|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj berete?
6.6.2006 6:25:06   
bubamara2
Lahko še jaz dodam svoj piskrček?
Dnevnik varuške
Swindells Sramota
Božji mlini na veter
Otrok brez imena
Živa zažgana
Povej
Panika
pUŠčavska roža
Prva oseba množine
Dnevnik Hiacinte Novak
Trije v postelji
Ženska v rdečem
Moje skrivnosti – Sophie Kinsella
Iščem impotentnega moža
Kaj pa zdaj?
Gimnazijec
Shute: Skozi pekel himalaje
Coetzee: Sramota
Anna, Hanna in Johanna
Carmen bin Ladin: Kraljevina izza tančice

(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   [Brisano sporočilo]
7.6.2006 10:17:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bubamara2)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kaj berete?
7.6.2006 20:39:07   
Laubica
Puščavsko rožo sem ravnokar prebrala super knjiga po resničnem PRIPOROČAMuser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kaj berete?
7.6.2006 20:57:37   
Anonimen
Trenutno berem William Hofer NE DAM SVOJEGA OTROKA! Zelo dobra knjiga!
Drugač so mi pa dobre knjige vse od Henning Mankela-a, nazadnje prebrana Korak zadaj, so pa kriminalke.
Pa najnovejša od Nore Roberts, ki sedaj piše detektivke pod psevdonimom J.D. ROBB, naslov knjige Gole v smrti!

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kaj berete?
7.6.2006 21:42:36   
al1*
Gole v smrti je res ful dobra. Jaz pa sedaj berem V pajkovi mreži, tudi kriminalka.

Meni so strašno všeč tudi Mankllove otroške knjige, kjer opisuje življenje otrok v Afriki, naslov je Skrivnost ognja in Šepetati ognju. Pa obvezno robčke pripravite zraven, ker so res zelo žalostne.


_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kaj berete?
8.6.2006 16:58:56   
Laubica
CHANDRA je tudi superuser posted image

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kaj berete?
8.6.2006 20:38:46   
Anonimen
Meni so strašno všeč tudi Mankllove otroške knjige, kjer opisuje življenje otrok v Afriki, naslov je Skrivnost ognja in Šepetati ognju. Pa obvezno robčke pripravite zraven, ker so res zelo žalostne.
IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Super, da si napisala tole. Za otroške res še nisem slišala. Grem v ponedeljek takoj v knjižnico!user posted image

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kaj berete?
11.6.2006 10:43:52   
Abby
Ternutno berem To Kill a Mockingbird - Harper Lee, za študij.

Privat so me pa zadnji mesec najbolj prevzele:

Arto Paasillina: Zajčje leto
Milan Kundera; Neznosna lahkost bivanja
Alexander McCall Smith: Prva damska detektivska agencija
Tone Partljič: Prelesti prelesti

_____________________________

MAJA 8.4.2002
FILIP 4.3.2005

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kaj berete?
13.6.2006 10:41:02   
KATI321
Sem vas pa le našla - zase pravim da sem knjigožer (to potrjujejo tudi drugi) saj na leto preberem tudi po 120 knjig.
Najboljše v letu 2006 pa so:
- vse od Donne LEON (kriminalke, ki se dogajajo v Benetkah)
- Marlo MORGAN - Imenovala se je Dvoje src in Sporočilo iz večnosti
- Nora ROBERTS - Vroči diamanti
- Corin HOFMAN - Bela masajka
- Jean SASSON - Majada, iraška hči
- Yann MARTEL - Pijevo življenje
in zame najboljše, če imate čas pa preberite
Jean M. AUEL - Rod jamskega medveda, Dolina konj in Lov na mamute

Bi pa bila vesela, če poveste še kakšen naslov, da bom v ''počitniških mesecih'' ko ne bom rabila gnjavit otrok, da se morajo učit, lahko prebrala. Do sedaj navedene na teh straneh sem že vse. 

(odgovor članu Abby)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kaj berete?
13.6.2006 11:56:55   
nejcko
Jaz sem ravnokar prebrala od Coelha - Ob reki Piedri sem sedela ..., zdaj pa berem Veronika se odloči umreti.
(kok je bit fajn na bolniškiuser posted image user posted image user posted image user posted image , k imam končno čas cel dan samo bratuser posted image )

(odgovor članu KATI321)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kaj berete?
28.6.2006 12:19:28   
bonika
Prebrala sem knjigo IMELA SEM 12 LET, SE VSEDLA NA KOLO IN SE ODPELJALA V ŠOLO...
Pretresljiva zgodba-resnična izpoved belgijske deklice, ki jo je ugrabil pedofil. Sem že pozabila katerega leta točno se je zgodilo, zdi se mi da je bila stara približno 20 let, ko je leta 2004 napisala knjigo, šele takrat je bilo končano sojenje belgijski pošasti. ne morš verjet kaj vse je preživela ta punca.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kaj berete?
28.6.2006 15:38:59   
Mala koala
Uf, tole Imela sem 12 let ... jaz iščem v knjižnici že pol leta, pa je skoz izposojenauser posted image
Ravno prebrala Gole v smrti. Se fajn bere.
Zdaj me pa čaka Puščavska zarja.

(odgovor članu bonika)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kaj berete?
3.7.2006 21:16:11   
Marogica
Trenutno berem zanim zgodovinski roman od Donne W. Cross "Die Paepstin"  (papežinja). Ful zanimiva knjiga o fascinantni ženski (JOhanni v. Ingelheim), ki je v 9. stoletju postala prva in edina papežinja in to tako, da je živela kot moški, ker kot ženska ni smela obiskovati šol, kljub njeni neverjetni nadarjenosti.
Zanimivo je pa to, da je bila njena življenska pot splošno znana do nekje 17. stoletja, nato pa je iz vatikanskih manuskriptov enostavno izginila.
Za priporočat.

(odgovor članu Mala koala)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kaj berete?
7.7.2006 21:37:30   
tulip
Moje branje za na morje:
- Carmen bin Ladin: Kraljevina izza tančice: moje življenje v Savdski Arabiji ( sem na polovici-odlična!)
- Valerie Tasso: Nimfomanka
- Josie Lloyd in Emilyn Rees: Jack in Amy
- Chatelet Noelle: Deklica in sončnice
- Vladimir Bartol: Alamut

user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kaj berete?
9.11.2006 22:34:58   
Laubica
user posted image Ravnikar berem po vašem priporočilu P.S.LJUBIM TE  in tudi jaz sem se že parkrat zraven razjokalauser posted image

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kaj berete?
10.11.2006 8:50:32   
Anonimen
Trenutno :Isabel Allende
La citta delle bestie

Njena dela pa najdete tudi prevedena v slovenščino.
Zanimivo branje,v zgodbah se prepleta avanturizem,fantazija in resničnost.

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kaj berete?
10.11.2006 9:12:31   
Anonimen
user posted image  Moji najljubši pisatelji Sydney Sheldon,Mary H.Clark,avstralska pisateljica Roberts,(njene knjige so tako napisane,da ne moreš nehati brati)., H.Konsalik,pa še veliko jih je.
Zame najlepše knjige-Vrt laži,Ptiči ne pojejo opolnoči,Bogatašinja,Zamenjena nevesta,Leonela(veliko delov).......

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kaj berete?
13.11.2006 19:08:24   
KBM
Jaz berem knjigo Prva oseba množine!
Mi je kar všeč!!

Lp Mojca

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kaj berete?
14.11.2006 12:17:56   
KBM
Evo prebrala sem knjigo Prva oseba množine,moram reči da je knjiga res super in svaka čast njegovi ženi!!user posted image
Sedaj sem pa začela brati knjigo Sporočilo iz večnosti,avtor je Marlo Morgan - bomo videli kako me bo potegnila vase ali pa tudi ne!!

Lp Mojca

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kaj berete?
21.11.2006 9:06:30   
Špacka
 
Moje trenutno branje:

Joanne Harris - Pet četrtin pomaranče,

na polici čaka

Julia Navarro - Bratovščina svetega prta, baje ena najbolj prodajnih zgodovinsko-kriminalnih zgodb po Da Vincijevi šifri! Bom prebrala  in poročalauser posted image


(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kaj berete?
21.11.2006 13:34:34   
KBM
Jaz sem prebrala knjigo Sporočilo iz večnosti in je res super knjiga - priporočamuser posted image
Sedaj pa berem knjigo Danielle Steel - Zoya

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kaj berete?
23.11.2006 22:34:22   
KBM
Evo tudi Zoyo sem prebrala - super knjigauser posted image
Sedaj pa berem knjigo od Vlaste Nussdorfer - Naše deklice z vžigalicami - resnične izpovedi 12 deklic!!user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kaj berete?
27.11.2006 13:03:12   
KBM
No tudi to sem že prebrala in je res knjiga,da si malo zamisliš,kolk je takih primerov v Slovenijiuser posted image

Sedaj pa berem knjigo Turška slast - avtor je Jan Wolkers in moram povedati,da je knjiga napisana,takrat ,ko sem se jaz rodilauser posted image
sem jo našla doma na policah pri atu!user posted image
Bo treba še kaj prebrskati,ker ima ata full veliko knjig,je pa res,da je to vse zaradi včlanitve v Svet knjige,ker je že član od leta 1977!!

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kaj berete?
2.12.2006 10:15:45   
KBM
Evo,vidim,da samo jaz redno berem ali kaj?

Jaz sme že prebrala Turška slast in mi je kar ok!!
Sicer ta ljubezen,je bila do konca življenja strastna,na koncu pa ona umre,ker je imela tumor v glavi!!user posted image

No sedaj pa berem od Danielle Steel - Le enkrat v življenju!!

Lp Mojca

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kaj berete?
7.12.2006 20:49:39   
al1*
Včeraj sem do konca prebrala Mandelj, sedaj berem Moški in fant (za obe sem dobila namig na tem forumu). Potem pa me čaka še Paasilinna: Dedu za petami.

_____________________________

lp


(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?