|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   najlepši kamp v istri
12.6.2009 22:49:34   
mala zirafa
Čerav je to stvar okusa nas zanima kateri se vam je zdel najbolj primeren za šotor?Pa kateri nimajo iglavcev, zaradi smole?
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: najlepši kamp v istri
13.6.2009 7:49:57   
muha1
Kot sam kamp mi je najlepši in zelo urejeni  v Ankaranu, vendar je plaža bolj tko user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: najlepši kamp v istri
13.6.2009 10:13:36   
Splišni
Jza ti samo svetujem, da ne iščeš kampa brez iglavcev, ker to je res brez veze. Če nočete umazati šora, raje ostanite doma, pa bo. Ne res, še jaz, ki s res muuuultikomplicirana, toliko vseeno ne kompliciram. (Sem spraševala lani o smoli, ko smo imeli nov šotor, pa nihče ni imel nobenih pomislekov glede tega)
Če ti pade smola na šotor, pač daš, ko zlagaš, če je še sveža, kakšno polivinilasto vrečko vmes. Saj smola potem, ko se posuši, itak odpade.
Kaj pa če sem ptič userje na šotor? A boš zdaj iskala kampe, kjer ni pritčev? Res, to je brez veze. pa te nič ne napizdevam, če slučajno misliš, ker lahko da se tako bere, ampak samo lepo govorim. Ne toliko komplicirat, ker sicer kampiranje res ne bo sprostitev, kar bi moralo biti.

Tako da malo poglej kampe na avtokampi.si, preglej slikce, primerjaj cene, upoštevaj kakšni priporočilo, pa bo.

< Sporočilo je popravil Splišni -- 13.6.2009 10:14:18 >

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: najlepši kamp v istri
13.6.2009 10:17:28   
mandreja
Meni osebno se najbolj dopade kamp Ulika pri Poreču, je sicer malo dražji, ampak zelo lepo urejen in seveda če te ne moti da je FKK user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: najlepši kamp v istri
13.6.2009 11:58:25   
donat
popolnoma se strinjam s tabouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: najlepši kamp v istri
13.6.2009 14:02:34   
mala zirafa
Seveda me moti, da je FKK.Saj nismo nudisti.Bom malo pogledala na spletu.Čeprav raje vidim kakšno priporočilo.

(odgovor članu donat)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: najlepši kamp v istri
13.6.2009 18:41:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Čerav je to stvar okusa nas zanima kateri se vam je zdel najbolj primeren za šotor?Pa kateri nimajo iglavcev, zaradi smole?
Hvala.


Meni je še vedno ostal v spominu (šli smo tja prvič s šotorom) kamp Polari. Lahko imaš super senco pod velikimi borovci, če piha, sploh ne čutiš burje, ker borovci zadržijo veter, lahko si izbereš tudi parcelo tik ob javni lučki, ki so v kampu, tko da ne rabiš ponoči luči, (tko nam je svetila celo noč ravno nad baldahinom-arafatom, ker nismo bili pozorni, ko smo postavljali, ampak nam je prav prišlo za ponoči, ko smo šli na wcuser posted image ) lahko pa greš tja, kjer ni borovcev, ne sence, kakšno drevo, pa po soncu hodiš na wc in na plažo. Nam je pod borovci super, kar se tiče pa smole pa prodajajo plahte, ki jih imajo v različnih dimentijah pa še drage niso. Napelješ čez šotor ali avto in težava, da boš imela uničen šotor je odveč, pa še bolj zavarovani ste, če slučajno pada dež. Seveda jo moraš ustrezno privezati, da ti je ne odpihne. Za to pa spet potrebuješ potrebuješ drevesa.user posted image


(odgovor članu mala zirafa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: najlepši kamp v istri
13.6.2009 20:52:02   
mala zirafa
Hvala, decemberka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: najlepši kamp v istri
13.6.2009 22:08:43   
norge
Jaz pa navijam za Bijelo uvalo pri Poreču, ker tam mi bivakiramo že skoraj 30 let!! Men je rajsko!!!

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: najlepši kamp v istri
13.6.2009 23:16:48   
maja&m
Valkanela (malo naprej od Bijele uvale)...tam je šele rajskouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu norge)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: najlepši kamp v istri
14.6.2009 7:27:17   
mala zirafa
Valkanela je tudi meni krasna, mogoče je malo umetna napram Orseri, bivšemu turistu.V Orseri in (včasih) Valkaneli smo letos pozimi skoraj vsako nedeljo pohajali.Prelepo!

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: najlepši kamp v istri
14.6.2009 23:34:21   
maja&m
Ja Orsera je tudi lep kamp.....zelo lepo urejen...miren.... Samo meni se plaža ne dopade, pa tisti pajzlc (trgovina). No čeprav v njej dobiš vse kar hočešuser posted image user posted image
mhmhmhm, že odštevam dneve do odhodauser posted image user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: najlepši kamp v istri
15.6.2009 8:28:55   
mala zirafa
Težka odločitev bo.

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: najlepši kamp v istri
15.6.2009 14:11:22   
maxi133
Kje pa je kamp Valkanela? A je to naprej od kampa Bijela uvala? Ali sem zabluzila v polno? user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: najlepši kamp v istri
16.6.2009 7:30:55   
ksenjak
Iz Poreča proti Vrsarju. No, je bliže Vrsarja.

lp

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: najlepši kamp v istri
16.6.2009 8:27:22   
mala zirafa
Iz Orsere lahko prideš peš v mesto Vrsar, iz Valkanele pa težje oz. hodoš veliko dlje časa.Zato je zgleda orsera dražja.Pa dosti manjša od Valkanele.
Upam da mi je ratalo prilepit.

GPS koordinate kampa Orsera:
  • zemljepisna širina: 45° 9'19.55"S (45.155430555555554 S)
  • zemljepisna dolžina: 13°36'37.02"I (13.610283333333333 I)

Navodila v PDF formatu (673 KB)






user posted image
user posted image

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: najlepši kamp v istri
16.6.2009 8:29:41   
mala zirafa
Tu imaš Valkanelo:

http://www.camping.hr/campInfo.aspx?id=131&j=SLO

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: najlepši kamp v istri
18.6.2009 14:03:44   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: maja&m

Valkanela (malo naprej od Bijele uvale)...tam je šele rajskouser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image   bila lani, predlani in letos greva spet user posted image

< Sporočilo je popravil ursa30 -- 18.6.2009 14:05:02 >

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: najlepši kamp v istri
18.6.2009 21:22:22   
maja&m
IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

IZVIRNO SPOROČILO: maja&m

Valkanela (malo naprej od Bijele uvale)...tam je šele rajskouser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image   bila lani, predlani in letos greva spet user posted image


Mi tudiuser posted image user posted image user posted image  Kdaj pa? Morda se srečamouser posted image user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: najlepši kamp v istri
18.6.2009 22:38:50   
mala zirafa
Se strinjam.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: najlepši kamp v istri
20.6.2009 17:35:42   
dremik
Stoja v Puli user posted image Velik sence pa plaža okrog in okroguser posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: najlepši kamp v istri
23.6.2009 11:02:44   
valy1
Ne vem če je ravno najlepši, je pa zakon za otroke - kamp Park Umag.

(odgovor članu dremik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: najlepši kamp v istri
23.6.2009 13:31:23   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: maja&m

IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

IZVIRNO SPOROČILO: maja&m

Valkanela (malo naprej od Bijele uvale)...tam je šele rajskouser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image   bila lani, predlani in letos greva spet user posted image


Mi tudiuser posted image user posted image user posted image  Kdaj pa? Morda se srečamouser posted image user posted image


5. julija greva in ostaneva en teden ali 10 dni, odvisno od financ user posted image
kdaj greste vi? se srečamo?? user posted image

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: najlepši kamp v istri
23.6.2009 13:38:06   
TAMIKA3
otok rab, lopar, kamp san marino - rajska plaža cca. 4 km mivke (kvarner) 

_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: najlepši kamp v istri
23.6.2009 20:45:32   
Laubica
Mi tudi gremo v Valkanelo 10.8.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?