|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mladički...
11.8.2007 23:17:07   
malecka
Moram vam sporočiti, da je moja Nola danes legla. user posted image  user posted image  user posted image Se je revica namantrala,kar sedem jih ima. vendar je sedaj vse mimo in ji je videti, da je srečna.user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mladički...
11.8.2007 23:19:15   
Anonimen
Bravo.

Ti pa le slike pripopaj user posted image

(odgovor članu malecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mladički...
11.8.2007 23:20:54   
Balonchy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    BRAVO!!!!!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Čakamo slikice!!!

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mladički...
11.8.2007 23:26:56   
hrabra miška
user posted image Bravo. čakamo slikce.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mladički...
11.8.2007 23:36:06   
malecka
jih bom jutri poslikala in dala v album, ok? Mi pravijo da pretiravam ampak jaz se tako veselim majhnih pesetov user posted image user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mladički...
11.8.2007 23:39:24   
mala maja
tud jaz se veselim slikic.user posted image user posted image user posted image  Pa bravo pasji mamici za tako številčno družinicouser posted image user posted image

kakšne pasme pa so mladički?

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mladički...
12.8.2007 11:07:27   
* Mateja *
Ojej, kok lepo, da imate tok kužatov!
Dej povej hitro kaka pasma je, ker mi kupujemo psička! Pa kakšna slika je dobrodošla!!

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mladički...
12.8.2007 11:08:33   
Anonimen
Jooooj, to je pa tako lepo, to bi pa jaz tudi kdaj rada doživela. Čestitke vaši mamici. Katere pasme pa je, pa če je mešanka, nam še povej, kakšna izgleda in  kakšen je očka? Vse povej!user posted image Pa slikice seveda.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mladički...
12.8.2007 13:55:50   
malecka
ja imano dalmatinčke, čistokrvne sam so brez rodovnika, tko so lepi. zdaj čakam da se mi napolnijo baterije, pa jih grem pol poslikat. user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mladički...
12.8.2007 18:02:03   
Shania
O super. Še eno nerodovniško leglo. Imajo BAER test opravljen? Saj veš, kaj je to, ne?

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mladički...
12.8.2007 18:18:56   
Anonimen
Shania, kaj pa je s teboj? Preveč si zavzeta za to, resno. Pa kaj potem, če so nerodovniško leglo???

Malečka, hitro slikice gor, ko jih slikaš.user posted image

(odgovor članu Shania)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mladički...
12.8.2007 18:30:50   
Shania
IZVIRNO SPOROČILO: *Malena*

Shania, kaj pa je s teboj? Preveč si zavzeta za to, resno. Pa kaj potem, če so nerodovniško leglo???




Veš kaj pomeni BAER test? Ne? Torej je bolj na mestu vprašanje, kaj je s teboj? user posted image

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: mladički...
12.8.2007 18:36:16   
dory
ne razumem....mar to pomeni,da so nerodovniški dotični gluhi al kaj? izpadlo je glih tko kot ces so nerodovniski, ni vredno da sploh so....user posted image

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: mladički...
12.8.2007 18:44:56   
Shania
Ne, da ni vredno, da sploh so. Ampak imajo dalamtinci nekaj zelo specifičnih zdravstvenih težav in bi morala biti vzreja zelo selektivna, da se izognemo, kar se le da zdr. težavam. Seveda do njih vseeno lahko pride, ampak zajezi se pa lahko kar precejšen del. Poleg tega imajo dalmatinci težave s sluhom in je smiselno in prav, da se najprej testira starše in nato seveda vse mladiče. No, tako ali tako ne razumem, zakaj je tole leglo tu, glede na to, da očitno ne ustrezajo marsikateremu kriteriju. Vprašanje, kaj je z prejšnjimi rodovi in težavami, ki so jih pestile. Znana zgodba, katero pa tisti, ki mu ni vseeno itak pozna in mu ni vseeno kakšne mladiče spravi na svet, ostali pa itak delajo po liniji najmanjšega odpora. Glavno, da je leglo tu, da se vidi čudež življenja in, da je mamica imela mladičke (zelo počlovečeno, dragi moji).

Psov JE preveč in če se že vzreja, naj to dela tisti, ki zna, ki se ustrezno izobrazi v tej smeri in, ki to počne z srcem in ljubeznijo ter v korist pasmi. Ne pa, proti njej.

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: mladički...
12.8.2007 18:50:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *Malena*

Shania, kaj pa je s teboj? Preveč si zavzeta za to, resno. Pa kaj potem, če so nerodovniško leglo???

Malečka, hitro slikice gor, ko jih slikaš.user posted image



Dobrodošla nazajuser posted image .

Drugač pa....a se moreš spuščat v debate ki jim nisi dorasla oz. jih ne razumeš. Če te zanima si pa preberi par dejstev o možnosti obstoja čistokrvnih nerodovniških psov. Dejstvo je da se bo spet en revež nategnu pa plačal denar za sicer verjamem zelo lepe in zdrave pse....ampak pač niso predstavniki dalmatincov in bi jih morali dati zastojn, če jih že redijo iz veselja. Pa me prav zanima če bodo podarjeni ali prodaniuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: mladički...
12.8.2007 19:26:26   
malecka
no da odgovorim mladički bodo PODARJENI in ne prodani tako kot lani. in lahko me sedaj linčate kolk čte, ampak a so pred 100- imi leti tudi delali teste!!! mi smo se odločili za to ampak nikakor ne zato da bi služili. jaz sem si vedno želela dalmatinčka pa mi ni bil dostopen( rodovniški) zaradi financ. ne vem vsak drugače gleda na to. neglede na vaše pripombe sem jih jaz zelo vesela in še bolj vesela sem kadar pride otrok do mene pa me dam kužka v roke in je srečen, zdraven pa tud starši, ker jih ni stal celo premoženje.

no sem se razpričala, za vse ki ste mojega mišljenja slikice so v albumu- Nola in mladički user posted image


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: mladički...
12.8.2007 19:27:47   
Anonimen
Pohvalno da jih ne boste prodajali ampak podarili.

Zelo lepi kužki.

(odgovor članu malecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: mladički...
12.8.2007 19:31:55   
Shania
malecka, ne glede na vse, sprejmi dobronameren nasvet od mene. Ko boste mladičke podarjali (pohvano, se strinjam) jih oddajte preko pogodbe. Če jo nimate, me lahko kontaktirate. V pogodbi naj bo navedeno, poleg vsega ostalega, da se mladički oddajajo zgolj kot družinski kužki in, da ne želite in dovolite, da imajo naprej leglo - da jih oddajate le pod tem pogojem. S tem boste dosegli, da daste kužke nekomu, ki si res želi le štirinožnega prijatelja obenem pa ne bo sproduciral kup nerodovniških kužkov, z ZELO vprašljivim zdravstvenim poreklom.

lp,
Shania

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: mladički...
12.8.2007 19:33:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: malecka

no da odgovorim mladički bodo PODARJENI in ne prodani tako kot lani. in lahko me sedaj linčate kolk čte, ampak a so pred 100- imi leti tudi delali teste!!! mi smo se odločili za to ampak nikakor ne zato da bi služili. jaz sem si vedno želela dalmatinčka pa mi ni bil dostopen( rodovniški) zaradi financ. ne vem vsak drugače gleda na to. neglede na vaše pripombe sem jih jaz zelo vesela in še bolj vesela sem kadar pride otrok do mene pa me dam kužka v roke in je srečen, zdraven pa tud starši, ker jih ni stal celo premoženje.

no sem se razpričala, za vse ki ste mojega mišljenja slikice so v albumu- Nola in mladički user posted image



Me veseli, da jih ne boš prodajala, ampak podarila, ker so res dragi. Sem seveda tvojega mišljenja.

Mama in pa mladički so pa res carteki. user posted image

Karin24, no comment user posted image

(odgovor članu malecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: mladički...
12.8.2007 19:40:24   
malecka
sedaj pa me nekaj zanima, če so starši rodovniški in ti naprej ne rihtaš rodovnika, zakaj je zdravstveno stanje vprašljivo. sem pač firbčna.user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: mladički...
12.8.2007 20:53:57   
polona2
IZVIRNO SPOROČILO: malecka

no da odgovorim mladički bodo PODARJENI in ne prodani tako kot lani. in lahko me sedaj linčate kolk čte, ampak a so pred 100- imi leti tudi delali teste!!! mi smo se odločili za to ampak nikakor ne zato da bi služili. jaz sem si vedno želela dalmatinčka pa mi ni bil dostopen( rodovniški) zaradi financ. ne vem vsak drugače gleda na to. neglede na vaše pripombe sem jih jaz zelo vesela in še bolj vesela sem kadar pride otrok do mene pa me dam kužka v roke in je srečen, zdraven pa tud starši, ker jih ni stal celo premoženje.

no sem se razpričala, za vse ki ste mojega mišljenja slikice so v albumu- Nola in mladički user posted image



Dalmatinci so zelo občutljiva pasma. In če ljudje šparajo že pri nakupu psa, kako potem šele šparajo, ko ga je treba peljati k veterinarju, ali ko je treba kupiti kvalitetno hrano. Super ste, res. Zadnji stavek v citiranem postu je pa itak samo za zjokat. Važno da so otroci veseli, pa čeprav traja navdušenje ravno pet minut, potem pa videvamo v slovenskih zavetiščih nevzgojene in problematične dalmatince, ki se jih ljudje naveličajo, otroci so si ga takooo želeli, ko je bilo pa treba prvi iztrebek pospravit za njim, jih je pa vse minilo...

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: mladički...
12.8.2007 21:23:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: malecka

sedaj pa me nekaj zanima, če so starši rodovniški in ti naprej ne rihtaš rodovnika, zakaj je zdravstveno stanje vprašljivo. sem pač firbčna.user posted image


Vprašanje je bolj iz katerega razloga bi kdo paril dva rodovniška psa, mladičem pa ne bi uredil rodovnikovuser posted image

(odgovor članu malecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: mladički...
12.8.2007 21:28:50   
Shania
IZVIRNO SPOROČILO: malecka

sedaj pa me nekaj zanima, če so starši rodovniški in ti naprej ne rihtaš rodovnika, zakaj je zdravstveno stanje vprašljivo. sem pač firbčna.user posted image


Nekaj mi ni jasno. Imate mladiče, pa se vam tudi sanja ne, kako se "rihta" rodovnik in kakšen je pogoj, da mladički dobijo rodovnike. Niti sanja se vam ne, kakšni testi so potrebni in kakšni zaželeni. Res me zanima, kako ste se pripravili na leglo in zakaj. Aja, saj res, da so otroci srečni, ko imajo psa v rokah (za koliko časa?), starši pa, ker so prišparali z nakupom. Pa to ne moreš verjet.

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: mladički...
12.8.2007 21:52:24   
malecka
sploh me niste RAZUMELE. vem katere so šibke točke v zdravju dalmatincev in vem katere teste moraš opravit. pa še to moja ,,kuzlica,,je hči rodovniških staršev, samec z katerim se je parila pa ima rodovnik. zdaj me pa zanima zakaj imajo lahko oni problem , oziroma njihovi potomci?

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
12.8.2007 22:59:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?