|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
26.8.2006 19:19:45   
Sisy
prej bi mi pogla rečt user posted image  bi šle na en sprehod...user posted image  ne pa da jaz tkole sponzoriram proizvajalce testov....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
26.8.2006 19:24:43   
Anonimen
jaz sem jih 3 leta sponzorirala, zdaj pa bi si tud želela kaj dinarčkov vrčt vstran za to. Takoj ko mi je user posted image za kak dan zamujala, že sem probala user posted image , pa nič. Zdaj pa pač vem, da ne bo šlo, pa naj zamuja kokr koli user posted image .  Nimam pa pojma, kdaj mi bo zdaj po postopku procurilo. Jaz pa tako velike plane, ker bo dragi user posted image pršu. Ta user posted image bo ziher skupi z njim pršla.
Aja mene tudi še zmeri ful jajčniki bolijo, pa sem hotela mal potelovadit in sem maternico čutila. Zardai prsta tud ne morem nič pucat, pol pa se dolgočasim

(odgovor članu Sisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
26.8.2006 21:16:09   
*Karmen*
Ojla, čvekice!

Kaj dogaja? Veste, jaz sem šla po skoraj treh mesecih v službo in... Sem bla vsak dan tako utrujena, da kar ni bilo res. V glavnem mi ni bilo nič hudega, le malo sem iz forme...

Ja, tukaj se je pa začel odvijati finiš, a?

MIŠEK, najprej naj tebi pošljem topel objem, saj vem, da ni lahko, če se vse skupaj konča že preden se sploh dobro začne user posted image . Ampak mislim, da se človek na takšne in drugačne udarce kar navadik, a ne? A zdaj si si pa še skoraj prst odrezala. Kaj je zdaj z njim? Nič ne poročaš. A so ti ga kaj šival al je šlo skoz brez kakšnih zoprnih posegov?

SISY, a ne bi bilo bolje, da bi test naredila že kar en dan pred ET-jem? V glavnem - sem brez besed. Zdi se mi, da večkrat kot gremo na postopek, večje neumnosti delamo user posted image . Ja, tudi moja malenkost spada zraven. Ampak že 3. dan po ET user posted image ? Ok, naj ti bo, k si glih ti user posted image . Navijam zate, za tvojega srčka in za tvojo pikico, da ostane pri tebi do srečnega konca!!!
POOPSIE, ti maš pa v sebi celo kurjo farmo! Madonca, kar sedem jih je in vsi so se oplodili user posted image ! Zavidanja  vreden uspeh. Očitno ima tvoj dragi prave male komandose v sebi, da takole uspešno prodirajo v tuje cone user posted image !!! Držim pesti za tvoja dva korenjaka!!!

TEIRA, tudi tebi vse čestitke za tvoji dve pikici. Lep občutek, ko jih imaš pri sebi, a ne? Ti si nekaj spraševala, če bo Reško kaj hud, ker tvojega partnerja ne bo zraven pri ET-ju. No, vidiš, pa ni bilo nič hudega. Če bi šla jaz sama na ET bi iz ordinacije takoj zavila na WC in tam zavriskala, da bi se zbudila vsa bolnica. Tako pa sem imela s seboj vedno nekoga, ki me je mal držal nazaj, da sem izpadla vsaj kolikor toliko normalna user posted image ...

Ja, zdaj smo pa tukaj! Čakali bomo na teste! Žal bom jaz ravno od naslednje sobote, ko bo postajalo vse skupaj še bolj napeto, ravno na dopustu user posted image . Vam pa UKAZUJEM, da morate v tem času vse opraviti teste in da morajo biti VSI, BREZ IZJEME, pozitivni!!! Ja? Ko pridem z dopusta hočem prebrat nekaj strani veselih poročil in ne kakšnih žalostink. Za vse vas bom držala močne pesti in pričakujem, da ne zaman.

Toliko za danes. Jutri pa se spet beremo. LP in veliko sreče vsem. Karmen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
27.8.2006 8:09:03   
Anonimen
Karmen mal se motiš glede navade. Sem milsila, da ne more bit hujš ko je bili prvič 2x, pa se mi zdi, da je iz postopka v postopek huje. Upam, da ti tega ne bo treba sprobat. Nikoli v teh letih, ampak res nikoli,, se nisem ozirala po tujih otrocih in nosečnica, ter si zamišljala sebe ali si jih želela. Zdaj sem se prvič ujela da to počnem. In takrat mi je zmeri hudo, in solze so že pripravljene, da bi šle na plano. Nikoli si tudi nisem želela pretirano teh otrok in se obremenjevala, sem bila čist zadovoljna z mislijo tud če jih ne bomo imeli. Ampak zdaj  boli. Še dobro, ad me tolk bolj prst boli user posted image , da pol ne mislim tolk na to user posted image . Ampak življenje gre naprej, jaz pa v Dubaj in tam bova obrnila novo stran v knjigi življenja. Čakajo me veliki načrti, ki jih ne bi mogla izpolnit, če bi bila user posted image , si jih pa močno želim izpolnit. Vsaj neki tolažilnega.user posted image

kar se tiče mojga prsta, smo hoteli na urgenco, pa ni bilo časauser posted image . Smešno se sliš, ampak je res, poleg tega je bilo tako krvavo, da nismo niti videli kje in kako globoko je porezano oz odrezano. Smo mislili da je mnogo manj. Teta mi je dala trakove, ki se jih daje namesto šivov ter povila. Zjutraj in zvečer smo previjali in mazali z čudežno kremouser posted image (razkuži in celi) in šele po 3 dneh ko smo vzeli trakove dol, da bi jih menjali, je teta rekla, da je nagravžno in da bi mogli it šivat. Zdaj je prepozno, zacelilo se bo ampak bo trajalo. Z ene strani (kjer je noht) je pol cm z druge starni pa 1 cm odrezanega (vrh prtska), samo z zunanje strani se čist mičken drži. user posted image

Punce, če vas bojo prsti preveč srbeli in boste delale prehitro teste, se me paste, zdaj imam izkušnje z nožem in rezanjem prstovuser posted image .

Škoda da poopsie še zmeri brez računalnika, prej bi od nje pričakovala, da bo naredila test, ker je spet na ušesih sedela in ni poslušala, kdaj mora naredituser posted image user posted image user posted image . Daj poopsie nabav to kišto že enkrat

(odgovor članu *Karmen*)
  Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
27.8.2006 10:55:06   
kapica
Karmen, lepo da si se oglasila, te je bilo fajn prebrati. A da je bilo v sluzbi hudo, a? Skoraj tako ko se po dopustu spet nazaj vrnes, samo da je bilo pri tebi tri mesece in ne tri tedne user posted image . Kondicija manjka, poleg tega si navajena na polezavanje in mir, pa traja preden se navadis. Mi je vsekakor poznano. Sicer pa , saj gres na dopust, juhu za tebe, lep dopsut ti zelim in da bo vreme lepo user posted image .
Misek, a tako hudo je s tvojim prstom, ti pa to vseeno doma zdravim. Puh, ne vem ce bi si jaz upala, no pa vsaj usmerjena si na druge bolecine, to je pa tudi dobra stvar. A lahko vprasam kako to da se selis, sploh pa tako dalec? A se bos se kdaj vrnila, ali je selitev za stalno? Vsekakor upam da se bos imela moznost se kaj tu oglasiti.
Sissy, ah dej no, a kr teste ze kupujes. Pa ne ga tako biksat no, tretji dan, sram te naj bo user posted image .  V naravi je treba hodit, ne pa v lekarno po teste user posted image user posted image .
Ampak te cisto razumem, upam da bo naslednji test, ki ga bos naredila cez deset dni !!! pozitiven user posted image user posted image user posted image .

Drzite se borke user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
27.8.2006 19:59:44   
Niovi
Pozdravljene punce user posted image
Držim pesti za vse user posted image , ki jih čuvate pri sebi. Mene pa jutri čaka prva pika user posted image  ampak saj se jo tudi veselim, končno nekaj konkretnega po vseh teh letih. Tako da strah user posted image


(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
28.8.2006 7:48:05   
Niovi
Da se mal považičkam, dobila sem svojo prvo špiko im ne ni čisto nič bolela user posted image  res, ne. Sem zelo vesela, da se je začelo user posted image  dragi je vadil špikanje na meni in je bil kar malce prestrašen, ampak bova tole že skupaj zvozila.
No tako, saj ne bom težila vsak dan user posted image  ampak tale taprva mi je pa res sedla user posted image  hecn se sliši, sploh pa od mene, ko omedlim, ko vidim iglo....

Lep dan vsem user posted image

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
28.8.2006 8:06:41   
Anonimen
bravo niovi user posted image user posted image user posted image , kar tako naprej user posted image user posted image , tvoj bo pa kamlu tud bolj pogumen ratuuser posted image

(odgovor članu Niovi)
  Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
28.8.2006 9:36:09   
leli
Dobro jutro punce!Končno sem tudi jaz prišla do svoje prve punkcije.Do sedaj je potekalo vse v najlepšem redu zdaj pa se me prvič polašča strah ali bo jutri vse vredu.Ni me strah punkcije,ker jo bom imela pod narkozo ampak ali bo vse vredu z mojimi folikli.Držite pesti jutri pa bo kaj bo.lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
28.8.2006 9:41:18   
Anonimen
leli ni panike, sigurno bo vse v najlepšem redu. mal dvomim, da si tak primer ko jaz, ker sem jaz bolj izjema. Jutri boš videla kolk jajčec je in pol bo vse ok. So tudi punce z 1 jajčecem in jim je uspelo, zato se nikar ne sekiraj. Boš videla, kmalu bo transfer in potem magični user posted image user posted imageuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo pogumno in optimistično naprej

(odgovor članu leli)
  Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
28.8.2006 13:31:13   
Liya
Oj pozdravljene vse po spisku.user posted image user posted image
Pa se zopet obračam po nasvet k vam.Sicer ne vem ali sem izbrala pravšnjo stran pa veeno.
Zanima me kje bi lahko dobila dvojnik vabilo za inseminacijo.
Namreč dobila sem ga že lansko leto ampak manjkala mi je še laparoskopija.
Sedaj ko imam to vse opravljeno pa mi za inseminacijo manjka še to vabilo,namreč sem ga izgubila.
Ve katera mogoče kam poklicati ali moram na milost in ne milost počakati na drugo vabilo??

Že v naprej hvala za odgovore...
lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
28.8.2006 13:42:40   
Anonimen
Joj estera, ne vem, jaz in večina drugih smo samoplačniško in tega tle ni. Mogoče če se karmen javi, ti bo ona znala odgovorit. Al pa ktera druga. Kaj pa če za vsak slučaj še na novo odpreš to vprašanjeuser posted image .

(odgovor članu Liya)
  Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
30.8.2006 12:58:32   
Liya
O punce pozdravljene kako ste kaj?
Tale naš klepet je kar nekako zmru,ma ste vse ušle na dopust ali kaj?
Dajte se no mal javit,da vsaj vem če se tud ve niste odjavile tako kot je to storila sramežljivka???

papa


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
30.8.2006 13:04:59   
Liya
Ja pa še to no ne bo se tako hitro odvijalo kot sem mislila glede ICSI.
Najprej mi morajo še enkrat pošto poslat potem pa ja,nič preko vrstetako so mi rekli.
A mi vsaj mogoče veste povedat kolk se čaka na pošto za ta postopek?
Pa kdaj si ve merte oz.če ste se jo BT, ko vstanete ali ko še ležite???user posted image
Jaz si jo ko že vstanem in ko sem na wc,je to kaj narobe??user posted image

Pa s kom ste e ve merile ovulacijo s testi ali mikroskopom in kaj je bolj zanesljivo???

(odgovor članu Liya)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
30.8.2006 13:21:23   
Anonimen
oj, estera, ja tale naša stran je zamrla, čistuser posted image . En sam user posted image dolgčas. Punce so nestrpne, ker čakajo na user posted image user posted image , ap se raje relaksirajo drgač, ko pa da jih RR spominja na te stavri. Je čist razumljivo, a ne? user posted image user posted image za vse ki čakate na user posted image user posted image , še mal pa bo napoču čas.
Lahk ti odgovorim samo za BT. Ta se meri še v postelji in vsaj 4 ali 5 ur prej ne smeš vstajat ali kaj telovadit. Če si meriš v ustih, ne smeš prej pit ali si umivat ust. Drgač se meri v oralno, vaginalno in analnouser posted image . Pod pazduho, baje ni tolk zanesljiva, ampak eni si lahko tudi tako določijo. V glavnem, nobenega merjenja na WC-ju, tam se samo piškiuser posted image .
Jaz sem svojo O čutila, če glih niam zrelih ajjčec. Špika me v jajčnikih in po redko- prozornem izcedku izcedku. Tako da testov nsiem nikoli uporabljala. Drgač si lahko te teste kupiš v lekarni, sam nekatere pravijo, da so zanič user posted image .  Ne vem zakaj bi bili, zakaj jih pol sploh prodajajo. Probat ni greh, sam kolk sem zasledila, bi ti naj že mal prej pokazali kot pa takrat ko je O. Bi mogla mal pod ovulacijske teste pogledat user posted image .



(odgovor članu Liya)
  Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
30.8.2006 18:37:46   
Liya
Punce čao mene pa zanima,če katera pozna kakšnega dobrega bioenergetika???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
30.8.2006 19:27:25   
Anonimen
Pejd na forum želimo si novega člana na 3 stran in tam nekje spodaj ej en napisan s telefonsko številko. Drugače ful bolj hvalijo refleksno masažo stopal, če te to zanima, ti lahk jaz na ZS posredujem podatke. 

(odgovor članu Liya)
  Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
31.8.2006 7:25:28   
Saša27
Pozdravljene "borke"! Se že dolgo nisem oglasila, vseeno pa vsak dan berem in seveda držim pestke za vse vas.
No sedaj pa je prišel tudi moj čas za postopek. Danes sem dobila user posted image , pa bi morala poklicati v LJ, da se naročim za 20.dan (po inekcije), pa nikjer ne najdem trelefonske številke od sestre Blanke, oz., da ti dajo datum.
Punce, lepo prosim, če mi lahko katera napiše.

Hvala!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
31.8.2006 9:49:52   
koala
Estera76, BT moraš meriti preden vstaneš, drugače ni točno.

Kar se pa testov tiče, jaz imam F-test, tisti mikroskopek in moram povedat, da se ga je terba malo navadit, ga spoznat, pol pa je ok.

Bolj kot z tistimi iz lekarne, pa so bile punce zadovoljne z testi iz amerike, ki jih naročiš preko neta www.testsforless.com , se mi zdi, da je naslov.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
31.8.2006 11:12:22   
teira
Cau punce
vidim, da kar pridno klepetate naprej. Jaz sem se res malce potuhnila, ampak kar tako. Drugače lepo čakam na dan za user posted image user posted image . počutim se v redu, razen včeraj me je trebušček mal bolel. Nevem kakšni so drugače simptomi, se pa tolažim, da je to samo pozitiven znak.
Vsem želim, da čimprej zagledamo user posted image .
Pozdravček user posted image

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
31.8.2006 13:23:02   
Sisy
naredila krvni test-adria lab-nisem noseča user posted image

ampak ok gremo v nove boje...

pa sej sem že vedela da bo tako ker m je že 2 dni po trebuhu šraufalo...

ah kaj čmo....

pozdravček

(odgovor članu teira)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
1.9.2006 7:58:04   
Anonimen
o sisy, sam ne it za mojimi stopinjami user posted image , jaz ti vseen želim, da mogoče je mal prehitr za test in da se user posted image vseen ne bo pokazala. Saj vem, da poznaš najbolj svoje telo, ampak dokler user posted image ni, je tu še zmeri upanjeuser posted image .
Drži se sisy, čeprav ti je najbrž zelo hudo.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
1.9.2006 8:01:54   
vampirka
Sisy, user posted image ... Ni user posted image , da vam slej kot prej ne uspe!!! Jaz sem v mislih vedno z vsemi vami, dekleta...

_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
1.9.2006 8:07:26   
Anonimen
Teira tudi tebi želim, da so te bolečine znak user posted image in ne kake user posted image . Zelo rada bi doživela preden grem, da mi poročate o samih dobrih nivicah user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Čim več teh črtic, plusekov, kar koli že, naj bo. Zmenjeno!!!! Zato božajte svoje bušije, grejte svoje pikice, pogovarjajte se z njimi, vso ugodje, ki si ga vaše pikice želijo, jim ga ponudite, pol jim pa teta user posted image ne mogla do živga. user posted image user posted image user posted image user posted image .

Poopsie tvoj računalnik pa mi je že mal sumljivuser posted image . Upam, da se ti dobro godi in da lepo greješ svoje pikice. Daj če ti ni odveč, se nam kaj javi, povej kako novičko, kar koli. Kljub tvoji tišini, tudi zate stiskamo pestke in navijamo za user posted image user posted image .

Pupe vso srečouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teira)
  Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
1.9.2006 8:38:50   
*Karmen*
Punce, čao!

Končno spet jaz. Najprej tole: za čisto NOBENO od vas še ni prišel čas testa. Zato kar lepo počakajte na dan D ali pa na tečko rdečko. Ok? Ne ga tako biksat kot smo ga majčice user posted image . Vidim, da imate vse znake za nosečke in vse znake za prihod M. Joj, kako znano mi je to... Občutki se menjajo iz minute v minuto, a ne? Vse skupaj pa je na koncu koncev le prepuščeno usodi pa če imaš kakšne znake ali ne. Zato bom ves čas dopusta v mislih z vami in močno bom držala pesti, da bom ob prihodu nazaj domov prebrala same lepe novičke.

Ja, danes ponoči končno odhajam na dopust. Upam, da se ne bo zadnje minute spet kaj "zaštrikalo"... Popoldan grem še v službo, potem pa... JUHUHU user posted image ! Plavanje in poležavanje do nezavesti user posted image !

Ta teden sem imela veliko dela, saj veste, ko gre baba na dopust user posted image ... No, kakorkoli, verjetno zvečer ob pol enajstih ne bom imela časa še česa napisat, ker bom pripravila in pospravila še tiste zadnje malenkosti... Se pa zato že kar zdaj za en teden poslavljam od vas in naj vam povem, da vas bom močno pogrešala. Te minutke (?) čvekanja z vami so tako blagodejne... V glavnem, punce, imejte se lepo, ne poslušajte preveč svojega telesa, ker je trenutno zelo zmedeno in bodite prepričane v to, da je tokrat uspelo. Jaz vam želim, da prav vse, prav vse tokrat ugledate tisti magični plusek in da bom po vrnitvi domov z odprtimi usti spremljala vaše velike uspehe. LP. Karmen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?