|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   neredna M po ss
12.6.2007 13:54:24   
maja24-2
Ali se je še kateri zgodilo M mi že krepko zamuja, jaz pa jo tako nestrpno čakam ker imava po tej M zeleno luč.
Se je še kareri potem vse skupaj tako zamaknilo.Sicer sem vmes po user posted image mela roza izcedek pa je G rekla da gre lahko za O krvavitev. Danes je že 37 danuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: neredna M po ss
12.6.2007 17:39:40   
kodrana
pozdrav. meni tudi m že zamuja. to je pač za pričakovat. normalno je, da po ss dobiš M od 4-6 tednov. a lahko vprašam, če si imela čiščenje ali ne? pa v katem mesecu si imala splav? meni je zarodek odmrl v 9 tednu in sem imela abrazijo, tako da mi priporočajo da poskusiva čez 2 ali 3 cikluse. tudi jaz nestrpno čakam menstro. pred tednom dni sem imela tudi čisto rahlo krvavitev en dan. ni še panike. ta zamuda je v mejah normale. držim pesti, da jo kmalu dobiva, menstruacijo namreč. potem pa le veselo na delouser posted image .

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu maja24-2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: neredna M po ss
12.6.2007 22:09:25   
maja24-2
Mela sem čiščenje v 7 tMoti me to da sem prvo M po ss že dobila sedaj druge pa ni.user posted image

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: neredna M po ss
12.6.2007 22:49:32   
lin
Meni je po ss user posted image  zamujala dobra 2,5 mes ,pol pa mi je dal gin. tablete cyclo progynova za uravnavanje ciklusa.Zdaj imam še dve tableti za popit,pol pa 7 dni premora in v tem času naj bi nastopila tako težko pričakovana user posted image

(odgovor članu maja24-2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: neredna M po ss
12.6.2007 22:51:21   
lin
Aja nisem imela abrazije,se je samo sčistilo,noseča pa sem bila cca 3-4 tedne

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: neredna M po ss
15.6.2007 16:32:19   
kodrana
aha, torej si že imala prvo M. kaj, če si noseča? je možno? ali pa si zelo pod strsom? meni zamuja, če sem bolj pod stresom. no, upam, da se ti uredi, če že nisi rešila problem. držim pesti. sama pa že tudi nestrpno pričakujem M.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: neredna M po ss
11.7.2007 9:46:56   
zarjica
Maja 24 -2 , kako si uredila? Jaz trenutno čakam na mojo M, pa je ni in ni in sem že čisto z živci na koncu. Prvo M po ss sem imela, druge pa ni in danes je že 35. dan. Moj običajni ciklus pa je dolg pribl 24 ali 27 dni. 
1.)Koliko ti mora zamujat, da greš k ginekologu? Prehitro tudi nebi rada tam letala, ker jih za en cajt mam dovolj...(ginekologov mislim).
2.) Kakšne tablete dobim?
3.) Ali po tabletah lahko imaš stranske učinke (slabost...)?

Ja, saj verjetno še telo ni na ˝starih tirnicah˝, kot pred ss, ampak vseeno me sekira, da te druge M ni. Test sem delala že 2-krat, je neg.

Dajte punce povejte mi kaj!!!

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: neredna M po ss
12.7.2007 9:20:07   
nena22
zdravo punce!!!

tudi sama sem ena tistih nesrečnic po ss!!!

sedaj je štiri tedne po ss z abrazijo in sem mela včeraj prvi pregled pri G. ovulacijo sem že ornk čutla dva tedna po abraziji....me je use bolelo.......user posted image user posted image . zdj je pa G rekla da se pripravlja na menzo.....

Zarjica------ na tvojem mestu bi poklicala tvojo G-škodit ne more......

sporoči, ker tudi mene zanima in tudi sama komaj čakam prvo menzo!!!

a je zelo bolela prva menza, je bla močna?

papa

(odgovor članu zarjica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: neredna M po ss
12.7.2007 11:53:00   
zarjica
presrečna sporočam, da je moja M danes KOOOONČNO prišla, z 10 dnevno zamudo. To je moja druga M po SS.
Nena22 - skoraj vse ženske, kar sem jih jaz brala, pravijo, da so imele ful močno prvo menstruacijo po ss. No, moja je bila šibkejša od običajne. Ne vem, mislim da to pomeni, da se maternična sluznica prvi mesec po abraziji še ni toliko opomogla, da bi je bilo res za močno menstruacijo. Bila je bolj izcedek, kot prava M, le kaka 2 dneva je bila prava kri. no, kar mi je pa šlo na živce - trajalo je skoraj 2 tedna!!!!! No, pa je minilo, sem preživela tudi to in zdaj ˝uživam˝ v drugi menstruaciji, ki kaže da bo ta prava, kot se šika obilna!  

(odgovor članu nena22)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?