|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   neredni cikli... je še prehitro?
29.9.2007 20:11:17   
trinity22
spet se obračam na vas ...
Je mogoče imela katera podoben primer. Jaz imam namreč zelo neredne cikle na 37 dni pa tudi do 53 sem že prišla, kot sem brala na rr je možno, da imam sedaj pač ta dolg cikel, user posted image  bi mogla prit 4. 10. Pa me zanima ali bi mogel bc pokazat že sedaj kak znak ali je še prehitro? Včeraj sem namreč delal test pa ni pokazal nič, čisto nič samo kontrolno črtico.
Kaj menite ali še obstaja upanej ali naj kr lepo počakam da pride user posted image ?


Držim pesti za vse, ki je ne čakate. user posted image pa čestitke.

< Sporočilo je popravil bonnie_ -- 30.9.2007 8:59:15 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: neredni cikli... je še prehitro?
30.9.2007 14:37:23   
Inigo
tudi moji cikli so tako neredni... in kaj reče G?! se bo vse uredilo samo... user posted image

moji test je bil prejšnji teden negativen, pa mi zamuja od 20.9. ... ne vem! ga bom nardila v prihodnjih dneh in upam na + user posted image
drgač pa tut mene zanima kdaj bi to lahko pokazal... in če je možno, da si noseča in da imaš pač tako malo tega hormona, da ha CB ne zazna ...

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: neredni cikli... je še prehitro?
30.9.2007 17:12:29   
trinity22
Moja G. je samo rekla naj pridnouser posted image pa nič drugega, tako da nimam pojma. Jaz še vedno upa, sam mi je pa res čudno, da po 10 dneh nič ne pokaže.


Zdaj čakam na tadolg cikel. user posted image  bi morala prit 4. 10. če e do takrat ni bom ponovila test, drugače pa bom poklicala G pa da mi mal svetuje kako in kaj.

Zate pa držim pesti, da bosta user posted image .

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: neredni cikli... je še prehitro?
30.9.2007 18:49:17   
Inigo
tudi jaz zate držim pesti... user posted image sporoči kaj se bo zgodilo.

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: neredni cikli... je še prehitro?
30.9.2007 21:56:46   
trinity22
Seveda bom poročala, ti tudi. Samo se mi zdi da bo kar user posted image , ker nimam nobenih posebnih znakov in po dveh - si kaj drugega že ne upam niti sanjati. Bomo pa šli v novi krog. 



Držim pa pesti, upanje umre zadnje.

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?