|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali ste že kdaj ...
30.5.2006 21:12:46   
Anonimen
Joj, prejoj, kako grozno govorite!!!!
Imela bi otroka, pa ga ne morem, ali mislite da je meni kahko ali kaj?
Še niste slišale za teto, ki ne more imeti svojih otrok in jezato toliko bolj navezana na nečaka, oz nečakinjo?

eno je, če živi 100km daleč, to poznam, ker moj drugi brat živi čisto na drugem koncu slo in otroke smo videli vsake 3,4 mesece, ampak to je bilo razumljivo. Ne morem pa razumet tega, da ti obljubi,da bo živeli pri nas, ker tam ni prostora, po rojstvu pa je kar naenkrat super, če živijo  v sprejemnici in delajo samo napoto, s tem da je tast in tašča še pogledata ne, samo otroka malo pocartajo in grwedo ven. Mislim halo!

Potem sem pa jaz tista user posted image , ki hoče videt svojega nečaka. Ne razumem vas, zakaj ste take!

Tudi če sem anonimna, to nima veze, enostavno se nočem izpostavit.

jaz enostavno bi to naredila, držala bi obljubo, ki sem jo dala družini. In, ja mislim, da tudi stari starši in tete imajo pravico bit z otrokom, če živi v njihovi hiši.

(odgovor članu jasnika)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali ste že kdaj ...
30.5.2006 22:00:57   
frrrr
tut če si daš nek nick, te ne bo kdo prepoznal, če tega nočeš! bodo pa tvoji posti mau bolj slednjivi in lažje berljivi... anonimnežov je itaq dost...

glede na tvoje pisanje pa menim, da bi raje pometla pred svojim pragom, preden se lotiš družine svoje sestre.

1. glede na to, da govoriš v množini... pa nimaš svojih otrok, verjetno tudi ti živiš pri družini -> si potem tudi ti mamina maza user posted image
2. sestra vam je obljubila, da bo živela doma user posted image -> ni čudno, da se umakne... verjetno s pravim veseljem, saj po postih sodeč ste prav posesivni in ukazovalni.
3. pri tašči pogledajo vnuka in gredo od hiše -> tam ima družina tvoje sestre vsaj prostor zaživet kot družina, ker se očitno ne vmešavajo toliko v njihova življenja
4. in res ne razumem zakaj se počutiš žrtev... vprašala si za mnenje... ko si razkrila dovolj malenkosti, si dobila odgovore na vprašanja... in žrtev v opisanem primeru je OTROK in družina tvoje sestre, ne pa TI!

preden se odločiš za otroka, pa prosim malce razmisli zakaj se odločaš zanj... predvsem s partnerjem razčistita glede odnosov, da ne bodo kasneje takšni problemi in bo po svetu hodil še en zmeden otrok več

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali ste že kdaj ...
30.5.2006 22:59:44   
tulip
Anonimna, tu ne gre za napadanje. Pač ljudje, ki nismo čustveno vpleteni, damo svoj pogled in mnenje na tvoj problem. Mi ne vemo, kako ti V RESNICI živiš, vemo le, kar napišeš. Glede na večino odgovorov bi jaz na tvojem mestu le malo razmislila, kje je pravi problem...
Pa ne zameri, če odgovori niso taki, kot si jih pričakovala!user posted image

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali ste že kdaj ...
30.5.2006 23:11:28   
Marogica
ANonimna, sedaj ga pa že malo serješ. Je vedno ista tema na sporedu-in to je otrok tvoje sestre ali pa njen mož, tvoj svak, ki ga ne maraš. Ne vem kaj bi rada in ne vem, zakaj končno ne razumeš, da je sestra dovolj stara, in da ima svojo družino, da se pač ne more posvečati vam(tebi in tvojim staršem).
Nabavite si psa, ali kakšno drugo žival, da vam zapolni tiste 3-4 dni, ko ni nečaka/vnuka pri vas.
KAj nimatš v življenju nič drugega za počet, kot se obremenjevati z vedno z isto temo? Malo dolgočasno je že vse skupaj.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?