|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Betonski tlakovci
27.6.2007 12:04:21   
Strawberrie Cherrie
Pre hišo bi menjala tlakovce. ni dosti - približno 10m2 ...
Pa sem si gledala neke rdeče betonske tlakovce s teflonsko zašščito. Ali ima kdo? Kako se obnesejo? Življenjska doba? Ali jih je lahko ščistit?
Gledala sem si ZF 3 -> po kolikem času je potem jih treba obnovit, recimo nanest kakšno zaščito in podobno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Betonski tlakovci
27.6.2007 13:16:05   
robinzon
Glede na to, da je to ena nova zadeva, bi bilo težko reči, koliko je življenska doba.

Ne vem pa, kako danes delajo tele tlakovce. Včasih so jih stresli iz kamiona in se jih je par poškodovalo, po dvajsetih letih so skoraj taki kot  prvi dan. Je pa res, da jih nikoli nismo solili.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Betonski tlakovci
27.6.2007 14:56:29   
Strawberrie Cherrie
Robinzon, sej mi tut ne bomo za hišo solili user posted image ; vseeno menda boljše prenašajo sol?

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Betonski tlakovci
28.6.2007 12:10:33   
*ajetam*
oo mi ravno sedaj dajemo tlakovce. smo tudi hoteli imet rdeče pa jih niso več imeli...
življenska doba je dolga. se ni za bat...
treba je samo malo pazit, da se ne nosi preveč peska na njih ali pa ne smeš kidat po njih. ma ok lahko. samo meni je oči reku da se potem praske delajo. ravno tako s peskom. ker drgneš s čevlji po tlakovcih pa kavenčki se drgnejo in na tlakovcu poznajo črte. sicer verjetno malo. samo  če cca 2 leti ne paziš ali še manj se verjetno hitro pozna da so zdrajsani...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Betonski tlakovci
1.7.2007 0:00:12   
saving
Če misliš na Sammelrock, smo jih mi ravnokar položili. Pa prav nemarno pokajo user posted image ! Ne vem, morda jih bomo celo reklarmirali. Teflonska zaščita, ja pa res. user posted image

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?