|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mivka za peskovnik
3.4.2007 20:14:17   
živa
Za malega iščem drobno mivko za peskovnik, pa nimam pojma, kje se dobi. Sem bila danes v trgovini z gradbenim materialom, pa imajo samo tisti s kadmijem iz Mežice user posted image . Svetovali so mi mivko, ki jo proizvajajo v Kemi v Puconcih, menda jo delajo prav za peskovnike. Kje v Lj bi dobila to mivko - ali pa katerokoli drugo drobno mivko za peskovnik?

Lp,

živa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mivka za peskovnik
3.4.2007 21:15:53   
Anonimen
Se boš morala k nam zapeljat user posted image .

Mi smo jo kupili in je res superuser posted image

(odgovor članu živa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mivka za peskovnik
3.4.2007 21:22:41   
živa

Kam se moram zapeljat, a prav v Puconce? To bo vožnja dražja od mivke user posted image .

Lp,

živa

P.S.: A si si ti nick spremenila ali ga portal malo sračka in imaš Urškino slikouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mivka za peskovnik
4.4.2007 8:11:07   
Janya
Lansko leto smo jo mi kupili v Merkurju na Viči za Interšparom, pakirana v vreče po 25 kg.
Ampak ne v trgovini ampak tam kjer imaajo gradbeni material, sicer pa vprašaj kakšnega prodajalca pa te bo pravilno usmeril.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mivka za peskovnik
4.4.2007 9:09:46   
makica
Sem klicala v podjetje Kema v Puconce in so mi rekli da so njihovi proizvodi na razpolago v vseh Merkurjih in večjih trgovinah z gradbenim materialom. Najbolje da pokličeš po trgovinah in vprašaš. Reče se pa pesek za otroško igro. Tukaj je tudi link: http://www.kema.si/si/proizvodi/pesek-za-otrosko-igro.htm

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mivka za peskovnik
4.4.2007 9:48:28   
živa
Hvala! Naš mali bo končno užival user posted image .

Lp,

živa

(odgovor članu makica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mivka za peskovnik
25.4.2007 22:33:02   
eya
Mi smo bili pa v Merkurju v BTCju, pa sploh nimajo mivke za male? Mi je rekel, da je nikoli niso prodajaliuser posted image  Sicer je bil tip še bolj mlad...

No, potem smo jo pa dobili v OBIju, na Rudniku.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mivka za peskovnik
26.4.2007 9:15:23   
Gordana-3
merkur ima to mivko iz puconcev, pa baumax tud, no vsaj v celju jo imajo, stane nekje bivših 600 sit 25 kg. mi bomo morali počasi it v novo nabavo. novo mivko imamo šele mesec dni, pa je je povsod drugje že več, kot v peskovniku user posted image

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mivka za peskovnik
26.4.2007 17:46:45   
Maleal
Obi,Bauhaus,Baumax.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mivka za peskovnik
27.4.2007 9:21:52   
*lea*
Tako kot je Imarcel napisla, Bauhaus. Prodajajo 25 kg vrečke, okoli 800 do 900 starih sit. Vreča bela in porisana z otroškimi motivi. Na njej piše, da je 3x prečiščen. Prijetno in predvsem varno igranje vam želim.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mivka za peskovnik
21.10.2009 18:06:27   
Julija08
Baje mora imeti mivka za peskovnik A-testirana oz. z nekim certifikatom?!

A kdo kaj ve o tem?

(odgovor članu PGM)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mivka za peskovnik
31.1.2018 12:06:23   
RESA
Mivka za otroške peskovnike mora biti zdravstveno pregledana, kar pomeni, da ima potrdilo s strani zdravstvenega inštituta - temu rečejo certifikat.
Točno je določeno, katere snovi so lahko rizične in kakšna je njihova še dopustna meja.

Že nekaj časa je predpis, da je samo taka mivka (s certifikatom) dovoljena na vseh javnih ustanovah (vrtci, šole...) in tudi prostorih (parki v lasti občin...). Enako velja za gostinske lokale.
Še povezava - preverjeno, da je ok http://www.azuteam.si/sole-in-vrtci.htm


(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?