|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Neučakane
20.6.2006 21:35:48   
Anonimen
ČESTITKE!! user posted image user posted image user posted image
Glede moža se pa ne sekiraj, sedaj so vsi hipnotizirani v nogomet, počakaj, da evforija mine in da se pravzaprav zave, da bosta starša.

Pa lepo in mirno nosečnost!

(odgovor članu melly18)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Neučakane
20.6.2006 21:44:11   
Barbk
user posted image Iskrene čestitke in zdravo nosečnost ti želim. user posted image Možek pa še ni čist dojel, da bo očka...Ne skrbi - še preveč te bo crkljal.

Barbk

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Neučakane
21.6.2006 5:30:27   
zaljubljena23
user posted image user posted image Iskrene čestitke

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Neučakane
21.6.2006 9:54:21   
florena
user posted image  Melly 18.....Čestitam ti za user posted image .....želim ti zdravo user posted image . srečno

_____________________________

Lep dan.F.

(odgovor članu melly18)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Neučakane
22.6.2006 20:34:43   
KSIA
tudi jaz se pridružujem user posted image .Bravo. No,midva bova pa ta mesec prvič poskusila. Ovulacija naj bi se začela v ponedeljek. No, upam, da bo ratalo. Ko vas takole berem me je kar malce strah.

(odgovor članu florena)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Neučakane
23.6.2006 19:45:06   
ancka1
Še 3 dni do razjasnitve uspešnosti ponovnega podviga.....
Nestrpnost, strah pred razočaranjem,...vse možno se mi plete po glavi. Realno pa že čutim njen prihod. user posted image

Ko bi vsaj držalo "V tretje gre rado".

Lep pozdrav dekleta!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Neučakane
24.6.2006 10:45:41   
iwa
Čestitam melly18! Lepo in zdravo user posted image ti želim! Glede moža pa se ne sekiraj, sigurn še ni dojel, pa to je tud mal šok, k zej bo mogu bit mal bl resn, pa hoče še zadnje izkoristit user posted image pa še fusbal je... ti kr bodi na ful srečna pa boš vidla da bo on kmal še bl raznežen k ti! Pa srečno!

_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu ancka1)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Neučakane
24.6.2006 10:46:22   
iwa
Vsem ki  ne čakate in delate na user posted image pa čimveč sreče!

_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Neučakane
26.6.2006 9:30:45   
SM10
Čestitke novim user posted image user posted image .
Tudi midva sma pridno delala med ovulacijo. Danes imam že 3 dan povišano temperaturo, tako, da o je bila, če pa se je kaj primlo pa bomo videli čez pribl. 12 dni med 6.- 9.7.
Čim več user posted image user posted image  za vse, ki čakamo  in čakamo,...

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Neučakane
26.6.2006 10:22:17   
florena
Tudi midva sva bila pridna čez vikend, ko je bila O. Če se je prijelo pa bomo videli čez pribl. 14 dni. Vsem želim, da bi čimprej zagledale user posted image . Smo na vezi.  


_____________________________

Lep dan.F.

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Neučakane
29.6.2006 8:46:28   
SM10
Živijo,
Kako ste kaj? Jaz sem nonstop lačna, lahko bi jedla in jedla in sploh se ne nasitim. Že dva dni sem full napihnjena, kar se pa sploh ne čudim, saj nonstop nekaj jem. Še sreča, da imam prebavo v redu, sicer bi počla.
Še 8-10 dni potem bomo videli ali sma bila uspešna. Res pa je, da že dolgo nisva tako uživala med s.. kot ta mesec, ko sva malo izklopla željo po user posted image .
Malo se mi je že sfuzlalo po teh mesecih čakanja ali bo ali ne, ta mesec pa brez študiranja nauser posted image  in spet sem postala takšna kot pred načrtovanjem družine. Pa kar naprej bi se carta in s..., kar pa mojemu odgovarja, saj je bil malo na stran dan, razen v času ovulacije. Preizkušeno in sploh ni slabo.

Čao.

(odgovor članu florena)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Neučakane
29.6.2006 10:16:05   
iwa
SM10 očitno je nekaj v zraku, ker nama se dogaja isto, ta mesec se sploh ne obremenjujeva za user posted image in seksava kadar nama paše, pa tud če vmes ni dva dni, kot bi po pravilih moglo, ampak se nama strga kadarkol pač. In morm rečt da se mi to zdi velik bolj smiselno kot pa tisto preračunavanje...tko da ti kr uživej še naprej! Podobno želim tudi ostalim!Pa lep dan še naprej!user posted image



_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Neučakane
29.6.2006 21:12:33   
gospodicna
lep pozdrav tudi iz moje strani. sem ena izmed tistih ki so na novo tu gori registrirane vendar pa vaš forum že kar nekaj časa spremljam. Tudi midva sva se prejšni mesec odločila da bova počasi začela delati na user posted image . Jemala sem KT približno pol leta vendar sem jih nehala prejšniji mesec. Imela sva tudi nezaščiten spolni odnos. Sicer ne verjamem da bi bila lahko kar v prvo user posted image . Vendar se mi pa tako grozno vrti v glavi in slabo mi je bilo zjutraj. Testa še nism šla delat, bom raje še malo počakala.

Vsem ki pričakujete user posted image vam čestitam in želim čim lepšo in mirno user posted image vsem ostalim a veliko sreče v prihodnje in da bi čim prej začeli biti user posted image user posted image user posted image tudi v vas

l.p.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Neučakane
29.6.2006 22:49:02   
Anonimen
Gospodična najprej prisrčno dobrodošlico med nami!

Glede znakov, pa ti bom rekla le to, da jih ignoriraj, edini pravi znak je izostanek M. Jaz sem prej vsak mesec imela drugačne in tipične nosečniške znake, pa ni bilo nič. Psiha in prevelika želja sta naredili svoje. Ti pa svetujem, da se čim manj sekiraš in poskušaš uživat. Nekaterim uspe takoj, nekatere tu gor smo z malo daljšim stažem (če to po pol leta zase že lahko rečem), a vse bomo prej ali slej prišle na cilj.

Želim ti, da bi bila v tisti prvi skupini, tistim ki uspe takoj.

Lp, jjasna

(odgovor članu gospodicna)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Neučakane
30.6.2006 8:03:37   
SM10
Hojla,
Pri men še vedno napihnjenost in danes zjutraj se je pojavilo špikanje in rahla bolečina v spodnjem delu trebuha. Je kot PMS, ampak moj datum  za user posted image  je šele 6-9.7. Takšen občutek imam vedno dva ali pa tri dni preden se ulije. No pa če že mora priti, pa naj priteče prej, kot pa z zamudo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Neučakane
30.6.2006 8:40:41   
florena
Jaz (ne)pričakujem user posted image jutr teden (8.7). V prejšnjem ciklusu me je v obdobju O in vse do user posted image špikalo nonstop. V tem ciklusu pa samo v času O. Sedaj ne občutim nobenga špikanja. Res pa je, da me na dotik močno bolijo bradavice. Kar prej tega nisem občutila. Vidim, da bo spet še teden dni minil v negotovosti user posted image .  Zelo bi bila  user posted image  , če je ne bi bilo in, da bi test pokazal user posted image  al pa user posted image
Lep sončen kom+nec tedna vsem in da bi bilo čim več ++++++.

_____________________________

Lep dan.F.

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Neučakane
30.6.2006 9:49:55   
ancka1
Florena in vse ostale (ne)čakajoče, upam, da je res ne bo! Jaz sem ravno v obdobju user posted image  in komaj čakam, da bova lahko spet v akciji. Ko prebiram sporočila nekaterih, kako dolgo se že trudijo, se nimam še kaj pritoževati, saj šele v drugo ni uspelo. Kapo dol vsem, ki ostajate optimistično vztrajne, res!
Upam, da bo čimprej čimveč + + + +.
Vse veselo v akcijo, saj je končno prišlo romantično poletje, kratka krilca, inuser posted image user posted image user posted image  user posted image

LP vsem

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Neučakane
30.6.2006 9:55:12   
iwa
Točno tako, uživat je treba poletje, čimveč user posted image in boste videle da bo jesen polna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu ancka1)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Neučakane
1.7.2006 17:58:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: iwa

Točno tako, uživat je treba poletje, čimveč user posted image in boste videle da bo jesen polna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !


Iwa, iz tvojih ust v Božja ušesa!

(odgovor članu iwa)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Neučakane
1.7.2006 23:54:57   
pupica25
Tudi jaz sem še zmeraj pri vseh puncah, ki čakajo na user posted image , ampak sem se že malo bolj sprostila, po dveh mesecih upanja. Pridužujem se vsem, ki so prepričani, da je treba najprej seksat iz užitka in šele takrat bo slej ko prej ratalo. torej čim več user posted image user posted image user posted image , čim več user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Neučakane
2.7.2006 22:03:03   
zorica

Jaz lahko rečem da sem osvobojena obsedenosti z zanositvijo.In to prvič zares.
Sicer sem to že večkrat rekla, ampak sedaj ko vem da ma moj slabše gibljive vojake - pa še to ne vem če je 100%res, nekako več ne študiram o tem.

user posted image bi glede na prejšnji mesec lahko prišla že včeraj, pa ni.Danes pa zaenkrat tudi še ne.Pa se sploh več ne obremenjujem, kaj pa če je ne bo.Itak bo prišla kot vedno.

Posledica vsega tega je da končno spet z mojim user posted image sexava iz golega užitka in iz strasti, pa ne iz preračunljivosti.Dava se dol kdaj nama paše in kje nama pašeuser posted image pa nekako sploh več ne študiram "upam da pa se sedaj je kaj prijelo".
In povem vam, da se počutim kot prerojena.

Vseeno pa nam vsem ki si želimo da bi zagledale ta magični +, želim da nam čimprej uspe.Pa brez preračunljivosti user posted image




(odgovor članu pupica25)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Neučakane
3.7.2006 9:42:02   
SM10
Florena približno isti datum je ne pričakujema in upam, da v naslednjem tednu ugledava user posted image user posted image .
Pustimo se presenetiti.
Kako ste kaj v tem deževnem in mrzlem dnevu?

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Neučakane
3.7.2006 18:24:50   
iwa
Jest sm kar zlo fajn, prov nč se ne obemenjujem z user posted image in čeprov me 5 dan od O že noro bolijo joške, bardavičke (kar me ponavad le nekaj dni pred M) si nč ne delam nekih utvar ampak se bom pustila presenetit, pač hormoni divjajo kakorkoli že jim pašeuser posted image user posted image user posted image . Če nau ta mesec bo pa ker drug. Glavn da midva še vedno na veliko user posted image user posted image in uživava neglede na rezultateuser posted image user posted image user posted image . Morm rečt da sm ta mesec res ful skulirana in da je prov fajn filing. Vsem ki ne čakate privoščim velik user posted image user posted image in čim več pozitivnih misli ter dobrega počutja! Brez tega ni nič! Pa fejst lep dan še naprej!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Neučakane
4.7.2006 8:39:07   
florena
Dobro jutro!
SM10 torej sva skupaj....tudi jaz upam, da je ne bo...tega user posted image  mislim. Še pred kratkim so me ful bolele bradavičke, pa tud prsa. Sedaj pa skoraj nič...pred menstruacijo....tudi jaz sem že kar obupala in ji tudi nič ne delam nekih utvar. Kot praviš SM10 se bova pustili presenetiti. Vsem želim čimprej ugledamo ta magični user posted image

_____________________________

Lep dan.F.

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Neučakane
4.7.2006 14:53:10   
SM10
No, je pa res pravi naslov zame, ker sem res full neučakana.
Odštevam dneve, kot včasih moj  dragi v vojski. Torej še 3-5 dni.
Vsak mesec najdem nekaj novega, enkrat znake, drugič odštevam, kaj bo le naslednji meseč, če zdaj ne rata.  Sama sebi sem že smešna, ampak bolje tako, kot pa da se sekiram. Bomo videli, če so njegovi vojaki prišli na cilj.

Bodite vesele pa tud, če ne uspe ta mesec, bo pa naslednjič ali pa naslednjič. Glavno, da uživamo.

(odgovor članu florena)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?