|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   na pomoč za odločitev
25.8.2009 18:27:59   
bjondo
Pozdravljam vse uporabnike foruma, sem ciciban tukajuser posted image .Vidim da si delite zelo zanimive izkušnje vseh vrst.
Čeprav malo kasno, ampak končno smo se odločili, da bo tudi letos treba na pot.Družina si je letos omislila malo drugačne počitnice.Letos želimo kampirat na Sardiniji, kamp je že rezerviran, komaj čakamo.
Rabimo samo še šotor.user posted image Sodelavec mi je svetoval družinski šotor znamke Quechua. Je namreč alpinist in ne dvomim vanj. Če mora bit quechua pa naj bo quechuauser posted image .Očitno je to zdej neki novi trend, nova muha.user posted image
Moja žena se je že zagledala v enega, ki ga nekdo prodaja na bolhi. Drugače pa nisem nikjer drugje zasledil, da bi prodajali te šotore pri nas.
Za nakup imamo samo 3 dni časa,zato bi prosil za čimprejšnji nasvet.Hvala vsem, ki mi boste v pomoč.
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: na pomoč za odločitev
25.8.2009 18:31:17   
Felicita
Vem da majo celo kolekcijo Quechua zadev v trgovini Decathlon v Udinah (Vidmu).

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu bjondo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: na pomoč za odločitev
25.8.2009 18:41:14   
mala zirafa
Je vse razprodano.Sem jih klical.aj menite o tem družinskem na bolhi?
http://www.bolha.com/oglas383185940/sotor-quechua-druzinski-t4-2-xl-air

Vseeno hvala.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: na pomoč za odločitev
25.8.2009 18:49:25   
bjondo
O, hvala ljubica.To si mi že pokazala.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: na pomoč za odločitev
26.8.2009 9:21:45   
Splišni
Ka, ful je dober. Kupte in pejte že enkrat. Samo zaklenit se pa ne da.

(odgovor članu bjondo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: na pomoč za odločitev
26.8.2009 22:38:44   
bjondo
Živio
Danes smo prejeli šotor Quechua 6.3 air , ki smo ga kupili na Bolhi in moramreč, da je fantazija!!!!!!!!!user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: na pomoč za odločitev
11.9.2009 18:17:47   
Pika Zoja
A to je šotorska prikolica? Kje ima pa kolesa? Kako pa to pelješ?
Ali mi lahko malo bolj razložiš, ker jaz sem čisti levak s temi šotori, pa malo brskam.

(odgovor članu bjondo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?