|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Prebavna motnja maščobnih kislin 1.6.2006 8:37:51
|
|
|
|
Seven*
|
Boris. A ves kako se strokovno rece tej bolezni?
_____________________________
Gospa sem.
|
|
|
|
|
RE: Prebavna motnja maščobnih kislin 1.6.2006 8:57:45
|
|
|
|
KBM
|
Seven se bom pozanimava in ti napišem,ker so mi v bolnici omenili samo tako kot sem že jaz napisala!
_____________________________
17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!
|
|
|
|
|
RE: Prebavna motnja maščobnih kislin 1.6.2006 9:00:14
|
|
|
|
Anonimen
|
Mislim,da so to metabolne motnje.Moj je tudi imel sum nato vendar so v Londonu izključili.Če pa bi potrdili bi moral iti tja na zdravljenje.
|
|
|
|
|
RE: Prebavna motnja maščobnih kislin 1.6.2006 9:20:03
|
|
|
|
KBM
|
Meni niso nič omenili da bom morala tja na zdravljenje,če ima to motnjo! Je pa res,da bomo imeli dieto in redno kontolo krvi in urina pri nas!
_____________________________
17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!
|
|
|
|
|
RE: Prebavna motnja maščobnih kislin 1.6.2006 10:19:43
|
|
|
|
Anonimen
|
No mogoče je odvisno tudi za kako motnjo gre.Meni so takoj povedali naj bova pripravljena,če pridejo pozitivni izvidi da greva tja na zdravljenje.Hvala bogu so prišli negativni.Oni pošljejo kri v London,da tam naredijo te preiskave kajti pri nas tega ne delajo oziroma nimajo takih aparatov zato.Upam,da bodo pri vas tudi negarivni izvidi.Kaj pa je drugače narobe z otrokom,če lahko vprašam ali je samo to'
|
|
|
|
|
RE: Prebavna motnja maščobnih kislin 1.6.2006 10:50:12
|
|
|
|
Anonimen
|
Sem šla gledat malo izvide nazaj.Pri mojem je šlo za sum met.motenj zaradi prevelike količine amoniaka,piruvata,natrija in nevem česa vse ne v krvi,ter za motnjo aminokislin to je kisla kri.Je imel vse povečano.Če pa bi potrdili to tudi v Londonu bi pregledali kri meni in mojemu,ker je baje nekaj tudi podedovano.In,če je sestavina krvi nepravilna vpliva na vse organe najbolj na ledvice.Kaj pa je pri vama narobe?
|
|
|
|
|
RE: Prebavna motnja maščobnih kislin 1.6.2006 11:13:13
|
|
|
|
KBM
|
Mi se moramo paziti maščob zato ima tudi dieto!In sicer ne prebavlja maščob,saj zaenkrat so tako ugotovili kaj več pa zvemo čez približno 4 tedne ko pridejo izvidi še iz Londona! Pa tudi skozi imamo probleme s težo sedaj jih ima pri 7 mesecih in pol komaj 6350g,pravijo da je premalo!
_____________________________
17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!
|
|
|
|
|
RE: Prebavna motnja maščobnih kislin 2.6.2006 9:20:49
|
|
|
|
super lolo
|
Lahko gre za fenilketonurijo-motnjo v presnovi fenilalanina. Otrok hujša, ker izloča neprebavljeno hrano.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiPravice iz naslova krajšega delovnega časa Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Norice ali vodene kozeNorice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Zadnje s foruma
ali ste prevarali svojega partnerjaSparkda (
17%)

ne (
61%)

to je nekaj najgršega (
6%)

nikoli ne bi to naredil (
14%)

razmišljam o tem (
2%)
Število vseh glasov: 355Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!