|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Porodnišnica Jesenice
19.1.2010 18:21:35   
Jada82
Punce, najlepša hvala za vse informacije. Super, izgleda, da so kar v redu. Lepo, tako da imam zdaj že vse pripravljeno in če nas prime, samo šibamo user posted image user posted image Hvala res, za izkušnje!
Držte se!

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Porodnišnica Jesenice
20.1.2010 11:14:49   
baby blue
Jada82 potem mi ostane samo še to da ti zaželim čimbolj miren in hiter podor... Potem pa le poročaj kako je bilo - seveda ko boš pri močeh in ko se boste privadili...

_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Porodnišnica Jesenice
26.1.2010 11:08:05   
lunka1
Mene zanima še nekaj o P Jesenice, in sicer ti pregledi pred porodom... Jaz imam sicer G drugje, ne na Jesenicah in me zanima, kdaj naj bi začela hodit v P na preglede? Pa še, kakšni sploh so ti pregledi, so to samo CTG-ji, ali so tudi vaginalni?

Prav tako me zanima, kdaj naj bi G dala napotnico za porodnišnico? Na zadnjem pregledu v 31t sem dobila samo papirje za CSD in svojega osebnega zdravnika, za rešilca in P pa ne? Toliko, da vem, ker imam v petek spet pregled (34t), da ji bom rekla, če mi ničesar ne bo dala...

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Porodnišnica Jesenice
26.1.2010 14:28:56   
baby blue
Ko sem jst hodila na preglede v P je bilo takole... najprej sem se šla vpisat spodaj v sprejemno potem pa v prvo nadsropje kjer je ginekološki oddelek... Tam so mi izmerili pritisk in me stehtali potem pa poslali na CTG v 3. nadstropje... Po CTG-ju pa je spet v 1. nadstropju sledil še vaginalni pregled...

Jst sem pri svoji G na Jesenicah dobila napotnico v 34 tednu oziroma tam nekje tako da nikar ne skrbi...

_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Porodnišnica Jesenice
26.1.2010 15:05:15   
lunka1
si prej hodila h drugemu G? kolikokrat pa si bila na pregledu v P oz. do kdaj te je obravnaval tvoj G?

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Porodnišnica Jesenice
26.1.2010 21:32:46   
baby blue
K svoji sem hodila mislim da do 34. tedna potem pa nje ni bilo ker je imela dopust in mi je dala napotnico za pregled v P... Od takrat sem potem imela v P preglede na vsak 2 ali 3 dan...

_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Porodnišnica Jesenice
27.1.2010 10:58:23   
Trcosava
user posted image po porodu

sestre su zelo prijazne in vedno na voljo...ampak sem jezna na doktore
ostao je košček posteljice, pa su mi delali kiretažo mesec in pol po porodu... včeraj sem bila pri svojoj G ker spet imam krvavitev in se ispostavilo da zdaj imam polip..

kolikor sem brala na spletu - polip po porodu se javi če je ostao košček posteljice ....

zakljček - pri porodu niso videli da fali kos posteljice, očistili in spet je nekaj narobe?!?!?!!?

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Porodnišnica Jesenice
16.2.2010 14:33:09   
Jada82
Punce, jaz še sedaj nisem rodila ... imam pa 2 dni do PDP, vendar nič ne kaže, da bi kaj bilo ...
Imam pa eno vprašanje. Svojo G imam na Bledu, vendar pa je rekla, naj grem v petek, 19.2. na ctg kar v P, ker bo že 1 dan po PDP. Zdaj pa ne vem, a se moram kaj najaviti, prej poklicati in se naročiti, ali kar pridem tja? G mi je sicer rekla, naj kar pridem, okoli pol 8h do 8h zjutraj.

A to grem kar v ginekološko ambulanto al kam?

Joj, upam, da mi boste pomagale, da ne bom še glede tega vsa zbegana user posted image
Sicer pa vseeno upam, da v teh treh dneh že rodim, čeprav nič ne kaže na to ... pa še prehlajena sem kot user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hvala za vaše odgovore že vnaprej!

(odgovor članu Trcosava)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Porodnišnica Jesenice
16.2.2010 20:05:53   
lunka1
Meni so punce na enem drugem forumu takole rekle:

pokliči na št. 586-85-73 to je gin. ambulanta v prvem štuku, tja greš prvo, pol te pa one pošljejo gor v 3. štuk na ctg. naročajo pa na drugače na št. 586-85-72, sam ti rajš kaj v ambulanto poklič pa vpraš kako in kaj. ti bojo vse povedale, s ctg-ja greš nazaj dol v ambulanto kjer te pol še G pregleda. te pa vaginalno ne bodo gledal, tu to nihče ne prakticira več, mene niso nikol, tudi v zgodnji nosečnosti ne, samo uz-je ti delajo. tako ti ugotovijo kok si odprta in s prsti. nič bat.
Držim pesti, da bo čimprej, Jada! user posted image

< Sporočilo je popravil lunka1 -- 16.2.2010 20:10:14 >

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Porodnišnica Jesenice
16.2.2010 23:12:46   
Jada82
Lunka, hvala, bom poklicala, pa bomo videli, kaj bodo rekli, hehehe
Upam, da se tvoje želje uresničijo .... sem že naveličana čakanja user posted image user posted image

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Porodnišnica Jesenice
17.2.2010 8:05:45   
lunka1
No, pa javi kaj si izvedela user posted image

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Porodnišnica Jesenice
18.2.2010 11:17:56   
baby blue
Najprej pojdi tam v pritličju takoj ko prideš skozi glavni vhod na sprejemno da te vpišejo... Tam ti bodo dali ene nalepke in te poslali v prvo nadstropje kjer te bodo potem stehtali in ti izmerili pritisk... Nato te bodo pa poslali v 3 štuk na ctg...Po ctgju greš pa potem nazaj v 1 štuk

_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Porodnišnica Jesenice
25.2.2010 14:21:32   
palas
Tudi jaz sem imela same dobre izkušnje glede poroda v jeseniški porodnišnici.

Edin kar me je motilo je to: na koncu nosečnosti moraš it itak v bolnico na ctg in pregled (gin. imam namreč drugje) in čakaš celo večnost. 3x sem šla tja in vedno sem čakala in čakala,.... si morš ceu dan vzet :)

Aja, a gre kera rodit v začetku aprila v jeseniško p.?


_____________________________

* Od 17.1.2008 naju osrečuje Leon *
*3.4.2010 je Leon postal starejši bratec Evi*

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Porodnišnica Jesenice
26.2.2010 9:42:23   
lunka1
palas: kdaj pa si imela uro? jaz sem zadnjič klicala tja in se naročila na CTG, pa mi je dala uro ob 7h zjutraj ravno zaradi tega čakanja. mi je rekla, da nosečnice naročajo zato tako zgodaj, ker do 8h še ne delajo v G ambulanti in smo potem prve na vrsti.

(odgovor članu palas)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Porodnišnica Jesenice
26.2.2010 10:58:08   
izgubljena_ovcka
Jaz imam rok v začetku aprila in nameravam rodit na Jesenicah tudi v drugo...

Ja, čakanje je pa res mučno, jaz si vedno rezerviram cel dan, drugače pač ne gre, ker so enostavno premajhne kapacitete glede na število pacientk, nosečnic pa sploh. Pohvale pa gredo v ambulanto (jaz imam G na Jesenicah), ker vedno, na vsakem pregledu naredi UZ! user posted image

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Porodnišnica Jesenice
26.2.2010 12:26:46   
palas
Men so rekli naj pridm tm okol osmih. Sej na Ctg še prideš hitr na vrsto, samo potem ko morš it pa na pregled se pa načakaš :(

Res pa je fajn kot pravi izgubljena_ovcka, da na vsakem pregledu naredi UZ.


_____________________________

* Od 17.1.2008 naju osrečuje Leon *
*3.4.2010 je Leon postal starejši bratec Evi*

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Porodnišnica Jesenice
24.3.2010 11:52:00   
Kavalirka
Pozdravljene..

Sem iz Kranja in imam rok 27.04.2010. Razmišljam da bi šla rodit na Jesenice in me zanima če na  Jesenicah uporabljajo ulitvo ali samo EA?? Ker nisem pristaš EA se bolj nagibam k ulitvi. Vesela bi bila vsakega odgovora.
Hvala vam....lp

(odgovor članu palas)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Porodnišnica Jesenice
24.3.2010 15:10:05   
Andeja
Živjo,

do sedaj sem hodila k svoji G, naslednji teden imam pa rok in moram poklicati na Jesenice, pa me zanima, ali naročijo na CTG in UZ na PDP ali kak dan prej? 

Hvala in lp!

(odgovor članu Kavalirka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Porodnišnica Jesenice
25.3.2010 9:54:33   
palas
Jaz sem imela pred dvemi leti tko: v 39t sem imela pregled še pri svoji G, potem pa v bolnici (mislim da štiti dni pred pdp, pa pol čez dva dni spet, pol sem pa že rodila). Sedaj sem pa na istem kot ti: v ponedeljek imam pregled še pri svoji G, potem pa me bo verjetn poslala že v bolnico (pdp imam 5.4.).

_____________________________

* Od 17.1.2008 naju osrečuje Leon *
*3.4.2010 je Leon postal starejši bratec Evi*

(odgovor članu Andeja)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Porodnišnica Jesenice
25.3.2010 10:13:38   
Andeja
Palas, pri meni še nič ne kaže, da bi kaj bilo (pdp 31.3.), tako da če bo kaj pozneje , se mogoče še kaj vidiva. user posted image Ali nameravaš iti na EA?

Lep dan! 

(odgovor članu palas)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Porodnišnica Jesenice
25.3.2010 13:37:04   
palas
Ne nimam namena it na EA. Tud pri prvem nisem.

Mogoče se pa res še vidimo.
Si že poklicala in se naročila na pregled?

lp


_____________________________

* Od 17.1.2008 naju osrečuje Leon *
*3.4.2010 je Leon postal starejši bratec Evi*

(odgovor članu Andeja)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Porodnišnica Jesenice
25.3.2010 14:13:22   
Andeja
Ja, sem poklicala in me je naročila v torek ob 8h. Upam, da ne bo treba dolgo čakat.

Lp! 

(odgovor članu palas)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Porodnišnica Jesenice
25.3.2010 17:27:04   
izgubljena_ovcka
Potem pa nasvidenje v torek, jaz bom tam dežurala sigurno že prej! user posted image user posted image user posted image

Mogoče majhen nasvet... če greš na ctg pridi malo prej, ker se zna potem zavleči ko čakaš na pregled v ambulanti... je bolje, da tiste pol urce prej odležiš.

< Sporočilo je popravil izgubljena_ovcka -- 25.3.2010 17:28:17 >

(odgovor članu Andeja)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Porodnišnica Jesenice
25.3.2010 19:22:14   
Andeja
izgubljena-ovčka hvala za nasvet, samo ne vem, če mi bo uspelo kej prej pridit, ker mam kr neki do Jesenic. Sem prvič tu rodila z EA in sem bila zelo zadovoljna, tako da grem zdaj spet. A ti imaš tudi v torek CTG? A mogoče veš, kateri G dela?
No, upam, da se vidimo oz. spoznamo! user posted image

Lp!

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Porodnišnica Jesenice
25.3.2010 21:35:35   
izgubljena_ovcka
No, vem, da je ob torkih v ambulanti Dr Dražičeva (ki je tudi moja G) ampak sigurno je v hiši še vsaj en G (prejšnjič me je celo pregledala Dr Macunova, v ambulanti je bil ob istem času še celo Dr Sredanovič). Ne morem torej točno povedat kdo te bo pregledal.

Jaz imam CTG takoj zjutraj v torek, ja, potem pa veselo na čakanje v ambulanto. Jaz pa sem tista, ki se baše s čokoladicami iz avtomata na hodniku! user posted image .

(odgovor članu Andeja)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?