|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   moja zgodba na kratko
22.7.2008 10:38:14   
Zara82
Pozdravljene, Na žalost se vam moram pridružiti še jaz. Pred dvema mesecema sem v 22. tednu rodila enojajčna fantka. Kot me lahko razumete le ve, je žalost še toliko večja, ker je bila to moja prva nosečnost. Okolica mi sicer govori, da naj gledam naprej, da sva še mlada (oba pod 30 let), vendar mi to prav nič ne pomaga, ko sem pa izgubila DVA PRELEPA fantka!  Težko se vklopim nazaj v službo, med sodelavce... Se mi zdi, da sem jih totalno prerasla... Nikakor ne gledam zviška na njihove šale, vendar se jim nikakor ne morem pridružit... Bolečina ob taki nenadni (nosečnost je potekala brez težav) izgubi je neopisljiva. Praznina v srcu je nepredstavljiva. Vsako jutro, ko se zbudim si zaželim le to, da je bilo vse skupaj ena huda nočna mora. Pa ni.  Okolica ju ne priznava. Čeprav sta dobila vse običajne dokumente in pravice, nekaterih ne zanima niti, kako jima je ime. Saj ne vedo, kako bi odreagirali, vendar je takšna ignoranca najslabša. So pa drugi, ki ti dajo objem, stisk roke... Izkaz sožalja pomeni veliko. Pomeni priznanje obstoja dveh sončnkov in priznanje pravice do žalovanja staršem... Nepojmljivo je, kakšne zgodbe nam nameni življenje. In težko je take stvari vzeti kot nauk. Le česa se mi je bilo potrebno naučiti skozi tako vrsto trpljenja? Treba je zatreti misel, da se ti je zgodilo poplačilo in da je to božja šiba, treba je nehati iskati krivce.  So in bodo dogodki, ki se nam ne zdijo smiselni. Če so pa nam nerazumljeni, še ne pomeni, da so tudi nepravilni. Prepričujem se, da verjamem v pravičnost vesoljne energije in da je vsaka negativna stvar za nekaj pozitivna... Vendar, kako dolgo še? Kako dolgo se bom še lahko tako "slepila"?  Morala sem dati dušo na ekran. Moram deliti bolečino.   
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: moja zgodba na kratko
22.7.2008 10:44:04   
tinč407
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  vem da ni besed, ki bi te lahko potolažile zato ti pošiljam tisoče objemčkov user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in iskreno sožalje ob tvoji izgubi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu Zara82)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: moja zgodba na kratko
22.7.2008 10:45:54   
boob
user posted image  sploh nevem kaj naj ti napišem. . . razen to da ti želim veliko sreče za naprej  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zara82)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: moja zgodba na kratko
22.7.2008 10:49:37   
aqua77
Zara,

nimam besed..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Iskreno mi je žal za tvoja dva sončka.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hudo mi je tudi, ko pomislim, kako tebe in tvojo družino življenje preizkuša... Če povem po pravici, si ne morem niti pedstavljati, s kakšno bolečino se soočaš. Če rabiš nekoga za pogovor ali pa samo rame za naslonit smo punce tukaj in se obrni na nas.

Je obrabljena fraza, ampak s časom bo bolečina manj pekoča.... Bodi močna in glej naprej saj te za ovinkom čaka življenje, ki ti ponuja lepše trenutke...

Stojim ti ob strani.... user posted image




_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Zara82)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: moja zgodba na kratko
22.7.2008 10:55:57   
Anonimen
Iskreno sožalje ob boleči izgubi tvojih sončkov. user posted image user posted image user posted image

Zaupaj nam kako je bilo ime tvojim user posted image user posted image

Vse kar lahko še rečem je, da življenje včasih ni pošteno user posted image

Pošiljam ti objemeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in ti želim, da bi spet kmalu našla veselje v svojem obstoju.

(odgovor članu Zara82)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: moja zgodba na kratko
22.7.2008 10:56:26   
Fargesia
Zara....ostajam brez besed...prejšni petek sem imela abrzaijo v 9.tednu...ampak tole kar se je zgodilo vama...to je nepojemljivo...

iskreno mi je žal za tvoja dva škratka....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: moja zgodba na kratko
22.7.2008 10:58:29   
dar10
Zara82, moje iskreno sozalje ob vajini izgubi! Ne predstavljam si kako hudo mora biti, ko otrocka ze cutis in je del tebe, potem pa ga vec ni... V tvojem primeru pa celo dva... Res zalostno! Ko bo minilo dovolj casa, bo lazje, nikoli pa ne bosta pozabila... Vajina otrocka sta dva angelcka, ki bosta vedno z vama... Drzim pesti, da se cimprej pobereta in znova zazivita!
LP

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: moja zgodba na kratko
22.7.2008 11:01:17   
Zara82
Hvala punce! Res ste zlate!

Bolečina ob izgubi v kateremkoli tednu je enaka. In neprimerljiva... Ker je tvoja!

V življenju ti ne more iti nikoli tako slabo, da ne bi moglo biti še slabše. Zato se je treba tolažit in gledati naprej, pa čeprav ni lahko...

In mojima dvema škratkoma je ime SVIT in LIN :)

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: moja zgodba na kratko
22.7.2008 11:01:39   
ursa30
zara 82, iskreno sožalje tudi z moje strani user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dar10)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: moja zgodba na kratko
22.7.2008 11:04:00   
Anonimen
Ojoj Zara 82user posted image user posted image user posted image  Moje iskreno sožaljeuser posted image

(odgovor članu ursa30)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: moja zgodba na kratko
22.7.2008 11:39:10   
lučka 25
Zara, nimam besed. Upam, da bodo moji objemi zadostna tolažba vsaj za nekaj časa.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: moja zgodba na kratko
22.7.2008 11:45:06   
Netopirčy81
Žal mi je za tvojo izgubo. Tvoja srčka imata lepo ime!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: moja zgodba na kratko
22.7.2008 11:52:10   
sonček33
Zara žal mi je. Iskreno.Objem zate.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: moja zgodba na kratko
22.7.2008 12:07:36   
pikapoka2
user posted image user posted image user posted image  Žal mi je!! user posted image user posted image user posted image
Nimam besed...user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: moja zgodba na kratko
22.7.2008 12:25:32   
pokica_
user posted image user posted image user posted image zate Zara.
Solze so mi pritekle, ko sem prebrala njuni lepi imeni, ampak vedi, da sta šla med user posted image user posted image  in bosta za vedno ostala v tvojem srčku.
Zate bo pa kaj kmalu spet posijala sreča in ti podarila sončeka, ki ga boš lahko objela in stisnila k sebiuser posted image , do takrat se pa stisni k svojemu user posted image .

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: moja zgodba na kratko
22.7.2008 12:38:24   
blue sky
Moje sožalje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Bodi močna user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil blue sky -- 22.7.2008 12:39:01 >

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: moja zgodba na kratko
22.7.2008 12:58:20   
kristinaj
nimam besed, hudo mi je, zakaj se to dogaja ???

želim ti, da bosta zbrala moči in se skupaj ponovno podala novim upom naproti.........




_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Zara82)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: moja zgodba na kratko
22.7.2008 13:11:19   
Anonimen
Zara, premi sožalje tudi iz moje strani! user posted image user posted image user posted image Bodita močna...

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: moja zgodba na kratko
22.7.2008 13:13:20   
spelka12
zara sprejmi moje iskreno sožalje ob tvoji boleči izgubi. Vem, kako se počutiš.user posted image user posted image
Pred 14 dnevi sem v 22 tednu izgubila moja 2 pikca. Fantka in punčko. Če se želiš pogovoriti mi pošlji z.s. Upam, da se vama sreča kmalu nasmehne in da ponovno okusiš radosti nosečnosti in seveda materinstva.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: moja zgodba na kratko
22.7.2008 13:52:59   
pikipu
Draga Zara in tudi Spelka, iskreno sožalje. Solze so mi kar same privrele na dan. Hudo mi je za vaju in vajina sončka. Jaz za svojo sestrico dvojčico, ki je umrla tri tedne po rojstvu v 32. tednu, žalujem še danes.

Iskreno vama želim, da ostaneta močni in pogumni.

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: moja zgodba na kratko
22.7.2008 14:24:15   
Shorty_
Zara in Spelka iskreno sožalje obemauser posted image user posted image

Držita se

(odgovor članu pikipu)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: moja zgodba na kratko
22.7.2008 14:29:07   
murkica
Zara iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: moja zgodba na kratko
22.7.2008 14:34:27   
GITA14
moje iskrene sožalje, nimam besed user posted image

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: moja zgodba na kratko
22.7.2008 15:12:36   
tul
Iskreno sožalje!user posted image  
Naj se sliši še tko obrabljeno, vendar bolečina s časom popusti. Je pa pot do tam res trnova, kar sem tudi sama izkusila pred 1,5 leta ko mi je v 32t umrla deklica Iza.
Če imaš moč in željo se odloči za novo nosečnost. Nosečnost po taki izkušnji je težka, je pa trenutek ko dobiš v roke malo štručko toliko lepši.
Jst sem zbrala moč in danes pestujemo 2m Ožbeja.
Le pogumno naprej čeprav je težko. Imej v mislih da se Svit in Lin nekje zgoraj med angelčki igrata z mojo Izo.
lp

(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: moja zgodba na kratko
22.7.2008 15:42:46   
anajmad
Iskreno sožalje ob boleči izgubi.
Pred štirimi leti sem izgubila svojga sinčka v 24.T. Bilo je zelo hudo,ker je še dva dni živel in me niso iz porodnišnice spustili k njemu na EINT v LJ. Boli,vem zelo....boli še po štirih letih-grozno. Čeprav sem se odločila kmalu za ponovno nosečnost,čez dobrih devet mesecev,se je usoda ponovno poigrala z nami in sem rodila hčerko v 26.T.Na srečo se je dobro izteklo.
Kaj naj ti rečem,da čas prinese svoje-ne vem,dejansko ga,toda pozabila ne boš nikoli.
Bodi močnauser posted image

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu tul)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?