|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 11:18:37   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
V hipu so se mi vlile solze. Ne morem verjeti. pa če ji je šlo že tako dobro...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lusa iskreno sožalje tebi in celi družinici. Si ne predstavljam vaše bolečineuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SLAMlCA)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 11:20:29   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: mehurčica

Punce, Nataša je ostala brez svoje prelepe skoraj 11 mesečne punčke. Nekje okoli 5h zjutraj je umrla. Več ne vem....



meni je kar dih zastal, ko sem preletela zadnjih 50 ...sem upala, da se pod naslovom kaj drugega skriva...ne morem verjet! user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 11:26:45   
Seven*
Iskreno sozalje!

V srcu me stiska, ne najdem besed. Ni ga hujsega, kot je izguba otroka..

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 11:27:25   
BarbaraE
En post više sem zasledila, da Ajša dobila pljučnico in da sta morali v bolnico. Mislim, da je to sporočila Nataša predvčerajšnjim zvečer.

Še kar ne morem verjet ...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil BarbaraE -- 21.6.2006 11:29:08 >

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 11:34:57   
Sibil_
Sožalje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 11:39:20   
tina104
Groznouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tudi moje sožalje.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 11:41:32   
Lusa
NI je VEČČČČČČČČČuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sploh ne morem verjet.......

NImam besed....

Srček ji je v mumentu odpovedal in je kar lepo zaspala.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Še ob 4zjutraj je bilo vse ok,ob 5bi pa morala inhalirat in .......
Pa še pri njej nisem spalauser posted image ,to mi je najhujeuser posted image .

Hvala za vse vaše sožalje pa ravno zdaj ,ko ste mi vi vsi tako pomagali ,da se je lahko naužila sončka.

HUDOOOO MI jEEEEEEEEE

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 11:42:40   
tina100
natasa drzi se en velikuser posted image user posted image  za tebe,malo ajšo pa naj cuvajo angelckiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 11:44:20   
April
Iskreno sožalje staršema in sestrici. user posted image   user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image     Še ne en teden nazaj sem božala malo Ajšiko....user posted image  no saj kar ne morem verjet, kako se življenje obrne.
Drži se Nataša, bila si najboljša mamica malemu angelčku.user posted image

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 11:45:34   
modrooka
Ni jih besed...

Nam, ki smo jo poznali samo preko teh strani, je hudo... Kako je pri srcu vama, si ne znam predstavljati... V mislih sem pri vas...

...

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 11:46:03   
ada2
o groza!
kaj naj sploh rečem?........
iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
uh, kako zna biti življenje kruto.................

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu tina100)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 11:48:02   
Teni_
Ojoj, grozno. Kar jočem. user posted image user posted image user posted image  Moje sožalje. Ne morem verjet. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 11:51:01   
Saša27
Iskreno sožalje, ob izgubi malega angelčka user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 11:51:14   
M_A_J_A
user posted image Iskreno sožaljeuser posted image



(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 11:51:38   
brina*
Moje iskreno sožalje!

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 11:51:44   
timi00
Iskreno sožalj user posted image  user posted image    user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 11:55:02   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Teja, Aleš, Luna

(odgovor članu timi00)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 11:55:47   
ameli
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  nimam besed. Zelo mi je hudo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu timi00)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 11:57:05   
Una
Draga Lusa!
Iskreno sožalje!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Malo Ajšo zdaj varujejo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

LP, Una

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 11:58:37   
Anonimen
Iskreno sožalje ob izgubi male deklice. user posted image user posted image user posted image

Sem kar solze v učke dobila user posted image user posted image user posted image .


(odgovor članu ameli)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 12:02:53   
Anonimen
Spomni se, o premila Devica
Da še nikdar ni bilo slišati, da bi ti koga zapustila,
ki je pod tvoje varstvo pribežal...

Ajša, Nataša, vse dobro z vami!!!

(odgovor članu timi00)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 12:04:12   
ZARA
Naj mala srčica Ajša počiva v miru...moje sožalje vsem, ki ste jo poznali in jo imeli neizmerno radi!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 12:11:36   
ona
Sožalje družini user posted image user posted image user posted image
Bodite močni!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 12:11:53   
katarina2004
Joj ne najdem besed .....ISKRENO SOŽALJE......

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 12:14:32   
lana38
Draga Lusa!user posted image
Iskreno sožalje. Čeprav te ne poznam, nekako čutim s tabo. Ne bom zdaj govorila spet o svoji zgodbi, saj jo vsi poznate, ki ste bolj ali manj redno na RR. Ravno zaradi tega, kar se mi je dogajalo, si mi na nek način blizu. Pravzaprav te občudujem, ko si zmogla v najtežjih trenutkih toliko moči in energije, da si se posvetila svoji mali Ajši, ki te je zelo potrebovala. Veš, da jaz v sebi nisem našla te moči, da bi lahko obržala svojo punčko, za katero sem vedela, da ima DS in sem raje nosečnost prekinila. Bolj ko čas mineva, lažje mi je pri duši, seveda pa je ne bom nikoli pozabila. Ti pa si s svojo punčko preživela celih 11 mesecev, ki so zate pravgotovo nepozabni, zato je zdaj tvoja bolečina neizmerljivo hujša od moje. Želim ti še enkrat tebi in tvoji družini iskreno sožalje. Tvojo Ajšo pa bodo čuvali user posted image .
LPuser posted image

_____________________________

lana38

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?