|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nasvet
10.9.2012 17:48:24   
Anonimen
Ne bi se rada "izpostavljala", zato bom kar tukaj napisala.

rabim nasvet, bom kratka in jedrnata.
Pri možu sem spet ugotovila, da mi laže glede enega nakupa, kar zadeva njegovih stvari. Pred dnevi sem ga glede te stvari spraševala, če bi jo imel, če o bo kupil, mi je sveto zatrjeva, da ne, da na to niti ne pomisli. Ker pa zgleda imam tako močno intuicijo, me je žrlo par dni, nakar sem tole stvar našla v drvarnici. Nevem kaj storit. V sebe sem skoraj prepričana, da prikinem zvezo, ker ni prvič, da mi je prikril, pa ko ve, da bom tako ali tako izvedela. Še včeraj mi je v obraz trdil, da ni kupi, sedaj pa to.

Skratka razočarana, ker me je spet pretental, spet je izneveril moje zaupanje. Naj še povem, da sva trenutno bolj v finančni stiski, pložnic je ogromno, dolgovi nepoplačani. Očitno si ne zaslužim resnice, kar pa najbolj boli. Imava dva šoloobvezna otroka, s katerima se super razume.

Hvala na kakršnemkoli nasvetu glede tega.user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
10.9.2012 18:29:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nasvet
10.9.2012 18:45:27   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


ali pa noče tebi povedati zaradi določenega razloga, mogoče ob takih nakupih reagiraš preveč materinsko al kako bi temu rekla, torej mu pridigaš. In ker ve, kakšna bo tvoja reakcija, je raje tiho. Sicer jeza vseeno pride, a on željeno vseeno ima. Skepam iz tega, da je tako že večkrat naredil.




ne bi mu branila, vendar je to res ena neuporabna, brezvezna stvar, vendar draga. Muči me samo to, ker sem vnaprej predvidevala, da jo bo kupil, je namreč ogledoval po internetu in podobno in ko sem bila zraven, sem mu par dni govorila, če bo kupil in mi je v obraz lagal.

pogovor? Nikakor, sva že velikokrat dala to skozi, premlela, se zelo skregala, obljubil, da ne bo lagal, pa glej, spet. To me boli, zelo, da ni za opisat. ker me je spet izdaluser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
10.9.2012 18:52:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nasvet
10.9.2012 18:59:47   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Ja, kaj pa je takega kupil? Frezo?

Sicer pa je moj dragi komentiral, da laže, ker se te boji.



ni freza, nekaj za njegovo dušouser posted image

Boji, le zakaj, ko pa ve, kako bi me s prikrivanjem prizadel? pa še obljubil, da ne bo lagal?user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nasvet
10.9.2012 19:20:23   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*
Sicer pa je moj dragi komentiral, da laže, ker se te boji.


ja, boji soočenja s tem da je lagal. reva.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 10.9.2012 19:22:41 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nasvet
10.9.2012 19:27:31   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*
Sicer pa je moj dragi komentiral, da laže, ker se te boji.


ja, boji soočenja s tem da je lagal. reva.



ok, priznam, da bi "burno" odreagirala, če bi mi povedal, da je kupil, vendar bi sprejela, ker razumem, kako je če si nečesa želimo.
kaj pa sedaj? Naj pobašem vse in grem? Nočem soočenja z njim, ker bo spet ena in ista pesem.
kljub vsemu pa vem, da si kot partnerka/žena zaslužim resnicouser posted image

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nasvet
10.9.2012 20:36:23   
Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ok, priznam, da bi "burno" odreagirala, če bi mi povedal, da je kupil, vendar bi sprejela, ker razumem, kako je če si nečesa želimo.
k


Če je res, da bi sprejela ker razumeš čemu potem sploh odreagirati burno??? Potem njegovo vedenje ne smatraš ravno toliko nesprejemljivo, da bi ravno morala odreagirati na ta način, v čem je torej frka???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nasvet
10.9.2012 20:39:40   
Anonimen
Sori no, ampak položnice in dolgovi so zame pred "nekaj za svojo dušo/če si nekaj močno želimo". Sploh če je ful drago (ne bi rekla, če bi bla malenkost za par €). Totalno neodgovorno. Saj ni star 2 leti, da tega ne bi razumel. Pa verjetno to niso samo tvoje položnice, ampak gre za vajine skupne stroške in oba prispevata za njihovo plačevanje?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nasvet
10.9.2012 20:40:43   
Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*
Sicer pa je moj dragi komentiral, da laže, ker se te boji.


ja, boji soočenja s tem da je lagal. reva.



ok, priznam, da bi "burno" odreagirala, če bi mi povedal, da je kupil, vendar bi sprejela, ker razumem, kako je če si nečesa želimo.
kaj pa sedaj? Naj pobašem vse in grem? Nočem soočenja z njim, ker bo spet ena in ista pesem.
kljub vsemu pa vem, da si kot partnerka/žena zaslužim resnicouser posted image


http://www.youtube.com/watch?v=UXoNE14U_zM

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nasvet
10.9.2012 21:03:20   
mateyka
smotko user posted image
evo resnice:
jest bi pa mela tole igračo zase user posted image user posted image
http://www.youtube.com/watch?v=oE2APo_EORQ&feature=player_embedded#!
- je okol 2000 ojrov; a si lahk kupim, pa da pol nimam 3 mesce za položnice in za hrano za otroka? za mojo umetniško dušo? user posted image user posted image user posted image

tole je pa fantazija recimo user posted image
http://www.youtube.com/watch?v=ZaZCAMRURNM

< Sporočilo je popravil mateyka -- 10.9.2012 21:04:37 >

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nasvet
10.9.2012 21:15:49   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
http://www.youtube.com/watch?v=UXoNE14U_zM


user posted image  Saj ni tak smešno... ampak vseeno je...

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nasvet
10.9.2012 21:41:44   
Anonimen
Kot sem rekla. Ne boli toliko ker je on to kupil, dobro, vsak se pregreši, razumem. Boli to, ko je lagal, lagal ves čas, kljub temu, da je že parkrat to naredil in obljubil, da nikoli več ne bo lagal.
naj še enkrta znova oprostim?

vse kar mi on v tem trenutku zna "povedat# je pa to, da naj spremenim svoj odnos in mi bo prav lepo. Evo in sva zaključila.user posted image

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nasvet
10.9.2012 21:51:05   
uškinamama
Anonimna, kaj sta zaključila? Pogovor? Zakon?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nasvet
10.9.2012 21:57:35   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Boli to, ko je lagal, lagal ves čas, kljub temu, da je že parkrat to naredil in obljubil, da nikoli več ne bo lagal.
naj še enkrta znova oprostim?

Ima prav. Edino in vedno lahko samo spremeniš sebe in svoj odnos ...do njega. Ali bo to za njega slabše ali boljše... nekaj bi skoraj morala narediti, glede na to, da se ti to ponavlja.
In seveda zelo samokritično premisliš v kaj ti zapravljaš denar, ki se pa njemu morda zdi nesmiselno... make up, novi čevlji, frizer,... samo primeri user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nasvet
10.9.2012 22:00:13   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Anonimna, kaj sta zaključila? Pogovor? Zakon?


"pogovor" na daljavo

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nasvet
10.9.2012 22:02:06   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Boli to, ko je lagal, lagal ves čas, kljub temu, da je že parkrat to naredil in obljubil, da nikoli več ne bo lagal.
naj še enkrta znova oprostim?

Ima prav. Edino in vedno lahko samo spremeniš sebe in svoj odnos ...do njega. Ali bo to za njega slabše ali boljše... nekaj bi skoraj morala narediti, glede na to, da se ti to ponavlja.
In seveda zelo samokritično premisliš v kaj ti zapravljaš denar, ki se pa njemu morda zdi nesmiselno... make up, novi čevlji, frizer,... samo primeri user posted image




vse razumem. Pravim, da bi sprejela, tolerirala, če bi mi povedal, da študira v tej smeri, da kupi.

ampak je lagal. Lagal spet. To je ravno spet tisti trn, ki mi ne da miru. sploh mi ni dal možnosti, da vidi, kako bi sprejela. torej je laž sprejemljiva? Jaz se počutim zelo "prevarano"

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nasvet
10.9.2012 22:09:13   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

vse razumem. Pravim, da bi sprejela, tolerirala, če bi mi povedal, da študira v tej smeri, da kupi.

ampak je lagal. Lagal spet. To je ravno spet tisti trn, ki mi ne da miru. sploh mi ni dal možnosti, da vidi, kako bi sprejela. torej je laž sprejemljiva? Jaz se počutim zelo "prevarano"

Čakaj malo.. daj času čas... tudi on se ne more spremeniti čez noč, pa tudi verjetno razmišlja, da se ti ne moreš čez noč spremeniti.
Daj mu vedeti, da če želi videti željeno reakcijo, ti mora povedati resnico, drugače, bo samo on tisti, ki ga bo sr***, ne ti.
Veš, če si ti njega napadla n-krat, ti tudi ne verjame na lepe besede... in seveda obratno. Mislim, da se v krogu vrtita. Se bo treba vsesti in resno pogovoriti. Od blizu.. ne na daljavo.
Bosta najverjetneje morala oba malo popustiti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nasvet
10.9.2012 22:12:25   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Boli to, ko je lagal, lagal ves čas, kljub temu, da je že parkrat to naredil in obljubil, da nikoli več ne bo lagal.
naj še enkrta znova oprostim?

Ima prav. Edino in vedno lahko samo spremeniš sebe in svoj odnos ...do njega. Ali bo to za njega slabše ali boljše... nekaj bi skoraj morala narediti, glede na to, da se ti to ponavlja.
In seveda zelo samokritično premisliš v kaj ti zapravljaš denar, ki se pa njemu morda zdi nesmiselno... make up, novi čevlji, frizer,... samo primeri user posted image




torej je laž sprejemljiva? Jaz se počutim zelo "prevarano"


Za nekatere ljudi ja. Žal se ne zavedajo, kaj izgubljajo s tem, ko prikrivajo in izkrivljajo resnico. Ampak to ni tvoj problem.

Če imaš čisto vest, ga postavi pred golo dejstvo  - da laži ne sprejemaš in da je ne boš tolerirala. Nulta toleranca. Kaj sledi laži, veš ti; kakšne možnosti imaš in česa si sposobna. Lahko tudi živiš z lažjo, ampak to je opcija natezanje; to nekaterim zadostuje, ker jim daje smisel; tebi ga ne.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nasvet
10.9.2012 22:14:14   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

tudi on se ne more spremeniti čez noč, pa tudi verjetno razmišlja, da se ti ne moreš čez noč spremeniti.


Kako gre? Lažeš, malo manj lažeš, samo malo lažeš, lažeš samo še seme. Potem ti seme uide postopoma iz rok user posted image . Super. In si spet pri prvi noči.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nasvet
10.9.2012 22:24:31   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

tudi on se ne more spremeniti čez noč, pa tudi verjetno razmišlja, da se ti ne moreš čez noč spremeniti.


Kako gre? Lažeš, malo manj lažeš, samo malo lažeš, lažeš samo še seme. Potem ti seme uide postopoma iz rok user posted image . Super. In si spet pri prvi noči.

Ok, če sem ta semena prav razumela... user posted image
Ne more čez noč verjeti, da bo ona sprejela njegove želje in se o tem pogovarjala. Nasploh, če je se je tako neodobravanje velikokrat zgodilo. Mah, to bolj na pamet vse pišem... bi bilo dobro njegovo mnenje prebrati.
Kolikor jaz razumem to temo, mislim, da je na njej , kako bo naslednjič.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: nasvet
10.9.2012 23:10:09   
aknela123
... če bi jaz bla na njegovem mestu, bi verjetno tudi lagala, oziroma, bila raje tiho....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: nasvet
11.9.2012 11:35:54   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: aknela1
... če bi jaz bla na njegovem mestu, bi verjetno tudi lagala, oziroma, bila raje tiho....


zakaj? da si lahko kupiš za dušo in obenem nimaš za položnice in dolgove?

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: nasvet
11.9.2012 11:56:02   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pred dnevi sem ga glede te stvari spraševala, če bi jo imel, če o bo kupil, mi je sveto zatrjeva, da ne, da na to niti ne pomisli.


Jaz mislim, da jo to najbolj boli. Ker bi lahko rekel, da si tega želi in bi se potem lahko o tej zadevi pogovorila. Pa ji ni dal te možnosti. Meni bi to tudi dvignilo pritisk.
Še sama si nekaj kupi, za isti znesek. Mogoče mu bo dalo misliti. Če lahko on, lahko tudi ti. Zakaj bi se morala ti obremenjevati zaradi položnic in ostalih stroškov, naj se še on.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: nasvet
11.9.2012 19:19:40   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: aknela1
... če bi jaz bla na njegovem mestu, bi verjetno tudi lagala, oziroma, bila raje tiho....


zakaj? da si lahko kupiš za dušo in obenem nimaš za položnice in dolgove?



Vsak si različno postavlja prioritete. Človeku naše, zahodne, potrošniške kulture, njegovemu mentalnemu sklopu je zelo tuje sprejemati življenje na najsonovnejši ravni - preživljanje. Smisel življenja smatramo mnogo višji od golega životarjenja. Potrošniško, impulzivno tako in drugačno vedenje, ki ga danes smatramo za nizkotno, pohlepno, požrešno, skratka smrtnogrešno je še nedolgo nazaj veljalo kot dokaz sposobnosti (kreditne npr.). Pustmo to, ne da se mi...

2000 EUR npr. v kolikor gre za "dolgoročno investicijo" je in ni ogromno. V kolikor 2000 EUR na dolgi rok lahko v nekem smislu "pridela" več kot je vanj vloženo se investicija izplača. Poznam primere, kjer so ljudje zavestno investirali mnogo večje denarje za "dušo", pa čeprav v težkih časih, ker jim je to enostavno držalo balans pred "kruto realnostjo, neznosnimi razmerami v službi, nevzdržnim vsakdanom, itd.", ponovno so osmislili, oplemenitili svoja življenja, zopet jim je posijala luč na koncu tunela, vrnjeno jim je upanje, dano jim je nekaj zaradi česar se je zopet vredno boriti, potrpeti, vzdržati, kakorkoli to razumemo. Nekdo bo rekel beg pred stvarnostjo, čisti goli eskapizem.


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Boli to, ko je lagal, lagal ves čas, kljub temu, da je že parkrat to naredil in obljubil, da nikoli več ne bo lagal.
naj še enkrta znova oprostim?

Ima prav. Edino in vedno lahko samo spremeniš sebe in svoj odnos ...do njega. Ali bo to za njega slabše ali boljše... nekaj bi skoraj morala narediti, glede na to, da se ti to ponavlja.
In seveda zelo samokritično premisliš v kaj ti zapravljaš denar, ki se pa njemu morda zdi nesmiselno... make up, novi čevlji, frizer,... samo primeri user posted image




vse razumem. Pravim, da bi sprejela, tolerirala, če bi mi povedal, da študira v tej smeri, da kupi.

ampak je lagal. Lagal spet. To je ravno spet tisti trn, ki mi ne da miru. sploh mi ni dal možnosti, da vidi, kako bi sprejela. torej je laž sprejemljiva? Jaz se počutim zelo "prevarano"


"Scena na odru z namenskim popačenjem, lahko bi dejali, v službi rafinirane hinavščine..."

Ali pa nemara samo zastor pred odrom.

Grem štet... Vsaj 3x poudarjaš svojo toleranco, sprejemanje, istočasno v isti sapi hitiš izpostaviti partnerjevo laganje, sebe torej prikazati v lepi luči in njega v soju odvratnih žarometov. Vsaj kar se tebe tiče, jasno je da si v svojem občevanju tukaj z nami blazno tendenciozna, tvoje besede skrivajo namen, uprizarjaš videz, ki prikriva lastno nasprotje, medtem ko ti lažnivi partner služi izključno kot primerjalni vzorec - v relativnem smislu si tako lahko še boljša oseba kot v absolutnem.

Mislim, da resnična TI ni tolerantna, strpna, razumevajoča ženska, temveč je bistvo prej tam, kjer TI "burno" odreagiraš. Mogoče se tam malo ustaviš, na odru, kjer se dejansko odvija scena za prelepim zastorom. Prečekiraj Jack Nicholsona, poslušaj še enkrat kaj sprašuje.


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Boli to, ko je lagal, lagal ves čas, kljub temu, da je že parkrat to naredil in obljubil, da nikoli več ne bo lagal.
naj še enkrta znova oprostim?

Ima prav. Edino in vedno lahko samo spremeniš sebe in svoj odnos ...do njega. Ali bo to za njega slabše ali boljše... nekaj bi skoraj morala narediti, glede na to, da se ti to ponavlja.
In seveda zelo samokritično premisliš v kaj ti zapravljaš denar, ki se pa njemu morda zdi nesmiselno... make up, novi čevlji, frizer,... samo primeri user posted image




torej je laž sprejemljiva? Jaz se počutim zelo "prevarano"


Za nekatere ljudi ja. Žal se ne zavedajo, kaj izgubljajo s tem, ko prikrivajo in izkrivljajo resnico. Ampak to ni tvoj problem.

Če imaš čisto vest, ga postavi pred golo dejstvo - da laži ne sprejemaš in da je ne boš tolerirala. Nulta toleranca.



Kdo pa ima čisto vest, kdo je lahko brez okostnjaka v omari, nenazadnje "naj vrže kamen, kdor je brez greha". Terjati nulto toleranco do nečesa, kar je tako človeško, tako vsakodnevno je malenkost pretenciozno in hinavsko v kolikor sami nismo pripravljeni obelodanit vseh svojih laži, skrivnosti, utajitev "resnic". V kolikor civilizirano, kulturno, spodobno lažno leporečje priliznjenih medosebnih odnosov nadomestimo z iskrenimi, resničnimi, nenadzorovanimi gestami, dobimo komunikacijo na najbolj osnovni človeški ravni - pretep. Hočem reči, v družbi kjer je "dober dan" običajno ena velika laž, goreče zahtevamo resnico. Z veseljem priznam, da s tem ni nič narobe, v kolikor naj zadeva vse vpletene strani.

Kaj bomo z dejstvom, da je to kar je partner kupil "res ena neuporabna, brezvezna stvar", vendar ki je zanj očitno tako pomembna, da je zanjo vredno tvegati. Pustimo malo ob strani primernost, zrelost, umestnost takega početja, ko se že zahteva "popolna resnica" sprašujem ali lahko tale nulta toleranca v zameno iztrži njeno spoštovanje do partnerja, njegove izbire, ki ga - odebeljeno nam je priča - očitno manjka???


Zahtevam resnico - zahtevam, da anonimna prizna kako se za "bolečino zaradi laži" dejansko skriva kompleks zaradi nezmožnosti popolne kontrole nad partnerjem, obup zaradi občutka nemoči ker ji stvari uhajajo iz rok, jeza vsled dejstva, da obstaja nekdo v njenem življenju, ki se ji ni pripravljen popolnoma podrediti in pokoriti, nekdo dovolj suveren, da jo ohrani na distanci in odbije kakršenkoli poskus uveljavljanja tuje hegemonije. Naj končno prizna, da bo to vojno težko dobila. Mislim, da že sluti, zato jo tako neizmerno žalosti in jezi.

< Sporočilo je popravil Bakfark -- 11.9.2012 19:25:21 >

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?