|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Porodnišnica Jesenice
26.3.2010 9:07:45   
Andeja
No, tistega, ki ga ne želim ravno srečat, nisi omenila, tako da se že bolje počutim. user posted image

Potem te bom pa spoznala ali pa ti mene, ker te bom gledala z velikimi očmi in zraven na veliko sline cedila, ker ne smem sladkega, ker sem na dieti. user posted image

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Porodnišnica Jesenice
26.3.2010 17:04:30   
izgubljena_ovcka
Uh, jaz bi bila pa ful vesela če bi naletela na Dr Tratnjeka, ko sem bila na zadnjem pregledu pri njem v prvi nosečnosti, sem šla takoj naslednji dan rodit. Pomoje samo zato, ker je on rekel, da bo takrat. user posted image

(odgovor članu Andeja)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Porodnišnica Jesenice
27.3.2010 22:06:50   
Andeja
Saj G je res ful dober, samo njegov odnos do drugih me moti. No v glavnem, samo da bo vse v redu.

Lp! user posted image

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Porodnišnica Jesenice
30.3.2010 23:47:36   
izgubljena_ovcka
No, današnji dan je bil lep primer kaosa v ginekološki ambulanti na Jesenicah, čakalnica je pokala po šivih in vsi so bili živčni za umret! user posted image Se je pa splačalo čakat, jaz bom zgleda kmalu šla v Rim. user posted image user posted image

(odgovor članu Andeja)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Porodnišnica Jesenice
31.3.2010 14:38:20   
Andeja
Ja, smo se kar načakali. Sem gledala, če se katera baše s čokoladicami, pa nisem nobene opazila. user posted image
Izgubljena-ovčka, kdaj imaš zdaj pregled, če ne bo že kaj prej? Kdaj točno imaš pa rok? Jaz imam pregled spet v petek in mislim, da ne bo nič prej.  

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Porodnišnica Jesenice
31.3.2010 14:49:13   
palas
Pozdravljeni!

Zanima me ali se je treba za pregled in ctg v bolnici naročiti? Meni je moja G dala napotnico za ctg in pregled, pa pravi naj grem v petek tja se pokazat, rok imam sicer 5.4.. Pa sem jo vprašala ali se moram naročiti pa je rekla, da ne, ampak da moram biti ob osmih zjutraj tam.

Lp


_____________________________

* Od 17.1.2008 naju osrečuje Leon *
*3.4.2010 je Leon postal starejši bratec Evi*

(odgovor članu Andeja)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Porodnišnica Jesenice
31.3.2010 17:10:35   
izgubljena_ovcka
Nisem imela drobiža za avtomat pa sem se morala zadovoljit samo z jabolkom! Jaz sem tista, ki je šla odpret vrata (sedela sem tam pod televizijo) ker bi drugače samo skupaj padla od slabega zraka...

Ja za CTG imajo sestre noter evidenco in po urah naročene nosečnice tako da mislim, da bo najbolje, da pokličeš takoj zjutraj, ko je ura za naročanje (pa ne prehitro obupat, je težko prit skozi), gužva je itak enormna... No, telefonski klic ne more škodit. Bolje kot da prideš tja in te gledajo kot deveto čudo.

(odgovor članu palas)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Porodnišnica Jesenice
31.3.2010 21:04:03   
baby blue
palas če imaš CTG in pregled sedaj prvič v P na Jesenicah se ti ni potrebno nič naročat samo pred osmo uro moraš biti tam... Za naslednji termin boš pa uro dobila... Glavno da imaš napotnico pa zdravstveno izkaznico... Pa ne pozabi se prijavit spodaj v pritličju v sprejemni če ne te bodo spet dol poslale...

_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Porodnišnica Jesenice
31.3.2010 23:03:16   
izgubljena_ovcka

IZVIRNO SPOROČILO: Andeja

Ja, smo se kar načakali. Sem gledala, če se katera baše s čokoladicami, pa nisem nobene opazila. user posted image
Izgubljena-ovčka, kdaj imaš zdaj pregled, če ne bo že kaj prej? Kdaj točno imaš pa rok? Jaz imam pregled spet v petek in mislim, da ne bo nič prej.  



Nisem odgovorila, trapa trapasta... Rok imam 8. aprila, pregled pa prav tako v petek. Mislim da do takrat še bom zdržala kaj dosti dlje pa ne ker me že kar matra ampak vedno mine po kakšni uri. Sem pa baje 2 prsta odprta in zdaj res samo še čakamo (in user posted image user posted image )! user posted image

(odgovor članu Andeja)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Porodnišnica Jesenice
1.4.2010 8:47:29   
baby blue
Jst sem bila na zadnjem in predzadnjem pregledu odprta 2 prsta pa na večer ko mi je voda odtekla in ko sem prišla v P isto... Tako da se je potem to zavleklo do jutra dokler mi ob 5:30 niso dali umetnih da se je potem začelo

_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Porodnišnica Jesenice
1.4.2010 13:38:03   
Andeja
Palas, malce pozno odgovarjam. Verjetno si že klicala in se zmenila. V glavnem, jaz sem raje kar poklicala in me je sestra vprašala, kdaj mi je moja G priporočila, da naj pridem na pregled v porodnišnico in mi potem dala datum in uro. Sem se bolje počutila, ker me je naročila, kot pa da bi kar uletela tja. user posted image Seveda pa najbrž ni nič narobe, če kar prideš. Sporoči, kako si se odločila.

Izgubljenaa_ovčka, vrata si najbrž odprla takrat, ko sem bila še na CTG-ju. Se pa spomnim ene mlade nosečnice, ki je sedela na stolu. Nisem pa opazila TV, mi je mož povedal, da je nad stoli. Jaz sem pa sedela na stolu zraven obešalnikov. user posted image

Tudi jaz imam jutri pregled, tako da mogoče se pa jutri spoznamo. user posted image

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Porodnišnica Jesenice
1.4.2010 14:16:40   
izgubljena_ovcka
Andeja, a si ti tista, ki ima tako fejst moža? (če sem prav gledala je bil tvoj s tabo) user posted image Jaz še ne grem rodit očitno tako da se vidimo jutri! (bom imela s sabo drobiž za avtomat haha).

(odgovor članu Andeja)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Porodnišnica Jesenice
1.4.2010 21:24:32   
Andeja
Ja, moj je bil raje kar z mano, ker imava kar nekaj do Jesenic, tko da če bi se slučajno kej začel dogajat (v prvo so mi sprožil), da je zraven.
No potem bom pa jutri dala oči še bolj na peclje. user posted image

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Porodnišnica Jesenice
7.4.2010 16:28:22   
MiniMiska
Punce, pomoč prosim. Izbranega G imam v KR pa želim roditi na Jesenicah, ali je zato kaka posebna procedura? Še dober mesec imam do PDPja, CTGje bom verjetno imela še v KR ali je pametneje, da grem kar na Jesenice? Ali takrat, ko bom mislila, da se je začelo dogajat, grem kar na Jesenice v sprejemno itd. ... ?
Kakšna izkušnja bo prav prišla. Hvala

(odgovor članu Andeja)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Porodnišnica Jesenice
7.4.2010 20:54:36   
Kavalirka
Pozdravljene.....

tudi jaz imam podobno situacijo kot MiniMiska. Me pa še zanima kako je na Jesenicah z ultivo?? Ali jo sploh uporabljajo oz. nudijo...ali so prej potrebne kakšne preiskave pogovori??
Hvala...

(odgovor članu MiniMiska)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Porodnišnica Jesenice
9.4.2010 17:37:34   
baby blue
Mislim da ni nobene posebne procedure... Ulitve pa na Jesenicah mislim da ne uporabljajo... Samo EA...

_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu Kavalirka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Porodnišnica Jesenice
10.4.2010 10:32:34   
izgubljena_ovcka
No, jaz se ponovno oglašam s še eno zelo pozitivno izkušnjo v jeseniški porodnišnici. Rodila sem tam 8 dni nazaj in čeprav sem bila tretji dan odpuščena sem morala tam prebiti še 2 dni zaradi metritisa (ki je bil posledica vseh vnetij v nosečnosti in ne bolnišnične oskrbe). Vsi so bili zelo prijazni (res pa je, da sem imela zelo hiter in lahek porod), na oddelku so sestre še vedno taki sončki kot so bile 2 leti nazaj skratka petka za Jesenice! user posted image user posted image

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Porodnišnica Jesenice
12.4.2010 18:24:49   
palas
Tudi za mano je še ena pozitivna izkušnja v jeseniški bolniščnici. Rodila sem 3.4., porod je trajal vsega skp pol ure user posted image in moram povedat, da so res vsi zelo prijazni in ustrežljivi. Res user posted image kolektivu na porodnem oddelku.

_____________________________

* Od 17.1.2008 naju osrečuje Leon *
*3.4.2010 je Leon postal starejši bratec Evi*

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Porodnišnica Jesenice
4.6.2010 21:53:16   
katka0407
MiniMiska tudi jaz imam ginekologa v Kranju, rodila sem pa lani aprila na Jesenicah, ker sem se tako odločila zaradi vseh pozitivnih izkušenj prijateljic, ki so tam rodile pred mano.
Moj ginekolog me sicer ni nič spraševal kje imam namen rodit, me je pa itak vse skupaj presenetilo 10 dni pred rokom, tako da še sploh nisem imela napotnice za porodnišnico :) Pa sva z mojim dragim enostavno šla na Jesenice in niso nič komplicirali.
Me je pa moj ginekolog vprašal na prvem pregledu po porodu, kdo mi je delal CR, da te zdravnice pa ne pozna v Kranju.. :) Tako da sva imela potem kar mal debate o porodnišnici Kranj, pa da vprašanje če bi blo res treba narest CR,... Kr neki :)
Moram rečt, da vse pohvale celotnemu osebju, od zdravnikov do sester, babic.. vsi so bili zelo prijazni, hrana odlična, vseh pripomočkov zadosti... V bolnici sem bila 6 dni, ker sem imela na koncu urgentni CR, ker se nisem odpirala. Svojih popadkov sem imela fuuuul, malčku je pa že začel padat pulz... tako da sem imela dost časa srečat precej osebja :)
Evo, sredi novembra bom imela pa priliko doživet novo izkušnjo.. o tem bom pa lahko kaj napisala ko bo to mimo :))

(odgovor članu palas)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Porodnišnica Jesenice
5.6.2010 19:34:12   
MiniMiska
katka0407, hvala za tvojo izkušnjo, upam, da bo tudi drugič pozitivna. Vsekakor moram povedat, da sem že rodila in sem ZELO zadovoljna z osebjem v SBJ. Ker sem bila tako na gin-pod.oddelku kot na pediatričnem lahko rečem, da so res 1A, vsaj jaz sem imela zelo pozitivne izkušnje. Pri meni je bilo tako, da mi je odtekla voda (en mesec pred PDP) in me je moj samo hitro peljal, pregled -7cm odprta- in v 1 uri sem rodila. Na oddelku tudi vse sestre zelo fajn, so skrbele za malčka (je bil v inkubatorju) in zame (čeprav sem bila nezahtevna porodnica). Tako da priporočam in če bom še kdaj rodila, ne bom oklevala, kam.
Je bilo pa zanimivo na prvem pregledu pri G; prav vidi se, da se KR in JEsenice ne marajo, ampak kaj mene to briga. No saj bom zdaj tudi G zamenjala, ker mi je sistem v KR totalno zgrešen!

(odgovor članu katka0407)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Porodnišnica Jesenice
15.7.2010 8:16:05   
lunka1
No, da se še jaz javim po dooooolgem času user posted image  Je že 4 mesece od tega in razmišljamo že malo v smeri še enega otročka... AMPAK lepo počasi, saj se je moj porod zaključil s CR in je potrebno počakat vsaj 6 mesecev, še bolje eno leto.


Me pa zanima, če katera ve, ali te v primeru, da si imel prvič CR, upoštevajo še pri drugem porodu in ti na željo naredijo ponovno CR? Nekje sem namreč slišala, da ja, nisem pa sigurna...

Namreč, meni je celo nosečnost moja G v Radovljici govorila, da imam velikega otroka, pa nisem nikoli sploh pomislila, da bi bil CR opcija. Sem želela rodit naravno in pika. Potem sem začela hodit v P Jesenice na CTG in UZ in sem na 4 pregledih naletela tudi na Tratnjeka. Po vsem slišanem o njem, lahko rečem le "kapo dol" (je vmes že zapustil jeseniško P, ampak se je HB že vrnil)... On je bil edini, ki je nakazal možnost CR oz. je rekel celo, da je zelo verjetno da bo in me dal na vse preizkave. To je potrdila tudi Dražičeva, Macunova, ki me je pregledala 2x (zelo zelo groba, me je cel dan bolelo,... Tratnjek niti blizu ne pride...) pa niti slišat ni hotela o CR. No, dan po PDP mi je sprožila porod in čakala 17 ur (!!!!!!), preden je dokončno naredila CR. Vmes mi je hotela še presredek rezat in vakum delat, pa sem ponorela na porodni in ji rekla, naj mi naredi CR.

V glavnem... prava mora in si niti ne predstavljam rodit naravno. Na koncu so mi odvzeli EA, ki sem jo imela sicer od štirih popoldan, kar baje naredijo na Jesenicah, da se bolje čuti iztis. No, ker se nisem sama nič odpirala mi je šopala umetne na umetne in, ko so me peljali v operacijsko sredi noči, me je tako bolelo, da sem mislila, da bom umrla. Seveda, od nič popadkov na maksimum... Sem bruhala od bolečin...

*

Kar pa se tiče same oskrbe na oddelku - vse super. Sestre so super (lahko, da ima kdaj katera slab dan, kar je popolnoma človeško, nas pa še hormoni dajejo in smo zelo občutljive, pa domov bi šle rade in podobno), hrana super. Meni so mojo pikico prinesli sicer po 4h urah da sva se podojili, saj mi jo zaradi CR niso dali takoj k prsim, ampak nama je dojenje vseeno steklo. Super res! Definitivno še enkrat, ampak samo s CR user posted image

(odgovor članu MiniMiska)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Porodnišnica Jesenice
24.7.2010 20:28:09   
branka81
tudi jz sm rodila na jesenicah in sem full zadovoljna.Imam petmesečno hčerkico in tud razmišljamo ,da bi kmalu imeli še enega sončka.user posted image user posted image

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Porodnišnica Jesenice
19.8.2011 12:31:37   
Nitkica11
Jaz tudi rodila na Jesenicah in za dovoljna z osebje, oskrbo, hrano user posted image . Ko bomo imeli šeenge bom rodila definitivno na Jesenicah. user posted image Sicer letos so že ene parkrat imeli baby boom tako da jim je že zmankovalo sob ampak so vse brez problema spravili pod streho! Res pohvale vsem v Jeseniški porodnišnici!

_____________________________

Kar te ne ubije te ojača!

(odgovor članu branka81)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Porodnišnica Jesenice
7.8.2012 13:45:25   
ladydi69
pozdravljene souser posted image

Evo še zadnji CTG opravljen pri svoji G,naprej pa v P jesenice v ponedeljek 13.8.ki naj bi bil tudi rok..
Gre katera v pon. na CTG na jesenice? Moja G je rekla da se mi ni treba naročiti,naj smao pridem tja pred
8 zjutraj za CTG? Kaj menite da naj prej pokličem ali samo pridem?? še malo douser posted image

(odgovor članu Nitkica11)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Porodnišnica Jesenice
7.8.2012 13:57:36   
Nitkica11
A je tvoja G dr. Petkova? Ce ti rece da se ni treba narocit pejt samo v bolnico v prvo nastropje levo z napotnico in potem desno na ginekolosko pa te bo vrjetno prvo g pogledal poslal na ctg in potem spet na pregled...

_____________________________

Kar te ne ubije te ojača!

(odgovor članu ladydi69)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?