta "je------ sestrinska malomarnost".....mogoče nekdo sporoča, da boš nosečnica prav kmalu in da ti podatki niso pomembni....

Držim ti pesti, da boš prav kmalu zagledala user posted image user posted image  in da vse drugo pozabiš....user posted image

PILOTGIRL!!!!!!!!!!!!!!! jeeeeeeeessssssssssssssss......tvoje sporočilo mi daje upanje....ne ozirajmo se na igro narave....vztrajajmo, ker nam bo uspelo!!!user posted image

Uffffffffff....kako bi bilo odlično, da bi vsak mesec eni uspelo....vsak mesec ena manj in se na koncu ta tema ZAPREEEEEEEEEEEEEEEEEEE...user posted image user posted image user posted image ...jes jes

Srečno!!!

(odgovor članu VITA74)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: UPANJE PO SPLAVU
24.5.2006 8:45:16   
tinaaja
Punce pozdravljene,

jaz sem nazaj s sluzbene poti.. Vidim, da se je ful dogajalo.. Pilotgirl cestike in res upam, da bo tokrat vse ok :)
Ja Sonchek, res je... Oboje.. Groza, da so tkole zaj... zadeve in sploh en razumem..  men so tud ze tkole krvne teste zabluzili v leoniscu, sam ni bila tok resna zadeva.. sem tud popenla.. Je pa tud res, da je tukaj res ena tekma, oz da so teme predvsem usmerjene v O, pa BT, ... ne vem, jaz osebno se s tem niti ne obremenjujem in ne razmisljam, ker so v zivljenju poleg razmisljanja o tem, a rata ali ne tudi druge zadeve in to veliko njih.  In jaz uzivam v vseh njih in nocem razmisljat o tem, a bo al ne bo, ampak sprejemat zivljenje in vse kar mi ponuja. Valda da zelim, da bova do konca leta spet vidla dve crtici..
mah vsak po svoje  ... sem pa zelo vesela, da lahko tukaj z vami delim bed in dobre zadeve in da me "poslusate" in svetujete.. in to je najpomembenje. in res vsem zelim, da se vam ci prej uresnicijo sanje o bebici :)user posted image
Pilotgirl, se enkrat cestike in porocaj, a si delala se kaksen test ?
Pridne bodte in lepo prezivite ta dezeven dan.user posted image

(odgovor članu VITA74)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: UPANJE PO SPLAVU
24.5.2006 11:45:16   
bucka01
Pozdravljene Punce!
Kar nekaj časa sem porabila da sem prebrala vse "DEBATE" ki ste jih imele in moram reči da je kar zanimivouser posted image kaj vse se nam dogaja.Tudi jaz sem ena izmed tistih ki je imela splav vendar ni bil spontan ampak sem morala v bolnišnico da so mi odstranili moji dve pikici noseča sem bila namreč za dvojčke vendar sta mi v razmaku enega tedna oba odmrla.Tako da ni bilo druge pomoči bila sem 7T user posted image .to se mi je zgodilo lani v Novembru. potem mi je moj ginekolog svetoval naj počakam na vsaj 3-4 redneuser posted image .Vendar mi po prvi M sploh ni nehalo pacatiuser posted image tako da sem šla še enkrat na pregled in je ugotovil da je ostal en polip od prvega čiščenja pa je šel še en mesec po gobe. Vendar vam lahko sedaj z veseljem povem da sem v soboto naredila test in je pokazaluser posted image  user posted image sem mislila da sanjam tako da sedaj komaj čakam da bo 16.6. ko sem naročena na pregled.
Tako to je bila moja zgodbica in upam da bom kar kmalu zasledila čim več dvojnih črtic na forumu. Tistim pa ki jih že imate pa veliko sreče. Lep pozdrav.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: UPANJE PO SPLAVU
24.5.2006 11:53:28   
Špela100
Bucka čestitke, vse naj, naj in hvala za vzpodbudne besede.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bucka01)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: UPANJE PO SPLAVU
24.5.2006 23:41:45   
VITA74
Bucka01 ČESTITKE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zgodbe s srečnim koncem nam dajejo upanje za naprej, uživaj nosečnost user posted image

LP user posted image

_____________________________

srečna

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: UPANJE PO SPLAVU
25.5.2006 7:51:19   
bucka01
Špela100 in Blaboma.
Hvala vama za čestitkeuser posted image .

(odgovor članu VITA74)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: UPANJE PO SPLAVU
25.5.2006 15:54:46   
pilotgirl
ojla punce.Danes sem ponovno test delala,pa ne vem kaj naj si mislim,črtica je obakrat tko malo vidna da morš ful dobro pogledat če jo hočeš videt!!!!Je pa res da mi m zaostaja šele 2 dni,tko da bom lepo do srede počakala pa bom za ziher vedla a bo kaj  al ne bo.JOj upam da je res bebika.Kaj vi mislite?

(odgovor članu bucka01)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?