|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 11:18:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

jaz bi tudi, če bi mi mejle čekirala, ostalega ne bom komentirala.


user posted image user posted image  HA HA user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 11:22:37   
šnucika
Draga anonimna,katera si postavila vprašanje!

Meni se je tudi to zgodilo,no,en majl je bil skupen,za drugega pa sem poznala geslouser posted image .
In našla sem podobne zadeve,tudi obrekovanje čez mene in podobna sranja!
Seveda sem hotela pojasnilo,pa se je ven vlekel,da je kao kolegica.....halo...pa kaj ima potem za pluvat po meni,baba zmešana!
In čez dober mesec je spokal kufre in odšel......jasno,s kolegico!
Meni nič,tebi nič....jaz pa sem še vedno obrekovana kuzla,ker je baba pač nesamozavestna in se boji lastne sence,pa čeprav imam jaz sedaj svoj lajf in lepo družinico in me boli kuser posted image  za njega in njo!
Ti predlagam,da izvohaš čimprej kaj se dogaja,da ne boš ostala z dolgim nosom,kot sem jaz,ki sem se zadovoljila z odgovor  o "kolegici"!

Še to - pri meni ni šlo za en sam mail,ampak celo verigo dopisovanja.Pa na kavo je hodil z njo,mi to tudi vedno povedal,samo je bila le "kolegica".

< Sporočilo je popravil šnucika -- 26.4.2006 11:27:47 >


_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 11:25:43   
Mišek06
Mene nebi motilo, če bi mi moja gledala maile. Ne vem zakaj ti partner ne pusti gledati. Če človek nič ne skriva je lahko to vidno vsem. Če je pa to njegova sodelovka pa ne rabi nobene provokacije glede službe. Taka provokacija se dela takrat, ko moraš v službi dobit kakšnega tujega partnerja. Bog ve kaj se gresta v službiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 11:28:22   
baguSka
Šnucika sori, ampak jst iz tvojga posta niti nism razbrala, da bi te bolel k... zarad njiju user posted image

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 11:29:59   
mamči
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

 Omenja tudi mene ona namrec, kao da ga pa ja ne bom spustila iz krempljev ipd....
Kaj menite vi???


Očitno te hoče prikazati v taki luči, da bi se tvoj počutil utesnjeno + ti si ga stisnila, hotela odgovore = on premišljuje, če morda res nimaš predolgih krempljev.
1 : 0 za sodelavko

Glede šarjenja po tujih stvareh bi pa se jaz malo oglasila. Kar je njegovo je tud moje, kar pa je moje je pa samo moje user posted image  - šala ! Kar se nahaja v dosegu rok in oči in ušes je vse najino, to pomeni, če se on tušira in mu cingla tel. mu ga odnesem (gor pogledam seveda številko) isto on. Če ne poznama številke si vedno poveva kdo in kaj. Telefona sta skupna, jaz čekiram njegovega on mojega, gledava slikce, igrava igerce, bereva sporočila...
Na računalniku ni  skrivnih gesel(vsaj jaz zanje ne vem), on pozna mamči, jaz poznam volfa...

Ko perem cote tud prešnofam žep - kak pa ? Ko sesam njegov avto (že dolgo nisem) tud vse vidim. Ko rabim denar mu povem in sprečekiram njegovo denarnico, isto on mojo.

Skratka, če nimaš kaj skrivat pač nimaš in meni je ganz egal, pa če me celo prežakla, ker nimam nič na vesti.
Kakor hitro pa bi se dogajalo nekaj skrivoma, bi pa sigurno vedela da se nekaj dogaja in bi pričakovala pojasnilo. On isto.

In ne gre za ljubusumje, gre pač za dvom v neko dejanje, ki ni podobno obnašanju do sedaj.
Na koncu koncev sva skoraj kot eno in živiva skupaj in imava skupaj 2 otroka in vse je najino.
Pa ne gre za špijoniranje, pri nama je vse odprto že od začetka.

Ne drži teza, če bi imel kaj na vesti bi se sukal okrog tebe ! Nekateri se raje potuhnejo in čakajo, da je vihar mimo.
Če veš, da to obnašanje njemu ni podobno, potem imaš vzrok za sum. Je pa samo od njega odvisno, koliko ti bo povedal in od tebe je odvisno koliko boš zahtevala in kaj mu boš verjela.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 11:35:43   
mamči
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Šnucika sori, ampak jst iz tvojga posta niti nism razbrala, da bi te bolel k... zarad njiju user posted image


Jaz pa mislim, da jo za njiju boli k..., je pač razočarana, valda ker jo je izdal! Mene bi izdaja, prevara bolela ne gleda na to koliko časa bi preteklo, če bi mi jo zadal nekdo, ki mi je enkrat nekaj pomenil.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 11:35:43   
šnucika
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Šnucika sori, ampak jst iz tvojga posta niti nism razbrala, da bi te bolel k... zarad njiju user posted image



seveda me!
na hitro je težko napisat vsem razumljivo mnenje.
Da se boljše izrazim....boli me K...  kratko in jasno!
Vse ostalo napisano so samo spremljevalne okoliščine.
Vem pa,da njiju ne boli k...zame in da je predvsem ona zeeelllooo ljubosumna,da mi je uspelo v življenju.Če želiš ,pobrskaj kakšno stran nazaj na tem forumu,kjer sem nekaj napisala...

In vem,da me tudi čekira tu gor na RR,pa me tudi za to boli K....!
Če ne bi bilo drugih ljudi,ki ti včasi prinesejo kaj na uho,jaz še vedela ne bi ,da sta sploh živa!

< Sporočilo je popravil šnucika -- 26.4.2006 11:44:54 >


_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 11:45:27   
Anonimen
 
Znanstveniki so dokazali, da eroticni pridih na delovnem mestu zelo dvigne produktivnost.. torej je taksno poslovno dopisovanje lahko zelo dobro za posel..

In ce je on rekel, da je zgolj to.. potem je zgolj to.. in zakaj mu ne bi verjela? Saj je tvoj partner.. komu bos verjela, ce ne njemu?

(odgovor članu šnucika)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 11:47:38   
mamči
Aha Tjazy user posted image . Lepo po moško si to pojasnil user posted image . Samo kaj, ko včasih vso erotiko moški pustijo v službi, doma po pol.....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 11:53:11   
Anonimen
Jah.. to pa ne morem pomagat, ce kaksen moski, doma ni zainteresiran.. To mora pa vsak sam resit..
Jaz recimo vedno vse na seks ali pa hec obrnem.. razen v ekstremnih primerih.. in to se mi ne zdi nic nedovoljenega.. ali nenormalnega.. ali nemoralnega..

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 12:05:41   
Anonimen
Ma to z branjem mejlov se mi zdi malo mimo. Jaz osebno bi tut ponorela, če bi bral moje. Pa še gesla ne bi rabil, ker imam na svojem računalniku vse shranjenjo.  Pa ne bre, ker ve, da je to moja zadeva.

Jaz njegovih psw-jev ne poznam....razen 2, vhodnega za njegov računalnik in za najpomembnejši služben program, za primer če se njemu kaj zgodi. In to je vse.  Njegova pošta me ne zanima. Tut navadna pošta, ki pride se me ne tiče. Isto za mobitel. To so njegove privatne zadeve in moje so moje.

Je pa res, tako kot je napisala ena, jaz vem, da sva midva z malčkom njenmu najpomembnejša. In dokler mi ne bo (upam, da nikoli !!) dal razloga za ljubosumje, lahko hodi kdaj pa kdaj tut z bivšo na pijačo. Saj podobno počnem tut jaz, ob zelo redkih priložnostih. Sicer pa oba veva, da ne bi počela "bedarij".

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 12:07:17   
tipka
Al sem glupa al sem pa tupa, to dvoje mi ne gre skupaj:


Anonimna:

Vprasala sem ga kaj to pomeni, pa je rekel samo provokacija za lazje doseganje cilja in da vec kot pisanje se ne dogaja.....Ne vem meni vseeno to ni normalno..


Tjazy:

Znanstveniki so dokazali, da eroticni pridih na delovnem mestu zelo dvigne produktivnost.. torej je taksno poslovno dopisovanje lahko zelo dobro za posel..


Tjazy, kako zvezo ima erotični naboj in provokacija za lažje doseganje cilja? Kakšnega cilja? Ena pred mano je že ugotovila, da bi bilo to smiselno pri poslovnih partnerjih, ne sodelavcih?

Anonimna, a je tebi kaj bolj jasno in ne poveš, meni sploh ni jasno kaj je mišljeno s to provokacijo za lažje doseganje cilja?user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 12:07:42   
baguSka
Mamči tole niso bli samo moški znanstveniki. Da ne bo pomote, flirtanje na delovnem mestu celo priporočajo, zato da smo tudi doma bolj zagreti za svoje partnerje. Kdor pa flirtanju podleže oz. pade globlje, je pa že stvar posameznika... Pod flirtanje so navedli, spogledovanje, nasmihanje ipd.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 12:15:18   
dory
No tole se je prou fajn napletl do zej,zato se morm oglasituser posted image

Skratka, mene ne bi motilo,ce bi moj imel dostop do mojih majlov...ker nimam nic za prikrivat...in ce bi jest naletela na tak mail, ne bi utrujala za brezveze in delala problemov tak k jih zaenkrat se ni, ampak bi z enim ucom budno spremljala zadevo in ce bi nasla kak konkreten dokaz, potem bi jih pa ze slisal...

Jah dons je ze tko,da je treba bit mal pozoren in previden...sploh pa 100% zaupanja ni, ali pac??

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 12:17:21   
mamči
Oj, če bi jaz flirtala z mojimi pacienti, mi za doma ne bi ostalo nič erotičnega naboja user posted image .
V kolektivu smo pa itak same ženskice, pol pa pade kakšna debata tud na temo erotika in moški.
No ja imamo pa tud par moških potnikov, ki nas obiščejo in pol se pa res nasmejemo in okoli sexa pogovorimo. Samo, če bi si pa eden od teh z mano privat dopisoval, bi blo pa neobičajno in veeeeeri sumljivo, ker pol bi ta najina iskrica erotike žarela še dolgo v dan, po tem ko bi se najina služba že končala user posted image

Še dobro, da ima moj same moške okol sebe, čeprav mi že dolgo grozi, da bi nujno potreboval eno tajnico user posted image

Ja, kaj češ pomlad že malo deluje...tako, kot vsako leto.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 12:19:00   
mamči
IZVIRNO SPOROČILO: teja.

Jah dons je ze tko,da je treba bit mal pozoren in previden...sploh pa 100% zaupanja ni, ali pac??


mah, kje kakih 100%.......

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 12:25:33   
tipka
Da ne bomo tudi tokrat odprle še treh tem na splošno o varanjuuser posted image , bom kar tu nekaj pripomnila.

Mislim, da Albina, DarjaTinci in druge, ki mislijo, da anonimne mož ne vara, ki jim je grozno, da je brala njegovo pošto,....., same še niso bile prevarane ali še niso dobile moža zraven, ostale pa imamo že kakšne praktične izkušnje.user posted image


Verjetno so v tem pravilu kake izjeme, ki potrjujejo pravilo. Pa lep dan še naprej!user posted image

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 12:28:59   
baguSka
Jah to o procentih zaupanja je težko govort. U bistvu še sami do sebe ne moremo bit 100%. Je pa zaupanje temelj ljubezni in brez tega ljubezni ni.. Tko da u bistvu hočem rečt, da svojemu partnerju moramo 100% zaupat, čeprav v sebi za rezervo vemo, da vedno kakšen procent fali oz. da vemo, da se vedno lahko kaj zgodi.. ampak se s tem pač ne obremenjujemo.. Dokler ne pridejo na dan dvomi, sumi ipd sranje. Potem pa pridejo na dan tud tisti procenti k falijo.

Joj sej upam da ste sploh štekal kaj sm hotla povedat user posted image

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 12:32:26   
baguSka
Aja skratka to sm še hotla napisat, da tisti dvomi in tko potem začnejo nažirat zaupanje.. in potem je vse odvisno od tega, kakšni smo in kako to sprejemamo.. kako se spopadamo s svojimi reakcijami..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 12:32:49   
tipka
Še enkrat sem se morala prijaviti, bemtiuser posted image , prej sem bila prehitra, ne mislim ravno te anonimne, ampak na splošno, tisti ki smo že bili prevarani prej in boljše prepoznamo znake, drugi pa vidijo vse drugo, samo resnice ne. Na koncu je prevaran še enkrat prevaran, tokrat od, ehhhhh.

< Sporočilo je popravil tipka -- 26.4.2006 12:34:18 >

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 12:34:27   
baguSka
Eh sej u bistvu 100x prežvečena debata o prevari.

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 12:34:51   
Anonimen
Tipka, imaš kar prav, kar pa ne drži v obratno smer. user posted image

(odgovor članu tipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 12:36:32   
srki
Ja tipka, to bo to. Sem že enkrat to napisala, da tisti, ki tega ni doživel, laho govori nekaj drugega. Razen, če imajo to med sabo dogovorjeno in se varajo po dolgem in širokem.

Ali pa so tako prizadeti, da si tega nočejo priznat. Al jih bom zdaj po buči dobila od kerga takegauser posted image .

No, pa mislim da smo spet skrenili iz teme, ki jo je anonimna odprla.

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 12:37:12   
dory
No jst pa se ziheras in 100% zaupam le sebi...in nobenemu drugemu na svetu...no mogoce svojemu ocetu...to je pa to...

da bi pa decu 100% zaupala pa nikakor...sem bla pa zarad tega ze precej na dnu in te napake ne ponovim vsaj na tem svetu ne vecuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 12:37:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Mamči tole niso bli samo moški znanstveniki. Da ne bo pomote, flirtanje na delovnem mestu celo priporočajo, zato da smo tudi doma bolj zagreti za svoje partnerje. Kdor pa flirtanju podleže oz. pade globlje, je pa že stvar posameznika... Pod flirtanje so navedli, spogledovanje, nasmihanje ipd.


Ja tkole..
Kjer je to prisotnost, je produktivnost vecja.. ljudje bolj veseli in bolj ucinkoviti.. Stroga poslovnost ubije delovno vnemo.. Pride do zehanja in navelicanosti..

Tipka... ne vem.. ali si glupa al tupa.. user posted image user posted image  Probaj sama pogruntat.. ce ne bo slo pa odpri temo, pa bomo poiskusili pomagat.. user posted image user posted image   Upam, da si vsaj seksi.. da majo tvoji sodelavci vecjo delovno vnemo.. user posted image user posted image


(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?