|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mini stanovanja
26.6.2007 20:05:44   
*ajetam*
tukej sem dobila občutek da imate vse ogromna stanovanja...
kaj pa je kje kdo z majhnim stanovanjem ?
midva ga imava in vidim da je to ena velika dogodivščina. vsak prostorček, ki ti je dan, mora biti zelo dobro premišljen kako ga boš uporabil...
sicer upava, da bova čimprej lahko zidala da se preseliva v večje stanovanje...
a do takrat...... se je treba znajdit po svoje....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mini stanovanja
26.6.2007 20:08:25   
Pingvinčica
Tudi mi sedaj živimo lahko rečem v majhnem stanovanju. Zidamo hiško tako da upam ne bomo več dolgo izkoriščali vsak kvadratni meter.

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mini stanovanja
26.6.2007 20:50:53   
Anonimen
Mi živimo na čisto majhnem. No, do pred kratkim je bila to garsonjera, zdaj pa smo zaprli balkon, da imamo posebej sobico za spat. Je pa res treba fajn premislit, kako boš izkoristil prostor.

(odgovor članu Pingvinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mini stanovanja
26.6.2007 20:54:58   
MarijaPo
Midva sva z Igorjem zivela dve leti v precej majhnem stanovanju in je bilo super. Predvsem je bilo fino to, da sva morala imet vse skos pospravljeno, ker se sicer ni dalo hodit po stanovanju. Pa tud, nikamor mi ni mogu pobegnit. :)

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mini stanovanja
26.6.2007 20:58:53   
Anonimen
Kaj pa je za vas to - majhno/mini stanovanje?

(odgovor članu *ajetam*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mini stanovanja
26.6.2007 21:30:19   
lukec
Ja, to sem hotla že jaz vprašat. Gre za stvar posameznika.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mini stanovanja
26.6.2007 21:46:37   
tinkatonka
ja res je stvar posameznika.

jaz sem bom iz hiše z 300 m2, kjer zdaj živimo še z mojimi starši preselila na 80m2, pa se mi zdi to majhno. A je moje veliko "kraljestvo", ker je samo najino oz. od nas treh.



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mini stanovanja
26.6.2007 22:40:17   
*ajetam*
ja to bi res mogla pojasnit. midva imava cca 40 kvadratov...
imava vse samo je vse micano. micana kuhnica, micana kopalnica, dnevna soba ki je tudi spalnica user posted image
hodnik in balkon...
ja to je pa res ja. vedno more biti pospravljeno, drugače sploh ne moreš normalno čez stanovanje user posted image
pa tut pobegnit se ne da. če se z mojim kej skregam pobegnem v kopalnico. drugam itak ne morem user posted image
živiva pa v mansardi v hiši mojih staršev. samo za enkrat še nimava denarja, da bi zidala, zreven najinega stanovanja pa je moja sestra pa se bo njen fant preselil sem tako da ne moreva njenega dela "vzet"
ma sej počasi bo...

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mini stanovanja
26.6.2007 23:06:07   
Anonimen
Mi smo imeli prej 35m2, zdaj smo jih pridobili še cca. 10. S tem, da je posebej kopalnica, posebej predsoba, ostalo je pa vse en večji prostor - kuhinja z jedilnico, dnevna soba in spalnica, ki je ločena edino tako, da je na 4 cm višjem nivoju. Za dva odrasla, dva otroka in dva kužka - mini stanovanje. Ampak se mamo fajn.user posted image

(odgovor članu *ajetam*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mini stanovanja
26.6.2007 23:10:02   
kofetek2010
mi smo 4 in imamo 103 m2 stanovanja - nam je premajhno in ga prodajamo user posted image  



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mini stanovanja
26.6.2007 23:12:17   
*ajetam*
o tašonka, potem imamo isto user posted image
samo da ta najin del spalnica, dnevna ni velik. ampak je miceno.
kje pa tvojadva otročka spita ?
ma se stiskamo sam sej opčasi bomo prišli do večjega ne ?
bomo toliko bolj znali cenit vsak dodaten kvadratni meter user posted image
samo res lahko doktoriraš iz tega da vsak cm izkoristiš user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mini stanovanja
26.6.2007 23:13:30   
*ajetam*

IZVIRNO SPOROČILO: jana73

mi smo 4 in imamo 103 m2 stanovanja - nam je premajhno in ga prodajamo user posted image  





waw. jest bi takojjj mela 100 m2 user posted image
men se zdi to full velik user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: mini stanovanja
26.6.2007 23:20:13   
Anonimen
Nekaj časa sem živela v sobi v samskem domu, "veliki" 17 m2. V njej ni bilo ne vode ne ogrevanja, sanitarije (vključno s tušem in umivalnikom) pa so bile skupne s še cca. 20-imi stanovalci istega nadstropja + neštetimi obiskovalci.

In, da ne pozabim omeniti - v tej sobi nisem živela sama. Zraven so bili še Jan, moj bivši mož, moja (sedaj že pokojna) mama in njen partner.

Pa sem preživela in se danes pretegujem na 150-ih m2. Zasluženo. user posted image

(odgovor članu *ajetam*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: mini stanovanja
26.6.2007 23:22:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *ajetam*

kje pa tvojadva otročka spita ?


V bistvu eden še v trebuščku, samo grem vsak čas rodit, bo pa imel kinderpet med spalnico in dnevno, tamala ima že svojo veliko pojstlo na enem koncu spalnice, midva pa trenutno še jogi na tleh na drugem koncu in posteljno omaro v izdelavi, da bo čez dan več prostora za otroško igro.user posted image Kasneje bosta pa na pogradu, še kasneje bova pa midva imela pograd nad sedežno in bo tam samo še otroška soba. Če bomo pač primorani ostat tu.

(odgovor članu *ajetam*)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: mini stanovanja
26.6.2007 23:44:57   
*ajetam*
no, sej do takrat boste pa že ziher šli na večje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: mini stanovanja
27.6.2007 7:54:06   
Anonimen
mene pa zanima kam daste vso robo v tako malih stanovanjih?
jaz imam sedaj v novi hiši samo dnevno z jedilnico in kuhinjo veliko skor 60 kvadratov.

(odgovor članu *ajetam*)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: mini stanovanja
27.6.2007 8:09:43   
nuala
Trenutnoi živimo v stanovanju cca 110m2, pa nam je skoraj pol preveliko; enostavno ne uporabljamo celega. Se mi zdi, da bi nam bilo ene 70m2 čez glavo dovolj, res pa, da smo kar naprej nekje in zelo malo doma.
Definitivno pa pogrešam vrt.

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: mini stanovanja
27.6.2007 8:25:15   
Anonimen
mi bomo pa kmalu 4. pa imamo 70 m2, pa nam je čisto prav. Samo navlako, moraš sproti ven metat in se minimalizem iti user posted image

(odgovor članu nuala)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: mini stanovanja
27.6.2007 8:42:10   
soncece24
Sva dva na 140 kvadratih. živiva v mansardi pri mojem očetu in je pač veliko, ker je hiša velika. Kupila tako velikega stanovanja sigurno ne bi - je preveč za čistit user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: mini stanovanja
27.6.2007 8:52:42   
lucika
mi imamo trije 54 kvadratov. meni manjka le balkon, drugače bi bilo tole čisto dovolj. za enkrat...zdaj delamo projekt za hišo in smo pristali na 150 kvadratihuser posted image , ker računam, da se bomo številčno še povečali...

eno je živeti v hiši staršev v enem nadstropju, drugo so isti kvadrati v bloku. v hiši lahko vsaj čevlje pustiš kje drugje, pa kaj v kleti, pa v garaži, pa sigurno je kje kaka omara za nesezonska oblačila...pa tako, malo se ziher razporedi..v bloku pa vso kložje tiščiš pod postelje, na omare...ker vse kar imaš je tam, še pred vrati ni nič...

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: mini stanovanja
27.6.2007 9:07:30   
orhideja75
mi smo 4  in živimo v stanovanju hiše in imamo 125 m2.
si pa sploh ne predstavljam kako bi bilo, če bi šli v manjše stanovanje. kam bi dali vse stvari? ali pa smo se tako navadili, da smo komot.
res pa imamo kuhinjo+jedilnico+dnevno veliko in to mi je ful všeč saj se tam najbolj zadržujemo. če bi bilo manjše, bi se počutila utesnjeno.

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: mini stanovanja
27.6.2007 9:09:06   
orhideja75
IZVIRNO SPOROČILO: orhideja75

mi smo 4  in živimo v stanovanju hiše in imamo 125 m2.
si pa sploh ne predstavljam kako bi bilo, če bi šli v manjše stanovanje. kam bi dali vse stvari? ali pa smo se tako navadili, da smo komot.
res pa imamo kuhinjo+jedilnico+dnevno veliko in to mi je ful všeč saj se tam najbolj zadržujemo. če bi bilo manjše, bi se počutila utesnjeno.

aja pa pozabila sem omenti, da imamo še pokrito teraso 25 m2, kar mi je pa sploh super. tam preživljamo poletne večere, ko se zunaj ohladi. pa kakšno svečko proti komarjem prižgemo.


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: mini stanovanja
27.6.2007 9:10:43   
lemavrica
Živiva na cca. 60 m2. Zaenkrat je dovolj, mi pa grozno manjka balkon. Upam da se bova čez par let selila v večjega, ker za parcelo ne bova nikoli zbrala kaj šele za hišo.
Meni je to sicer majhno, ker sem prej vsa leta živela v hiši z ogromnim vrtom.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: mini stanovanja
27.6.2007 10:20:34   
*ajetam*
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

mene pa zanima kam daste vso robo v tako malih stanovanjih?
jaz imam sedaj v novi hiši samo dnevno z jedilnico in kuhinjo veliko skor 60 kvadratov.


ja treba se je znajdit. midva imava kavč, ki ima prostor spodaj tako da je tam lahko kaj, kaj dava pod streho (je še en košček prostora user posted image ) drugo pa v klet ali kaj podobnega. drugače sem se pa navadila da svo navlako mečem stran in e ne šparam ker je nimam kje šparat user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: mini stanovanja
27.6.2007 10:26:34   
sazi
Mi smo trije na 47 m2. Ko sva bila 2, je bilo ravno prav, zdaj, ko smo trije, se kar naprej spotikaš čez igrače, ko bomo 4, bo pa res že kar premajhno (no, pa bi se tudi dalo, če bi bilo treba). Smo pa ravno kupili hišo, ki bo končana čez dobro leto, takrat bomo pa svoje stvari in okončine lepo raztegovali... čez igrače se bomo pa verjetno še vedno spotikaliuser posted image

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?