|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nadstandardna soba v PO
24.3.2009 10:03:32   
anabanana1981
Helouu!

Mene pa zanima če je katera imela nadstandardno sobo?Kako je bilo,kaj je vse imela,a se splača.Predvsem me zanima v porodnišnici Postojna.

hvala lp

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 30.4.2009 14:16:47 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nadstandardna soba
24.3.2009 10:25:38   
NinKa
Postojna, ful super. Si sam, vsi ti dajo mir, sam sestra pride vsakih par ur taalega previt. Drugače pa je noter kavč, posla, povijalna, miza stol, TV. Vredu je. Aja pa sam imaš svojo kopalnico.

Men je una druga varianta nadstandardne sobe, ko je brez TV in si kopalnico deliš z eno drugo nadstandardno bila zoperna predvsem zaradi tega, ker če si sam, moraš user posted image  samega pustit pa it v drugo sobo na wc al pa se tušat.


(odgovor članu anabanana1981)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nadstandardna soba
25.3.2009 13:14:13   
anabanana1981
Ej ful hvala.
Res dam raj 25 eur na dan za nadstandardno sobo pa mam mer k pa za razne epiduralne...
Kolk prej jo  morš pa rezerverat?

(odgovor članu NinKa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nadstandardna soba
25.3.2009 13:19:40   
*Mojca*
Ne moreš rezervirat. Ko prideš tja jo dobiš če je fraj, če ne te pa dajo na čakalno listo. Jaz sem jo dobila po 1 dnevu.

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu anabanana1981)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nadstandardna soba
29.4.2009 16:55:42   
Lia24
Mogoče katera ve, če nadstandardna soba obstaja tudi v P Lj.? In če, koliko stane oz. kako se pride do nje?

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?