|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Ovulacija - moj pa bolan 4.5.2006 18:29:22
|
|
|
|
Elysabeth
|
Ojej, ti smola ! Glede njegovih plavalčkov pa...nisi povedala kaj je bilo narobe s tvojim dragim. Če je imel hudo vročino potem lahko to vpliva na slabšo kakovost njegovih semenčic, ja. Drugače pa kar veselo v akcijo , izgubiti nimata kaj! Želim ti, tako kot ostalim, da bi čimprej zagledala !!!
|
|
|
|
|
RE: Ovulacija - moj pa bolan 4.5.2006 18:31:28
|
|
|
|
Snoopika
|
Ja, je imel dva dni od 37,5 do 38,5 vročine.... pa se je z lekadoli cajtu... Ma tkole ti to zagode... .
|
|
|
|
|
RE: Ovulacija - moj pa bolan 4.5.2006 19:17:53
|
|
|
|
lana38
|
Saj 38,5 pa še ni tako zelo visoka vročina. A bi bila še več, če je ne bi z lekadolom zbijal? Če bi še bolj rasla, potem pa res raje počakajta. LP
_____________________________
lana38
|
|
|
|
|
RE: Ovulacija - moj pa bolan 4.5.2006 19:24:41
|
|
|
|
Snoopika
|
ja pri 38,5 smo začel zbijat.... tako, da u bistvu ne vem. Ma sej moj tud pravi, da počakava. Bova verjetno kr počakala zdej, ko vas berem. Pa naslednji mesec več sreče.
|
|
|
|
|
RE: Ovulacija - moj pa bolan 4.5.2006 19:29:13
|
|
|
|
PBJ
|
Če vama je do , zakaj pa ne bi?? Pa res nimata kaj za izgubiti, samo pridobita lahko
_____________________________
Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...
|
|
|
|
|
RE: Ovulacija - moj pa bolan 5.5.2006 9:58:28
|
|
|
|
kitty
|
Pri nama si oba zelo želiva in sm prepričana, če bi obstajala verjetnost zanositve bi neglede na visoko temperaturo skoču. Ga kr slišm k bi reku: še na smrtni postli bi te toplo
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiOtrok in sidro v isti materniciTa mama se je za podvezovanje jajcevodov odločila pri 28 letih, saj je pred tem trikrat zanosila kljub uporabi kontracep...
Kako čim prej zanositi?Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Zadnje s foruma
NegadejziKaj uporabljate za nego kože svojega dojenčka? (po kopanju, previjanju, ...)olje (
48%)

mleko (
23%)

krema (
19%)

drugo (kaj?) (
9%)
Število vseh glasov: 318Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!