|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 20 21 [22]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF, ICSI - MAJČICE IN JUNIJČICE
27.6.2006 19:35:38   
čiška
Ona 78 kje si?Oglasi se!!!!!Mene že prstki bolijo ,k tolk pesti stiskam.Pa še tegale ti pošiljam za srečouser posted image !

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: IVF, ICSI - MAJČICE IN JUNIJČICE
27.6.2006 21:33:27   
ona78
eeevvvvooo  mmmeee!!!!!
 
Pri meni še nič novega, ker sem komi danes kupla test; ga bom jutri zjutraj naredila!!!
Ne vem zakaj me je pa zdaj tako strah tega testa; več kot velik - in potem user posted image
Jutri zjutraj ga zagotovo naredim, ker moram v Postojno sporočit rezultat!!!!
Zlate ste ker ste danes tolko name mislileuser posted image
Vsem vam pošiljam en šopek user posted image user posted image user posted image  !!!

_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu čiška)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: IVF, ICSI - MAJČICE IN JUNIJČICE
28.6.2006 9:57:02   
*Karmen*
Čao, babe!

Ja, Ona78, a ti nas misliš p0a tko dolg matrat?! Kakorkoli tudi moje pesti so namenjene tebi user posted image !!!

Evo, tukaj je pa še moja včerajšnja zgodba: popoldne sva šla s srčkom na kopanje in sem tok grdo padla, da sem si ful zakomplicirano zlomila levo zapestje. Niti ne bom govorila kok je fajn, ko ti morajo tako zapestje poravnat... Sicer v splošni anesteziji, ampak, ko se zbudiš je pa tud veselica user posted image . Če se ne bi lepo naravnalo bi morala ostat v bolnici 10 dni, potem pa mavec dol in operacija... Mene je kar kap sunla. No pa se je zapestje kar lepo naravnalo in sem zdaj doma. Imam pa v petek še eno CT slikanje in upam, da bo vse ok, da operacija ne bo potrebna user posted image . V glavnem: sledi mi kake dva meseca "počitnic"... Potem pa še kaka fizioterapija, pa bo jesen tukaj. Od morja torej letos nič user posted image . Zdaj bova pa mogla bazen kupit. Pika.

Punce, zdaj pa en lep pozdravček in se spet beremo proti večeru. Karmen.

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: IVF, ICSI - MAJČICE IN JUNIJČICE
28.6.2006 9:57:39   
vampirka
Ona78???????????????????? Je že zjutrej....torej???? Nas razganja od firbca!!!!!!!!!!!!!!! user posted image

_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: IVF, ICSI - MAJČICE IN JUNIJČICE
28.6.2006 11:38:10   
ona78
user posted image  user posted image  user posted image  CB mi je pokazal en vvvveeeeellliiiikkkkkk  - user posted image  user posted image  
Ampak user posted image  od nikoder; se mi je kar zdelo da bo kej tazga!!!
Sem poklicala G, pa mi je naročil naj test ponovim čez 1 teden (seveda če se ne prikaže prej M)!!!

In kaj naj si zdej mislim user posted image  user posted image  user posted image  !!!!
Hvala ker ste tako močno stiskale pestke zame!!!!
Karmen tebi pa želim čim hitrejše okrevanje!!!! Najboljša fizioterapija za zapestje pa bo tipkanje po RRjuuser posted image  user posted image  !!!

_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: IVF, ICSI - MAJČICE IN JUNIJČICE
28.6.2006 12:03:41   
Anonimen
Ona78 neeee obupppattttt, držim pesti da user posted image  tokrat reeessss ne bo! Ni še vse izgubljeno.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ona78)
  Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: IVF, ICSI - MAJČICE IN JUNIJČICE
28.6.2006 12:16:38   
*Karmen*
Ona78, žal mi je, da si tudi ti morala videti ta ogabni minus user posted image . Ampak kot vidiš gre življenje vseeno naprej. Najprej je malce žalosti, potem te popade jeza in na koncu ozdraviš in greš naprej. Seveda pa še vedno držimo pesti zate. Dokler ni znaka za M, je še vse pod vprašajem. Tudi ta današnji minus. Upamo, da ti uspe. Neuspehov je bilo ta dva meseca več kot dovolj user posted image  user posted image !!!

Punce, LP in se še beremo.

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: IVF, ICSI - MAJČICE IN JUNIJČICE
28.6.2006 18:52:27   
pika74
O šiiiiiiit no ona78user posted image user posted image . Sm bla zihr, da bo vsej teb ratal.

Mi je žal...user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: IVF, ICSI - MAJČICE IN JUNIJČICE
30.6.2006 14:25:45   
*Karmen*
Drage soborke! Z današnjim dnem tudi majsko-junijska stran postaja preteklost. Toliko bolje, ker smo imele kar slabo statistiko user posted image . Od zdaj naprej bomo držale pesti za julijsko-avgustovsko stran. Kakorkoli že sta se končala ta dva meseca - bila sta pomemben del naših življenj, bila sta velika izkušnja in velik preizkus našega potrpljenja. Vsem, ki jim je uspelo želim zdravo nosečnost brez kakršnihkoli težav, vsem, ki pa smo "zvisele" pa želim, da bi to slabo izkušnjo čimprej pozabile in se čimprej spet srečale na podobnih straneh. Punce, vse ste res prave borke, dobre prijateljice in zlate navijačice user posted image . S to mislijo pa to temo tudi zaključujem. Vse vas prav lepo pozdravljam in vam pošiljam en topel, prijateljski objem user posted image . Karmen.

< Sporočilo je popravil zigkar -- 30.6.2006 14:26:16 >

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: IVF, ICSI - MAJČICE IN JUNIJČICE
16.5.2007 16:52:10   
alia
Ne tako hitro... Jaz sem še tukaj - res, da me precej časa ni bilo - vidim samo nova imena... ni me bilo pa zato, ker sem bila onemogočena kar se pisanja tiče...Kakorkoli - sedaj sem tu - tudi pred novim IVF postopkom.

Ta bo četrti - Postojna, dr. Reš.
Moja terapija: dipherine inj., menopur inj. - kasneje.
Za mano je drugi dan špikanja.

Upam, da jaz popravim malo statistiko, bilo bi lepo, sploh po treh neuspelih postopkih.

LP in srecno vsemuser posted image

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: IVF, ICSI - MAJČICE IN JUNIJČICE
16.5.2007 16:55:22   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: alia

Ne tako hitro... Jaz sem še tukaj - res, da me precej časa ni bilo - vidim samo nova imena... ni me bilo pa zato, ker sem bila onemogočena kar se pisanja tiče...Kakorkoli - sedaj sem tu - tudi pred novim IVF postopkom.

Ta bo četrti - Postojna, dr. Reš.
Moja terapija: dipherine inj., menopur inj. - kasneje.
Za mano je drugi dan špikanja.

Upam, da jaz popravim malo statistiko, bilo bi lepo, sploh po treh neuspelih postopkih.

LP in srecno vsemuser posted image


Punce seli se temo nižje iVF mmajčici,junijke ta je od leta 2006,če jaz dobro vidim.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu alia)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: IVF, ICSI - MAJČICE IN JUNIJČICE
16.5.2007 17:16:15   
DaisyE
Alia ti si car!!!!

Jaz se samo še smejim, ko pridem na forum...
Kje si pa to temo zvohala?

Žal si eno leto prepozna... Al pa na srečo... Zadnji post pravi, da je bla slaba statistika...

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: IVF, ICSI - MAJČICE IN JUNIJČICE
16.5.2007 18:57:16   
alia
ha, ha, res?
Se vidi, da nimam preveč časa in površno brskam...

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: IVF, ICSI - MAJČICE IN JUNIJČICE
6.8.2007 20:47:30   
SUMEJA
LEP POZDRAV VSEM
NAJ VAM POVEM SVOJO ZGODBO VSE SE JE ZAČELO 14.6. Z SUPRAFAKTOM KASNEJE Z GONALOM PA Z STOP INEKCIJO PA S PUNKCIJO KJER JE BILO 5 LEPIH CELIC IN NATO ČEZ NEKAJ DNI S TRANSFERJEM DVEH ZARODKOV, ZMRZNJENČKOV NI BILO KER SE CELICE NISO PRAVILNO RAZVIJALE IN TAKO JE OSTALO ŠE 14 DNI ČAKANJA IN UPANJA, A ZAMNJ SAJ JE 10. DAN PO TRANSFERJU PRIŠLA GOSPA MENSTRUACIJA IN Z NJO ŽALOST IN SOLZE IN JEZA IN SKRATKA ČUSTVA ZMEŠANA DA ČLOVEK SPLOH NEVE KAJ ČUTI IN PRVO POGLAVJE MOJE ZGODBE SE JE ZAKLJUČILO A RAVNO TAKO KOT SE VSAK NOVI DAN ZAČNE S SONCEM SE TUDI VSAK NOVI DAN ŽIVLJENJA ZAČNE Z UPANJEM GREM NAPREJ NA DRUGO POGLAVJE SVOJE ZGODBE MALO SEM ŽALOSTNA KER NIMAM NOBENEGA ZMRZNJENČKA IN KER MORAM VSE SKUPAJ ŠE ENKRAT PONOVITI A KAJ MOREM HVALA BOGU DA SEM TO KAR SEM IN DA POGUMNO NADALJUJEM SVOJO ZGODBO NAPREJ
NO PUNCE VEM DA JE TEŠKO VEM DA SI TEGA VSE MOČNO ŽELIMO IN DA SE VSAK DAN PREBUDIMO Z VPRAŠANJEM ZAKAJ JAZ?? LJUDJE SMO SI RAZLIČNI IN PRAVTAKO SO SI DRUGAČNE TUDI NAŠE ZGODBE
DRŽIM VAM PESTI IN ISKRENO ŽELIM DA BOSTE NEKEGA DNE POSTALE MAMICE

ZANIMA ME KOLIKO ČASA JE POTREBNO POČAKATI NA 2.POSTOPEK IVF-A
HVALA IN PA SREČNO IN KORAJŽNO

(odgovor članu čiška)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: IVF, ICSI - MAJČICE IN JUNIJČICE
7.8.2007 9:05:43   
GITA14
ponavadi pravijo da naj bi šla mimo ena dva ciklusa (menstruacija)

sam vmes  lah greš že k svojmu gin po napotnico.

lp

gita

(odgovor članu SUMEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: IVF, ICSI - MAJČICE IN JUNIJČICE
7.8.2007 17:18:08   
citrončica
Spet ste našle 1leto staro temouser posted image user posted image user posted image ,

sumeja,dobrodošla,in preseli se med avgust-septemberke,kjer bomo še malo počvekale,saj je tvoja zgodba podobna našim,
user posted image za tvoj optimizem in pogumno naprej!!

pa piši z malimi črkami,ker velike pomenijo kričanje,ok??
brez zamere,tud jaz sem isto prvi post napisala,ker sem oz.nisem dobro pravil in napotkov prebralauser posted image user posted image
pa srečno

(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: IVF, ICSI - MAJČICE IN JUNIJČICE
15.5.2008 20:16:24   
blanč
O TALE MAJ PA RES VSAKO LETO NAGAJA... TAK LEP MESEC PA TAKO NEUSPEŠEN ZA PRIJEMANJE NAŠIH PIKIC....

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 542
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 20 21 [22]
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 20 21 [22]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?