|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj berete?
24.11.2010 15:38:14   
al1*
Trenutno sem na bolniški in imam malo več časa za branje.
Všeč so mi bili Letoviščarji (Michal Viewegh),
Končno sem prebrala tudi Čefurji raus.
Za malo bolj lahkotno sem prebrala še Dar ( Julie Garwood)

_____________________________

lp


(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: Kaj berete?
24.11.2010 15:41:53   
Špacka
Muriel Barbery - Eleganca ježa, malo bolj filozofski roman, ki govori o pomenu lepote, priporočam.


(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: Kaj berete?
1.12.2010 10:12:31   
SaMaa
Lloyd, Joan Elizabeth, Cena užitka. Erotični roman, zelo dober.

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   [Brisano sporočilo]
1.12.2010 10:14:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu SaMaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: Kaj berete?
6.12.2010 8:52:50   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88
Sedaj pa bom zacela brati knjigo Evangelij po Satanu (Graham Patric) - na zadnji strani knjige govori o nekem demonu, ki se spravlja na redovnice... hmmm...:)


Koncno mi jo je uspelo prebrat;) Morm rect da je super knjiga... sama sem ateistka, pa me taksne stvari vseeno presenetijo:) Vsekakor je knjiga fikcija, in ce bi to knjigo ufilmili (??), bi bila lahko v skrajsani verziji preprosto grozljivka:) Opisuje mucenja redovnic, puscavnic... opise kako jih neka sila pribije na kriz... kako se vsi bojije tega evangelija, v katerem naj bi bila zapisana resnica, ki se jo krcanska vera tako boji:) ce primerjamo z jingom in jangom naj bi bila na svetu vsaki stvari se njeno nasprotje, in ce je bog nekaj dobrega, torej naj bi obstajal tudi satan... dokazi o tem in drugem...
ahh, da ne povem prevec... v glavnem super knjiga (vcasih ce sem jo brala, ko sem bila sama doma in je bila zelo tisina, sem jo raje nehala brat...)

Zdj pa z mojim skupaj zacenjava brat Cefurji raus!, glede na to da o tem ze pticki civkajo... in ocitno sem med zadnjimi ki jih ta knjiga ne pritegne prevec... ampak bo ocitno treba:D heh

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: Kaj berete?
8.12.2010 8:44:59   
Avtor
Napisal sem roman. Uspelo mi ga je izdati v e-obliki pri založbi Ruslica. Spomladi izide še v klasični, tiskani verziji.
Knjiga govori o sodobnem starševstvu, kot ga doživljajo sodobni očetje, ne manjkajo pa tudi občutja sodobnih mamic. Gre za zabavno in lahkotno branje. Tudi ta forum boste našli v njem. Prvih 56 strani je brezplačnih. https://sites.google.com/site/urbansodoben/

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: Kaj berete?
8.12.2010 19:38:01   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: Avtor

Napisal sem roman. Uspelo mi ga je izdati v e-obliki pri založbi Ruslica. Spomladi izide še v klasični, tiskani verziji.
Knjiga govori o sodobnem starševstvu, kot ga doživljajo sodobni očetje, ne manjkajo pa tudi občutja sodobnih mamic. Gre za zabavno in lahkotno branje. Tudi ta forum boste našli v njem. Prvih 56 strani je brezplačnih. https://sites.google.com/site/urbansodoben/


Bom prebrala takoj ko koncam s Cefurjim rausem... drugace pa: cestitke za izdano knjigo:)

(odgovor članu Avtor)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: Kaj berete?
10.12.2010 18:24:00   
Freya88
Evo prebrala sem Cefurji raus! Imam samo eno besedo: KATASTROFA!!!:S

...sem pa prebrala tudi tisti del knjige, ki jo je napisal ati z zgornjega posta:) zanimivo... lepo je prebrat tudi nekaj realnega izpod moskih rok:) komaj cakam da pride ven cela knjiga...:) vse cestitke;)

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: Kaj berete?
10.12.2010 23:38:19   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

Evo prebrala sem Cefurji raus! Imam samo eno besedo: KATASTROFA!!!:S


user posted image user posted image user posted image
No,zdaj sem pa veselauser posted image ...sem jo začela brat pred kakim letom in sem jo nekje na sredini odložila...nobenega vtisa ni pustila na mene.
Ker je tolikokrat omenjena,sem se začela spraševat,ali bi jo bilo vseeno dobro si še enkrat sposodit-očitno neuser posted image

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: Kaj berete?
12.12.2010 9:17:35   
Avtor
Uf, Freya88, to pa je pohvala. :-)

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: Kaj berete?
12.12.2010 20:29:48   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

Evo prebrala sem Cefurji raus! Imam samo eno besedo: KATASTROFA!!!:S


user posted image user posted image user posted image
No,zdaj sem pa veselauser posted image ...sem jo začela brat pred kakim letom in sem jo nekje na sredini odložila...nobenega vtisa ni pustila na mene.
Ker je tolikokrat omenjena,sem se začela spraševat,ali bi jo bilo vseeno dobro si še enkrat sposodit-očitno neuser posted image



Mah, mucila sem se s tistimi 200 stranmi, kot da bi jih bilo 2000:S

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: Kaj berete?
12.12.2010 20:31:57   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: Avtor

Uf, Freya88, to pa je pohvala. :-)


Ti samo sporoci kdaj bo knjiga zunaj... z veseljem jo bom dala prebrat tudi mojemu, ki mimogrede ne bere knjig, ampak sem prepricana da ga bo tole zanimalo...:)

(odgovor članu Avtor)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: Kaj berete?
19.12.2010 9:45:25   
Freya88
Berem (koncno) zbirko Otroci Zemlje... prvi del sem ze prebrala, t.j. Rod jamskega medveda, zacenjam drugi del t.j. Dolina konj...

morm rect da so zelo zanimive knjige... ne zgodi se velikrat da najdes knjigo ki tako doziveto opisuje zivljenje 20.000 p.n.s.:)

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: Kaj berete?
19.12.2010 23:31:35   
sami0804

Pattersona sem postavila malo na stranski tir in si privoščila malo domače sceneuser posted image

Trnjakova domačija
od Berte Čobal Javornik



(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   [Brisano sporočilo]
22.12.2010 11:43:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sami0804)
  Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: Kaj berete?
2.1.2011 19:32:09   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

Berem (koncno) zbirko Otroci Zemlje... prvi del sem ze prebrala, t.j. Rod jamskega medveda, zacenjam drugi del t.j. Dolina konj...

morm rect da so zelo zanimive knjige... ne zgodi se velikrat da najdes knjigo ki tako doziveto opisuje zivljenje 20.000 p.n.s.:)


Koncujem ze tretji del: Lovci na mamute in komej cakaj, da mi iz knjiznice sporocijo, da so dobili 4i del...:)
Res... globoko priporocam... najbolj me je na koncu drugega dela presenetil eroticno opisan spolni odnos...
kakorkoli... super branje:)

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: Kaj berete?
2.1.2011 19:42:49   
sami0804
Vsem knjigožerom želim SREČNO NOVO LETO 2011 in veliko,veliko prebranih dobrih knjig!!

Drugače sem v Novo leto zakorakala s Romano Berni in Porednimi dekleti
in jo v dnevu in pol preglodalauser posted image ,
sedaj pa berem Sandro Brown in Ne pošiljaj mi rož




(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: Kaj berete?
2.1.2011 19:54:55   
Ninush

IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

Evo prebrala sem Cefurji raus! Imam samo eno besedo: KATASTROFA!!!:S


user posted image user posted image user posted image
No,zdaj sem pa veselauser posted image ...sem jo začela brat pred kakim letom in sem jo nekje na sredini odložila...nobenega vtisa ni pustila na mene.
Ker je tolikokrat omenjena,sem se začela spraševat,ali bi jo bilo vseeno dobro si še enkrat sposodit-očitno neuser posted image



Mah, mucila sem se s tistimi 200 stranmi, kot da bi jih bilo 2000:S


Mogoče si od knjige preveč pričakovala, ker jo vsi hvalijo in je dobila dosti nagrad.

Meni se ni zdela tako napačna. Pač poskušaš razumeti njihovo miselnost, pri tem je avtor uporabil njihovo izražanje, tako kot je. Zame šokantno, ampak tako pač je.

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: Kaj berete?
2.1.2011 19:58:45   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: Ninush

Mogoče si od knjige preveč pričakovala, ker jo vsi hvalijo in je dobila dosti nagrad.



Verjetno bo res to... ampak glede na to, koliko je bilo o njej slisati ipd. bi lahko bila vsaj malo bolj... hmm... kaj vem, lahko bi imela vec zgodbe?? Mah kakorkoli... js vem da je naprej nikakor ne bom priporocala... me pa veseli, da je komu vsec...:)

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

Vsem knjigožerom želim SREČNO NOVO LETO 2011 in veliko,veliko prebranih dobrih knjig!!



Enako tudi z moje strani:) LP;)

< Sporočilo je popravil Freya88 -- 2.1.2011 19:59:47 >

(odgovor članu Ninush)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: Kaj berete?
2.1.2011 20:01:35   
Felicita
prebrala sm CSI - lovec na glave in je bla točno to kar sem prčakovala. Berem Izgubljeni simbol Dana Browna in je točno to, kar sem pričakovala. mogoče clo mal bolj dolgočasna. Na polovici sm že vedla haklc knjige... pa preveč se ponavlja stric.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: Kaj berete?
3.1.2011 12:39:37   
sami0804

Sem spet pri Pattersonuuser posted image - Medeni tedni

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: Kaj berete?
14.1.2011 15:29:18   
Felicita
Adele Parks - Vse kar si želim - luštna

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: Kaj berete?
17.1.2011 14:20:36   
sami0804

Agatha Cristie: Nevarnost v hiši na koncuuser posted image

Se trudim,ampak mi nekak ne potegne...precej zapleten način pisanja ima ta gospauser posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: Kaj berete?
21.1.2011 13:08:27   
sami0804

Arto Paasilinna:TULEČI MLINAR- noro dobra...

Idejo pobrala na tem forumu-najlepša hvalauser posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: Kaj berete?
21.1.2011 19:34:16   
Freya88
Koncno dobila cetrti del zbirke Otroci zemlje... in zdaj berem to.. doma imam se peti del... potem pa se nevem...:)

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?