|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj berete?
4.2.2007 17:12:55   
lemavrica
Trenutno berem Prva damska detektivsaka agencija - dobra knjiga

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Kaj berete?
4.2.2007 17:34:48   
Anonimen
Che Gueara (eh pojma nimam kk se napiše): Z motorjem po latinski ameriki (no sej niti naslova ne vem točnegauser posted image )

Ful zanimivo branje.
pa še :Kraljevina Izza tančice.

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Kaj berete?
4.2.2007 17:42:02   
Anonimen
Louisa May Alcott-Razcvetela vrtnica

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Kaj berete?
5.2.2007 14:58:18   
tulip
Joanne Harris: Pet četrtin pomaranče
Kaj vse se lahko zgodi med vojno, česa so zmožni  otroci, kako ne moremo vedno razumeti dejanj svojih staršev, kako je treba prehitro odrasti in kaj lahko napravi ena sama pomaranča...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Kaj berete?
9.2.2007 7:56:36   
KBM
Jaz sem včeraj prebrala knjigo Izgubljeni fant - resnična izpoved Dava Pelzerjauser posted image
No danes bom pa začela brati nadaljevanje te knjige Mož po imenu Dave in še potem eno knjigo od njega imam že doma in jo bom tudi prebrala in sicer Pravica do mladosti!

Kaj vse je moral ta fant dati v življenju skoz,kar marsikdo v celem življenju ne izkusi te grenkobe!user posted image Res žalostno,samo kaj ko se takšne stvari tudi dogajajo okoli nasuser posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Kaj berete?
9.2.2007 8:39:01   
ursikazala
Predzadnjo iz serije Sophie Kinsella: Zapravljivka in njena sestra (Shopaholic and sister). Sicer sem malo razočarana... v slovenščini pol ni tako smešno kot v angleščini - prejšnje sem namreč take prebrala...

Ker sem to ravno končala, pa me zdaj čaka James Patterson, Mary Mary. Mislim, da je to 9. iz serije o Alexu Crossu. Za ljubitelje thrillerjev - priporočam celo serijo, on res super piše.

Drugače pa imam na polici še knjigo 'Nosečnost' user posted image

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Kaj berete?
24.2.2007 22:44:48   
Peli
Jaz pa trenutno berem od Danielle Steel -Potovanje. Se mi zdi da ma prav take fajne romančke tale Steelova.
Pred to sm brala Življenje je norišnica, od Carmen Reid, tud dobra tako kot njena knjiga Trije v postelji.
Drugače pa mam že celo večnost rezervirano knjigo Vrnitev v Barsaloi - od Corine Hofmann (nadaljevanje Bele Masajke , Zbogom Afrika) - pa ne vem če jo bom dočakala.
Jo je katera že prebrala? Je dobra, a se ponavlja?
.
Ja pa kolegica mi je posodila knjigo Popolna ljubimka - priročnik user posted image user posted image .



< Sporočilo je popravil Peli -- 24.2.2007 22:51:50 >

(odgovor članu ursikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Kaj berete?
25.2.2007 14:12:33   
KBM
Jaz sem prebrala knjigo vrnitev v Barsaloi in mi je bila kar všeč, ker se vrne in vse opisuje kako so jo sprejeli........user posted image Upam,da bo še četrto knjigo napisala, ko bo šla s hčerko k njimi!!

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Kaj berete?
25.2.2007 14:15:31   
Moyca_
nazadnje prebrala Živa zažgana, ne ta je bila predzadnja, zadnja je bila Otrok džungle, kake 3 tedne nazaj

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Kaj berete?
25.2.2007 14:23:07   
trixi
Trenutno berem Moje skrivnosti Sophie Kinsella. Taka hecna zadeva za sprostitev, možgani na offuser posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Kaj berete?
26.2.2007 23:23:25   
tosja
Trenutno: Le kako ji to uspe?! (Allison Pearson), naslednja čaka: Spodobnost za lepa dekleta (Alexander McCall Smith), pol pa Drzne sanje (Nora Roberts), pol pa.... moram v knjižnico user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Kaj berete?
27.2.2007 14:16:09   
KBM
Danes sem začela brati knjigo od Sandre Gregory - Pozabita na hčer
 - resnična zgodba!

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Kaj berete?
27.2.2007 14:59:34   
tulip
Frederic Beigbeder: Ljubezen traja tri leta (Malo cinično, ampak mi je bila všeč)user posted image
Hiner Saleem: Očetova puška ( Resnična zgodba o kurdskem dečku, ki je zbežal  v Francijo in postal uspešen pisatelj)user posted image user posted image user posted image
Patricia Highsmith: Ripley pod rušo
                             Ripley pod krinko ( Dve od treh kriminalk o sprevrženemu Tomu Ripleyu, ki za dosego  cilja
                                                           ne izbira sredstev)user posted image
Philip Roth: Človeški madež ( Pretresljiva zgodba o črncu, ki se je izdajal za belca in se zaradi tega odrekel
                                             svoji družini ter o tem, kako se v življenju vse vrne)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Kaj berete?
28.2.2007 21:06:14   
pikapolona2
Kaj je to branje...hehe...meni tamala ze stiri mesece ne pusti prav nic prebrati....malo preden sem rodila sem si kupila Sneg od Orhana Pamuka pa sem še vedno tam nekje na 50 strani...sproti pozabljam kaj sem prebrala..pogresaaaaaaam to da sem se usedla za knjigo in jo brala tako dolgo da sem koncala...ponavadi so bile to od popoldneva pa do zgodnjih jutranjih ur.....maratoni.
Priporocam pa vam Michaela Viewegha...karkoli od njega...ceprav meni sta najljubsa romana Vzgoja deklet na češkem in pa Čudoviti pasji časi...pa Zoe Valdes roman Dala sem ti vse življenje....pa Tracy Chevalier roman Dekle z bisernim uhanom....pa še kej se spomnem pa kasneje napisem

Berite še zame!
P

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Kaj berete?
3.3.2007 13:19:17   
nejcko
Iz Francije sem skočila še malo v Rusijo. Trenutno berem Lermontov življenjepis izpod peresa Arthurja Luthra z naslovom Demon. Je bil dečko "s pu hudiča"user posted image

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Kaj berete?
7.3.2007 8:40:22   
Laubica
Jaz sem pa zdaj ravno pri koncu super knjige-STAVA,je za sprostitev,ampak tako zanimiva da ne moreš vstranuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Kaj berete?
7.3.2007 8:57:14   
cuma
Jaz pa sem pred kratkim prebrala Pijevo življenje od Yanna Martela in jo toplo priporočam! Govori o človeku v izrednih okoliščinah ... zelo zanimivo!

Zdaj pa bom brala:Pomoč ali premoč (psihologija in patologija medčloveških odnosov pri delu z ljudmi), avtor: Dr. Adolf Guggenbuhl-Craig

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Kaj berete?
7.3.2007 9:02:59   
al1*
Ravnokar sem prebrala Strastna zapravljivka in njena sestra.( Kinsella) priporočam - zelo smešna, lahkotna knjiha.

Čaka pa me še Suši za začetnike.


_____________________________

lp


(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Kaj berete?
7.3.2007 9:33:11   
KATI321
Zdravo knjigožerke!
Dolgo se nisem oglasila, moram pa povedati, da sem požirala knjige kar pridno user posted image user posted image user posted image . V letošnjem letu sem jih prebralam že 30 - pohvalite me, me nihče drugi noče, vsak reče, da sem nora.
Najboljše iz letošnje obdelave:
Rojena iz strasti, Rojena iz sramote
Puščavski otroci
Ne verjami vetru
Modro nebo je danes zeleno
Pasja grofica
Otrok džungle
Preživela z volkovi
Sanje neme deklice
Povej
Čarovniška smrklja
Mreža grobih zank
Setev pomladnega vetra
Fielin otrok
Ostale prebrane pa so bolj tako tako. Če je katera prebrala kaj dobrega bi pa rada vedela, saj sem naš bibliobus že skoraj spraznila, idej kaj še prebrati pa je vedno manj.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Kaj berete?
7.3.2007 10:29:40   
Anonimen
Trenutno življenjepis Hilari Clinton

(odgovor članu KATI321)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Kaj berete?
7.3.2007 11:22:01   
popi
Tudi jaz zelo rada berem.Nazadnje mi je ostala mi je ostala v spominu Skrivnostna večerja,zdaj pa berem Rojstvo Venere.No,sem šele začela ampak je tako napeta,da komaj čakam večer,ko se jo bom spet lahko lotila.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Kaj berete?
9.3.2007 22:42:23   
Peli
Jest sm trenutno "požrla"  DRZNE SANJE od Nore Roberts, prej sm že brala Skrite sanje, zdej pa morm po Najdene sanje in upam da je tud tolk dobra. Sm pa že začela s knjigo V sanjah, iste pisateljice pa morm rečt da me zaenkrat še ni tolk potegnila.

(odgovor članu popi)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Kaj berete?
16.3.2007 15:42:43   
tulip
Carmen Reid: Življenje je norišnica
user posted image
Priporočam!

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Kaj berete?
16.3.2007 19:51:12   
Blacky30
U, fajn tema. Ravno sem prenehala z branjem super knjige od Mary Higgins Clark - Rada pleše, rada ima glasbo. Priporočam!
Zdaj pa po nasvetu Matovilčice berem od Igorja Karlovška - Gimnazijec. Zaenkrat dobro!
Imam pa že tudi na polički pripravljeno naslednjo in sicer od V.C. Andrews - Otrok mraka. Gre za zbirko 5 knjig o eni punci. Sicer knjige niso posebej označene po delih, ker lahko bereš tudi vsako posebej, ampak je bolj fajn po delih, ker točno veš, kaj je punca doživela prej. Gredo pa takole:
1. del - Ugrabljena
2. del - Jutranje skrivnosti
3. del - Otrok mraka
4. del - Polnočna šepetanja
5. del - Usodna ura

No, lepo se imejte do naslednjič.user posted image

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Kaj berete?
26.3.2007 13:59:40   
KBM
Danes sem prebrala knjigo od Jane Smiley - Tisoč akrov - super knjiga!

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?